"Новий" Anenji 4,2 kW від "старого" відрізняється тим, що має 2 виходи - головний та другий.
Можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї один з виходів вимикався.
А запуск батареї, мабуть , є і в "старому". Як і робота від сонця та мережі без акума.
Ще кажуть, що вентилятори тихіші.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3QgM3iZ
Можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї один з виходів вимикався.
А запуск батареї, мабуть , є і в "старому". Як і робота від сонця та мережі без акума.
Ще кажуть, що вентилятори тихіші.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3QgM3iZ
👍43❤9👀8
Оце циганщина... 😁 Хочу!
Філаментні LED лампи. Якщо раніше вони були лише як "лампи Едісона", то зараз вони виглядають дещо по іншому. І коштують теж не дорого. Хоча, є і по 15$.
Ведмедик USB - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ppjZA1
Написи - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3OCLUTn
Зірки - https://s.click.aliexpress.com/e/_c30PyYDT
Підставки для ламп - https://s.click.aliexpress.com/e/_c36WIdXF
Філаментні LED лампи. Якщо раніше вони були лише як "лампи Едісона", то зараз вони виглядають дещо по іншому. І коштують теж не дорого. Хоча, є і по 15$.
Ведмедик USB - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ppjZA1
Написи - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3OCLUTn
Зірки - https://s.click.aliexpress.com/e/_c30PyYDT
Підставки для ламп - https://s.click.aliexpress.com/e/_c36WIdXF
😁52👀11❤7🤯6
420Вт від Ubigbuy.
З дисплееєм.
PD 3.1 140W.
Брати це збочення на огляд, збоченці?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4FH3UAz
З дисплееєм.
PD 3.1 140W.
Брати це збочення на огляд, збоченці?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4FH3UAz
1😁148👍64👎28🤯5
Зараз багато хто докуповує акумулятори до існуючих і ставить їх працювати паралельно.
Зробив коротке дослідження на тему, як будуть працювати акуми з різним опором, ємністю, віком.
Вийшло таке розважально нерозважальне відео.
Тиждень тестів, 2 великі обстріли, аварія в ЖК, добу без електрики.
https://youtu.be/0EYzFclgkHg
PS. Чудово відео заходить.. Всі такі розумні, про пропорційну віддачу струму пишуть. Ага, пропорційна.. Хоча я сам думав до тестів, що така зв'язка повинна пропорційно струм віддавати. А ні..
Зробив коротке дослідження на тему, як будуть працювати акуми з різним опором, ємністю, віком.
Вийшло таке розважально нерозважальне відео.
Тиждень тестів, 2 великі обстріли, аварія в ЖК, добу без електрики.
https://youtu.be/0EYzFclgkHg
PS. Чудово відео заходить.. Всі такі розумні, про пропорційну віддачу струму пишуть. Ага, пропорційна.. Хоча я сам думав до тестів, що така зв'язка повинна пропорційно струм віддавати. А ні..
YouTube
Паралельне з'єднання низьковольтних LiFePO4 батарей. Робимо і дивимось результат!
У зв'зку зі складною ситуацією в енергетиці України та блекаутами, користувачі інверторів почали докуповувати додаткові акумулятори.
Тож роблю дослідження на тему з'єднання паралельно різних акумуляторів - старих та нових, з різним опором та ємністю.
У…
Тож роблю дослідження на тему з'єднання паралельно різних акумуляторів - старих та нових, з різним опором та ємністю.
У…
❤74👍74🔥14👎3
Тепер вже точно.
Льготний митний період продовжили до 1 січня 2027 року.
Льготний митний період продовжили до 1 січня 2027 року.
1🔥153👍55❤9🙏2
Якщо зараз шукаєте електронне навантаження, то можна забувати про DL24P без вайфайка, а купувати модель з вайфайкою.
І дешевше і вайфай є.
Через Tuya Local повинна перекидатись в ХА.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3LxqnAv
І дешевше і вайфай є.
Через Tuya Local повинна перекидатись в ХА.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3LxqnAv
👍42❤4
І додаткові навантаження тепер йдуть з іншими вентиляторами.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yXFnIp
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yXFnIp
👍26❤4
Плата модуля павребанка з підтримкою PD 3.1 140W.
Як був один з найкращих варіантів, так і залишається.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c36IZwFb
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VgXdGt
https://fas.st/ONjm0
Огляд тут -
Огляд на цю плату.
Як був один з найкращих варіантів, так і залишається.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c36IZwFb
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VgXdGt
https://fas.st/ONjm0
Огляд тут -
Огляд на цю плату.
🔥52👍19❤2
ANCHEL BM300 Pro - Розширений аналізатор стану акумулятора
🌐 Bluetooth, IP67, підтримує літій-іонні акумулятори.
📈 Переглядайте криві історичних даних про напругу, SoC, температуру
⚡️ Автоматичне тестування систем запуску та зарядки 12 В та 24 В
📍 Автоматичний запис місця паркування через мобільний GPS
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4p9g4F3 для 6/12/24В
https://s.click.aliexpress.com/e/_c42nLQqt для 12В
🌐 Bluetooth, IP67, підтримує літій-іонні акумулятори.
📈 Переглядайте криві історичних даних про напругу, SoC, температуру
⚡️ Автоматичне тестування систем запуску та зарядки 12 В та 24 В
📍 Автоматичний запис місця паркування через мобільний GPS
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4p9g4F3 для 6/12/24В
https://s.click.aliexpress.com/e/_c42nLQqt для 12В
🤔20❤5👍3🍓2
Роутером GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) користуюсь мабуть вже рік.
Wifi6. Два порти 2,5 GbE які можна переназначити на локальну мережу.
Openwrt, альтернативні прошивки.
Споживання щось біля 10Вт. (12В).
І ціна на нього зараз кайфова, особливо з промокодом
Я купував за 150$.
Wifi6. Два порти 2,5 GbE які можна переназначити на локальну мережу.
Openwrt, альтернативні прошивки.
Споживання щось біля 10Вт. (12В).
І ціна на нього зараз кайфова, особливо з промокодом
CSUA15 Якщо промокод ще працює).Я купував за 150$.
1❤38👍29😁13👎9
Дожилися, що навіть китайські бренди пропонують окуляри з Блютузом, відео та фото.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WxijLP
А у Сяомі вони ще й хамелеони.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YxAPN3
Цікаво як працюють.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WxijLP
А у Сяомі вони ще й хамелеони.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YxAPN3
Цікаво як працюють.
🔥22😁8❤2👍2
Менеджери магазинів акумуляторів пишуть, що Нова Пошта дуже повільно все обробляє, тож просять не панікувати покупців, а почекати, поки НП розшевелиться.
І це не дивно, тому, що НП завалили.
В 2023 всі сварили і плювались на МІІСТ, а в 2025 всі свараться і плюються на МІІСТ та НП.
А потрібно сваритись і плюватись на інших.
Тож НЕ ПАНІКУЙТЕ!.
І це не дивно, тому, що НП завалили.
В 2023 всі сварили і плювались на МІІСТ, а в 2025 всі свараться і плюються на МІІСТ та НП.
А потрібно сваритись і плюватись на інших.
Тож НЕ ПАНІКУЙТЕ!.
1😁65💯22👍11❤2
А хто мав справу з CTOLITY AP1000 1024WH 1800W?
Зараз з доставкою вона коштує 440$, але що там всередині?
https://fas.st/6kMAbE
Зараз з доставкою вона коштує 440$, але що там всередині?
https://fas.st/6kMAbE
🤔23❤3👎3👍1
Для тих, хто не дивився довге відео про стискання Ліфепо4 зробив коротеньке.
Це на ніч.. Щоб спалось добре.
https://youtube.com/shorts/_R-laQ0_QH4?feature=share
Це на ніч.. Щоб спалось добре.
https://youtube.com/shorts/_R-laQ0_QH4?feature=share
YouTube
BootUse UA:
2K likes, 251 comments. "З якою силою потрібно стискати LiFePO4 акумулятори? #lifepo4"
2👍124❤18🤔5🤬1