BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
"Новий" Anenji 4,2 kW від "старого" відрізняється тим, що має 2 виходи - головний та другий.
Можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї один з виходів вимикався.
А запуск батареї, мабуть , є і в "старому". Як і робота від сонця та мережі без акума.
Ще кажуть, що вентилятори тихіші.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3QgM3iZ
👍439👀8
Оце циганщина... 😁 Хочу!

Філаментні LED лампи. Якщо раніше вони були лише як "лампи Едісона", то зараз вони виглядають дещо по іншому. І коштують теж не дорого. Хоча, є і по 15$.

Ведмедик USB - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ppjZA1

Написи - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3OCLUTn

Зірки - https://s.click.aliexpress.com/e/_c30PyYDT

Підставки для ламп - https://s.click.aliexpress.com/e/_c36WIdXF
😁52👀117🤯6
420Вт від Ubigbuy.
З дисплееєм.
PD 3.1 140W.
Брати це збочення на огляд, збоченці?

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4FH3UAz
1😁148👍64👎28🤯5
Зараз багато хто докуповує акумулятори до існуючих і ставить їх працювати паралельно.
Зробив коротке дослідження на тему, як будуть працювати акуми з різним опором, ємністю, віком.
Вийшло таке розважально нерозважальне відео.

Тиждень тестів, 2 великі обстріли, аварія в ЖК, добу без електрики.

https://youtu.be/0EYzFclgkHg

PS. Чудово відео заходить.. Всі такі розумні, про пропорційну віддачу струму пишуть. Ага, пропорційна.. Хоча я сам думав до тестів, що така зв'язка повинна пропорційно струм віддавати. А ні..
74👍74🔥14👎3
Тепер вже точно.
Льготний митний період продовжили до 1 січня 2027 року.
1🔥153👍559🙏2
Якщо зараз шукаєте електронне навантаження, то можна забувати про DL24P без вайфайка, а купувати модель з вайфайкою.
І дешевше і вайфай є.
Через Tuya Local повинна перекидатись в ХА.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3LxqnAv
👍424
І додаткові навантаження тепер йдуть з іншими вентиляторами.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yXFnIp
👍264
UASALE02: $15-$2
UASALE04: $29-$4
UASALE07: $49-$7
UASALE10: $79-$10
UASALE15: $109-$15
UASALE20: $159-$20
UASALE30: $249-$30
UASALE45: $369-$45
UASALE60: $469-$60
UASALE65: $569-$65

Промокоди які діють з 08.12.25.
🔥39👍15😢32
Плата модуля павребанка з підтримкою PD 3.1 140W.
Як був один з найкращих варіантів, так і залишається.


https://s.click.aliexpress.com/e/_c36IZwFb
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VgXdGt
https://fas.st/ONjm0

Огляд тут -
Огляд на цю плату.
🔥52👍192
Світильники на акумах різної форми та довжини.
Штука популярна, купують часто.
Користуєтесь такими?
👍7196
ANCHEL BM300 Pro - Розширений аналізатор стану акумулятора
🌐 Bluetooth, IP67, підтримує літій-іонні акумулятори.
📈 Переглядайте криві історичних даних про напругу, SoC, температуру
⚡️ Автоматичне тестування систем запуску та зарядки 12 В та 24 В
📍 Автоматичний запис місця паркування через мобільний GPS

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4p9g4F3 для 6/12/24В

https://s.click.aliexpress.com/e/_c42nLQqt для 12В
🤔205👍3🍓2
Роутером GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) користуюсь мабуть вже рік.
Wifi6. Два порти 2,5 GbE які можна переназначити на локальну мережу.
Openwrt, альтернативні прошивки.
Споживання щось біля 10Вт. (12В).
І ціна на нього зараз кайфова, особливо з промокодом CSUA15 Якщо промокод ще працює).
Я купував за 150$.
138👍29😁13👎9
Дожилися, що навіть китайські бренди пропонують окуляри з Блютузом, відео та фото.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WxijLP

А у Сяомі вони ще й хамелеони.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YxAPN3

Цікаво як працюють.
🔥22😁82👍2
Менеджери магазинів акумуляторів пишуть, що Нова Пошта дуже повільно все обробляє, тож просять не панікувати покупців, а почекати, поки НП розшевелиться.

І це не дивно, тому, що НП завалили.
В 2023 всі сварили і плювались на МІІСТ, а в 2025 всі свараться і плюються на МІІСТ та НП.
А потрібно сваритись і плюватись на інших.
Тож НЕ ПАНІКУЙТЕ!.
1😁65💯22👍112
А хто мав справу з CTOLITY AP1000 1024WH 1800W?
Зараз з доставкою вона коштує 440$, але що там всередині?

https://fas.st/6kMAbE
🤔233👎3👍1
Для тих, хто не дивився довге відео про стискання Ліфепо4 зробив коротеньке.
Це на ніч.. Щоб спалось добре.

https://youtube.com/shorts/_R-laQ0_QH4?feature=share
2👍12418🤔5🤬1