Чи міг я уявити, що викладатиму в Українському католицького університеті?
Звісно, міг, адже я вже це робив минулого року на курсі «Як будувати спільноти» 😏 І хоч це було всього лише один день, цього року я робитиму те саме.
🥸 Вже 2 липня стартує другий набір на курс з побудови спільнот , який ми робимо МетаСпільнотою разом з Інститутом лідерства та управління УКУ. На курсі в лекції я розкажу про аудиторію спільноти та як її досліджувати.
Зі мною будуть мої талановиті колеги-експерт_ки, які проведуть по всьому шляху побудови стратегії спільноти: від визначення місії та цілей до монетизації спільноти та вирішення конфліктів.
Заявки приймаємо лише до 20 червня, тож якщо хочете побачитися/почутися зі мною у Львові, реєструйтеся скоріше: https://ilm.in.ua/projects/how-to-build-communities-course/ .
🥸 Вже 2 липня стартує другий набір на
Зі мною будуть мої талановиті колеги-експерт_ки, які проведуть по всьому шляху побудови стратегії спільноти: від визначення місії та цілей до монетизації спільноти та вирішення конфліктів.
Заявки приймаємо лише до 20 червня, тож якщо хочете побачитися/почутися зі мною у Львові, реєструйтеся скоріше:
👍7🔥4❤1
Знайшов влучний опис дослідження як процесу дихання (до речі, про «дихання», «ритм», «темпоритм» у розрізі спільнот теж говорять):
«Так само, як ми вдихаємо та видихаємо, ми всі природно і регулярно отримуємо інформацію та використовуємо її для визначення того, що робимо. Ми спостерігаємо, вчимося і ділимося висновками зі свого досвіду взаємодії із навколишнім середовищем. Це теж свого роду дослідження — навіть якщо ми не робимо це навмисно.
Дихання є вродженим, природним, і ми не усвідомлюємо, що дихаємо. Так само ми вчимося і зберігаємо знання про те, як вижити та процвітати, але ці знання можуть бути недооціненими. У нас також може не бути часу чи простору, щоб помітити та оцінити ці знання».
Взяв це з Transformative Research Toolkit від Othering&Belonging Institute. Про цей набір інструментів дослідження писав раніше, тоді мене зацікавив їхній фемінітив herstory замість history. Раджу почитати, там ціла скарбничка для менеджер_ок спільнот!
«Так само, як ми вдихаємо та видихаємо, ми всі природно і регулярно отримуємо інформацію та використовуємо її для визначення того, що робимо. Ми спостерігаємо, вчимося і ділимося висновками зі свого досвіду взаємодії із навколишнім середовищем. Це теж свого роду дослідження — навіть якщо ми не робимо це навмисно.
Дихання є вродженим, природним, і ми не усвідомлюємо, що дихаємо. Так само ми вчимося і зберігаємо знання про те, як вижити та процвітати, але ці знання можуть бути недооціненими. У нас також може не бути часу чи простору, щоб помітити та оцінити ці знання».
Взяв це з Transformative Research Toolkit від Othering&Belonging Institute. Про цей набір інструментів дослідження писав раніше, тоді мене зацікавив їхній фемінітив herstory замість history. Раджу почитати, там ціла скарбничка для менеджер_ок спільнот!
Telegram
Дизрайтер
Читаю Transformative Research Toolkit і помітив цікавий фемінітив — herstory замість history. Виявилося, що на Вікіпедії є окрема сторінка під цей термін: "herstory is a term for history written from a feminist perspective and emphasizing the role of women…
❤1
Я дуже щасливий. Чому? Тому що провів заняття на тему ідентичності учасни_ць та дослідження учасни_ць спільнот в межах курсу "Як будувати спільноти" від MetaSpilnota та ILM УКУ.
Обговорювали репрезентативність досліджень, ідентичність та спроби об'єднати декілька аудиторій в одну спільноту. Ну а ще звісно були жарти про роботу менеджер_ок спільнот, кавування з експертами та дружбу з маркетологами 😄
Коли коментують, дискутують, не погоджуються — це найкраще, що може відбутися під час лекції. І це відбулося 😉 Радію, що вже другий рік поспіль маю таку можливість — ділитися своїм досвідом та думками зі студентами та студентками курсу.
Обговорювали репрезентативність досліджень, ідентичність та спроби об'єднати декілька аудиторій в одну спільноту. Ну а ще звісно були жарти про роботу менеджер_ок спільнот, кавування з експертами та дружбу з маркетологами 😄
Коли коментують, дискутують, не погоджуються — це найкраще, що може відбутися під час лекції. І це відбулося 😉 Радію, що вже другий рік поспіль маю таку можливість — ділитися своїм досвідом та думками зі студентами та студентками курсу.
❤9🔥6
67
Автор «Маленького принца» був ком'юніті-менеджером!
не вірите? читайте далі
Принаймні таке враження у мене склалося після того, як я прочитав оповідання-мемуари «Військовий льотчик» Антуана де Сент-Екзюпері. Ділюся фрагментами, які зачепили увагу.
Про належність до спільноти: «Я люблю групу 2/33. Люблю не як глядач, який відкриває для себе гарну виставу... Я люблю свою групу, тому що я в ній, тому що вона живить мене, тому що я теж живлю її. І тепер, повертаючись з Арраса (з бойового виліту - прим. канала), я більш ніж коли належу до своєї групи. Я набув іще один зв'язок із нею».
І ще про належність до спільноти: «Я здобув...право брати участь. Право бути пов'язаним. Спілкуватися. Одержувати і давати. Бути чимсь більше, ніж я сам... Моя любов до групи не потребує висловлення. Вона складається лише зі зв'язків зі світом. Вона моя сутність. Я належу до групи. От і все.».
Про важливість комунікацій в спільноті: «Ми вже почуваємось однією спільнотою. Звісно, щоб згуртуватися в ній, ми маємо висловити свою єдність. Для цього знадобляться зусилля в царині свідомості і мови. Але щоб нічого не втратити з сутності, ми мусимо також залишитися глухими до всіляких словесних пасток, до шантажу і полеміки.».
Про мету, яка формує та фокусує спільноту, та про сегментацію аудиторії: «Я розумію походження братства між людьми. Люди були братами в Бозі. Братами можна бути тільки в чомусь. Якщо людей не єднає вузол, вони становлять не спільноту, а натовп. Не можна просто бути братством. Мої товариші і я, ми братство за Групою 2/33. Французи є братством за Францією... Братерство виникає в спільній офірі — чомусь більшому, ніж ти сам.».
Про те, чому сильна спільнота — це завжди спільні зусилля її учасни_ць: «Я найсильніший, бо дерево є дужчим від тих речовин, що є складовими грунту... Спільнота, яку заснувала наша цивілізація, не була і не є сукупністю наших вигод — вона була сукупністю наших внесків.».
Автор «Маленького принца» був ком'юніті-менеджером!
не вірите? читайте далі
Принаймні таке враження у мене склалося після того, як я прочитав оповідання-мемуари «Військовий льотчик» Антуана де Сент-Екзюпері. Ділюся фрагментами, які зачепили увагу.
Про належність до спільноти: «Я люблю групу 2/33. Люблю не як глядач, який відкриває для себе гарну виставу... Я люблю свою групу, тому що я в ній, тому що вона живить мене, тому що я теж живлю її. І тепер, повертаючись з Арраса (з бойового виліту - прим. канала), я більш ніж коли належу до своєї групи. Я набув іще один зв'язок із нею».
І ще про належність до спільноти: «Я здобув...право брати участь. Право бути пов'язаним. Спілкуватися. Одержувати і давати. Бути чимсь більше, ніж я сам... Моя любов до групи не потребує висловлення. Вона складається лише зі зв'язків зі світом. Вона моя сутність. Я належу до групи. От і все.».
Про важливість комунікацій в спільноті: «Ми вже почуваємось однією спільнотою. Звісно, щоб згуртуватися в ній, ми маємо висловити свою єдність. Для цього знадобляться зусилля в царині свідомості і мови. Але щоб нічого не втратити з сутності, ми мусимо також залишитися глухими до всіляких словесних пасток, до шантажу і полеміки.».
Про мету, яка формує та фокусує спільноту, та про сегментацію аудиторії: «Я розумію походження братства між людьми. Люди були братами в Бозі. Братами можна бути тільки в чомусь. Якщо людей не єднає вузол, вони становлять не спільноту, а натовп. Не можна просто бути братством. Мої товариші і я, ми братство за Групою 2/33. Французи є братством за Францією... Братерство виникає в спільній офірі — чомусь більшому, ніж ти сам.».
Про те, чому сильна спільнота — це завжди спільні зусилля її учасни_ць: «Я найсильніший, бо дерево є дужчим від тих речовин, що є складовими грунту... Спільнота, яку заснувала наша цивілізація, не була і не є сукупністю наших вигод — вона була сукупністю наших внесків.».
🔥9
68
Як працювати з «правочками» від стейкхолдерів
досить оптимістичний погляд на те, що бісить всіх, хто працює з текстами
Якийсь час ми з колегою вели Телеграм-канал, в якому публікували коментарі до наших матеріалів. Так як коментували тільки ми внутрішньо, нашим контент-відділом, це було досить весело.
Коли виходиш у великий комунікаційний світ, стає невесело. Бо ви стикаєтеся з ними — з ПРАВКАМИ.
Мій рекорд поки що — це 145 пропозицій по зміні тексту та коментарів до сценарію експлейнера з хронометражем в 5 хвилин. До речі, від цього проєкту потім відмовилися, щоб через півроку прийти із запитом переписати цей же сценарій знову 😅
Для себе я виділив 5 правил роботи з «правочками», які допомагають мені врятувати свою менталку:
1. Забути про слово «правки» — є коментарі та пропозиції. «Правка» — це безальтернативне рішення людини зі сторони внести зміни у вашу роботу. З коментарями та пропозиціями вже можна працювати: аргументувати свою думку, приходити до спільного рішення, погоджуватися із запропонованим.
2. Обговорювати тільки критичні для роботи положення. У скріншоті вгорі — класичний приклад коментаря, який я врахую і навіть не буду його обговорювати. Подобається замовни_ці слово «парує» замість «димить» — то й добре, це не впливає на фінальний сценарій (у моєму випадку).
3. Намагатися уникати проєкти, в яких декілька осіб переглядає та затверджує текст. Цього правила не вийде дотриматися у роботі в державних проєктах та інколи в агенціях. Нещодавно у мене був в роботі проєкт, в якому стейкхолдери залишали коментарі, які прямо суперечили одне одному в тексті 😐 Якщо ви фрілансер_ка або працюєте в штаті копірайтер_кою, комунікаційни_цею або піарни_цею, для вас може спрацювати.
4. Не відповідати на коментарі до тексту перше, що приходить в голову. А перше, що мені приходить в голову — цеякі влучні зауваження! не можу повірити! яка дивина! вау! .
5. Задати рамку коментування: часову (коментарі можна залишити до певної години) та сенсову (коментарі можна залишити до формулювань, а не до структури). Це полегшить роботу і тим, хто переглядатиме ваші тексти, і вам при роботі з коментарями.
Поділіться в коментарях, які найбільш дивні/бісячі історії з «правочками» у вас були.
Як працювати з «правочками» від стейкхолдерів
досить оптимістичний погляд на те, що бісить всіх, хто працює з текстами
Якийсь час ми з колегою вели Телеграм-канал, в якому публікували коментарі до наших матеріалів. Так як коментували тільки ми внутрішньо, нашим контент-відділом, це було досить весело.
Коли виходиш у великий комунікаційний світ, стає невесело. Бо ви стикаєтеся з ними — з ПРАВКАМИ.
Мій рекорд поки що — це 145 пропозицій по зміні тексту та коментарів до сценарію експлейнера з хронометражем в 5 хвилин. До речі, від цього проєкту потім відмовилися, щоб через півроку прийти із запитом переписати цей же сценарій знову 😅
Для себе я виділив 5 правил роботи з «правочками», які допомагають мені врятувати свою менталку:
1. Забути про слово «правки» — є коментарі та пропозиції. «Правка» — це безальтернативне рішення людини зі сторони внести зміни у вашу роботу. З коментарями та пропозиціями вже можна працювати: аргументувати свою думку, приходити до спільного рішення, погоджуватися із запропонованим.
2. Обговорювати тільки критичні для роботи положення. У скріншоті вгорі — класичний приклад коментаря, який я врахую і навіть не буду його обговорювати. Подобається замовни_ці слово «парує» замість «димить» — то й добре, це не впливає на фінальний сценарій (у моєму випадку).
3. Намагатися уникати проєкти, в яких декілька осіб переглядає та затверджує текст. Цього правила не вийде дотриматися у роботі в державних проєктах та інколи в агенціях. Нещодавно у мене був в роботі проєкт, в якому стейкхолдери залишали коментарі, які прямо суперечили одне одному в тексті 😐 Якщо ви фрілансер_ка або працюєте в штаті копірайтер_кою, комунікаційни_цею або піарни_цею, для вас може спрацювати.
4. Не відповідати на коментарі до тексту перше, що приходить в голову. А перше, що мені приходить в голову — це
5. Задати рамку коментування: часову (коментарі можна залишити до певної години) та сенсову (коментарі можна залишити до формулювань, а не до структури). Це полегшить роботу і тим, хто переглядатиме ваші тексти, і вам при роботі з коментарями.
Поділіться в коментарях, які найбільш дивні/бісячі історії з «правочками» у вас були.
❤6
Може здатися, що я закинув канал. То вам не здалося, бо у мене несеться по роботі 🥲
Напишіть в коментарях, у кого теж все несеться і над якими ви зараз цікавими проєктами зараз працюєте, позітхаємо разом (але зітхання буде радісним!) 🤝
Напишіть в коментарях, у кого теж все несеться і над якими ви зараз цікавими проєктами зараз працюєте, позітхаємо разом (але зітхання буде радісним!) 🤝
🔥3😢3
"Дружні банки відкриваються, збори — закриваються".
З цією думкою я доєднався до збору на 1 млн грн від INSCIENCE та Повернись живим на засоби збиття ворожих розвідувальних та ударних БПЛА для 85+ підрозділів.
Моя банка — на 30 тисяч, станом на 4 жовтня вже зібрали 13% коштів, добити до 100% можна за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/8xd3F5oTSn.
А якщо у вас є натхнення у неділю відкрити Інстаграм — то зашерте будь ласка собі в сторіз пост про збір 🤝
З цією думкою я доєднався до збору на 1 млн грн від INSCIENCE та Повернись живим на засоби збиття ворожих розвідувальних та ударних БПЛА для 85+ підрозділів.
Моя банка — на 30 тисяч, станом на 4 жовтня вже зібрали 13% коштів, добити до 100% можна за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/8xd3F5oTSn.
А якщо у вас є натхнення у неділю відкрити Інстаграм — то зашерте будь ласка собі в сторіз пост про збір 🤝
send.monobank.ua
Безпечний переказ коштів
Надсилайте безкоштовно та безпечно кошти
❤3
Першу роботу я знайшов виключно завдяки тому, як сильно я любив медіа. У мене досі вдома лежить величенька колекція друкованих журналів: "Кіно і театр", "Шо", український Esquire, "Шпиль" та багато інших.
Потім я запустив цей канал, який раніше називався "ДизРайтер" (бо типу diswrite 😅), в якому розповідав про роботу з текстами та про дизайн. Та безпосередньо в медіа я працював лише один раз за все життя, ще до повномасштабного вторгнення — у VECTOR.
І тепер мій новий рік починається з нової роботи — менеджером спільноти в Громадському радіо 💛
P.S. А ви любите email-розсилки? Читали би від мене листи раз на місяць — фактично те, що я зазвичай писав у цей канал, тільки більш структуроване і у форматі листів на substack? Відпишіть в коментарях 🥹
Потім я запустив цей канал, який раніше називався "ДизРайтер" (бо типу diswrite 😅), в якому розповідав про роботу з текстами та про дизайн. Та безпосередньо в медіа я працював лише один раз за все життя, ще до повномасштабного вторгнення — у VECTOR.
І тепер мій новий рік починається з нової роботи — менеджером спільноти в Громадському радіо 💛
P.S. А ви любите email-розсилки? Читали би від мене листи раз на місяць — фактично те, що я зазвичай писав у цей канал, тільки більш структуроване і у форматі листів на substack? Відпишіть в коментарях 🥹
Громадське радіо
Громадське радіо | Слухайте. думайте.
«Громадське радіо» — незалежна «розмовна» радіостанція, яка надає неупереджену, об’єктивну та достовірну інформацію й аналіз подій в Україні та світі.
🔥11❤4
ТЕПЕР, КОЛИ Я ПРИВЕРНУВ ВАШУ УВАГУ ЦИМ ФОТО...
Це я у 2013 році граю в університетському КВН. Це були здебільшого переписані чужі жарти або дуже несмішні власні.
Через рік я познайомлюся з Дімою Білоконем, який підтримає мене та надихне писати авторський сценарій. Тоді я вперше побачив, як можна створювати продукт разом — за 7 років до того, як я почну працювати з агенцією і зрозумію, що так і створюються класні речі. В синергії, спільною енергією.
Зараз Діма служить у підрозділі розвідки БпАК. Підрозділу дуже треба дрон Мавік 3 Pro для виявлення противника та корегування нанесення артилерійських ударів. Діма відкрив збір та знайшов б/у дрон за 50 000 грн. Вдалося зібрати трохи більше 20% цієї суми.
⚡️⚡️ За донат від 100 грн я запишу відеовідповідь на 10 хвилин на будь-яке ваше питання по роботі: від "Як написати мотиваційного листа?" до "Як планувати свій робочий тиждень?". Просто киньте мені скріншот платежу та напишіть своє запитання в особисті повідомлення чи в коментарях до цієї публікації.
📍Донати кидати на банку: https://send.monobank.ua/jar/7NyJNpPA2f
Це я у 2013 році граю в університетському КВН. Це були здебільшого переписані чужі жарти або дуже несмішні власні.
Через рік я познайомлюся з Дімою Білоконем, який підтримає мене та надихне писати авторський сценарій. Тоді я вперше побачив, як можна створювати продукт разом — за 7 років до того, як я почну працювати з агенцією і зрозумію, що так і створюються класні речі. В синергії, спільною енергією.
Зараз Діма служить у підрозділі розвідки БпАК. Підрозділу дуже треба дрон Мавік 3 Pro для виявлення противника та корегування нанесення артилерійських ударів. Діма відкрив збір та знайшов б/у дрон за 50 000 грн. Вдалося зібрати трохи більше 20% цієї суми.
⚡️⚡️ За донат від 100 грн я запишу відеовідповідь на 10 хвилин на будь-яке ваше питання по роботі: від "Як написати мотиваційного листа?" до "Як планувати свій робочий тиждень?". Просто киньте мені скріншот платежу та напишіть своє запитання в особисті повідомлення чи в коментарях до цієї публікації.
📍Донати кидати на банку: https://send.monobank.ua/jar/7NyJNpPA2f
send.monobank.ua
Безпечний переказ коштів
Надсилайте безкоштовно та безпечно кошти
❤2
Якщо ви в Києві — Lift99 дає можливість впродовж тижня безоплатно попрацювати у себе. Вже скористався можливістю, бо ходити по кав'ярнях і обкладатися павербанками не надто надихає на продуктивну роботу.
Обрати дні, коли хочете попрацювати
Обрати дні, коли хочете попрацювати
Google Docs
Workplace registration
LIFT99 Address: 101 Volodymyrska, Kyiv
Contact us: kyiv@lift99.co
Contact us: kyiv@lift99.co
❤6🔥3
"Заходиш на нову роботу — проводиш дослідження аудиторії" — одне з моїх правил, які допомагають краще розуміти, що і як робити. Ми у Громадське радіо вирішили провести два окремих дослідження: спільноти та всіх слухач_ок нашого медіа.
Щоб взяти участь у першому дослідженні, треба просто долучитися до спільноти Громадського радіо 😏 А от для другого дослідження достатньо слухати окремі програми Громадського радіо або в цілому слідкувати за нашою роботою.
Взяти участь в дослідженні
Щоб взяти участь у першому дослідженні, треба просто долучитися до спільноти Громадського радіо 😏 А от для другого дослідження достатньо слухати окремі програми Громадського радіо або в цілому слідкувати за нашою роботою.
Взяти участь в дослідженні
Передаю команду в надійні руки креативно_ї копірайтер_ки 😏
Комунікаційна агенція Linza, з якою я вперше почав працювати ще до повномасштабного вторгнення, шукають креативн_у копірайтер_ку для підсилення команди.
Що ви будете робити:
⚡️ розробляти концепти комунікаційних кампаній для найкрутіших українських та міжнародних громадських організацій
⚡️ писати тексти публікацій в соцмережі, тексти лендингів, розсилок тощо
⚡️ брейнштормити та доточувати свої ідеї з командою
Перерахую, з ким я працював за весь цей час: Dostupno ua, ФАО ООН, Philanthropy ua, UNICEF Ukraine, Рада Європи, UNDP, Ukraine Now, ГО "Нумо сестри", Музей вкраденого мистецтва.
А тепер до того, які вимоги до кандидат_ок:
🐝 від 2 років у креативі / копірайтингу
🐝 знання основ маркетингу та реклами
🐝 гарна українська й англійська
Повна зайнятість, віддалена робота, гнучкий графік 😏
📩 Як подати заявку?
Надішліть резюме, портфоліо та 3 причини, чому хочете працювати в Linza, на linza.cv@gmail.com
Тема листа: «Креативний копірайтер».
Комунікаційна агенція Linza, з якою я вперше почав працювати ще до повномасштабного вторгнення, шукають креативн_у копірайтер_ку для підсилення команди.
Що ви будете робити:
⚡️ розробляти концепти комунікаційних кампаній для найкрутіших українських та міжнародних громадських організацій
⚡️ писати тексти публікацій в соцмережі, тексти лендингів, розсилок тощо
⚡️ брейнштормити та доточувати свої ідеї з командою
Перерахую, з ким я працював за весь цей час: Dostupno ua, ФАО ООН, Philanthropy ua, UNICEF Ukraine, Рада Європи, UNDP, Ukraine Now, ГО "Нумо сестри", Музей вкраденого мистецтва.
А тепер до того, які вимоги до кандидат_ок:
🐝 від 2 років у креативі / копірайтингу
🐝 знання основ маркетингу та реклами
🐝 гарна українська й англійська
Повна зайнятість, віддалена робота, гнучкий графік 😏
📩 Як подати заявку?
Надішліть резюме, портфоліо та 3 причини, чому хочете працювати в Linza, на linza.cv@gmail.com
Тема листа: «Креативний копірайтер».
❤2
2025 рік пролетів з такою швидкістю, що здається: "Та що я там робив?". А виявилося, що за рік я:
- разом із МетаСпільнотою та ILM УКУ вдруге зробили курс "Як будувати спільноти", на якому вчилися 34 студент_ки
- фасилітував три стратегічні сесії: для Україно-данського молодіжного дому та для Молодіжної ради Вознесенська
- працював на виїзді у Вознесенську та Хмельницькому (суперміста!!)
- попрацював на проєктах спільно з Philanthropy in Ukraine UA та HATA Hub
- майже рік пропрацював в державному секторі в "Мрії" та перейшов звідти в медіа — в Громадське радіо
- здійснив свою давню мрію і написав статтю для Platfor.ma про мисткинь з інвалідністю
- підготував концепцію Дизрайтера як email-розсилки на Substack (вау, чекайте на анонс)
- перейшов на Obsidian як "другий мозок", і це для мене спрацювала набагато краще, ніж спроби використовувати ChatGPT
- оновив резюме
Що ж буде у 2026 році? Подивимось!
- разом із МетаСпільнотою та ILM УКУ вдруге зробили курс "Як будувати спільноти", на якому вчилися 34 студент_ки
- фасилітував три стратегічні сесії: для Україно-данського молодіжного дому та для Молодіжної ради Вознесенська
- працював на виїзді у Вознесенську та Хмельницькому (суперміста!!)
- попрацював на проєктах спільно з Philanthropy in Ukraine UA та HATA Hub
- майже рік пропрацював в державному секторі в "Мрії" та перейшов звідти в медіа — в Громадське радіо
- здійснив свою давню мрію і написав статтю для Platfor.ma про мисткинь з інвалідністю
- підготував концепцію Дизрайтера як email-розсилки на Substack (вау, чекайте на анонс)
- перейшов на Obsidian як "другий мозок", і це для мене спрацювала набагато краще, ніж спроби використовувати ChatGPT
- оновив резюме
Що ж буде у 2026 році? Подивимось!
❤7
Я хотів запустити власну професійну розсилку ще у 2021 році — після того, як попрацював в сервісі email-розсилок. Я зробив все, що потрібно для цього: підписався на купу класних автор_ок, перечитав інструкції до Substack та Mailchimp, продовжував писати довгі тексти на канал.
Знадобилося 5 років та відмова від перфекціонізму, щоб нарешті запустити «Дизрайтер» — розсилку про спільноти, роботу в командах, здорові комунікації та турботу про себе. Перший лист вже на Substack — з інструкцією про те, як рефлексувати наприкінці тижня, місяця та року.
🐝 Я прочита_ла перший лист, мені дуже подобається, як тебе підтримати?
Можете підписатися на щомісячну підтримку виходу розсилки (на двох рівнях є можливість отримати консультацію по спільнотам) або закинути разово кошти на розвиток розсилки.
🐝 Що буде далі з Телеграм-каналом?
Він залишається для маленьких публікацій, анонсів випуску нових листів та як канал для платної реклами.
Знадобилося 5 років та відмова від перфекціонізму, щоб нарешті запустити «Дизрайтер» — розсилку про спільноти, роботу в командах, здорові комунікації та турботу про себе. Перший лист вже на Substack — з інструкцією про те, як рефлексувати наприкінці тижня, місяця та року.
🐝 Я прочита_ла перший лист, мені дуже подобається, як тебе підтримати?
Можете підписатися на щомісячну підтримку виходу розсилки (на двох рівнях є можливість отримати консультацію по спільнотам) або закинути разово кошти на розвиток розсилки.
🐝 Що буде далі з Телеграм-каналом?
Він залишається для маленьких публікацій, анонсів випуску нових листів та як канал для платної реклами.
Substack
Січень минув, час рефлексувати
Інструкція для тих, хто рефлексує вперше
❤6