І додаткові навантаження тепер йдуть з іншими вентиляторами.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yXFnIp
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yXFnIp
👍26❤4
Плата модуля павребанка з підтримкою PD 3.1 140W.
Як був один з найкращих варіантів, так і залишається.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c36IZwFb
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VgXdGt
https://fas.st/ONjm0
Огляд тут -
Огляд на цю плату.
Як був один з найкращих варіантів, так і залишається.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c36IZwFb
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VgXdGt
https://fas.st/ONjm0
Огляд тут -
Огляд на цю плату.
🔥52👍19❤2
ANCHEL BM300 Pro - Розширений аналізатор стану акумулятора
🌐 Bluetooth, IP67, підтримує літій-іонні акумулятори.
📈 Переглядайте криві історичних даних про напругу, SoC, температуру
⚡️ Автоматичне тестування систем запуску та зарядки 12 В та 24 В
📍 Автоматичний запис місця паркування через мобільний GPS
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4p9g4F3 для 6/12/24В
https://s.click.aliexpress.com/e/_c42nLQqt для 12В
🌐 Bluetooth, IP67, підтримує літій-іонні акумулятори.
📈 Переглядайте криві історичних даних про напругу, SoC, температуру
⚡️ Автоматичне тестування систем запуску та зарядки 12 В та 24 В
📍 Автоматичний запис місця паркування через мобільний GPS
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4p9g4F3 для 6/12/24В
https://s.click.aliexpress.com/e/_c42nLQqt для 12В
🤔20❤5👍3🍓2
Роутером GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) користуюсь мабуть вже рік.
Wifi6. Два порти 2,5 GbE які можна переназначити на локальну мережу.
Openwrt, альтернативні прошивки.
Споживання щось біля 10Вт. (12В).
І ціна на нього зараз кайфова, особливо з промокодом
Я купував за 150$.
Wifi6. Два порти 2,5 GbE які можна переназначити на локальну мережу.
Openwrt, альтернативні прошивки.
Споживання щось біля 10Вт. (12В).
І ціна на нього зараз кайфова, особливо з промокодом
CSUA15 Якщо промокод ще працює).Я купував за 150$.
1❤38👍29😁13👎9
Дожилися, що навіть китайські бренди пропонують окуляри з Блютузом, відео та фото.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WxijLP
А у Сяомі вони ще й хамелеони.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YxAPN3
Цікаво як працюють.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WxijLP
А у Сяомі вони ще й хамелеони.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YxAPN3
Цікаво як працюють.
🔥22😁8❤2👍2
Менеджери магазинів акумуляторів пишуть, що Нова Пошта дуже повільно все обробляє, тож просять не панікувати покупців, а почекати, поки НП розшевелиться.
І це не дивно, тому, що НП завалили.
В 2023 всі сварили і плювались на МІІСТ, а в 2025 всі свараться і плюються на МІІСТ та НП.
А потрібно сваритись і плюватись на інших.
Тож НЕ ПАНІКУЙТЕ!.
І це не дивно, тому, що НП завалили.
В 2023 всі сварили і плювались на МІІСТ, а в 2025 всі свараться і плюються на МІІСТ та НП.
А потрібно сваритись і плюватись на інших.
Тож НЕ ПАНІКУЙТЕ!.
1😁65💯22👍11❤2
А хто мав справу з CTOLITY AP1000 1024WH 1800W?
Зараз з доставкою вона коштує 440$, але що там всередині?
https://fas.st/6kMAbE
Зараз з доставкою вона коштує 440$, але що там всередині?
https://fas.st/6kMAbE
🤔23❤3👎3👍1
Для тих, хто не дивився довге відео про стискання Ліфепо4 зробив коротеньке.
Це на ніч.. Щоб спалось добре.
https://youtube.com/shorts/_R-laQ0_QH4?feature=share
Це на ніч.. Щоб спалось добре.
https://youtube.com/shorts/_R-laQ0_QH4?feature=share
YouTube
BootUse UA:
2K likes, 251 comments. "З якою силою потрібно стискати LiFePO4 акумулятори? #lifepo4"
2👍124❤18🤔5🤬1
BLUETTI першими зробили зарядну станцію на натрій-іонних елементах.
Особливість - можна заряджати високим струмом і при низьких температурах.
Заряджати до мінус 15.
Розряджати до мінус 25.
Ціна - дорожче ніж подібні на Ліфепо.
BLUETTI Pioneer Na
Особливість - можна заряджати високим струмом і при низьких температурах.
Заряджати до мінус 15.
Розряджати до мінус 25.
Ціна - дорожче ніж подібні на Ліфепо.
BLUETTI Pioneer Na
1👍119🔥22☃5❤5
А малі станції BLUETTI Elite 30 V2 600W 288Wh тепер є в не тільки в чорному.
Чорна коштує 205 Євро.
Доставка в Польщу безкоштовна.
AC180 - 599Євро.
Чорна коштує 205 Євро.
Доставка в Польщу безкоштовна.
AC180 - 599Євро.
1👍38😁21❤4🤩2
Блок живлення з функцією ДБЖ MZMW PSC-150-12.
Видає на акумулятор до 3А, не перегрівається навіть при великому навантаженні.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3fP6OCz
У мене подібний блок вже працює 18 місяців з ліфепо4 акумом на 15Аг.
Видає на акумулятор до 3А, не перегрівається навіть при великому навантаженні.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3fP6OCz
У мене подібний блок вже працює 18 місяців з ліфепо4 акумом на 15Аг.
👍78🔥7👀4❤3
Стабілізатор на 12В.
Це для тих, хто живить роутери та сервери від акумів, і вони у них перезавантажуються.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3iS38kV
Це для тих, хто живить роутери та сервери від акумів, і вони у них перезавантажуються.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3iS38kV
👍56❤8
Довелось замінити БЖ на інший, тому що з такими відключеннями акум не встигав заряджатись.
Одночасно й випробував акум, який 18 місяців був під страшною буферною напругою.
Результати у відео.
https://youtu.be/NvltyOiN7qQ
Одночасно й випробував акум, який 18 місяців був під страшною буферною напругою.
Результати у відео.
https://youtu.be/NvltyOiN7qQ
YouTube
Чи вмер Lifepo4 за 18 місяців в буферному режимі? UPS для потужного роутера та сервера.
18 місяців використвував блок живлення з режимим ДБЖ для живлення роутера, ONU та сервера на міні ПК. Але вирішив замінити блок живлення на інший та випробувати акумуляторну батарею.
Чи вдалось вбити акумулятор Lifepo4 за 18 місяців в буферному режимі під…
Чи вдалось вбити акумулятор Lifepo4 за 18 місяців в буферному режимі під…
❤35👍26❤🔥3
Хітярра - мультиметр з кліщами для вимірювання струму. Версії 166В та 168В вміють вимірювати силу постійного струму.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hKF5rF
Користуюсь давно, але аналогом від Кайвітс.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hKF5rF
Користуюсь давно, але аналогом від Кайвітс.
👍72❤6🔥2
У Wattcycle є ось такі настінні батареї, і є вони на складі в Польщі.
А на сторінці товару є примітка - самовиніс з польського складу і вартість батареї - 780 Євро.
Бобер, курва!!
Але збирати самостійно завжди дешевше..
Тобто не завжди дешевше, але завжди веселіше.
https://eu.wattcycle.com/products/48v-100ah-wall-mount-lifepo4-battery?ref=bootuseua
А на сторінці товару є примітка - самовиніс з польського складу і вартість батареї - 780 Євро.
Бобер, курва!!
Але збирати самостійно завжди дешевше..
Тобто не завжди дешевше, але завжди веселіше.
https://eu.wattcycle.com/products/48v-100ah-wall-mount-lifepo4-battery?ref=bootuseua
WattCycle-Europe
WattCycle 48V 100Ah Solar Battery with Active Balance & Bluetooth
Space-Saving Wall-Mounted Design: Measuring 398 × 200 × 625 mm, this wall-mounted battery is designed to maximise space efficiency. It can be easily installed on the wall or leaned against a surface, making it ideal for home solar systems and utility rooms.…
😁51👍17❤4😱2
Знову працюють промокоди CSUAxx, тож якщо щось потрібно купити саме час. Ці промокоди є на сторінках товару.
Про Анінерел вже були згадки. Це той самий Аненжди, тільки на 6,2 кВт версії є головний та другорядний вихід і можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї відключався один з виходів.
З Польщі доїжджає за 10-14 днів.
Але перевізники жах як перевантажені зараз.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3foicgZ
Про Анінерел вже були згадки. Це той самий Аненжди, тільки на 6,2 кВт версії є головний та другорядний вихід і можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї відключався один з виходів.
З Польщі доїжджає за 10-14 днів.
Але перевізники жах як перевантажені зараз.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3foicgZ
👍35❤7