Zoyi DQ-02 - LCR вимірювач + вимірювач опору батарей.
ZOYI пішли далі і зробили в одному корпусі і LCR вимірювач і вимірювач опору батарей.
Вимірює до 100В напругу.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4468zxR
ZOYI пішли далі і зробили в одному корпусі і LCR вимірювач і вимірювач опору батарей.
Вимірює до 100В напругу.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4468zxR
🔥32❤4👍4❤🔥1
Для тих, хто не любить різні Fairy Light але хоче розфарбувати сірі дні зими, є ось такі коробочки на ESP32 з проектом WLED.
4 канали.
До 15А струм.
Напруги стрічок - 5-12-24В.
Вбудований мікрофон.
Працює з голосовим помічником Alexa.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c360zihP
4 канали.
До 15А струм.
Напруги стрічок - 5-12-24В.
Вбудований мікрофон.
Працює з голосовим помічником Alexa.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c360zihP
👍35❤14😁2
На офіційній сторінці FOSSIBOT в фейсбук вчора з'явилась новина, що тепер станції F1200 також мають bluetooth та wif і їх можна контролювати з додатка 𝗕𝗿𝗶𝗴𝗵𝘁𝗘𝗠𝗦.
Ви вже отримали свої F1200?
Працюють з додатком?
Посилання на європейський сайт:
Fossibot F1200
Ви вже отримали свої F1200?
Працюють з додатком?
Посилання на європейський сайт:
Fossibot F1200
FBDW12 - промокод для F1200FBDW24 - промокод для F2400👍31❤7👀3
Знайшов інтеграцію для Home Assistant, яка може моніторити по блютузу різні BMS.
Інтеграція BATMON у мене працює жахливо, тож від неї відмовився.
А ця може автоматично виявляти батарею, і підбирати до неї протокол.
Зі 100Balance працює, а от інверторну JK BMS не хоче.
А мені хочеться якраз саме інверторну бмс моніторити.
UPD. ААААА!!! Трапилось якесь чудо і тепер я воно ще й інверторну ДЖИКОНГ моніторить. Шо воно робиться????
https://github.com/patman15/BMS_BLE-HA
Інтеграція BATMON у мене працює жахливо, тож від неї відмовився.
А ця може автоматично виявляти батарею, і підбирати до неї протокол.
Зі 100Balance працює, а от інверторну JK BMS не хоче.
А мені хочеться якраз саме інверторну бмс моніторити.
UPD. ААААА!!! Трапилось якесь чудо і тепер я воно ще й інверторну ДЖИКОНГ моніторить. Шо воно робиться????
https://github.com/patman15/BMS_BLE-HA
GitHub
GitHub - patman15/BMS_BLE-HA: This integration allows to monitor Bluetooth Low Energy (BLE) battery management systems (BMS) from…
This integration allows to monitor Bluetooth Low Energy (BLE) battery management systems (BMS) from within Home Assistant. - patman15/BMS_BLE-HA
👍68❤5
Гібридні інвертори Aninerel - майже близнюки Anenji, і схоже зроблені на одній фабриці. Але є маленька різниця.
Навіть на моделі 4,2 кВт є 2 виходи - головний та другий. І в налаштуваннях можна зробити так, щоб в залежності від заряду батареї вимикався один з виходів (при роботі від батареї).
Це дає змогу розділи споживачів на важливих та не дуже.
Все інше - як і у Аненджи.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Kj5nTb
PS. Ціни після чорної п'ятниці хитаються як п'янчужки в п'ятницю.
Навіть на моделі 4,2 кВт є 2 виходи - головний та другий. І в налаштуваннях можна зробити так, щоб в залежності від заряду батареї вимикався один з виходів (при роботі від батареї).
Це дає змогу розділи споживачів на важливих та не дуже.
Все інше - як і у Аненджи.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Kj5nTb
PS. Ціни після чорної п'ятниці хитаються як п'янчужки в п'ятницю.
👍76❤5❤🔥1
UGREEN 65W GaN - найкраща в своєму класі. І ціна не космос.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c35Spbpn
https://s.click.aliexpress.com/e/_c35Spbpn
👍52🤔25❤2👎2
"Новий" Anenji 4,2 kW від "старого" відрізняється тим, що має 2 виходи - головний та другий.
Можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї один з виходів вимикався.
А запуск батареї, мабуть , є і в "старому". Як і робота від сонця та мережі без акума.
Ще кажуть, що вентилятори тихіші.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3QgM3iZ
Можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї один з виходів вимикався.
А запуск батареї, мабуть , є і в "старому". Як і робота від сонця та мережі без акума.
Ще кажуть, що вентилятори тихіші.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3QgM3iZ
👍43❤9👀8
Оце циганщина... 😁 Хочу!
Філаментні LED лампи. Якщо раніше вони були лише як "лампи Едісона", то зараз вони виглядають дещо по іншому. І коштують теж не дорого. Хоча, є і по 15$.
Ведмедик USB - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ppjZA1
Написи - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3OCLUTn
Зірки - https://s.click.aliexpress.com/e/_c30PyYDT
Підставки для ламп - https://s.click.aliexpress.com/e/_c36WIdXF
Філаментні LED лампи. Якщо раніше вони були лише як "лампи Едісона", то зараз вони виглядають дещо по іншому. І коштують теж не дорого. Хоча, є і по 15$.
Ведмедик USB - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ppjZA1
Написи - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3OCLUTn
Зірки - https://s.click.aliexpress.com/e/_c30PyYDT
Підставки для ламп - https://s.click.aliexpress.com/e/_c36WIdXF
😁52👀11❤7🤯6
420Вт від Ubigbuy.
З дисплееєм.
PD 3.1 140W.
Брати це збочення на огляд, збоченці?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4FH3UAz
З дисплееєм.
PD 3.1 140W.
Брати це збочення на огляд, збоченці?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4FH3UAz
1😁148👍64👎28🤯5
Зараз багато хто докуповує акумулятори до існуючих і ставить їх працювати паралельно.
Зробив коротке дослідження на тему, як будуть працювати акуми з різним опором, ємністю, віком.
Вийшло таке розважально нерозважальне відео.
Тиждень тестів, 2 великі обстріли, аварія в ЖК, добу без електрики.
https://youtu.be/0EYzFclgkHg
PS. Чудово відео заходить.. Всі такі розумні, про пропорційну віддачу струму пишуть. Ага, пропорційна.. Хоча я сам думав до тестів, що така зв'язка повинна пропорційно струм віддавати. А ні..
Зробив коротке дослідження на тему, як будуть працювати акуми з різним опором, ємністю, віком.
Вийшло таке розважально нерозважальне відео.
Тиждень тестів, 2 великі обстріли, аварія в ЖК, добу без електрики.
https://youtu.be/0EYzFclgkHg
PS. Чудово відео заходить.. Всі такі розумні, про пропорційну віддачу струму пишуть. Ага, пропорційна.. Хоча я сам думав до тестів, що така зв'язка повинна пропорційно струм віддавати. А ні..
YouTube
Паралельне з'єднання низьковольтних LiFePO4 батарей. Робимо і дивимось результат!
У зв'зку зі складною ситуацією в енергетиці України та блекаутами, користувачі інверторів почали докуповувати додаткові акумулятори.
Тож роблю дослідження на тему з'єднання паралельно різних акумуляторів - старих та нових, з різним опором та ємністю.
У…
Тож роблю дослідження на тему з'єднання паралельно різних акумуляторів - старих та нових, з різним опором та ємністю.
У…
❤74👍74🔥14👎3
Тепер вже точно.
Льготний митний період продовжили до 1 січня 2027 року.
Льготний митний період продовжили до 1 січня 2027 року.
1🔥153👍55❤9🙏2
Якщо зараз шукаєте електронне навантаження, то можна забувати про DL24P без вайфайка, а купувати модель з вайфайкою.
І дешевше і вайфай є.
Через Tuya Local повинна перекидатись в ХА.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3LxqnAv
І дешевше і вайфай є.
Через Tuya Local повинна перекидатись в ХА.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3LxqnAv
👍42❤4
І додаткові навантаження тепер йдуть з іншими вентиляторами.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yXFnIp
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yXFnIp
👍26❤4
Плата модуля павребанка з підтримкою PD 3.1 140W.
Як був один з найкращих варіантів, так і залишається.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c36IZwFb
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VgXdGt
https://fas.st/ONjm0
Огляд тут -
Огляд на цю плату.
Як був один з найкращих варіантів, так і залишається.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c36IZwFb
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VgXdGt
https://fas.st/ONjm0
Огляд тут -
Огляд на цю плату.
🔥52👍19❤2