🖤Отакий допис опублікував офіційний акаунт Серії А у Twitter

Вперше в історії відразу 5 італійських команд одночасно зіграють у півфіналах єврокубків!

Кальчо повертається?🤔🇮🇹

🌐Підписатися
Тим часом Динамо після сьогоднішньої перемоги Зорі над Колосом (1:0) почало відставати від 2-го лігочемпіонівського місця аж на 6 очок

А завтра киянам грати проти Шахтаря...

Як вважаєте, чи зможуть динамівці в підсумку таки посісти 2-гу позицію?

💯Зінченко розпочав свій 100-й матч в АПЛ, вийшовши у стартовому складі Арсенала на гру проти Саутгемптона

Олександр став першим українцем, якому підкорилося таке досягнення в Англійській Прем'єр-лізі!

Відзначить ювілейну гру результативною дією?

😰Ювілейний матч Зінченка в АПЛ пішов не за планом...

Арсенал пропустив уже на 26-й секунді гри після грубої помилки воротаря!

"Каноніри" програли перший тайм👇
🔥Реакція Зінченка на 2-й пропущений гол Арсенала від Саутгемптона

Лідер!

Томас Вечірка, Бен Білий та Ґабріель Ісус не допомогли Арсеналу вирвати перемогу над Саутгемптоном

Матч – вогонь🔥

Автоматичний переклад на сайті Whoscored – теж😂

Мотивація Олександра Зінченка таки спрацювала - Арсенал вирвав нічию у Саутгемптона!

Легендарні слова Олега Блохіна ще нікого не підводили😅

🥳Андрій Шевченко в інстаграмі привітав свого легендарного одноклубника із днем народження!

Пам'ятаєте гру цієї зіркової зв'язки Мілана?

📝Стартові склади на матч Динамо – Шахтар!

За кого ви сьогодні вболіватимете в українському Класичному?

Степаненко дальнім ударом відкриває рахунок у Класичному!

🤔Це груба помилка Нещерета? Як вважаєте?

Відео: FootballHub / YouTube▶️

🤩Класний гол зі штрафного у виконанні Олександра Андрієвського приносить Динамо нічию в матчі з Шахтарем - 1:1

Як вам гра? Заслужений підсумок?

❗️Шовковський виконуватиме обов'язки головного тренера Динамо

Про це заявив Луческу після матчу з Шахтарем:

"З цього моменту Шовковський - виконувач обов'язків головного тренера Динамо. Я йду на лікарняний, мені потрібна операція на нозі. Я міг би поїхати на операцію в іншу країну, але хочу залишитись в Києві, щоб бути поруч з командою".

Нагадаємо, головний тренер Динамо Мірча Луческу, не чекаючи закінчення сезону, має намір зробити операцію. У румуна розвинувся коксартроз, хронічне захворювання, що проявляється ураженням кульшового суглоба.

🤔Чи зіграв Ракицький рукою в цьому моменті наприкінці першого тайму матчу Динамо – Шахтар?

Варто було призначати пенальті у ворота "гірників", як вважаєте?

🙃🎙Матч Динамо - Шахтар на клубному каналі киян коментували російською мовою

Цікавий підхід найпопулярнішого клубу України до розвитку власних медіа👇
🥊Девіс нокаутував Гарсію в 7-му раунді

Джервонта Девіс (29-0-0, 27 KO) достроково переміг Раяна Гарсію (23-1-0, 19 KO) в поєдинку непереможних американських боксерів з договірним лімітом ваги (61,7 кг).

У сьомому раунді Джервонта виконав потужний удар по корпусу й Гарсія не зміг продовжити бій. У другому раунді Гарсія побував у нокдауні після шикарного лівого бокового.

🥲Сльози Зінченка: 5 потенційних випадків, коли Сашко знову заплаче

Зіркові футболісти – теж люди, а український гравець Арсенала досить часто піддається емоціям...

Пофантазуймо про випадки, коли вболівальники можуть знову побачити його сльози?🤪👇
🧐Шовковський замість Луческу – вирок системі клубу

Сергій Ребров був призначений виконувачем обов'язків головного тренера 16 квітня 2014 року. За два місяці й два дні чергова клубна легенда отримав повноцінну роботу наставника команди. Рівно через дев’ять років ситуація повторюється з усією трагікомічністю "динамівської" специфіки періоду останніх двох десятиліть...

Максим Салівон пропонує свої 4 висновки після матчу Динамо – Шахтар👇
Ярмоленко знов асистує за Аль-Айн!

Український вінгер на 61-й хвилині матчу 24-го туру Ліги ОАЕ проти Бані Яса віддав пас Суф'янові Рахімі, якому залишалося вразити ворота, в яких не було голкіпера - 0:2.

Щоправда, перевагу Аль-Айн не втримав, пропустивши двічі: на 90-й та 97-й хвилинах. Відтак команда Ярмоленка зіграла внічию (2:2) і втратила шанс упритул наблизитись до лідера турнірної таблиці - Аль-Ахлі. Відстань між двома чільними клубами наразі складає 3 очки.

До речі, пас у Андрія вийшов не таким ефектним, як минулого разу😅

Офіційно: Збірна України не буде зніматися з відбору Євро-2024!

Наша команда продовжить виступ у кваліфікації до чемпіонату Європи попри наказ Міністерства молоді та спорту України про заборону українським спортсменам брати участь у міжнародних змаганнях разом з росіянами та білорусами.

Про це заявив президент УАФ Андрій Павелко у Facebook🌐

"Збірна України продовжить свої офіційні виступи у відборі на чемпіонат Європи-2024. Дякую Міністерство молоді та спорту України за оперативну відповідь та чітке роз’яснення ситуації. Від себе додам, що вже завтра робоча група представників національної збірної вирушить до Німеччини, аби проінспектувати місце для проведення навчально-тренувальних зборів команди у червні.

Також немає ніяких перешкод для виступів молодіжної збірної України на Євро-2023. Тож вже у червні чекаємо на яскраві виступи команди Руслана Ротаня на полях Румунії та Грузії".

⚡️Офіційно: Німецький футбольний союз повідомив, що збірна Німеччини зіграє товариський матч проти України 12 червня у Бремені!