Хітярра - мультиметр з кліщами для вимірювання струму. Версії 166В та 168В вміють вимірювати силу постійного струму.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hKF5rF
Користуюсь давно, але аналогом від Кайвітс.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hKF5rF
Користуюсь давно, але аналогом від Кайвітс.
👍72❤6🔥2
У Wattcycle є ось такі настінні батареї, і є вони на складі в Польщі.
А на сторінці товару є примітка - самовиніс з польського складу і вартість батареї - 780 Євро.
Бобер, курва!!
Але збирати самостійно завжди дешевше..
Тобто не завжди дешевше, але завжди веселіше.
https://eu.wattcycle.com/products/48v-100ah-wall-mount-lifepo4-battery?ref=bootuseua
А на сторінці товару є примітка - самовиніс з польського складу і вартість батареї - 780 Євро.
Бобер, курва!!
Але збирати самостійно завжди дешевше..
Тобто не завжди дешевше, але завжди веселіше.
https://eu.wattcycle.com/products/48v-100ah-wall-mount-lifepo4-battery?ref=bootuseua
WattCycle-Europe
WattCycle 48V 100Ah Solar Battery with Active Balance & Bluetooth
Space-Saving Wall-Mounted Design: Measuring 398 × 200 × 625 mm, this wall-mounted battery is designed to maximise space efficiency. It can be easily installed on the wall or leaned against a surface, making it ideal for home solar systems and utility rooms.…
😁51👍17❤4😱2
Знову працюють промокоди CSUAxx, тож якщо щось потрібно купити саме час. Ці промокоди є на сторінках товару.
Про Анінерел вже були згадки. Це той самий Аненжди, тільки на 6,2 кВт версії є головний та другорядний вихід і можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї відключався один з виходів.
З Польщі доїжджає за 10-14 днів.
Але перевізники жах як перевантажені зараз.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3foicgZ
Про Анінерел вже були згадки. Це той самий Аненжди, тільки на 6,2 кВт версії є головний та другорядний вихід і можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї відключався один з виходів.
З Польщі доїжджає за 10-14 днів.
Але перевізники жах як перевантажені зараз.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3foicgZ
👍35❤7
Підвищувач- знижувач напруги на LTC3780.
До 10А.
Такі перетворювачі можна використовувати для стабілізації напруги при живленні роутерів/домашніх серверів.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vakqxn
До 10А.
Такі перетворювачі можна використовувати для стабілізації напруги при живленні роутерів/домашніх серверів.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vakqxn
👍83⚡6❤2
Панове, потрібна ваша допомога, бо точно знаю, що ви знаєте, а я вже задовбався шукати в гуглі.
Який тут роз'єм використовується?
І чи знаєте призначення виводів?
Хочу 120 мм комп'ютерний вентилятор поставити.
JST-XH2.54 4 pin
Який тут роз'єм використовується?
І чи знаєте призначення виводів?
Хочу 120 мм комп'ютерний вентилятор поставити.
JST-XH2.54 4 pin
😁21❤18👍2🤔2
У мене є якась інша версія Nimbot.
Але який це маленький та хороший помічник для лінивих.
Промаркував всі автомати на щитку, на сенсорах зігбі та вайфай промаркував дати, коли була заміна батарейок.
Якщо коротко - для маркування якогось непотребу - саме те.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2um6Y2D
Але який це маленький та хороший помічник для лінивих.
Промаркував всі автомати на щитку, на сенсорах зігбі та вайфай промаркував дати, коли була заміна батарейок.
Якщо коротко - для маркування якогось непотребу - саме те.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2um6Y2D
👍61❤16🔥4
Якщо все-таки є потреба в зарядній станції Fossibot F2400, то:
1. З європейського магазину почнуть відправляти 5 січня 2026 року.
2. Закон про льготний період прийнято, але ще не підписано.
Як тільки підпишуть - одразу повідомлю.
4. Скористайтесь промокодом
5. Купуйте за цим посиланням - Fossibot F2400
І на днях обіцяють привезти мені таку ж станцію, яка не заряджається вище 94%.
1. З європейського магазину почнуть відправляти 5 січня 2026 року.
2. Закон про льготний період прийнято, але ще не підписано.
Як тільки підпишуть - одразу повідомлю.
4. Скористайтесь промокодом
GLEDEC24 або FBDW245. Купуйте за цим посиланням - Fossibot F2400
І на днях обіцяють привезти мені таку ж станцію, яка не заряджається вище 94%.
👍62❤10🔥1
Один з способів зробити сенсор наявності 230В в мережі.
1. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3w5kQ9B
2. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VXrjHL
1. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3w5kQ9B
2. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VXrjHL
1👍59❤4⚡2👎1
Енергомонітор TONGOU TO-Q-SY2-163JWT та TO-Q-SY2-163JZT на мою думку - один з найкращих.
Екосисистема Tuya, Zigbee та Wifi версії.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4cNaMJ3
Відео про них робив давно, працюють ще з тих пір.
https://youtu.be/IAYU-d48IMw
Екосисистема Tuya, Zigbee та Wifi версії.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4cNaMJ3
Відео про них робив давно, працюють ще з тих пір.
https://youtu.be/IAYU-d48IMw
🔥42👍18❤7💯1
GVDA та інші торгові марки почали активно просовувати мультиметри за вимірюванням індуктивності.
Струм ACDC він теж міряє, INRUSH є.
І ємність вимірює. Але й коштує.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4MdY49r
Якщо поставите 1000 вподобайок візьму на огляд.
Струм ACDC він теж міряє, INRUSH є.
І ємність вимірює. Але й коштує.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4MdY49r
Якщо поставите 1000 вподобайок візьму на огляд.
👍222❤8⚡4🤣1
Wattcycle популярний у нас бренд, за продажами впевнено тримає 2 місце.
І вони оновили 25.6В 100 А*годин акум. І схоже ви вже бачили в огляді на сітоліті.
Але каркас зроблений трішки по іншому.
https://youtu.be/UgOhc0DreAc
І вони оновили 25.6В 100 А*годин акум. І схоже ви вже бачили в огляді на сітоліті.
Але каркас зроблений трішки по іншому.
https://youtu.be/UgOhc0DreAc
YouTube
🔋⚡Оновлений акумулятор від Wattcycle 25.6V 100Ah Lifepo4 допоможе в блекаути і не тільки.
Wattcycle оновили популярну модель акумулятора на 25.6V 100Ah Lifepo4. Тепер елементи йдуть в металевому каркасі.
Корпус можна розібрати без вандалізму.
Огляд та випробування.
УВАГА! Ці товари не обкладаються митом до 01.01.2029 року або до закінчення…
Корпус можна розібрати без вандалізму.
Огляд та випробування.
УВАГА! Ці товари не обкладаються митом до 01.01.2029 року або до закінчення…
👍59❤5👎1
‼️‼️‼️ПІЛЬГОВИЙ ПЕРІОД ПРОДОВЖЕНО ДО КІНЦЯ 2026 року!!!‼️‼️‼️
АЛЕ ДОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ!
Без мита:
🔋 Готові акуми.
⚡️Зарядні станції.
🌤 Інвертори.
Але мито є на окремі елементи літій-іонні (LFP, NMC) з ємністю до 100 А*годин!
СТОП!!! ПДВ точно не будуть брати і саме закон 14097 приймався з правками до Податкового кодексу, а от мито можуть і нарахувати! Правок до 836 перехідних положень Митного кодекcу не знайшов!
АЛЕ ДОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ!
Без мита:
🔋 Готові акуми.
⚡️Зарядні станції.
🌤 Інвертори.
Але мито є на окремі елементи літій-іонні (LFP, NMC) з ємністю до 100 А*годин!
СТОП!!! ПДВ точно не будуть брати і саме закон 14097 приймався з правками до Податкового кодексу, а от мито можуть і нарахувати! Правок до 836 перехідних положень Митного кодекcу не знайшов!
👍117🤔23❤6🎉3
Оновились коди на сайт Fossibot
Перехід на сайт за посиланням - https://eu.fossibot.com/jafthdox
F2400 - 669 євро з промокодом. Доставку через НП шоппінг організовуйте.
GOP24 – для F2400 (мінус 20 євро)GOP36P – для F3600 ProGOP12 – для F1200GOP800 – для F800GOP72 – для F7200GOPEU – Sitewide 3% OFF (EU store)Перехід на сайт за посиланням - https://eu.fossibot.com/jafthdox
F2400 - 669 євро з промокодом. Доставку через НП шоппінг організовуйте.
👍47👏4❤3❤🔥1
JK BMS v19. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4lEr6KD
Перейшли на інші транзистори - ap420n04tlg5 40В 280-420А.
І також для порівняння виклав скрін з відео про JKESS яку ви захейтили.
JKESS має можливість як паралельного з'єднання так і послідовного (можу помилятись).. З комунікацією.
(жалкую, що продав. Але хтось купив задешево дуже круті бмски.)
І зроблені JKESS дуже круто.
Увага,щоб отримати з нєї дані через ESPhome потрібно не забути на самій бмс вказати протокол.
Працює з 000- 4G-GPS протоколом.
Перейшли на інші транзистори - ap420n04tlg5 40В 280-420А.
І також для порівняння виклав скрін з відео про JKESS яку ви захейтили.
JKESS має можливість як паралельного з'єднання так і послідовного (можу помилятись).. З комунікацією.
(жалкую, що продав. Але хтось купив задешево дуже круті бмски.)
І зроблені JKESS дуже круто.
Увага,щоб отримати з нєї дані через ESPhome потрібно не забути на самій бмс вказати протокол.
Працює з 000- 4G-GPS протоколом.
👍62❤9👎1