This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Як добре, що у нас є Церква, де ти точно не будеш самотнім 🫂🤍
Друже, запрошуємо тебе на молодіжне зібрання, що відбудеться 30 листопада о 19:00 ☺️
Плануй свій час і приєднуйся до спільноти 😉💒
Збиратися будемо, як завжди – ц. «Дім Євангелія», вул. Богоявленська, 9
До зустрічі ✌🏼
Друже, запрошуємо тебе на молодіжне зібрання, що відбудеться 30 листопада о 19:00 ☺️
Плануй свій час і приєднуйся до спільноти 😉💒
Збиратися будемо, як завжди – ц. «Дім Євангелія», вул. Богоявленська, 9
До зустрічі ✌🏼
🥰10❤6❤🔥5🔥1