обличчям до себе
59 subscribers
273 photos
58 videos
43 links
Download Telegram
#ПУСТІБАНКИ за лютий 💕 Коротко і по суті) Діліться також)

Волосся

1.L'Oreal Paris Elseve Контроль Свіжості - вже писала про цей шампунь. Гарно очищує, об'єму мені не дає, але саме головне, що свіжість волосся з ним я можу подовжити на день-два.
2.Phytorelax Laboratories Keratin Repair Deep Reconstructor Mask - я настільки часто говорю про цю маску, шо мені вже аж незручно😅 вона шикарна і дає мені змогу відрощувати довжину.
3.Шампунь HiSkin Crazy Hair Малина-Чорниця для глибокого очищення шкіри голови - користувалась ним рідко, частіше мила ним пензлі 😁 вимивав чудово стійкі продукти. Рятував мене коли прогадувала з відтінком під час фарбування і виходила занадто темна)
4
.La'dor Perfumed Hair Oil 02 Hinoki - аромат неймовірно розкішний, повторила би тільки заради аромату. По дії як базова хороша олійка - розгладжувала та давала блиску.
5
.CHI Argan Oil Plus Moringa Oil - тут аромат не такий запаморочливо-чудовий, а от по дії так само як і попередня.
🔥3
Тіло
6
.Dove Silky Petals Pampering Body Cream - класне зволоження тіла і аромат. Вже повторила цю банку.

Косметика
7.Eveline Cosmetics Argan Oil Sos SPF 10, Вишня - використовувала як нічну маску для губ, на ранок жодних шелушинок і ідеальне зволоження.
8.LAMEL Make Up Let'S Glaze тон 404 - базова олійка з гарним відтінком.
9
.Олія для губ Subliminal Cyber Lip Oil 01- таскала в сумочці для поновлення, теж базова база)
10.Revolution Skin Silk Serum Foundation - добила все таки цей тон. Говорила про нього у фаворитах, але повторювати поки не планую. Давав чудовий сяючий вигляд шкірі.
11.Eveline Cosmetics Liquid Camouflage - все добре з цим консилером, окрім пакування.....
12.Eveline Cosmetics Variete Brown - ідеальна коричнева підводка. Формула, колір, пензлик, стійкість ❤️
13.Maybelline New York Superlock Brow Glue - про цей продукт лише одне слово - ідеальний.

Догляд

14.Dr. Althea 345 Relief Cream - найкращий крем, поки що) Шкіра після нього рівна, гладка, без почервонінь та наповнена.
15.HOLLYSKIN Collagen Eye Cream - дуже легенький крем. Якщо вам потрібне глибоке живлення, він вам не підійде.
7
Так довго їхав, що я аж забула шо замовила
7
Шо б я ще хоч раз її постригла 🫠
😁8💯1
❤️
10😁2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
РОЗПАКОВКА 😅
5❤‍🔥2
Афігенна тканинна маска 😳

Лекало зручне, розріз в зоні губ адекватного розміру, можна і кофейку нормально випити)

Просочена вона легким кремом і його багато, вистачило на шию і декольте) швидко увібралась в шкіру і не залишила липкості) класно зволожила і заспокоїла)

Буду брать ще🌚
Правда я не дуже зрозуміла чому в еві вона 39 грн, а на нотіно 139
6
Сьогодні спробувала змішати Patricia Ledo Collection Zephyr 03 і Catrice Midnight Sun Bronzing Drops ☀️

Краплі чудово доповнили тон, дали трохи більше сяйва, яке просвічується навіть через пудру і по кольору добре підтягнули, бо навіть 03 відтінок мені був світлий, а з краплями в самий раз на цю пору.

Це я все шукаю, з яким тоном не поєднаються ці краплі і поки вони ідеально підходять під всі мої засоби)
🔥8
Люблю спасать прмираючий салат в холодильнику який купила в пп приступі


Доходяжний Мікс салату
Два міні авокадо теж доходяжні
Чері слава богу свіжі
Коктейльні креветки
Кус кус запарила кіпятком (не кидайте його як я гарячим в салат, а то йому стало ще гірше)
Заправка з песто і унагі
Всьо

Люблю такі швидкі салатікі, які виходять як повноцінний прийом їжі
Люблю ще такі робити з курочкою, яйцями, тунцем , шо б було білочку побільше)
7
Сьогодні нарешті знімала ютуб 👀

Більше місяця мене там не було, канал вже мохом порос, пора здмухувати з нього пил)
13👍1
Приїхали новинки 👀


Найбільше інтригують румʼяна max factor, два інших відтінки висять в кошику і чекають поки я затещу ці, якщо по текстурі буде екстаз, візьму і їх)

Лайнер для брів від Catrice здивува тонким пензликом, але теж треба тестити що до чого)

Завтра все покажу вам ❤️
🥰8🌚1
І року не пройшло 😄

НОВЕ ВІДЕО вже чекає вас на каналі. Приємного перегляду ❤️

Підтримайте його лайком, коментарем) ютуб свариться, що мене довго не було🙈
🥰9👍2
Обіцяний список продуктів з відтінками з нового відео

1/Makeup Revolution Laminate Brow Fixer
2/Catrice Under Eye Brightener
3/Pop Gossip Cover Me Skin Perfecting Full Coverage Concealer 01
4/Paese Get The Glow Look Multi-Function Illuminating Foundation 2n
5/TopFace ProHD Soft Touch Liquid Countour 03
6/TopFace ProHD Soft Touch Liquid BLUSH 05
7/Catrice Diamond Haze
8/ Catrice Velvet Pudding Blurring Blush 010
9/ Catrice Soft Blur Powder Brush 050
10/ Catrice Hollyglazing
11/Maybelline New York Cloudtopia Lip & Cheek Mousse 05
11/Essence Cream Eyeshadow 03,04
12/ Catrice Metallic Spark Cream Eyeshadow 010,020
13/Тіні-олівець для очей Patricia Ledo Collection Zephyr
14/Подвійний контур для очей Patricia Ledo Trend стійкий, олівець + підводка 01,02
15/Олівець для очей TopFace Stylo Kajal Eyeliner 007
16/Essence Colour It! Metallic Liquid Liner
17/Colour Intense Glassheart Lip Tint Gloss 201,206
18/ Catrice Gel Glide Long-Lasting Lip Liner 090
19/ Golden Rose Mood Defining Lipliner 05
20/ Catrice Gloss Obsessed 040
21/ Зволожувальна помада для губ Maybelline New York Maybelline, 001
22/ Maybelline New York Matte Serum Lipstick 004
23/ Catrice Endless Matte 100
5👍2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Ділюсь першими враженнями на max factor
5👌1
Якось на тому тижні вирішила помучать чат гпт питаннями про те, який я типаж, ну там знаєте, гамін, драматик, ну я думаю ви зрозуміли. Треба ж було знайти туди йому фотки, що б він міг проаналізувати. І виявилось, що не зважаючи на мою діяльність фоткаю я себе, дай бог, раз в місяць. Сьогодні от виправилась)

Доречі, він сказав, що я драматік з якоюсь помесью 😁 У мене тут є ті хто розбирається в цьому ділі? Правильно він мене типував? І як ви взагалі ставитесь до типажування зовніштості?)
❤‍🔥7
Затестила новинку від VIA BEAUTY Гідрогелева біоколагенова маска для обличчя з РDRN і гіалуроновою кислотою

Мені сподобався ефект, але порівнювати мені немає з чим, бо до цього подібними не користувалась, тож по першим враженням лайк 👍

Не знаю чи правильною стороною я її нанесла, тому на обличчі в мене залишився ребристий слід, бо з однієї сторони вона гладка, з іншої ребриста. Ходила з нею години дві перед сном. Все ж таки краще її зранку робити перед макіяжем. Шкіра після неї дуже гладка, навіть пори звузились, уявляю як би гарно на таку шкіру тон ліг 😍

Спати з таким точно ніііііііііі, вже уявила як би мене обприщило б від такого.

Треба взяти в запас собі їх)
Хто вже пробував? Як вам?
5🔥1