BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
Fnirsi випустили LCR-ST2 - тестер LCR.
ПО вартості десь такий самий як і ZOYI LCR-MD2, який був на огляді - https://youtu.be/9LizDM84UtI..
По характеристикам - те саме.
Але - є версія з додатковими щупами Кельвіна.
І на фото є також калібрувальна плата, але в описі комплектації про неї тиша.
Може ще є якісь відмінності, але для цього потрібно придбати і подивитись на нього ближче.
Якщо купувати - став вподобайку. Якщо ні - невподобайку.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vm94aV

https://fas.st/71E8Qg
👍111👀76👎3
Ще у них з'явився такий девайс - FNIRSI 2D15P.
Осцилограф, мультиметр, генератор.
Тачскрін, кноб, кнопки.
Діапазон до 100 МГц, на одному каналі, на 2х - до 50.
Мультиметр на 20000 відліків.
Генератор до 10 МГц (зазвичай вказують частоту синусоїди).
Але тут купувати не буду, якщо фнірсі дадуть, гляну що воно таке. Не дадуть - не гляну, бо давно закохався у Rigol.

https://fas.st/MckaL
👀36👍172👎2
Для тих, хто шукає станцію подешевше.
До 2 грудня VTOMAN 2200W 1548Wh за 449 Євро.
І це найменша вартість станції такої потужності на сьогодні.
Вихід 2200Вт 230В, 12В 10А, 100 type-c вихід.
Є вхід DC 12-60В 400 Вт максимум, можна докупити батарею.
Блютуза та вайфайки нема.
Доставка в Польщу має бути безкоштовною.
Режим ДБЖ - теж сумніваюсь, що є.
Заряджання через DC.

https://devtomancom.pxf.io/2axVeG

Те саме на алі, але тільки купувати на польський склад - https://fas.st/QoqD3 (дивіться на промокоди)

УВАГА!! ЧИтайте коментарі, бо що воно таке - невідомо.
👍358😨2👎1
Vtoman FlashSpeed 1000 - з польським промокодом BFPL40 купувати на склад Польща.
Станція видає 1000Вт змінного струму.
Ємність 828 Вт*годин.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3B5rImd

На німецькому складі вона начебто трішки дешевша, промокод BFDE40

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Dwnw0Z

УВАГА!! ЧИтайте коментарі, бо що воно таке - невідомо.
👍143🔥1😨1
Сонячний інвертор на два номінали акумів - 12в та 24В.

Powmr POW-HVM4.2K-24V-D
При 12В - потужність максимальна 2300Вт.
При 24В - 4200Вт.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4n94waH

тут дешевше - https://fas.st/ItOLv

Чому нема таких на 24 / 48В?
І хто мав справу з таким? Як вони себе поводять?
🔥30👍116
Панове, а тут потрібна ваша допомога.
Хто мав справу з недорогими EMF метрами? Помітив, що при працюючому інверторі Блютуз на бмс працює гірше, тож вирішив подивитись EMF метром на магнітні та електричні поля.
На алі їх є, для прикладу ці два:

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EoDEkZ

https://s.click.aliexpress.com/e/_c2uAAmYt
🤔303👍1👎1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
А від мережі 16 Вт споживає при увімкненому інверторі.
Але нарешті я підключив інвертор до свого Home Assistant.

https://github.com/Antoxa1081/home-assistant-dess-monitor
1😁87👍46🔥73
Wattcycle написали, що ситуація з логістикою покращується.
І нагадали, що ще до 6 грудня у них будуть знижки, тож попросили нагадати про це.
І у них дійсно є непогана і популярна позиція - 100А*годинний з нерозумною бмс.
Доставку роблять НП, вказуєте свою адресу в Україні і кур'єр привезе. Вартість доставки у всіх, хто так робить приблизно однакова.

12V 100Ah: ₴7,540.00

24 В 100 Аг: ₴15 582,00

12V 100Ah Міні Bluetooth: ₴10,053.00

Посилання на знижку для всього сайту: https://ua.wattcycle.com/?ref=ukraine
Код знижки: BOOTUSEUA
👍404
В пошуках балансира на 2х24В батареї знайшов ось таке.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c45sShVj

Питання до вас - а ви балансири на Ліфепо послідовно з'єднаних використовуєте?
👍162
Fnirsi HRM-10 вимірювач напруги та опору акумуляторів. Огляд на нього робив, вимірює ой як точно.

Але!
В інструкції до цього пристрою не написано, що не можна вимірювати опір збірки (в іншому пристрою є така ремарка в доках).

Додам від себе - вчора намагався виміряти хоч щоб при підключеній інверторній БМс JK.
І HRM-10 казився, вимірював коректно лише напругу, опір - показував сову на глобусі.
Як виявилось - сучасні бмс мають функції самодіагностики батарей, тож схоже що вони користуються такими ж методами вимірювання як у hrm-10 - опір вимірюється за допомогою частоти.
Але поки що це припущення (щодо методу).
Ось відповідь чому інверторні бмс вимірюють опір балансувальних проводів - самодіагностика.
Як тільки відключив бмс- все виміряв.
Така ж ситуація на 100balance, а розумна Daly на батареї Ctolity таких механізмів не має.


Fnirsi HRM-10:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3gV2duD

Аксесуари - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43rb5SV
👍3311
Zoyi DQ-02 - LCR вимірювач + вимірювач опору батарей.

ZOYI пішли далі і зробили в одному корпусі і LCR вимірювач і вимірювач опору батарей.
Вимірює до 100В напругу.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4468zxR
🔥324👍4❤‍🔥1
Для тих, хто не любить різні Fairy Light але хоче розфарбувати сірі дні зими, є ось такі коробочки на ESP32 з проектом WLED.
4 канали.
До 15А струм.
Напруги стрічок - 5-12-24В.
Вбудований мікрофон.
Працює з голосовим помічником Alexa.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c360zihP
👍3514😁2
На офіційній сторінці FOSSIBOT в фейсбук вчора з'явилась новина, що тепер станції F1200 також мають bluetooth та wif і їх можна контролювати з додатка 𝗕𝗿𝗶𝗴𝗵𝘁𝗘𝗠𝗦.

Ви вже отримали свої F1200?
Працюють з додатком?

Посилання на європейський сайт:
Fossibot F1200

FBDW12 - промокод для F1200
FBDW24 - промокод для F2400
👍317👀3
Знайшов інтеграцію для Home Assistant, яка може моніторити по блютузу різні BMS.
Інтеграція BATMON у мене працює жахливо, тож від неї відмовився.
А ця може автоматично виявляти батарею, і підбирати до неї протокол.
Зі 100Balance працює, а от інверторну JK BMS не хоче.
А мені хочеться якраз саме інверторну бмс моніторити.

UPD. ААААА!!! Трапилось якесь чудо і тепер я воно ще й інверторну ДЖИКОНГ моніторить. Шо воно робиться????


https://github.com/patman15/BMS_BLE-HA
👍685
Гібридні інвертори Aninerel - майже близнюки Anenji, і схоже зроблені на одній фабриці. Але є маленька різниця.

Навіть на моделі 4,2 кВт є 2 виходи - головний та другий. І в налаштуваннях можна зробити так, щоб в залежності від заряду батареї вимикався один з виходів (при роботі від батареї).
Це дає змогу розділи споживачів на важливих та не дуже.
Все інше - як і у Аненджи.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Kj5nTb

PS. Ціни після чорної п'ятниці хитаються як п'янчужки в п'ятницю.
👍765❤‍🔥1
UGREEN 65W GaN - найкраща в своєму класі. І ціна не космос.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c35Spbpn
👍52🤔252👎2
"Новий" Anenji 4,2 kW від "старого" відрізняється тим, що має 2 виходи - головний та другий.
Можна налаштувати, щоб в залежності від заряду батареї один з виходів вимикався.
А запуск батареї, мабуть , є і в "старому". Як і робота від сонця та мережі без акума.
Ще кажуть, що вентилятори тихіші.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3QgM3iZ
👍439👀8
Оце циганщина... 😁 Хочу!

Філаментні LED лампи. Якщо раніше вони були лише як "лампи Едісона", то зараз вони виглядають дещо по іншому. І коштують теж не дорого. Хоча, є і по 15$.

Ведмедик USB - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ppjZA1

Написи - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3OCLUTn

Зірки - https://s.click.aliexpress.com/e/_c30PyYDT

Підставки для ламп - https://s.click.aliexpress.com/e/_c36WIdXF
😁52👀117🤯6