Підвищувач- знижувач напруги на LTC3780.
До 10А.
Такі перетворювачі можна використовувати для стабілізації напруги при живленні роутерів/домашніх серверів.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vakqxn
До 10А.
Такі перетворювачі можна використовувати для стабілізації напруги при живленні роутерів/домашніх серверів.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vakqxn
👍83⚡6❤2
Панове, потрібна ваша допомога, бо точно знаю, що ви знаєте, а я вже задовбався шукати в гуглі.
Який тут роз'єм використовується?
І чи знаєте призначення виводів?
Хочу 120 мм комп'ютерний вентилятор поставити.
JST-XH2.54 4 pin
Який тут роз'єм використовується?
І чи знаєте призначення виводів?
Хочу 120 мм комп'ютерний вентилятор поставити.
JST-XH2.54 4 pin
😁21❤18👍2🤔2
У мене є якась інша версія Nimbot.
Але який це маленький та хороший помічник для лінивих.
Промаркував всі автомати на щитку, на сенсорах зігбі та вайфай промаркував дати, коли була заміна батарейок.
Якщо коротко - для маркування якогось непотребу - саме те.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2um6Y2D
Але який це маленький та хороший помічник для лінивих.
Промаркував всі автомати на щитку, на сенсорах зігбі та вайфай промаркував дати, коли була заміна батарейок.
Якщо коротко - для маркування якогось непотребу - саме те.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2um6Y2D
👍61❤16🔥4
Якщо все-таки є потреба в зарядній станції Fossibot F2400, то:
1. З європейського магазину почнуть відправляти 5 січня 2026 року.
2. Закон про льготний період прийнято, але ще не підписано.
Як тільки підпишуть - одразу повідомлю.
4. Скористайтесь промокодом
5. Купуйте за цим посиланням - Fossibot F2400
І на днях обіцяють привезти мені таку ж станцію, яка не заряджається вище 94%.
1. З європейського магазину почнуть відправляти 5 січня 2026 року.
2. Закон про льготний період прийнято, але ще не підписано.
Як тільки підпишуть - одразу повідомлю.
4. Скористайтесь промокодом
GLEDEC24 або FBDW245. Купуйте за цим посиланням - Fossibot F2400
І на днях обіцяють привезти мені таку ж станцію, яка не заряджається вище 94%.
👍62❤10🔥1
Один з способів зробити сенсор наявності 230В в мережі.
1. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3w5kQ9B
2. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VXrjHL
1. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3w5kQ9B
2. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VXrjHL
1👍59❤4⚡2👎1
Енергомонітор TONGOU TO-Q-SY2-163JWT та TO-Q-SY2-163JZT на мою думку - один з найкращих.
Екосисистема Tuya, Zigbee та Wifi версії.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4cNaMJ3
Відео про них робив давно, працюють ще з тих пір.
https://youtu.be/IAYU-d48IMw
Екосисистема Tuya, Zigbee та Wifi версії.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4cNaMJ3
Відео про них робив давно, працюють ще з тих пір.
https://youtu.be/IAYU-d48IMw
🔥42👍18❤7💯1
GVDA та інші торгові марки почали активно просовувати мультиметри за вимірюванням індуктивності.
Струм ACDC він теж міряє, INRUSH є.
І ємність вимірює. Але й коштує.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4MdY49r
Якщо поставите 1000 вподобайок візьму на огляд.
Струм ACDC він теж міряє, INRUSH є.
І ємність вимірює. Але й коштує.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4MdY49r
Якщо поставите 1000 вподобайок візьму на огляд.
👍222❤8⚡4🤣1
Wattcycle популярний у нас бренд, за продажами впевнено тримає 2 місце.
І вони оновили 25.6В 100 А*годин акум. І схоже ви вже бачили в огляді на сітоліті.
Але каркас зроблений трішки по іншому.
https://youtu.be/UgOhc0DreAc
І вони оновили 25.6В 100 А*годин акум. І схоже ви вже бачили в огляді на сітоліті.
Але каркас зроблений трішки по іншому.
https://youtu.be/UgOhc0DreAc
YouTube
🔋⚡Оновлений акумулятор від Wattcycle 25.6V 100Ah Lifepo4 допоможе в блекаути і не тільки.
Wattcycle оновили популярну модель акумулятора на 25.6V 100Ah Lifepo4. Тепер елементи йдуть в металевому каркасі.
Корпус можна розібрати без вандалізму.
Огляд та випробування.
УВАГА! Ці товари не обкладаються митом до 01.01.2029 року або до закінчення…
Корпус можна розібрати без вандалізму.
Огляд та випробування.
УВАГА! Ці товари не обкладаються митом до 01.01.2029 року або до закінчення…
👍59❤5👎1
‼️‼️‼️ПІЛЬГОВИЙ ПЕРІОД ПРОДОВЖЕНО ДО КІНЦЯ 2026 року!!!‼️‼️‼️
АЛЕ ДОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ!
Без мита:
🔋 Готові акуми.
⚡️Зарядні станції.
🌤 Інвертори.
Але мито є на окремі елементи літій-іонні (LFP, NMC) з ємністю до 100 А*годин!
СТОП!!! ПДВ точно не будуть брати і саме закон 14097 приймався з правками до Податкового кодексу, а от мито можуть і нарахувати! Правок до 836 перехідних положень Митного кодекcу не знайшов!
АЛЕ ДОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ!
Без мита:
🔋 Готові акуми.
⚡️Зарядні станції.
🌤 Інвертори.
Але мито є на окремі елементи літій-іонні (LFP, NMC) з ємністю до 100 А*годин!
СТОП!!! ПДВ точно не будуть брати і саме закон 14097 приймався з правками до Податкового кодексу, а от мито можуть і нарахувати! Правок до 836 перехідних положень Митного кодекcу не знайшов!
👍117🤔23❤6🎉3
Оновились коди на сайт Fossibot
Перехід на сайт за посиланням - https://eu.fossibot.com/jafthdox
F2400 - 669 євро з промокодом. Доставку через НП шоппінг організовуйте.
GOP24 – для F2400 (мінус 20 євро)GOP36P – для F3600 ProGOP12 – для F1200GOP800 – для F800GOP72 – для F7200GOPEU – Sitewide 3% OFF (EU store)Перехід на сайт за посиланням - https://eu.fossibot.com/jafthdox
F2400 - 669 євро з промокодом. Доставку через НП шоппінг організовуйте.
👍47👏4❤3❤🔥1
JK BMS v19. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4lEr6KD
Перейшли на інші транзистори - ap420n04tlg5 40В 280-420А.
І також для порівняння виклав скрін з відео про JKESS яку ви захейтили.
JKESS має можливість як паралельного з'єднання так і послідовного (можу помилятись).. З комунікацією.
(жалкую, що продав. Але хтось купив задешево дуже круті бмски.)
І зроблені JKESS дуже круто.
Увага,щоб отримати з нєї дані через ESPhome потрібно не забути на самій бмс вказати протокол.
Працює з 000- 4G-GPS протоколом.
Перейшли на інші транзистори - ap420n04tlg5 40В 280-420А.
І також для порівняння виклав скрін з відео про JKESS яку ви захейтили.
JKESS має можливість як паралельного з'єднання так і послідовного (можу помилятись).. З комунікацією.
(жалкую, що продав. Але хтось купив задешево дуже круті бмски.)
І зроблені JKESS дуже круто.
Увага,щоб отримати з нєї дані через ESPhome потрібно не забути на самій бмс вказати протокол.
Працює з 000- 4G-GPS протоколом.
👍62❤9👎1
Батарея від Fossibot F2400.
Куплений рік тому, інколи витягували з коробки та підзаряджали. Відключень не було аж до жовтня. Але не дивлячись на те, що його підзаряджали - розбаланс на елементах. В результаті - мінус 200 Вт*годин.
Ось так, на голому місці.
І таке може бути з більшістю станцій. Пасивний балансир не для наших умов.
Сиджу, гіпнотизую балансир. А він пасивний.
PS. Де незадорого купити фосібота ф2400 з вбитим інвертором та цілою батареєю на 51.2В?. У мене є якраз сонячний на 48В з RS485.
Куплений рік тому, інколи витягували з коробки та підзаряджали. Відключень не було аж до жовтня. Але не дивлячись на те, що його підзаряджали - розбаланс на елементах. В результаті - мінус 200 Вт*годин.
Ось так, на голому місці.
І таке може бути з більшістю станцій. Пасивний балансир не для наших умов.
Сиджу, гіпнотизую балансир. А він пасивний.
PS. Де незадорого купити фосібота ф2400 з вбитим інвертором та цілою батареєю на 51.2В?. У мене є якраз сонячний на 48В з RS485.
😢56🤯18💯13❤5