Сьогодні, о 17:00, проведу свій перший мастермайнд в спільноті SET University. Якщо хочете вирішити свій запит по робочій комунікації, пошуку роботи чи проходженню співбесід -- приходьте: https://discord.gg/665cKtPRfc?event=1230097214743777322.
Реєструватися не потрібно, достатньо зайти за посиланням о 17:00 (але якщо вас ще немає в Діскорді, раджу зробити це хоча б за півгодини до початку 😅).
Реєструватися не потрібно, достатньо зайти за посиланням о 17:00 (але якщо вас ще немає в Діскорді, раджу зробити це хоча б за півгодини до початку 😅).
Discord
Join the SET University Community Discord Server!
Спільнота українського tech-університету для тих, хто хоче запустити пет-проєкт або стартап, але не знає, з чого почати. | 997 members
❤6🔥1
upd: скрін листа в наступній публікації, сорі
45
Як спільнота InterNations реактивує своїх учасни_ць через пошту
у вас є пошти учасни_ць вашої спільноти? ви теж так зможете
Місяці три тому я підписався на InterNations — це спільнота експатів, в якій вони взаємодіють, нетворкають, організовують вечірки тощо. Це потрібно було для дослідження, тож я всі ці три місяці не заходив на платформу. Але я досі не відписуюсь від спільноти, бо отримую нереальне задоволення від того, як InterNations використовують email-маркетинг.
Ось наприклад, зі свіжого — лист-ремайндер для тих, хто давно не заходив в спільноту. В світі маркетингу такий лист називається реактивацією бази, і теоретично, якщо я нічого не зроблю після його прочитання — мене можуть видалити з бази, щоб не витрачати бюджет на розсилку по неактивним контактам.
Що крутого в цьому листі:
👉 особистий підхід. Не "we", а "I noticed". Звісно у мене в голові одразу маркується як "о, класна маркетингова фішка", але відчуваю, що це працює. Туди ж йде і прив'язка до особистого досвіду автора листа: "I know from personal experience".
👉 посилання на спільноту в першому ж реченні. Лист для тих хто давно не заходив і міг банально забути, що таке InterNations.
👉 комунікація штибу "чому ви не даєте нам вам допомогти?". Це вигідно на фоні традиційного підходу "зробіть щось, а ми вам допоможемо". Тут нам говорять: "Нічого робити не треба, просто дозвольте допомогти!".
👉 робота із потенційною причиною, чому я перестав заходити на InterNations — зміною місця проживання. Впевнений, це речення додали після серії глибинних інтерв'ю. Також одразу пропонують змінити місце проживання в спільноті та запевняють, що це займе лише хвилину. Вирішуйте проблему юзера до того, як він чи вона про неї подумали 😏
👉 класичний перелік плюшек за участь в спільноті. Це найслабша частина листа, бо якщо у мене немає часу чи бажання бути в спільноті, то мене навряд чи переконає величезний перелік тематичних груп та доступних міст (а скоріше навіть відлякає).
👉 і знову робота з потенційною причиною, чому я міг перестати заходити на InterNations - якщо забув логін та пароль. Знову ж таки, вирішують проблему юзера до того, як він чи вона про неї подумали.
👉 підпис "від руки". Навіть якщо не знаєш, хто ця людина (а я не знаю, і якщо ви пропустили онбординг в InterNations ви теж не знатимете), все одно відчуваєш якусь серйозність та ексклюзивність. Це вам не "sincerely yours", тут людина підпис залишила!
А ви користуєтеся email-розсилками в своїх спільнотах? Як саме?
45
Як спільнота InterNations реактивує своїх учасни_ць через пошту
у вас є пошти учасни_ць вашої спільноти? ви теж так зможете
Місяці три тому я підписався на InterNations — це спільнота експатів, в якій вони взаємодіють, нетворкають, організовують вечірки тощо. Це потрібно було для дослідження, тож я всі ці три місяці не заходив на платформу. Але я досі не відписуюсь від спільноти, бо отримую нереальне задоволення від того, як InterNations використовують email-маркетинг.
Ось наприклад, зі свіжого — лист-ремайндер для тих, хто давно не заходив в спільноту. В світі маркетингу такий лист називається реактивацією бази, і теоретично, якщо я нічого не зроблю після його прочитання — мене можуть видалити з бази, щоб не витрачати бюджет на розсилку по неактивним контактам.
Що крутого в цьому листі:
👉 особистий підхід. Не "we", а "I noticed". Звісно у мене в голові одразу маркується як "о, класна маркетингова фішка", але відчуваю, що це працює. Туди ж йде і прив'язка до особистого досвіду автора листа: "I know from personal experience".
👉 посилання на спільноту в першому ж реченні. Лист для тих хто давно не заходив і міг банально забути, що таке InterNations.
👉 комунікація штибу "чому ви не даєте нам вам допомогти?". Це вигідно на фоні традиційного підходу "зробіть щось, а ми вам допоможемо". Тут нам говорять: "Нічого робити не треба, просто дозвольте допомогти!".
👉 робота із потенційною причиною, чому я перестав заходити на InterNations — зміною місця проживання. Впевнений, це речення додали після серії глибинних інтерв'ю. Також одразу пропонують змінити місце проживання в спільноті та запевняють, що це займе лише хвилину. Вирішуйте проблему юзера до того, як він чи вона про неї подумали 😏
👉 класичний перелік плюшек за участь в спільноті. Це найслабша частина листа, бо якщо у мене немає часу чи бажання бути в спільноті, то мене навряд чи переконає величезний перелік тематичних груп та доступних міст (а скоріше навіть відлякає).
👉 і знову робота з потенційною причиною, чому я міг перестати заходити на InterNations - якщо забув логін та пароль. Знову ж таки, вирішують проблему юзера до того, як він чи вона про неї подумали.
👉 підпис "від руки". Навіть якщо не знаєш, хто ця людина (а я не знаю, і якщо ви пропустили онбординг в InterNations ви теж не знатимете), все одно відчуваєш якусь серйозність та ексклюзивність. Це вам не "sincerely yours", тут людина підпис залишила!
А ви користуєтеся email-розсилками в своїх спільнотах? Як саме?
🔥9👍3
Дизрайтер
upd: скрін листа в наступній публікації, сорі 45 Як спільнота InterNations реактивує своїх учасни_ць через пошту у вас є пошти учасни_ць вашої спільноти? ви теж так зможете Місяці три тому я підписався на InterNations — це спільнота експатів, в якій вони…
Пропустив скрін листа, тримайте 😌
👍7
Поки ми з МетаСпільнотою потихеньку готуємо гайд для роботодавців з пошуку КМів, вже є компанії, які розуміють, чим має займатися ком'юніті-менеджер_ка, та як вірно прописати обов'язки у вакансії. З радістю ділюся такою вакансією від Genesis, куди шукають Education Community Specialist.
👉 Хто потрібен
Людина, яка розвиватиме внутрішні профільні проєкти в межах non-tech доменів: Design, Content та Marketing. Це і спільноти, і довготривалі освітні проєкти типу шкіл, менторства, курсів тощо.
👉 Що треба робити
- розвивати нетехнічні спільноти: від планування та реалізації фахових регулярних зустрічей до створення контенту;
- реалізувати освітні проєкти у нетехнічних доменах (менторські програми, хакатони, інтенсиви тощо);
- аналізувати бізнес-запити та на їхній основі готувати концепти освітніх проєктів;
- допомагати в операційних процесах комʼюніті.
👉 Що вимагають від кандидат_ки
- вміти та любити комунікувати з людьми;
- мати від 1 року досвіду роботи в ком'юніті-менеджменті та/або координації освітніх проєктів;
- вміти грамотно писати тексти;
- мати проактивність та ініціативність.
Звучить як вакансія мрії? Так і є, пишіть із запитами @soulsia ⭐️
#реклама
👉 Хто потрібен
Людина, яка розвиватиме внутрішні профільні проєкти в межах non-tech доменів: Design, Content та Marketing. Це і спільноти, і довготривалі освітні проєкти типу шкіл, менторства, курсів тощо.
👉 Що треба робити
- розвивати нетехнічні спільноти: від планування та реалізації фахових регулярних зустрічей до створення контенту;
- реалізувати освітні проєкти у нетехнічних доменах (менторські програми, хакатони, інтенсиви тощо);
- аналізувати бізнес-запити та на їхній основі готувати концепти освітніх проєктів;
- допомагати в операційних процесах комʼюніті.
👉 Що вимагають від кандидат_ки
- вміти та любити комунікувати з людьми;
- мати від 1 року досвіду роботи в ком'юніті-менеджменті та/або координації освітніх проєктів;
- вміти грамотно писати тексти;
- мати проактивність та ініціативність.
Звучить як вакансія мрії? Так і є, пишіть із запитами @soulsia ⭐️
#реклама
gen-tech.breezy.hr
Education Community Specialist (Genesis Education) at Genesis
Привіт!
Ми, команда Genesis Education, шукаємо Education Community Specialist у напрям Genesis Internal Education для роботи над non-tech комʼюніті та освітніми проєктами.
В Genesis Internal Education ми створили систему обміну експертизою та підтримуємо…
Ми, команда Genesis Education, шукаємо Education Community Specialist у напрям Genesis Internal Education для роботи над non-tech комʼюніті та освітніми проєктами.
В Genesis Internal Education ми створили систему обміну експертизою та підтримуємо…
❤4🔥2
upd: збір закрито, дякую всім хто долучився!
Долучився до великого збору на Mavic 3T для Третьої окремої штурмової бригади. Залишилося зібрати 3500 грн. Допоможете закрити?
Долучився до великого збору на Mavic 3T для Третьої окремої штурмової бригади. Залишилося зібрати 3500 грн. Допоможете закрити?
send.monobank.ua
Безпечний переказ коштів
Надсилайте безкоштовно та безпечно кошти
👍5❤1
46
Не порівнюйте свою спільноту з іншими
головне правило здорових ком'юніті-менеджер_ок
Рано чи пізно вам захочеться це зробити. Можливо, ви натрапите на таргетовану рекламу іншої спільноти. Або побачите інтерв'ю засновни_ці спільноти в одному з найбільших українських медіа. Або візьмете участь у воркшопі, де дізнаєтеся, що чиясь спільнота приносить сто/тисячу доларів на місяць. І ви почнете порівнювати свою спільноту з іншими.
Порівнювати свою спільноту з іншими немає сенсу. І ось чому:
👉 у вас інші стартові умови. Ви запустили спільноту в перші місяці повномасштабного вторгнення в Телеграмі і набрали органічно декілька тисяч людей? Тим часом, створити таку спільноту в тому ж Телеграмі зараз —задача із зірочкою (хочете переконатися в цьому? Зайдіть в сервіс аналітики ТГ-каналів та подивіться динаміку взаємодії із контентом за 2 роки).
👉 у вас інші відносини з учасни_цями спільноти. Спільноти створюють певні наративи навколо себе, що підживлюються особистими історіями. Учасниця однієї із вже закритих спільнот, яку я вів, допомогла моїм друзям із їжею, житлом та транспортом в Польщі на початку вторгнення. А учасни_цям Навзаєм настільки допік токсичний учасник, що ми всі разом придумали стікер, яким користуємося досі (і нагадуємо про це вже новеньким учасни_цям). У кожної спільноти ці історії різняться, двох однакових не існує. Зокрема це викликано тим, що в спільнотах велику роль грає особа ком'юніті-менеджер_ки.
👉 ви не знаєте, що відбувається за лаштунками. Коли я читаю, що певна спільнота заробляє умовну тисячу доларів на місяць на підписках учасни_ць, то одразу думаю: "Скільки ж вони витратили на розвиток спільноті і коли відіб'ють цю суму?". Знаючи ці цифри, ви можете полюбити свою камерну спільноту, яка не вимагає достобіса витрат та приносить вам невеличкий стабільний заробіток. Раджу також запитати у КМа цікавої вам спільноти, що його бісить або що змушує сумувати у роботі зі спільнотою. Обіцяю: ви дізнаєтеся багато нового (і можливо захочете світчнутися в іншу сферу).
👉 у вашої спільноти інша мета та задачі. Хтось хоче об'єднати спеціаліст_ок з різних сфер (Навзаєм, Ukrainian Digital Community). Хтось хоче розвинути ринок для конкретної спеціальності (МетаСпільнота). Хтось хоче вирощувати потужні українські стартапи (1991 Accelerator Community). Якщо ви знаєте, яка мета та задачі вашої спільноти, то ви вже зрозуміли: скопіювати рішення інших спільнот не вийде. Бо кожна дія, кожен інструмент спільноти має бути націлений на вирішення запитів спільноти, на досягнення конкретних мети та задач.
Наостанок, приклад "чому не варто порівнювати спільноти" від мене. Зараз я працюю ком'юніті-менеджером в SET University. Серед активностей -- івенти на фахові теми: від UX/UI дизайну до роботи з LinkedIn. Події в спільноті зазвичай відвідує до 15 людей. Ця цифра не надто вражає, якщо порівнювати її з подіями в інших онлайн-спільнотах. Та я бачу, що на події ходять багато постійних відвідувач_ок, в кількісному опитуванні половина людей відмітили що їм цікаво ходити на івенти, та нам важливо залучати учасни_ць спільноти до розвитку SET Community -- зокрема, через виступи на подіях. Також зараз ми фокусуємося на роботі з активними учасни_цями, а не на залученні нових. Тож не порівнюйте і буде вам щастя.
А якщо вам здається, що з вашою спільнотою щось не так, то краще приходьте до мене на консультацію. Для громадських організацій у мене до речі знижки.
Не порівнюйте свою спільноту з іншими
головне правило здорових ком'юніті-менеджер_ок
Рано чи пізно вам захочеться це зробити. Можливо, ви натрапите на таргетовану рекламу іншої спільноти. Або побачите інтерв'ю засновни_ці спільноти в одному з найбільших українських медіа. Або візьмете участь у воркшопі, де дізнаєтеся, що чиясь спільнота приносить сто/тисячу доларів на місяць. І ви почнете порівнювати свою спільноту з іншими.
Порівнювати свою спільноту з іншими немає сенсу. І ось чому:
👉 у вас інші стартові умови. Ви запустили спільноту в перші місяці повномасштабного вторгнення в Телеграмі і набрали органічно декілька тисяч людей? Тим часом, створити таку спільноту в тому ж Телеграмі зараз —задача із зірочкою (хочете переконатися в цьому? Зайдіть в сервіс аналітики ТГ-каналів та подивіться динаміку взаємодії із контентом за 2 роки).
👉 у вас інші відносини з учасни_цями спільноти. Спільноти створюють певні наративи навколо себе, що підживлюються особистими історіями. Учасниця однієї із вже закритих спільнот, яку я вів, допомогла моїм друзям із їжею, житлом та транспортом в Польщі на початку вторгнення. А учасни_цям Навзаєм настільки допік токсичний учасник, що ми всі разом придумали стікер, яким користуємося досі (і нагадуємо про це вже новеньким учасни_цям). У кожної спільноти ці історії різняться, двох однакових не існує. Зокрема це викликано тим, що в спільнотах велику роль грає особа ком'юніті-менеджер_ки.
👉 ви не знаєте, що відбувається за лаштунками. Коли я читаю, що певна спільнота заробляє умовну тисячу доларів на місяць на підписках учасни_ць, то одразу думаю: "Скільки ж вони витратили на розвиток спільноті і коли відіб'ють цю суму?". Знаючи ці цифри, ви можете полюбити свою камерну спільноту, яка не вимагає достобіса витрат та приносить вам невеличкий стабільний заробіток. Раджу також запитати у КМа цікавої вам спільноти, що його бісить або що змушує сумувати у роботі зі спільнотою. Обіцяю: ви дізнаєтеся багато нового (і можливо захочете світчнутися в іншу сферу).
👉 у вашої спільноти інша мета та задачі. Хтось хоче об'єднати спеціаліст_ок з різних сфер (Навзаєм, Ukrainian Digital Community). Хтось хоче розвинути ринок для конкретної спеціальності (МетаСпільнота). Хтось хоче вирощувати потужні українські стартапи (1991 Accelerator Community). Якщо ви знаєте, яка мета та задачі вашої спільноти, то ви вже зрозуміли: скопіювати рішення інших спільнот не вийде. Бо кожна дія, кожен інструмент спільноти має бути націлений на вирішення запитів спільноти, на досягнення конкретних мети та задач.
Наостанок, приклад "чому не варто порівнювати спільноти" від мене. Зараз я працюю ком'юніті-менеджером в SET University. Серед активностей -- івенти на фахові теми: від UX/UI дизайну до роботи з LinkedIn. Події в спільноті зазвичай відвідує до 15 людей. Ця цифра не надто вражає, якщо порівнювати її з подіями в інших онлайн-спільнотах. Та я бачу, що на події ходять багато постійних відвідувач_ок, в кількісному опитуванні половина людей відмітили що їм цікаво ходити на івенти, та нам важливо залучати учасни_ць спільноти до розвитку SET Community -- зокрема, через виступи на подіях. Також зараз ми фокусуємося на роботі з активними учасни_цями, а не на залученні нових. Тож не порівнюйте і буде вам щастя.
А якщо вам здається, що з вашою спільнотою щось не так, то краще приходьте до мене на консультацію. Для громадських організацій у мене до речі знижки.
❤5🔥4
🔥 Як управляти мобільними продуктами? Набір на онлайн-курс Mobile Product Management
У однієї з моїх менті був запит дізнатися більше про проєктний менеджмент. Через пару зустрічей ми дійшли до того, що вона захотіла запустити власний мобільний додаток для організації цікавих прогулянок містом. Тож мені прийшлося трохи дослідити ринок мобільних додатків 😅
Наприклад, я знайшов цифру в 250 мільйонів — саме стільки щодня відбувається завантажень додатків. А всього в маркетплейсах представлено до 9 млн додатків (а тепер уявіть, скільки з них не оновлюються/закинути/є скамом).
Якщо мені колись захочеться запустити власний мобільний додаток, то я почну із якогось базового курсу. Якщо ж вам треба вже зараз розібратися у створенні мобільного продукту — то краще не чекати, а записатися на курс-симулятор "Mobile Product Management" від Choice31 та Kiss My Apps.
На курсі ви навчитеся:
- управляти продуктовим життєвим циклом
- аналізувати дані
- координувати роботу команд мобільного додатку
- будувати стратегію розвитку продукту.
В разі успішного завершення програми студент_ки отримують можливість працевлаштуватися до Kiss My Apps 😏 Курс буде корисним для тих, хто хоче вирости до Middle та Senior Product Manager, Director of Product Management, Chief Product Officer (CPO), Product Marketing Manager, або Entrepreneur/Startup Founder.
#реклама
У однієї з моїх менті був запит дізнатися більше про проєктний менеджмент. Через пару зустрічей ми дійшли до того, що вона захотіла запустити власний мобільний додаток для організації цікавих прогулянок містом. Тож мені прийшлося трохи дослідити ринок мобільних додатків 😅
Наприклад, я знайшов цифру в 250 мільйонів — саме стільки щодня відбувається завантажень додатків. А всього в маркетплейсах представлено до 9 млн додатків (а тепер уявіть, скільки з них не оновлюються/закинути/є скамом).
Якщо мені колись захочеться запустити власний мобільний додаток, то я почну із якогось базового курсу. Якщо ж вам треба вже зараз розібратися у створенні мобільного продукту — то краще не чекати, а записатися на курс-симулятор "Mobile Product Management" від Choice31 та Kiss My Apps.
На курсі ви навчитеся:
- управляти продуктовим життєвим циклом
- аналізувати дані
- координувати роботу команд мобільного додатку
- будувати стратегію розвитку продукту.
В разі успішного завершення програми студент_ки отримують можливість працевлаштуватися до Kiss My Apps 😏 Курс буде корисним для тих, хто хоче вирости до Middle та Senior Product Manager, Director of Product Management, Chief Product Officer (CPO), Product Marketing Manager, або Entrepreneur/Startup Founder.
#реклама
🔥10
47
Як курси TheWays вчать працювати з текстами?
безплатний спосіб навчитися писати зрозуміло та з користю для читач_ки
Я вже майже рік менторю на TheWays: допомагаю організаціям запускати та розвивати спільноти, проводжу аудити спільнот та відповідаю на питання зі спільнототворення. У збережених у мене були їхні міні-курси, що мають навчити менторити ефективно. Спочатку я скептично поставився до користі цих курсів, але вирішив пройти (бо короткі ж!). І це було найкращим рішенням для мене -- не як для ментора, а як для людини, що багато працює з текстами.
Ось що крутого в курсах TheWays з точки зору роботи над контентом:
⭐️ максимально простий текст. Якщо ви коли-небудь читали посібники з фасилітації або менторства, ви знаєте любов до таких слів як «мультифакторна інтервенція», «організаційна спроможність» чи «міжособистісна комунікація» (я зараз все це з голови видумав, та вайб ви зрозуміли). Те, як написані курси TheWays — це музика для моїх очей. Приклади можете подивитися в скріншотах, які прикріплюю до публікації.
⭐️ вам постійно пояснюють, навіщо ви це тільки що прочитали. Інколи здається, що нам кажуть щось просто щоб сказати. Інколи це прикривають «сенсовністю» та «зануренням в контекст». Насправді експерту просто ліньки виокремити зі своїх думок найголовніше та пояснити, чому саме це — найважливіше. В курсі «Як зробити сесію з менті ефективною» виділено окремі блоки «Навіщо», які пояснюють, чому варто сприйняти надану пораду серйозно. Ставлю вподобайку!
⭐️ великі складні теми ділять на маленькі зручні сегменти. Темпоритм в цих курсах — як в курсах від Гугла: от вам трохи тексту, а от вам опитування, а от зображення, тут цитата, а далі знов текст, і знов опитування, а ось і курс закінчився, до побачення. Цікаво було б дізнатися, який відсоток людей проходить курс до кінця, підозрюю що на рівні 75-80%.
⭐️ чітко визначена цільова аудиторія. В тому ж курсі «Як зробити сесію з менті ефективною» вказано, кому варто проходити курс, а кому -- ні. Хороше рішення, особливо для людей з FOMO (таких, як я).
⭐️ автор_ки курсу не визначають свою позицію як єдино вірну. Найкраще це видно з коментарю, який з'являється, коли ви правильно відповідаєте на одне з питань курсу «Що таке менторство»: «В яблучко! На нашу думку, це найточніша відповідь.». Ось це «на нашу думку» завоювало серденько. Від інших текстів також складається враження, що розробни_ці курсу просто діляться власним досвідом і не збираються вас переконувати у своїй правоті.
⭐️ автор_ки курсу приймають можливість неправильних відповідей. Можна було б писати «Невірно, перечитайте курс заново» у разі невірних відповідей на тести курсу. Та в тому ж «Що таке менторство» у питанні про уявного ментора для Цукерберга я обрав Уоренна Баффета замість Стіва Джобса. І ось що мені відповідає курс: «Насправді ментором Цукерберга був Стів Джобс. Але якби Марк звернувся до Баффета, то, можливо, його основною діяльністю стали б фінанси та інвестиції. Хтозна…». Гумор + м'яке ставлення до помилок = любоу.
Звісно, це не ідеальні курси. В них немає домашніх завдань. Деякі тексти не узгоджені між собою (наприклад, я так і не зрозумів різниці між коучем, ментором та тренером за версією курсу). А ще вони досить базові, і навряд чи стануть в нагоді для тих, хто вже провів хоча б 10 менторських консультацій.
Та навіть якщо ви не ментор_ка, раджу пройти всі три курси і подивитися, як вони влаштовані. Такий розбір буде вам тільки на користь. Ось посилання на курси:
🔥 Що таке менторство та як це працює
🔥 Типова сесія з менті. Як зробити її ефективною
🔥 Як відстежувати прогрес в менторстві
Який курс ви проходили останнім і які емоції він у вас викликав?
Як курси TheWays вчать працювати з текстами?
безплатний спосіб навчитися писати зрозуміло та з користю для читач_ки
Я вже майже рік менторю на TheWays: допомагаю організаціям запускати та розвивати спільноти, проводжу аудити спільнот та відповідаю на питання зі спільнототворення. У збережених у мене були їхні міні-курси, що мають навчити менторити ефективно. Спочатку я скептично поставився до користі цих курсів, але вирішив пройти (бо короткі ж!). І це було найкращим рішенням для мене -- не як для ментора, а як для людини, що багато працює з текстами.
Ось що крутого в курсах TheWays з точки зору роботи над контентом:
⭐️ максимально простий текст. Якщо ви коли-небудь читали посібники з фасилітації або менторства, ви знаєте любов до таких слів як «мультифакторна інтервенція», «організаційна спроможність» чи «міжособистісна комунікація» (я зараз все це з голови видумав, та вайб ви зрозуміли). Те, як написані курси TheWays — це музика для моїх очей. Приклади можете подивитися в скріншотах, які прикріплюю до публікації.
⭐️ вам постійно пояснюють, навіщо ви це тільки що прочитали. Інколи здається, що нам кажуть щось просто щоб сказати. Інколи це прикривають «сенсовністю» та «зануренням в контекст». Насправді експерту просто ліньки виокремити зі своїх думок найголовніше та пояснити, чому саме це — найважливіше. В курсі «Як зробити сесію з менті ефективною» виділено окремі блоки «Навіщо», які пояснюють, чому варто сприйняти надану пораду серйозно. Ставлю вподобайку!
⭐️ великі складні теми ділять на маленькі зручні сегменти. Темпоритм в цих курсах — як в курсах від Гугла: от вам трохи тексту, а от вам опитування, а от зображення, тут цитата, а далі знов текст, і знов опитування, а ось і курс закінчився, до побачення. Цікаво було б дізнатися, який відсоток людей проходить курс до кінця, підозрюю що на рівні 75-80%.
⭐️ чітко визначена цільова аудиторія. В тому ж курсі «Як зробити сесію з менті ефективною» вказано, кому варто проходити курс, а кому -- ні. Хороше рішення, особливо для людей з FOMO (таких, як я).
⭐️ автор_ки курсу не визначають свою позицію як єдино вірну. Найкраще це видно з коментарю, який з'являється, коли ви правильно відповідаєте на одне з питань курсу «Що таке менторство»: «В яблучко! На нашу думку, це найточніша відповідь.». Ось це «на нашу думку» завоювало серденько. Від інших текстів також складається враження, що розробни_ці курсу просто діляться власним досвідом і не збираються вас переконувати у своїй правоті.
⭐️ автор_ки курсу приймають можливість неправильних відповідей. Можна було б писати «Невірно, перечитайте курс заново» у разі невірних відповідей на тести курсу. Та в тому ж «Що таке менторство» у питанні про уявного ментора для Цукерберга я обрав Уоренна Баффета замість Стіва Джобса. І ось що мені відповідає курс: «Насправді ментором Цукерберга був Стів Джобс. Але якби Марк звернувся до Баффета, то, можливо, його основною діяльністю стали б фінанси та інвестиції. Хтозна…». Гумор + м'яке ставлення до помилок = любоу.
Звісно, це не ідеальні курси. В них немає домашніх завдань. Деякі тексти не узгоджені між собою (наприклад, я так і не зрозумів різниці між коучем, ментором та тренером за версією курсу). А ще вони досить базові, і навряд чи стануть в нагоді для тих, хто вже провів хоча б 10 менторських консультацій.
Та навіть якщо ви не ментор_ка, раджу пройти всі три курси і подивитися, як вони влаштовані. Такий розбір буде вам тільки на користь. Ось посилання на курси:
🔥 Що таке менторство та як це працює
🔥 Типова сесія з менті. Як зробити її ефективною
🔥 Як відстежувати прогрес в менторстві
Який курс ви проходили останнім і які емоції він у вас викликав?
www.theways.io
Курси про менторство
Вивчайте що таке менторство, як проходить типова менторська сесія, а також як відслідковувати ваш прогрес під час роботи ментора та менті – на коротких інтерактивних курсах.
❤8👍2
🔥 DOU шукає Editor & Community Manager в команду 🔥
Знаєте, як я став ком'юніті-менеджером? Дуже просто: спочатку я прийшов писати SEO-статті в корпоративний блог. Потім тімлід побачив, що мені це нецікаво, і запропонував зробити власні рубрики в блозі (так з'явився розділ про авторські розсилки та розділ із експертними маркетинговими лонгрідами). Для того, щоб робити ці матеріали якісно, я спілкувався з великою кількістю людей. Дуже великою кількістю людей. Частина з них ставали нашими юзерами, частина — друзями бренду, які розповідали про нього своїм колегам та клієнт_кам.
І коли одного дня топ-менеджмент вирішили запустити спільноту, мій тімлід запропонував саме мені взятися за цю задачу. І тепер я вже десь 4 роки лупаю сю скалу в різних компаніях і з різним успіхом.
Якщо вам ця історія відгукується — то у мене сьогодні для вас є цікава вакансія. DOU пішли шляхом спільноти, що працює на декількох рівнях одночасно: це і офлайн-івенти, і форум з обговореннями, і фаховий блог, і спецпроєкти. Для того, щоб спільнота продовжила розвиватися, DOU шукає Editor & Community Manager в команду. Фокус —в роботі з контентом.
У переліку вимог немає пункту "досвід в роботі зі спільнотами", тож якщо ви, як колись і я, хочете світчнутися з контентної роботи в спільнотну — це ваш квиточок.
Дізнатися більше про вакансію та подати заявку
#реклама
Знаєте, як я став ком'юніті-менеджером? Дуже просто: спочатку я прийшов писати SEO-статті в корпоративний блог. Потім тімлід побачив, що мені це нецікаво, і запропонував зробити власні рубрики в блозі (так з'явився розділ про авторські розсилки та розділ із експертними маркетинговими лонгрідами). Для того, щоб робити ці матеріали якісно, я спілкувався з великою кількістю людей. Дуже великою кількістю людей. Частина з них ставали нашими юзерами, частина — друзями бренду, які розповідали про нього своїм колегам та клієнт_кам.
І коли одного дня топ-менеджмент вирішили запустити спільноту, мій тімлід запропонував саме мені взятися за цю задачу. І тепер я вже десь 4 роки лупаю сю скалу в різних компаніях і з різним успіхом.
Якщо вам ця історія відгукується — то у мене сьогодні для вас є цікава вакансія. DOU пішли шляхом спільноти, що працює на декількох рівнях одночасно: це і офлайн-івенти, і форум з обговореннями, і фаховий блог, і спецпроєкти. Для того, щоб спільнота продовжила розвиватися, DOU шукає Editor & Community Manager в команду. Фокус —в роботі з контентом.
У переліку вимог немає пункту "досвід в роботі зі спільнотами", тож якщо ви, як колись і я, хочете світчнутися з контентної роботи в спільнотну — це ваш квиточок.
Дізнатися більше про вакансію та подати заявку
#реклама
DOU
Editor & Community Manager
Привіт! DOU шукає Editor & Community Manager (full-time, remote). Якщо ви ідеально знаєте українську мову і маєте досвід літературного редагування та коректури, маєте досвід ком’юніті-менеджменту, а заодно любите багато спілкуватись — будемо раді знайомству!
🔥6👍2
Куди пропав автор каналу? У нетрях запуску курсу про побудову спільнот 🤩
Разом із МетаСпільнотою та Інститутом лідерства та управління УКУ ми запускаємо інтенсив-курс з побудови сильних спільнот! Це практичний курс із триденною офлайн-частиною у Львові (8-10 серпня) та 4 додатковими днями лекцій в онлайні. Після навчання всі студент_ки будуть презентувати свої напрацьовані стратегії спільнот в Community Canvas!
Що я роблю на курсі
На програмі я розкажу, як дослідити аудиторію та як оцінити ефективність роботи спільноти.
Хто викладає
Ком'юніті-менеджер_ки та засновни_ці спільнот Projector, Roosh, Epam Ukraine, People First Club, The Ukrainians тощо.
Скільки коштує навчання
19 000 грн. Якщо хочете повчитися від громадської організації чи благодійного фонду — подайте заявку на стипендію, в разі відбору ви будете платити лише 50% від вартості навчання.
Якщо цікаво повчитися, але є сумніви
Забукайте консультацію і я допоможу зрозуміти, чи навчання дійсно буде корисним для вас та вашої спільноти.
Разом із МетаСпільнотою та Інститутом лідерства та управління УКУ ми запускаємо інтенсив-курс з побудови сильних спільнот! Це практичний курс із триденною офлайн-частиною у Львові (8-10 серпня) та 4 додатковими днями лекцій в онлайні. Після навчання всі студент_ки будуть презентувати свої напрацьовані стратегії спільнот в Community Canvas!
Що я роблю на курсі
На програмі я розкажу, як дослідити аудиторію та як оцінити ефективність роботи спільноти.
Хто викладає
Ком'юніті-менеджер_ки та засновни_ці спільнот Projector, Roosh, Epam Ukraine, People First Club, The Ukrainians тощо.
Скільки коштує навчання
19 000 грн. Якщо хочете повчитися від громадської організації чи благодійного фонду — подайте заявку на стипендію, в разі відбору ви будете платити лише 50% від вартості навчання.
Якщо цікаво повчитися, але є сумніви
Забукайте консультацію і я допоможу зрозуміти, чи навчання дійсно буде корисним для вас та вашої спільноти.
🔥7
🔥 Vamos шукають ком'юніті-менеджер_ку для корпоративної спільноти 🔥
Великі зовнішні фахові спільноти це звісно добре, але чи пробували ви розвинути корпоративну спільноту так, щоб це була одна з головних переваг роботи в компанії? Якщо є бажання та/або досвід, то Vamos шукають Community Manager для роботи з внутрішньою спільнотою.
Що треба буде робити
👉 побудувати і втілити стратегію розвитку внутрішньої спільноти (концепція, канали, основні інструменти тощо)
👉 організовувати онлайн та офлайн зустрічі команди
👉 активізувати команду через створення контенту
Які вимоги до кандидат_ки
👉 обов'язковий досвід роботи з онлайн-спільнотами
👉 бажано мати досвід побудови невеликих професійних спільнот
👉 базова обізнаність з ринком медіа
Цікаво? Тоді кидайте резюме напряму https://t.me/gordijchenko_HR 😏
#реклама
Великі зовнішні фахові спільноти це звісно добре, але чи пробували ви розвинути корпоративну спільноту так, щоб це була одна з головних переваг роботи в компанії? Якщо є бажання та/або досвід, то Vamos шукають Community Manager для роботи з внутрішньою спільнотою.
Що треба буде робити
👉 побудувати і втілити стратегію розвитку внутрішньої спільноти (концепція, канали, основні інструменти тощо)
👉 організовувати онлайн та офлайн зустрічі команди
👉 активізувати команду через створення контенту
Які вимоги до кандидат_ки
👉 обов'язковий досвід роботи з онлайн-спільнотами
👉 бажано мати досвід побудови невеликих професійних спільнот
👉 базова обізнаність з ринком медіа
Цікаво? Тоді кидайте резюме напряму https://t.me/gordijchenko_HR 😏
#реклама
Telegram
Julia Gordijchenko
❤6