BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
Zoyi DQ-02 - LCR вимірювач + вимірювач опору батарей.

ZOYI пішли далі і зробили в одному корпусі і LCR вимірювач і вимірювач опору батарей.
Вимірює до 100В напругу.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4468zxR
🔥324👍4❤‍🔥1
Для тих, хто не любить різні Fairy Light але хоче розфарбувати сірі дні зими, є ось такі коробочки на ESP32 з проектом WLED.
4 канали.
До 15А струм.
Напруги стрічок - 5-12-24В.
Вбудований мікрофон.
Працює з голосовим помічником Alexa.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c360zihP
👍3514😁2
На офіційній сторінці FOSSIBOT в фейсбук вчора з'явилась новина, що тепер станції F1200 також мають bluetooth та wif і їх можна контролювати з додатка 𝗕𝗿𝗶𝗴𝗵𝘁𝗘𝗠𝗦.

Ви вже отримали свої F1200?
Працюють з додатком?

Посилання на європейський сайт:
Fossibot F1200

FBDW12 - промокод для F1200
FBDW24 - промокод для F2400
👍317👀3
Знайшов інтеграцію для Home Assistant, яка може моніторити по блютузу різні BMS.
Інтеграція BATMON у мене працює жахливо, тож від неї відмовився.
А ця може автоматично виявляти батарею, і підбирати до неї протокол.
Зі 100Balance працює, а от інверторну JK BMS не хоче.
А мені хочеться якраз саме інверторну бмс моніторити.

UPD. ААААА!!! Трапилось якесь чудо і тепер я воно ще й інверторну ДЖИКОНГ моніторить. Шо воно робиться????


https://github.com/patman15/BMS_BLE-HA
👍685
Гібридні інвертори Aninerel - майже близнюки Anenji, і схоже зроблені на одній фабриці. Але є маленька різниця.

Навіть на моделі 4,2 кВт є 2 виходи - головний та другий. І в налаштуваннях можна зробити так, щоб в залежності від заряду батареї вимикався один з виходів (при роботі від батареї).
Це дає змогу розділи споживачів на важливих та не дуже.
Все інше - як і у Аненджи.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Kj5nTb

PS. Ціни після чорної п'ятниці хитаються як п'янчужки в п'ятницю.
👍765❤‍🔥1
UGREEN 65W GaN - найкраща в своєму класі. І ціна не космос.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c35Spbpn
👍52🤔252👎2
"Новий" Anenji 4,2 kW від "старого" відрізняється тим, що має 2 виходи - головний та другий.
Можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї один з виходів вимикався.
А запуск батареї, мабуть , є і в "старому". Як і робота від сонця та мережі без акума.
Ще кажуть, що вентилятори тихіші.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3QgM3iZ
👍439👀8
Оце циганщина... 😁 Хочу!

Філаментні LED лампи. Якщо раніше вони були лише як "лампи Едісона", то зараз вони виглядають дещо по іншому. І коштують теж не дорого. Хоча, є і по 15$.

Ведмедик USB - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ppjZA1

Написи - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3OCLUTn

Зірки - https://s.click.aliexpress.com/e/_c30PyYDT

Підставки для ламп - https://s.click.aliexpress.com/e/_c36WIdXF
😁52👀117🤯6
420Вт від Ubigbuy.
З дисплееєм.
PD 3.1 140W.
Брати це збочення на огляд, збоченці?

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4FH3UAz
1😁148👍64👎28🤯5
Зараз багато хто докуповує акумулятори до існуючих і ставить їх працювати паралельно.
Зробив коротке дослідження на тему, як будуть працювати акуми з різним опором, ємністю, віком.
Вийшло таке розважально нерозважальне відео.

Тиждень тестів, 2 великі обстріли, аварія в ЖК, добу без електрики.

https://youtu.be/0EYzFclgkHg

PS. Чудово відео заходить.. Всі такі розумні, про пропорційну віддачу струму пишуть. Ага, пропорційна.. Хоча я сам думав до тестів, що така зв'язка повинна пропорційно струм віддавати. А ні..
74👍74🔥14👎3
Тепер вже точно.
Льготний митний період продовжили до 1 січня 2027 року.
1🔥153👍559🙏2
Якщо зараз шукаєте електронне навантаження, то можна забувати про DL24P без вайфайка, а купувати модель з вайфайкою.
І дешевше і вайфай є.
Через Tuya Local повинна перекидатись в ХА.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3LxqnAv
👍424
І додаткові навантаження тепер йдуть з іншими вентиляторами.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yXFnIp
👍264
UASALE02: $15-$2
UASALE04: $29-$4
UASALE07: $49-$7
UASALE10: $79-$10
UASALE15: $109-$15
UASALE20: $159-$20
UASALE30: $249-$30
UASALE45: $369-$45
UASALE60: $469-$60
UASALE65: $569-$65

Промокоди які діють з 08.12.25.
🔥39👍15😢32
Плата модуля павребанка з підтримкою PD 3.1 140W.
Як був один з найкращих варіантів, так і залишається.


https://s.click.aliexpress.com/e/_c36IZwFb
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VgXdGt
https://fas.st/ONjm0

Огляд тут -
Огляд на цю плату.
🔥52👍192
Світильники на акумах різної форми та довжини.
Штука популярна, купують часто.
Користуєтесь такими?
👍7196