Сьогодні ми з великою вдячністю та повагою вітаємо викладачів, студентів і випускників кафедри електричної інженерії та інформаційно-вимірювальних технологій з вашим професійним святом – Днем енергетика.
💡Ваша важлива праця є основою стабільної роботи нашої країни. Завдяки вашим зусиллям ми маємо світло в домівках, тепло в оселях та енергію для розвитку промисловості, науки та технологій.
🤝Цей день — нагадування про вашу відповідальність, майстерність та відданість професії. Бажаємо вам міцного здоров’я, професійного зростання та благополуччя. Нехай ваша енергія ніколи не вичерпується, а кожен день приносить нові досягнення та перемоги!
💡Ваша важлива праця є основою стабільної роботи нашої країни. Завдяки вашим зусиллям ми маємо світло в домівках, тепло в оселях та енергію для розвитку промисловості, науки та технологій.
🤝Цей день — нагадування про вашу відповідальність, майстерність та відданість професії. Бажаємо вам міцного здоров’я, професійного зростання та благополуччя. Нехай ваша енергія ніколи не вичерпується, а кожен день приносить нові досягнення та перемоги!
Дякуємо КНУБА за підтримку та об'єднання зусиль у реалізації проєкту «Plastic Fantastic LAB»!
🤝Разом із Науково-мистецькою Платформою «Острів» на базі КНУБА та ГО «Еко Місто» у співпраці з Peremoha LAB Національного університету «Чернігівська політехніка» ми працюємо над створенням майстерень для переробки пластику та популяризації культури відповідального ставлення до відходів.
Співпраця з КНУБА допомагає досягати технічних успіхів та формувати спільноти, що змінюють світ. Дякуємо університету за вагомий внесок у цю важливу ініціативу!
📍Проєкт реалізується ГО «Еко Місто» за підтримки «Makers Innovation Award» і наших партнерів. Разом робимо крок до сталого майбутнього! Деталі реалізації проєкту можна переглянути в дописі!
🤝Разом із Науково-мистецькою Платформою «Острів» на базі КНУБА та ГО «Еко Місто» у співпраці з Peremoha LAB Національного університету «Чернігівська політехніка» ми працюємо над створенням майстерень для переробки пластику та популяризації культури відповідального ставлення до відходів.
Співпраця з КНУБА допомагає досягати технічних успіхів та формувати спільноти, що змінюють світ. Дякуємо університету за вагомий внесок у цю важливу ініціативу!
📍Проєкт реалізується ГО «Еко Місто» за підтримки «Makers Innovation Award» і наших партнерів. Разом робимо крок до сталого майбутнього! Деталі реалізації проєкту можна переглянути в дописі!
З 15 по 17 грудня в місті Івано-Франківськ відбувся VII Конгрес Української Студентської Ліги (УСЛ) - ключова подія в сфері студентського самоврядування України.
➡️Учасниками Конгресу стали представники студентських організацій з усіх куточків країни, які є рушійною силою сучасного молодіжного руху. Цей захід обʼєднав найактивніших лідерів студентства для обговорення актуальних питань, пошуку спільних рішень та визначення векторів подальшого розвитку.
📌Детальніше за посиланням
➡️Учасниками Конгресу стали представники студентських організацій з усіх куточків країни, які є рушійною силою сучасного молодіжного руху. Цей захід обʼєднав найактивніших лідерів студентства для обговорення актуальних питань, пошуку спільних рішень та визначення векторів подальшого розвитку.
📌Детальніше за посиланням
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Шановні викладачі, співробітники, студенти, випускники, партнери та друзі НУ "Чернігівська політехніка"!
❄🎄Сердечно вітаю вас із величним святом Різдва Христового! Це особливий час, коли серця сповнюються теплом, надією та вірою в краще майбутнє. Різдво нагадує нам про важливість духовного єднання, любові та підтримки одне одного.
✨Нехай це свято принесе у ваші домівки мир, затишок і радість, а новий рік буде сповнений натхнення, яскравих звершень і гармонії. Бажаю кожному міцного здоров’я, благополуччя та здійснення мрій. Нехай святковий дух зміцнить нас усіх у спільному прагненні до нових досягнень і процвітання нашої університетської спільноти!
Дякую за вашу працю, відданість і внесок у розвиток нашого університету. Разом ми творимо майбутнє, яким можемо пишатися.
З найкращими побажаннями,
Олег Новомлинець
Ректор НУ "Чернігівська політехніка"
❄🎄Сердечно вітаю вас із величним святом Різдва Христового! Це особливий час, коли серця сповнюються теплом, надією та вірою в краще майбутнє. Різдво нагадує нам про важливість духовного єднання, любові та підтримки одне одного.
✨Нехай це свято принесе у ваші домівки мир, затишок і радість, а новий рік буде сповнений натхнення, яскравих звершень і гармонії. Бажаю кожному міцного здоров’я, благополуччя та здійснення мрій. Нехай святковий дух зміцнить нас усіх у спільному прагненні до нових досягнень і процвітання нашої університетської спільноти!
Дякую за вашу працю, відданість і внесок у розвиток нашого університету. Разом ми творимо майбутнє, яким можемо пишатися.
З найкращими побажаннями,
Олег Новомлинець
Ректор НУ "Чернігівська політехніка"
УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ-АРХІТЕКТОРІВ І ДИЗАЙНЕРІВ У МІЖНАРОДНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОЄКТІ ARCHICAMP У ФРАНКФУРТІ-НА-МАЙНІ
З 7 по 15 грудня студенти спеціальностей «Архітектура та містобудування» і «Дизайн» під керівництвом викладачів кафедри архітектури та дизайну Шабардіної Ю.В. та Гаврик О.Ю. взяли участь у міжнародному освітньому проєкті ArcHICamp, який відбувся у Франкфурті-на-Майні (Німеччина) за підтримки Українського координаційного центру Франкфурт.
🔶Детальніше на сайті університету
З 7 по 15 грудня студенти спеціальностей «Архітектура та містобудування» і «Дизайн» під керівництвом викладачів кафедри архітектури та дизайну Шабардіної Ю.В. та Гаврик О.Ю. взяли участь у міжнародному освітньому проєкті ArcHICamp, який відбувся у Франкфурті-на-Майні (Німеччина) за підтримки Українського координаційного центру Франкфурт.
🔶Детальніше на сайті університету