Для тих, хто шукає станцію подешевше.
До 2 грудня VTOMAN 2200W 1548Wh за 449 Євро.
І це найменша вартість станції такої потужності на сьогодні.
Вихід 2200Вт 230В, 12В 10А, 100 type-c вихід.
Є вхід DC 12-60В 400 Вт максимум, можна докупити батарею.
Блютуза та вайфайки нема.
Доставка в Польщу має бути безкоштовною.
Режим ДБЖ - теж сумніваюсь, що є.
Заряджання через DC.
https://devtomancom.pxf.io/2axVeG
Те саме на алі, але тільки купувати на польський склад - https://fas.st/QoqD3 (дивіться на промокоди)
УВАГА!! ЧИтайте коментарі, бо що воно таке - невідомо.
До 2 грудня VTOMAN 2200W 1548Wh за 449 Євро.
І це найменша вартість станції такої потужності на сьогодні.
Вихід 2200Вт 230В, 12В 10А, 100 type-c вихід.
Є вхід DC 12-60В 400 Вт максимум, можна докупити батарею.
Блютуза та вайфайки нема.
Доставка в Польщу має бути безкоштовною.
Режим ДБЖ - теж сумніваюсь, що є.
Заряджання через DC.
https://devtomancom.pxf.io/2axVeG
Те саме на алі, але тільки купувати на польський склад - https://fas.st/QoqD3 (дивіться на промокоди)
УВАГА!! ЧИтайте коментарі, бо що воно таке - невідомо.
👍35❤8😨2👎1
Vtoman FlashSpeed 1000 - з польським промокодом
Станція видає 1000Вт змінного струму.
Ємність 828 Вт*годин.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3B5rImd
На німецькому складі вона начебто трішки дешевша, промокод
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Dwnw0Z
УВАГА!! ЧИтайте коментарі, бо що воно таке - невідомо.
BFPL40 купувати на склад Польща. Станція видає 1000Вт змінного струму.
Ємність 828 Вт*годин.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3B5rImd
На німецькому складі вона начебто трішки дешевша, промокод
BFDE40https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Dwnw0Z
УВАГА!! ЧИтайте коментарі, бо що воно таке - невідомо.
👍14❤3🔥1😨1
Сонячний інвертор на два номінали акумів - 12в та 24В.
Powmr POW-HVM4.2K-24V-D
При 12В - потужність максимальна 2300Вт.
При 24В - 4200Вт.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4n94waH
тут дешевше - https://fas.st/ItOLv
Чому нема таких на 24 / 48В?
І хто мав справу з таким? Як вони себе поводять?
Powmr POW-HVM4.2K-24V-D
При 12В - потужність максимальна 2300Вт.
При 24В - 4200Вт.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4n94waH
тут дешевше - https://fas.st/ItOLv
Чому нема таких на 24 / 48В?
І хто мав справу з таким? Як вони себе поводять?
🔥30👍11❤6
Панове, а тут потрібна ваша допомога.
Хто мав справу з недорогими EMF метрами? Помітив, що при працюючому інверторі Блютуз на бмс працює гірше, тож вирішив подивитись EMF метром на магнітні та електричні поля.
На алі їх є, для прикладу ці два:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EoDEkZ
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2uAAmYt
Хто мав справу з недорогими EMF метрами? Помітив, що при працюючому інверторі Блютуз на бмс працює гірше, тож вирішив подивитись EMF метром на магнітні та електричні поля.
На алі їх є, для прикладу ці два:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EoDEkZ
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2uAAmYt
🤔30❤3👍1👎1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
А від мережі 16 Вт споживає при увімкненому інверторі.
Але нарешті я підключив інвертор до свого Home Assistant.
https://github.com/Antoxa1081/home-assistant-dess-monitor
Але нарешті я підключив інвертор до свого Home Assistant.
https://github.com/Antoxa1081/home-assistant-dess-monitor
1😁87👍46🔥7❤3
Коротеньке відео про обрізання проводів на БМС.
https://youtube.com/shorts/0kl0Zqct-oc?feature=share
https://youtube.com/shorts/0kl0Zqct-oc?feature=share
YouTube
Обрізати чи не обрізати балансувальні кабелі на BMS?
При збиранні акумуляторних батарей LiFePO4 обов'язково використовуються плати захисту BMS з функцією балансування.І багато користувачів боїться обрізати бала...
👍72🔥9😁7🍌7
Wattcycle написали, що ситуація з логістикою покращується.
І нагадали, що ще до 6 грудня у них будуть знижки, тож попросили нагадати про це.
І у них дійсно є непогана і популярна позиція - 100А*годинний з нерозумною бмс.
Доставку роблять НП, вказуєте свою адресу в Україні і кур'єр привезе. Вартість доставки у всіх, хто так робить приблизно однакова.
12V 100Ah: ₴7,540.00
24 В 100 Аг: ₴15 582,00
12V 100Ah Міні Bluetooth: ₴10,053.00
Посилання на знижку для всього сайту: https://ua.wattcycle.com/?ref=ukraine
Код знижки:
І нагадали, що ще до 6 грудня у них будуть знижки, тож попросили нагадати про це.
І у них дійсно є непогана і популярна позиція - 100А*годинний з нерозумною бмс.
Доставку роблять НП, вказуєте свою адресу в Україні і кур'єр привезе. Вартість доставки у всіх, хто так робить приблизно однакова.
12V 100Ah: ₴7,540.00
24 В 100 Аг: ₴15 582,00
12V 100Ah Міні Bluetooth: ₴10,053.00
Посилання на знижку для всього сайту: https://ua.wattcycle.com/?ref=ukraine
Код знижки:
BOOTUSEUA👍40❤4
В пошуках балансира на 2х24В батареї знайшов ось таке.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45sShVj
Питання до вас - а ви балансири на Ліфепо послідовно з'єднаних використовуєте?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45sShVj
Питання до вас - а ви балансири на Ліфепо послідовно з'єднаних використовуєте?
👍16❤2
Fnirsi HRM-10 вимірювач напруги та опору акумуляторів. Огляд на нього робив, вимірює ой як точно.
Але!
В інструкції до цього пристрою не написано, що не можна вимірювати опір збірки (в іншому пристрою є така ремарка в доках).
Додам від себе - вчора намагався виміряти хоч щоб при підключеній інверторній БМс JK.
І HRM-10 казився, вимірював коректно лише напругу, опір - показував сову на глобусі.
Як виявилось - сучасні бмс мають функції самодіагностики батарей, тож схоже що вони користуються такими ж методами вимірювання як у hrm-10 - опір вимірюється за допомогою частоти.
Але поки що це припущення (щодо методу).
Ось відповідь чому інверторні бмс вимірюють опір балансувальних проводів - самодіагностика.
Як тільки відключив бмс- все виміряв.
Така ж ситуація на 100balance, а розумна Daly на батареї Ctolity таких механізмів не має.
Fnirsi HRM-10:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3gV2duD
Аксесуари - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43rb5SV
Але!
В інструкції до цього пристрою не написано, що не можна вимірювати опір збірки (в іншому пристрою є така ремарка в доках).
Додам від себе - вчора намагався виміряти хоч щоб при підключеній інверторній БМс JK.
І HRM-10 казився, вимірював коректно лише напругу, опір - показував сову на глобусі.
Як виявилось - сучасні бмс мають функції самодіагностики батарей, тож схоже що вони користуються такими ж методами вимірювання як у hrm-10 - опір вимірюється за допомогою частоти.
Але поки що це припущення (щодо методу).
Ось відповідь чому інверторні бмс вимірюють опір балансувальних проводів - самодіагностика.
Як тільки відключив бмс- все виміряв.
Така ж ситуація на 100balance, а розумна Daly на батареї Ctolity таких механізмів не має.
Fnirsi HRM-10:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3gV2duD
Аксесуари - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43rb5SV
👍33❤11
Zoyi DQ-02 - LCR вимірювач + вимірювач опору батарей.
ZOYI пішли далі і зробили в одному корпусі і LCR вимірювач і вимірювач опору батарей.
Вимірює до 100В напругу.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4468zxR
ZOYI пішли далі і зробили в одному корпусі і LCR вимірювач і вимірювач опору батарей.
Вимірює до 100В напругу.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4468zxR
🔥32❤4👍4❤🔥1
Для тих, хто не любить різні Fairy Light але хоче розфарбувати сірі дні зими, є ось такі коробочки на ESP32 з проектом WLED.
4 канали.
До 15А струм.
Напруги стрічок - 5-12-24В.
Вбудований мікрофон.
Працює з голосовим помічником Alexa.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c360zihP
4 канали.
До 15А струм.
Напруги стрічок - 5-12-24В.
Вбудований мікрофон.
Працює з голосовим помічником Alexa.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c360zihP
👍35❤14😁2
На офіційній сторінці FOSSIBOT в фейсбук вчора з'явилась новина, що тепер станції F1200 також мають bluetooth та wif і їх можна контролювати з додатка 𝗕𝗿𝗶𝗴𝗵𝘁𝗘𝗠𝗦.
Ви вже отримали свої F1200?
Працюють з додатком?
Посилання на європейський сайт:
Fossibot F1200
Ви вже отримали свої F1200?
Працюють з додатком?
Посилання на європейський сайт:
Fossibot F1200
FBDW12 - промокод для F1200FBDW24 - промокод для F2400👍31❤7👀3
Знайшов інтеграцію для Home Assistant, яка може моніторити по блютузу різні BMS.
Інтеграція BATMON у мене працює жахливо, тож від неї відмовився.
А ця може автоматично виявляти батарею, і підбирати до неї протокол.
Зі 100Balance працює, а от інверторну JK BMS не хоче.
А мені хочеться якраз саме інверторну бмс моніторити.
UPD. ААААА!!! Трапилось якесь чудо і тепер я воно ще й інверторну ДЖИКОНГ моніторить. Шо воно робиться????
https://github.com/patman15/BMS_BLE-HA
Інтеграція BATMON у мене працює жахливо, тож від неї відмовився.
А ця може автоматично виявляти батарею, і підбирати до неї протокол.
Зі 100Balance працює, а от інверторну JK BMS не хоче.
А мені хочеться якраз саме інверторну бмс моніторити.
UPD. ААААА!!! Трапилось якесь чудо і тепер я воно ще й інверторну ДЖИКОНГ моніторить. Шо воно робиться????
https://github.com/patman15/BMS_BLE-HA
GitHub
GitHub - patman15/BMS_BLE-HA: This integration allows to monitor Bluetooth Low Energy (BLE) battery management systems (BMS) from…
This integration allows to monitor Bluetooth Low Energy (BLE) battery management systems (BMS) from within Home Assistant. - patman15/BMS_BLE-HA
👍68❤5
Гібридні інвертори Aninerel - майже близнюки Anenji, і схоже зроблені на одній фабриці. Але є маленька різниця.
Навіть на моделі 4,2 кВт є 2 виходи - головний та другий. І в налаштуваннях можна зробити так, щоб в залежності від заряду батареї вимикався один з виходів (при роботі від батареї).
Це дає змогу розділи споживачів на важливих та не дуже.
Все інше - як і у Аненджи.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Kj5nTb
PS. Ціни після чорної п'ятниці хитаються як п'янчужки в п'ятницю.
Навіть на моделі 4,2 кВт є 2 виходи - головний та другий. І в налаштуваннях можна зробити так, щоб в залежності від заряду батареї вимикався один з виходів (при роботі від батареї).
Це дає змогу розділи споживачів на важливих та не дуже.
Все інше - як і у Аненджи.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Kj5nTb
PS. Ціни після чорної п'ятниці хитаються як п'янчужки в п'ятницю.
👍76❤5❤🔥1
UGREEN 65W GaN - найкраща в своєму класі. І ціна не космос.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c35Spbpn
https://s.click.aliexpress.com/e/_c35Spbpn
👍52🤔25❤2👎2
"Новий" Anenji 4,2 kW від "старого" відрізняється тим, що має 2 виходи - головний та другий.
Можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї один з виходів вимикався.
А запуск батареї, мабуть , є і в "старому". Як і робота від сонця та мережі без акума.
Ще кажуть, що вентилятори тихіші.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3QgM3iZ
Можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї один з виходів вимикався.
А запуск батареї, мабуть , є і в "старому". Як і робота від сонця та мережі без акума.
Ще кажуть, що вентилятори тихіші.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3QgM3iZ
👍43❤9👀8
Оце циганщина... 😁 Хочу!
Філаментні LED лампи. Якщо раніше вони були лише як "лампи Едісона", то зараз вони виглядають дещо по іншому. І коштують теж не дорого. Хоча, є і по 15$.
Ведмедик USB - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ppjZA1
Написи - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3OCLUTn
Зірки - https://s.click.aliexpress.com/e/_c30PyYDT
Підставки для ламп - https://s.click.aliexpress.com/e/_c36WIdXF
Філаментні LED лампи. Якщо раніше вони були лише як "лампи Едісона", то зараз вони виглядають дещо по іншому. І коштують теж не дорого. Хоча, є і по 15$.
Ведмедик USB - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ppjZA1
Написи - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3OCLUTn
Зірки - https://s.click.aliexpress.com/e/_c30PyYDT
Підставки для ламп - https://s.click.aliexpress.com/e/_c36WIdXF
😁52👀11❤7🤯6
420Вт від Ubigbuy.
З дисплееєм.
PD 3.1 140W.
Брати це збочення на огляд, збоченці?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4FH3UAz
З дисплееєм.
PD 3.1 140W.
Брати це збочення на огляд, збоченці?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4FH3UAz
1😁148👍64👎28🤯5