esp32-c6 міні є кілька варіантів. Цей перевірений, працює добре.
Підтримує Wifi6 2.4 ГГц, zigbee та thread.
І це як насіння - купуйте склянками по 5-10 штук.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4lopQ9l
Підтримує Wifi6 2.4 ГГц, zigbee та thread.
І це як насіння - купуйте склянками по 5-10 штук.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4lopQ9l
🔥58👍18😁3❤2
Смарт лічильник енергії Tongou TO-Q-SYS з екраном.
Працює з Tuya Zigbee та Zigbee2mqtt.
Працює з Tuya Zigbee та Zigbee2mqtt.
UAAFF02 промокод спрацював.👍33🔥11👌3❤2
У одного іноземного блогера підгледів монітор батареї.
Є версія з екраном: https://s.click.aliexpress.com/e/_c3qZTi7v
Є версія без екрану - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3baDiaX
3 варіанти шунтів - 100А, 400А, 600А.
Розпізнавання напрямку струму. Кулонометр.
Додають в Home Assistant -https://community.home-assistant.io/t/juntek-kg-f-series-on-ha/443741
Є версія з екраном: https://s.click.aliexpress.com/e/_c3qZTi7v
Є версія без екрану - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3baDiaX
3 варіанти шунтів - 100А, 400А, 600А.
Розпізнавання напрямку струму. Кулонометр.
Додають в Home Assistant -https://community.home-assistant.io/t/juntek-kg-f-series-on-ha/443741
👍30❤23⚡3😁3
6 січня о 9й ранку до когось поїде блок живлення Meanwell SCP-75-12.
Він був у відео - https://youtu.be/NvltyOiN7qQ
Особливість - може віддавати струм щось під 7А, і при цьому нагрівається. І також до нього можна акумулятор підключати. Я не захотів використовувати його з пожежонебезпечній шафі, тож купив інший БЖ з функцією ДБЖ - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3fP6OCz
Він був у відео - https://youtu.be/NvltyOiN7qQ
Особливість - може віддавати струм щось під 7А, і при цьому нагрівається. І також до нього можна акумулятор підключати. Я не захотів використовувати його з пожежонебезпечній шафі, тож купив інший БЖ з функцією ДБЖ - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3fP6OCz
👍119🔥12❤6
BootUse UA
6 січня о 9й ранку до когось поїде блок живлення Meanwell SCP-75-12. Він був у відео - https://youtu.be/NvltyOiN7qQ Особливість - може віддавати струм щось під 7А, і при цьому нагрівається. І також до нього можна акумулятор підключати. Я не захотів використовувати…
Переможці: @alexsystem
🍾34🎉23🍌4❤2
Mobula 7 поїде до когось в суботу 10 січня разом з пультом керування.
Це малий дрон, підійде для навчання та розваг, але з ним я справитись не зміг - перепрошити не можу.
Він трішки встиг політати. Але давно не літав.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4BgcWtl
Це малий дрон, підійде для навчання та розваг, але з ним я справитись не зміг - перепрошити не можу.
Він трішки встиг політати. Але давно не літав.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4BgcWtl
3❤98🔥70👍31❤🔥5
Нарешті до Allpowers дійшло, що потрібно брати ціною.
Allpowers r600 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3W4dHMX
На сторінці товару є промокод від продавця на 50 USD.
Але крім промокоду продавця є ще промокод на 25 USD -
І до 5% монетками.
І це один і той самий продавець, що і на сайті ALLPOWERS.
Там має працювати промокод
І через алі більш за все що буде відправка з польського складу. Але тут я б спочатку поспілкувався з продавцем і запитав, чи це так.
Станція у мене працює як ДБЖ 2 місяці. Кожен день - два цикли заряджання-розряджання.
Вбити не зміг за 2 місяці.
Огляд - https://youtu.be/GqDBx_rd4g4
BLE сканер - https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
Allpowers r600 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3W4dHMX
На сторінці товару є промокод від продавця на 50 USD.
Але крім промокоду продавця є ще промокод на 25 USD -
IFPPNYDL.І до 5% монетками.
І це один і той самий продавець, що і на сайті ALLPOWERS.
Там має працювати промокод
bootuseua10 на 10%. Але через алі дешевше.І через алі більш за все що буде відправка з польського складу. Але тут я б спочатку поспілкувався з продавцем і запитав, чи це так.
Станція у мене працює як ДБЖ 2 місяці. Кожен день - два цикли заряджання-розряджання.
Вбити не зміг за 2 місяці.
Огляд - https://youtu.be/GqDBx_rd4g4
BLE сканер - https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
👍54❤10🔥9🤔8
Aninerel 6.2 кВт.
Замовив 1 січня, 5 січня о 22й вечора отримав повідомлення, що доставку не можуть зробити і перенесли на 6 січня.
5 днів!!!! З Польщі до Києва! НП.
Таке враження, що на НП розсмокталось.
Агрегат працює, дивлюсь що воно таке. Розповім.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Kn3EZl
Замовив 1 січня, 5 січня о 22й вечора отримав повідомлення, що доставку не можуть зробити і перенесли на 6 січня.
5 днів!!!! З Польщі до Києва! НП.
Таке враження, що на НП розсмокталось.
Агрегат працює, дивлюсь що воно таке. Розповім.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Kn3EZl
👍104😁9❤4☃3
Додам техноеротики вам у стрічку.
Allpowers R1500 Lite.
https://bit.ly/3NxdxjW
Промокод bootuseua10 на -10%
Думав що гівно.
Allpowers R1500 Lite.
https://bit.ly/3NxdxjW
Промокод bootuseua10 на -10%
Думав що гівно.
👍64😁17🔥8🍓8
Схоже, що тут доставка довша.
Але краще уточнити у продавця.
Бачу ціну в 217 USD. А з монетами - 144 USD.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4rHQ2XD
Але краще уточнити у продавця.
Бачу ціну в 217 USD. А з монетами - 144 USD.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4rHQ2XD
🍓27👍16👎10❤4
👍74❤6🤝2
На Allpowers R1500 Lite ще вчора зробив огляд.
Але хотів їх ще на нову прошивку розвести.
Обіцяли додати вайфай по замовчуванню увімкнений і вентилятор зробити, щоб не крутив постійно.
Але їм про це потрібно нагадувати.
https://youtu.be/aCpKtZgi_u4
Але хотів їх ще на нову прошивку розвести.
Обіцяли додати вайфай по замовчуванню увімкнений і вентилятор зробити, щоб не крутив постійно.
Але їм про це потрібно нагадувати.
https://youtu.be/aCpKtZgi_u4
YouTube
🔋Помста блогера. Розбираю детально портативну зарядну станцію Allpowers R1500 Lite.
Розбираю детально портативну зарядну станцію Allpowers R1500 Lite і роблю огляд та коротенькі випробування станції.
BLE сканер станцій Alpowers - https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
Код знижки 10%: bootuseua10…
BLE сканер станцій Alpowers - https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
Код знижки 10%: bootuseua10…
🔥39👍29❤2
Wattcycle додали 51.2В акум на українську сторінку, але ж ціна зашкварна.
В Штатах це коштує 700 баксів.
А для нас - 1000.
Доставка в Україну - 150 баксів.
Промокод
Була б норм ціна - взяв би. Це вже друге покоління, бмс TDT, дозволяють підключення послідовно 4 батки.
А на нкон завезли Дею по 619 Євро + доставка 40 Євро. 34000 грн.
В Штатах це коштує 700 баксів.
А для нас - 1000.
Доставка в Україну - 150 баксів.
Промокод
BOOTUSEUA на 6% можна використати - в результаті - 43000 грн з доставкою.Була б норм ціна - взяв би. Це вже друге покоління, бмс TDT, дозволяють підключення послідовно 4 батки.
А на нкон завезли Дею по 619 Євро + доставка 40 Євро. 34000 грн.
👍55❤9☃3
BootUse UA
Mobula 7 поїде до когось в суботу 10 січня разом з пультом керування. Це малий дрон, підійде для навчання та розваг, але з ним я справитись не зміг - перепрошити не можу. Він трішки встиг політати. Але давно не літав. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4BgcWtl
Переможці: @pamParaParaPam999
🎉69🤣17👍5❤🔥2