BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
Менеджери магазинів акумуляторів пишуть, що Нова Пошта дуже повільно все обробляє, тож просять не панікувати покупців, а почекати, поки НП розшевелиться.

І це не дивно, тому, що НП завалили.
В 2023 всі сварили і плювались на МІІСТ, а в 2025 всі свараться і плюються на МІІСТ та НП.
А потрібно сваритись і плюватись на інших.
Тож НЕ ПАНІКУЙТЕ!.
1😁65💯22👍112
А хто мав справу з CTOLITY AP1000 1024WH 1800W?
Зараз з доставкою вона коштує 440$, але що там всередині?

https://fas.st/6kMAbE
🤔233👎3👍1
Для тих, хто не дивився довге відео про стискання Ліфепо4 зробив коротеньке.
Це на ніч.. Щоб спалось добре.

https://youtube.com/shorts/_R-laQ0_QH4?feature=share
2👍12418🤔5🤬1
BLUETTI першими зробили зарядну станцію на натрій-іонних елементах.
Особливість - можна заряджати високим струмом і при низьких температурах.
Заряджати до мінус 15.
Розряджати до мінус 25.
Ціна - дорожче ніж подібні на Ліфепо.

BLUETTI Pioneer Na
1👍119🔥2255
А малі станції BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh тепер є в не тільки в чорному.
Чорна коштує 205 Євро.
Доставка в Польщу безкоштовна.

AC180 - 599Євро.
1👍38😁214🤩2
Блок живлення з функцією ДБЖ MZMW PSC-150-12.
Видає на акумулятор до 3А, не перегрівається навіть при великому навантаженні.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3fP6OCz

У мене подібний блок вже працює 18 місяців з ліфепо4 акумом на 15Аг.
👍78🔥7👀43
Стабілізатор на 12В.
Це для тих, хто живить роутери та сервери від акумів, і вони у них перезавантажуються.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3iS38kV
👍568
Хітярра - мультиметр з кліщами для вимірювання струму. Версії 166В та 168В вміють вимірювати силу постійного струму.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hKF5rF

Користуюсь давно, але аналогом від Кайвітс.
👍726🔥2
У Wattcycle є ось такі настінні батареї, і є вони на складі в Польщі.
А на сторінці товару є примітка - самовиніс з польського складу і вартість батареї - 780 Євро.
Бобер, курва!!
Але збирати самостійно завжди дешевше..
Тобто не завжди дешевше, але завжди веселіше.

https://eu.wattcycle.com/products/48v-100ah-wall-mount-lifepo4-battery?ref=bootuseua
😁51👍174😱2
Знову працюють промокоди CSUAxx, тож якщо щось потрібно купити саме час. Ці промокоди є на сторінках товару.

Про Анінерел вже були згадки. Це той самий Аненжди, тільки на 6,2 кВт версії є головний та другорядний вихід і можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї відключався один з виходів.

З Польщі доїжджає за 10-14 днів.
Але перевізники жах як перевантажені зараз.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3foicgZ
👍357
Підвищувач- знижувач напруги на LTC3780.
До 10А.
Такі перетворювачі можна використовувати для стабілізації напруги при живленні роутерів/домашніх серверів.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vakqxn
👍8362
Панове, потрібна ваша допомога, бо точно знаю, що ви знаєте, а я вже задовбався шукати в гуглі.

Який тут роз'єм використовується?
І чи знаєте призначення виводів?
Хочу 120 мм комп'ютерний вентилятор поставити.

JST-XH2.54 4 pin
😁2118👍2🤔2
У мене є якась інша версія Nimbot.
Але який це маленький та хороший помічник для лінивих.

Промаркував всі автомати на щитку, на сенсорах зігбі та вайфай промаркував дати, коли була заміна батарейок.
Якщо коротко - для маркування якогось непотребу - саме те.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c2um6Y2D
👍6116🔥4
Якщо все-таки є потреба в зарядній станції Fossibot F2400, то:

1. З європейського магазину почнуть відправляти 5 січня 2026 року.
2. Закон про льготний період прийнято, але ще не підписано.
Як тільки підпишуть - одразу повідомлю.
4. Скористайтесь промокодом GLEDEC24 або FBDW24
5. Купуйте за цим посиланням - Fossibot F2400

І на днях обіцяють привезти мені таку ж станцію, яка не заряджається вище 94%.
👍6210🔥1
Один з способів зробити сенсор наявності 230В в мережі.

1. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3w5kQ9B

2. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VXrjHL
1👍5942👎1
Енергомонітор TONGOU TO-Q-SY2-163JWT та TO-Q-SY2-163JZT на мою думку - один з найкращих.
Екосисистема Tuya, Zigbee та Wifi версії.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4cNaMJ3

Відео про них робив давно, працюють ще з тих пір.
https://youtu.be/IAYU-d48IMw
🔥42👍187💯1