Дмитро Чекалкин
48.3K subscribers
15.4K photos
3.25K videos
2 files
8.07K links
Офіційний телеграм-канал.
Download Telegram
Максим Мирович:
Интересное кино намечается – Израиль требует отстранить генсека ООН, португальского коммуняку Гуттериша, бывшего главой Социалистической партии и некого «Социалистического интернационала».
Следим, как говорится, за развитием ситуации

Эдуард Резник:
Теперь, когда пришлось публично признать факт, что ООН деньгами налогоплательщиков мира финансировала террор, и должна быть формально признана организацией-спонсором терроризма, а её генеральный секретарь должен быть объявлен в розыск и арестован, стало ясно, почему ООН так и не смогла признать Россию страной-спонсором терроризма, почему Россия до сих пор не лишена в ней не только членства, но даже права вето, и почему Иран председательствует в ней в совете по правам человека.

Где вы видели банду, которая ополчилась бы против одного из своих исправных членов только потому, что так хочется ограбленным?
В ГУР сказали, що вони листа Арестовичу на перетин кордону не писали ... тому альтернативна теорія перетину кордону люсьою ось така)

Віктор Уколов:
Арестович втік з України, обдуривши ГУР? Оце так новина! "Герой" розвідник і що важливіше РАДНИК ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА виявився банальним с..куном, що тепер живе біля центрального парку Нью Йорку і сміється з довірливих та дурних, які купували подушки з його фотографією.
Страшно подумати, що зовсім недавно рейтинги Арестовича заміряли соціологічні агентства!
Коли ж ми порозумнішаємо...

Тарас Березовец:
По словам самого Арестовича в эфире одной из российских журналисток, в настоящее время он снимает квартиру на Манхеттене в районе Central Park. Данный район считается одним из самых дорогих в Нью-Йорке. Стоимость средней месячной аренды здесь составляет $11.995.
Трамп проигрывает Байдену в последних опросах: если бы выборы проходили завтра, результат был бы 44% на 50%.

Перевес дали женщины.

И это еще учитывая, что демократы и независимые пока не вовлечены в избирательную кампанию (только республиканцы, выбирающие на праймериз кандидата) и, судя по опросам, большинство избирателей не считают, что Трамп будет в итоге участвовать в генеральных выборах.

Ну в общем-то у меня настроение уже некоторое время назад изменилось на хорошее!

Кстати, забыла: этот подонок на одном из недавних ралли заявил, что он предсказывает, что при Байдене произойдет крупный теракт.

Можно не сомневаться, что ультраправые фашисты из его круга (почитателей) и на такое готовы, лишь бы захватить власть. В Рассказе Служанки именно так религиозные ультраправые фашисты и пришли к власти.
(как жить и кто убил Кеннеди)
🌀 Політв'язень кремля Джамілев-ата, кандидат в політв'язні Залужний, політв'язень кремля Чийгоз
Посвячення в кримські татари!
Hawthorn Нealing:
Парад уродів і театр абсурду на які перетворена держава, має дійти довершених форм. Цей Залужний чисто інородне тіло в зекодлі. Псує всю картину.

Валерій Прозапас:
Незалежним професіоналам нема місця поруч з найвеличнішими кардіналами, це вже давно очевидно і не раз доведено ставкою на різних Мар'ян замість чогось пристойного.

"Хуже нє будєт" під овації більшості стало державною стратегією, зі всіма наслідками, так що моліться, щоб не Арєстовіч, хоча багато хто саме його і заслуговує.
КІБЕРГЕНЕРАЛ

Олексій Голобуцький:
Залужний за 3 місяці розробив нову стратегію ЗСУ.
Головком в колонці для CNN позначив опорну стратегію для України за наявних умов: глибокі удари по ворогу=дрони, «створення цифрових полів, контроль радіоелектронного середовища або комбінована операція з використанням атакуючих дронів і кіберактивів» - «у суспільстві, яке не бажає наражати на пряму небезпеку велику кількість молодих чоловіків і жінок, дрони з дистанційним управлінням є більш прийнятним типом бойових дій».
--
Після такої офіційної заяви 50-річного Головкома репліки від влади про «необхідність омолодження команди» як підставу заміни Залужного виглядають доволі... непереконливо, скажемо так.

Стратегія, позначена генералом, є на сьогодні, мабуть, найбільш передовою в світі – просто в силу того, що ніде більше не тривають масштабні воєнні дії із залученням найсучаснішої техніки та зброї саме на державному рівні (а не на рівні протистояння екстериторіальним терористичним утворенням, як ХАМАС, Хезболла тощо).
Залужний на сьогодні виглядає найбільш модерним з успішних бойових генералів світу. Він прямо на ходу розробляє робочі і ефективні (навіть за наявного дефіциту ресурсів) тактики і стратегію для масштабних воєн 1 половини 21 століття.

«...Дрони, поряд з іншими видами сучасної зброї забезпечують найкращий спосіб для України уникнути втягування у позиційну війну, в якій ми не маємо переваги. Це також відкриває можливість завдання раптових масованих ударів по критично важливих інфраструктурних об'єктах противника і вузлів зв'язку без розгортання дорогих ракет або авіації, що пілотується. Нові операції ЗСУ можуть включати створення цифрових полів, контроль радіоелектронного середовища або комбіновану операцію з використанням атакуючих дронів і кіберактивів».

А також генерал хоче власного виробництва снарядів, куль, мін, власного ремонту важкої техніки. Того, що зветься «ВПК». «Мова йде про створення абсолютно нової державної системи технологічного переозброєння. Ми вважаємо, що створення такої системи може бути досягнуто за 5 місяців». Хтось вважає це необґрунтованими задачами чи задачами «не на часі»?

Зауважте, від першої програмної статті в The Economist минуло лише 3 місяці. Три місяці знадобилось Головкому для прогресу від «війна зайшла в глухий кут, необхідна нова стратегія» до власне розробки цієї стратегії.

І як на нефахівця, залученого в ситуацію від початку великої війни, оновлені стратегічні витичні генерала Залужного виглядають реалістичними, досяжними, такими, що мобілізують союзників конкретними задачами і умовами (те, що від нас і вимагали передусім в Америці), і спроможні справді привести до перемоги.
Валерій Прозапас:
Прочитав статтю Головкома для CNN з його як завжди глибоким професійним поглядом на проблеми наявного періоду війни та шляхи їх вирішення - про що звичайно ніколи не покажуть на "єдиному" побєдобєсному.
Одне тільки питання - ну що професіоналу такого рівня можуть "порадити" "простиє парні с народа", які і в армії то ніколи не були, вже не кажучі про якусь профільну освіту?
Вчергове переконався, що звільнити Залужного може намагатись тільки ворог - бо без нього випускники Трускавця воювати будуть так само як наприклад "тарифи знижують", доведено буквально всіма їхніми діями за 5 років.

КиївМіськБудда:
Зеленський прочитав колонку Залужного для CNN, традиційно ніхєра не зрозумів і підготував наказ про звільнення Головкома із формулюванням "Дохєра вумний"

- Арестович запевняв, що в разі вторгнення - буде на передовій.
- Єрмак переконував, що операція затримання Вагнерівців - "детективна історія, вигадана від самого початку і до кінця".
- Зеленський обіцяв, що вторгнення не буде.
Претензія не до них, а до наріду, який вірить брехунам.

Guido Fawkes:
Те, що буданов серед предендентів на головкома свідчить що Зе тотально не розуміє що таке ЗСУ і як керується.
Цей факт свідчить про повну профнепридатьність Зе.
Але він визначає ефективність дій Залужного та інших генералів та має повну вдладу над ЗСУ -
ось що найжахливіше.
Зе зрада:
Хочу нагадати, ху із політтехнолог без жодних моральних принципів Миша Подоляк, який з кожної праски патякає про звільнення генерала Залужного як "звичайного менеджера".
В 2010 р він сам визнав звязки з Російськими спецслужбами, а його рідний брат є ГРУшником та був помічений на зрадницькій зустрічі в Стамбулі в березні 22.

Темні сторінки біографії головного Ze-піарника:
https://youtu.be/MS2I3jXDb_Q?si=9m7iz-OYVwHXSku3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Mason Lemberg:
Прекрасна нарізка
Країна довірилась патологічному брехуну
#ЯкеКончене
Почему, когда где-нибудь в мире появляется какое-то криминально-полуграмотное дерьмо, оно тут же начинает ненавидеть Америку и любить Россию?
(Трусы Навального)

Right Now:
Нижегородку арестовали на пять суток за сережки с обычной семицветной радугой. Раз такие шизанутые, то пусть теперь попробуют арестовать радугу.

Максим Мирович:
Лёва БИ-2 прокомментировал ситуацию с задержанием группы в Тайланде: это однозначно был «заказ» из путинской России — группу должны были задержать и доставить в РФ, где всех участников группы ожидали бы лагеря. ГУЛАГ жив и в наши дни, и старается дотянуться даже до тех, кто давно уехал за границу.

Проф. Преображенский:
МИД РФ, получивший выволочку от Путина за неспособность вернуть Би-2 в Россию, наезжает на Израиль. Наезжает по теме заложников. Захваченных путинскими друзьями из ХАМАС, возможно, что и по указке Путина. Какие же жалкие и закомплексованные существа - что МИД РФ, что Путин.

Профессор Талк:
ТАСС. Российский консул в Таиланде Задов слёзно просил музыкантов Би-2 взять его с собой в Израиль.

Где кончается закон - начинается тирания.
Джон Локк, 1690 год

2500 блискучих цитат і афоризмів – у моїй збірці «Правила Життя»:
https://is.gd/BPsuJ3
#БлогерКлубСенс
Карл Волох:
За моєю інформацією, вирішальна розмова має відбутися сьогодні, в пʼятницю. І якщо після візиту Нуланд певний привід для оптимізму в мене був, нині від нього мало що залишилося.
Згадайте істерику Нєдурачка після попередньої статті Генерала (в The Economist). Навіть при тому, що після неї Зе довелося-таки зібрати Ставку й прийняти рішення про радикальну зміну тактики, що й обґрунтовувалося в статті.
Нова публікація не більш компліментарна за попередню.

Алексей Петров:
Банкова випустила в етер телемарахвона Мишу Подоляка. Зараз, це радник чогось там. Або когось. Правда до цього, ну декілька років тому, Міша співав хвалебні оди Медведчуку. А ще раніше, були пеньочкі, біготня навколо Януковича і відданий погляд, а може помітить? Не помітив.
Так ось. Штатний глашатай Банкової кинувся принижувати статус Головнокомандувача ЗСУ, назвавши його «менеджером» у Зеленського. І себто він взагалі-то запросто може оцінюва… Стоп! А хто у нас Зеленський? Цар? Падішах?

Борислав Береза:
Рік тому Валерій Залужний отримав 1 мільйон доларів США у спадок від американця українського походження Григорія Степанця.
Всі гроші, що отримав у спадок Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, він передав на потреби ЗС України. На тлі цієї інформації, навіть боюся уявити обсяг грошей, які на ЗСУ передали президент України Володимир Зеленський, Голова Офісу президента Андрій Єрмак та його заступники Татаров і Шурма. Хтось може сказати про які суми йде мова?

Брати Капранови:
Висновки: Верховного головнокомандувача в нас, на жаль, немає, зате є просто Головнокомандувач, і якщо далі так піде, Зеленський врешті зробить з нього Верховного.

БлогерКлубСенс на YouTube: https://www.youtube.com/@BloggerClubSense
Телеграм: @BloggerClubSense
Підписуйтеся, тут всі свої!
Mason Lemberg:
Років 20 тому чверть країни стояло на ногах через те що Кучма розправився (не буду коментувати особистість) з журналістом.

10 років тому півкраїни стояло на ногах через розправу над студентами.
А потім щось змінилося. Після оплакування загиблих на Майдані і обіцянок не пробачити почалась деградація, з обговоренням мештів і піджаків президента, применшенням зробленого, пошуком діда з картоплиною і висміюванням "а то Путін нападе".
Потім ця деградація отримала гундосне нікчемне продажне закомплексоване уособлення. Яке почало з того що відпустило вбивць Майдану і кожен Божий день пробиває дно за дном. Кожен Божий день.

А з ним і все суспільство. І якщо порівняти те що відбувалося 20 років тому, коли суспільство жадало правди і поставало за "журналіста" і те що твориться зараз в усіх напрямках - це просто провалля. В усьому.
Насамперед, в здатності людей жити в реальному світі, в адекватності. Здається ніби в дурдом потрапив.

Коли дорослі люди, які всьо своє життя купляли яйця поштучно, а тут раптом повірили в яйця і кілограмах.
Коли ті самі дорослі люди, як і на рассєє вірять в поганих боярь і хорошого сцаря.

Як згорблені неандертальці з дебільною посмішкою на обличчі намагаються насцяти одне одному в очі і переконати себе і когось, что всьо окєй: сцарь сказав - яйця в кілограмах, значить в кілограмах, ніхто в армії нє крадьот.
Та в інших подібних речах.

Питання куди це приведе Україну і людей, які живуть в наркотичному сні і дебільно гигикають, сцяючи собі та іншим в очі, що нічєго нє случілась.
#ЯкеКончене
Леонид Невзлин:
Твари из ведомства Лаврова решили потроллить чиновников МИДа Израиля за то, что именно они якобы плохо освобождают заложников Хамаса. Антисемитизм и расчеловечивание - основа внешней политики мафиозного образования Российская Федерация. Сережа-лошадь, и Маша-бл..дь: вы не обижайтесь, ежели мы чего не так про вас скажем, или вам сделаем. Ж..олизы вы Хамасовские.

18 февраля 2022: "Лавров назвал фейками сообщения о готовящемся вторжении России на Украину".
Вчера: "Лавров призвал не верить, что Россия готовит нападение на страны Балтии".
Ага, людоед призывает не верить в его отменный аппетит.

Россия потеряла треть экспорта бензина после ударов Украины по крупным НПЗ.
Экспорт бензина в январе рухнул на 37%, дизтоплива - на 23%, отчиталось Минэнерго.
Это только начало, всё ещё впереди.

Наша Канада:
По постановлению Мосгорсуда рост Путина на территории Российской Федерации составляет 2 метра.

Наші відео з рубрики #ЯкеКончене:
https://www.youtube.com/@Chekalkyn
#БлогерКлубСенс
Зе зрада:
Якраз час знімати Головкома, який врятував Україну від повної окупації в 22 році.

Карл Волох:
Ну, наскільки я розумію, диверсія проти ЗСУ рівня звільнення Залужного здалася Янєтряпці недостатньою й він вирішив повторити подвиг із одночасного розгону воєнкомів, котрим повністю зірвав мобілізацію й залишив військо без поповнення. Тільки тепер ставиться задача повністю обезголовити армію, звільнивши з неї практично всіх досвідчених і компетентних командувачів, масово замінивши їх на командирів середньої ланки. Цікаво, тренінг у Трускавці провести планують?
Ви знаєте, наскільки я терпіти не можу конспірологію, але інколи й мені здається, що це не глупство й некомпетентність, а цілеспрямована діяльність на знищення української державності.

Виталий Портников:
Китай угрожает Украине последствиями в случае, если его крупнейшие компании останутся в списке «спонсоров войны». В Пекине пытаются использовать заинтересованность Владимира Зеленского в участии Си Цзиньпина в будущем «саммите мира».

Валерій Прозапас:
"Українська медіаспільнота поскаржилася послам G7 на тиск і дискредитацію" (с)

"Свінарчюкііііі"...
"М'ятий пінжаааак!"...
"Цибуууляя по віііісім!"
"Война вииигоднааа!!"...
"Я тобі не дорогееенькааа!"..
"Збагатився в 82 разааав!".
"На хліб не намажееешшшш!"...
"Маріууупооль здааав!".....
"Пльонкі Деркачааа!"....
"Закрили "Сватііів", ідіть у срааакуу!!"

Оце де була еталонна дискредитація, за яку хоч би один позітівчік з "медіаспільности" приніс вибачення.

А ще за два роки жодного слова на захист колег з виключених каналів та про інформаційну узурпацію на користь "єдиного" маразму.

Так що це не "тиск і дискредитація" - це такий чудовіщно передбачуваний бумеранг, тому слава богу хуже будєт. Тє.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Відставка Залужного - це питання особистого життя і смерті. Він наш командир, фактор віри в свої сили (Тетяна Чорновол)

Звільнення генерала стане "сигналом для командирів усіх рангів: "як би добре ви не виконували свою роботу, вас можуть відсторонити без причини"
А для солдата дуже важливо мати впевненість, що за ним стоїть Головком, який дбає про нього. У Залужного є така репутація(Командир батальйону «Свобода», Петро Кузик)

Залужний - це батько української армії (багато військових у мережі так кажуть і пишуть)
Дехто навіть сприймає звільнення Залужного як крок до капітуляції.

Втрата довіри до Зеленського збоку військових та міжнародних партнерів. Бо нема взагалі ніяких пояснень і так виглядає, що зміни продиктовані політичною необхідністю
• Втрата у державному апараті капіталу довіри, яка є у Валерія Залужного і яка є дуже важливою

Залужний - в першу чергу Людина. Людина з великої літери. Він не вивищує себе над іншими через статус Головкома. Він не принижує інших. Про це говорять УСІ, хто коли-небудь мав з ним справу.

Тому я звертаюся особисто до Володимира Зеленського: в жодному разі не робіть цієї помилки, не звільняйте Валерія Залужного з посади Головнокомандувача Збройними силами. Історія вам цього не пробачить.

Хоч тут не ідіть на поводу у власних амбіцій і страхів.
(Софія Федина)
#ЯкеКончене
Деятель РПЦ Зырянов предупреждает: ЛГБТ и однополые браки приводят к абортам.
У меня всё…

Путин заявил 1 февраля, что "Германия уничтожает свой автопром".
Просто для справки - в 2023 году произведено автомобилей:
в России - 0,5 млн.
в Германии - 4,1 млн.
Путин натурально живёт в вымышленном мирке.

Finanz:
ЦБ обнаружил рекордную за 11 лет дыру в валютном балансе российской экономики За 2023 год $9,9 млрд утекло из страны по операциям, которые ЦБ объяснить не может. Они классифицированы как "ошибки и пропуски" платежного баланса.

Город Глуповъ:
Нисколько не удивлюсь, если к концу путинского правления iPhone превратится в фотоаппарат, а банковская карта - в шпатель за замазки щелей в окнах перед холодами.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Кандидати на заміну
Залужному розглядаються
на даний момент начальник
ГУР МО К. Буданов та командувач сухопутних
військ О. Сирський, причому не виключається варіант призначення у тандемі.

Зе зрада:
В тандемі, це як бляха?
Один брехун, другий м'ясник?
(На відео патужний тандем Буданова і Сирського)
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Журналіст суспільного мовника Німеччини ZDF Армін Кьорпер, який одночасно є керівником московського бюро телеканалу, зняв сюжет про те, як "добре живеться" у тимчасово окупованому Маріуполі.

Під час етеру він заявив, що "місто не є привидом, адже його активно відбудовують". Звісно, німецький журналіст не згадав, хто саме зруйнував Маріуполь.

Також Кьорпер сказав, що "не бачить ніякого спротиву в місті", а більшість місцевих мешканців нібито налаштовані проросійськи.

У МЗС України вимагають пояснень від ZDF, чому журналіст їхнього телеканалу незаконно приїхав у тимчасово окуповане місто без дозволу від української влади.

На відео цей "журналіст" розповідає, що в Маріупольському драмтеатрі Україна нібито забороняла ставити вистави російською мовою.