BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
А малі станції BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh тепер є в не тільки в чорному.
Чорна коштує 205 Євро.
Доставка в Польщу безкоштовна.

AC180 - 599Євро.
1👍38😁214🤩2
Блок живлення з функцією ДБЖ MZMW PSC-150-12.
Видає на акумулятор до 3А, не перегрівається навіть при великому навантаженні.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3fP6OCz

У мене подібний блок вже працює 18 місяців з ліфепо4 акумом на 15Аг.
👍78🔥7👀43
Стабілізатор на 12В.
Це для тих, хто живить роутери та сервери від акумів, і вони у них перезавантажуються.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3iS38kV
👍568
Хітярра - мультиметр з кліщами для вимірювання струму. Версії 166В та 168В вміють вимірювати силу постійного струму.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hKF5rF

Користуюсь давно, але аналогом від Кайвітс.
👍726🔥2
У Wattcycle є ось такі настінні батареї, і є вони на складі в Польщі.
А на сторінці товару є примітка - самовиніс з польського складу і вартість батареї - 780 Євро.
Бобер, курва!!
Але збирати самостійно завжди дешевше..
Тобто не завжди дешевше, але завжди веселіше.

https://eu.wattcycle.com/products/48v-100ah-wall-mount-lifepo4-battery?ref=bootuseua
😁51👍174😱2
Знову працюють промокоди CSUAxx, тож якщо щось потрібно купити саме час. Ці промокоди є на сторінках товару.

Про Анінерел вже були згадки. Це той самий Аненжди, тільки на 6,2 кВт версії є головний та другорядний вихід і можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї відключався один з виходів.

З Польщі доїжджає за 10-14 днів.
Але перевізники жах як перевантажені зараз.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3foicgZ
👍357
Підвищувач- знижувач напруги на LTC3780.
До 10А.
Такі перетворювачі можна використовувати для стабілізації напруги при живленні роутерів/домашніх серверів.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vakqxn
👍8362
Панове, потрібна ваша допомога, бо точно знаю, що ви знаєте, а я вже задовбався шукати в гуглі.

Який тут роз'єм використовується?
І чи знаєте призначення виводів?
Хочу 120 мм комп'ютерний вентилятор поставити.

JST-XH2.54 4 pin
😁2118👍2🤔2
У мене є якась інша версія Nimbot.
Але який це маленький та хороший помічник для лінивих.

Промаркував всі автомати на щитку, на сенсорах зігбі та вайфай промаркував дати, коли була заміна батарейок.
Якщо коротко - для маркування якогось непотребу - саме те.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c2um6Y2D
👍6116🔥4
Якщо все-таки є потреба в зарядній станції Fossibot F2400, то:

1. З європейського магазину почнуть відправляти 5 січня 2026 року.
2. Закон про льготний період прийнято, але ще не підписано.
Як тільки підпишуть - одразу повідомлю.
4. Скористайтесь промокодом GLEDEC24 або FBDW24
5. Купуйте за цим посиланням - Fossibot F2400

І на днях обіцяють привезти мені таку ж станцію, яка не заряджається вище 94%.
👍6210🔥1
Один з способів зробити сенсор наявності 230В в мережі.

1. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3w5kQ9B

2. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VXrjHL
1👍5942👎1
Енергомонітор TONGOU TO-Q-SY2-163JWT та TO-Q-SY2-163JZT на мою думку - один з найкращих.
Екосисистема Tuya, Zigbee та Wifi версії.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4cNaMJ3

Відео про них робив давно, працюють ще з тих пір.
https://youtu.be/IAYU-d48IMw
🔥42👍187💯1
Розпродаж: 2025.12.22 - 2025.12.26
- Код: Ексклюзивний код для цієї події. Дійсний з 22 по 26 грудня
* Примітка: Коди застосовуються до всіх продуктів, включаючи смартфони.
UAAFF04: $35-$4
UAAFF08: $69-$8
UAAFF12: $109-$12
UAAFF25: $209-$25
UAAFF40: $329-$40
❤‍🔥26👍154🔥3
GVDA та інші торгові марки почали активно просовувати мультиметри за вимірюванням індуктивності.
Струм ACDC він теж міряє, INRUSH є.
І ємність вимірює. Але й коштує.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4MdY49r

Якщо поставите 1000 вподобайок візьму на огляд.
👍22284🤣1
Зарядний пристрій на 25А для Lifepo4.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3qAGfAV
🔥32👍2042
‼️‼️‼️ПІЛЬГОВИЙ ПЕРІОД ПРОДОВЖЕНО ДО КІНЦЯ 2026 року!!!‼️‼️‼️
АЛЕ ДОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ!

Без мита:
🔋 Готові акуми.
⚡️Зарядні станції.
🌤 Інвертори.

Але мито є на окремі елементи літій-іонні (LFP, NMC) з ємністю до 100 А*годин!

СТОП!!! ПДВ точно не будуть брати і саме закон 14097 приймався з правками до Податкового кодексу, а от мито можуть і нарахувати! Правок до 836 перехідних положень Митного кодекcу не знайшов!
👍117🤔236🎉3