LTE донгл поїде до когось ще сьогодні.
Нагадую, що ви також можете робити подарунки в розділі Рідоринок форума.
А на алі цих донглів як жовтого листя восени - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3RruQnb
Нагадую, що ви також можете робити подарунки в розділі Рідоринок форума.
А на алі цих донглів як жовтого листя восени - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3RruQnb
❤37👍23👎3☃2
Як виявилось мій ДБЖ для роутера та сервера вже ледве тримає 4 години.
А все тому, що струм заряджання акумів жахливо малий - 250мА, хоча написано 0,5А.
Тож як альтернативу планую придбати MZMW PSC-100W, там струм заряджання 2А максимальний.
Хоча можна і на 150Вт дивитись, але навіщо мені 150Вт?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Eyvwwh
Де б на них даташит знайти.
А все тому, що струм заряджання акумів жахливо малий - 250мА, хоча написано 0,5А.
Тож як альтернативу планую придбати MZMW PSC-100W, там струм заряджання 2А максимальний.
Хоча можна і на 150Вт дивитись, але навіщо мені 150Вт?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Eyvwwh
Де б на них даташит знайти.
❤33👍15⚡5☃1
А є тут хто, у кого ще до цих під нема 3Д принтера?
140$ з доставкою.
Лєгєнда.
Але перед тим,я к придбати, прочитайте коментарі.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CsqXdL
140$ з доставкою.
Лєгєнда.
Але перед тим,я к придбати, прочитайте коментарі.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CsqXdL
❤46🤣31👍19👎6
Якщо ви любите Lifepo4 розрядити в 0 до спрацювання бмс, то у більшості випадків через 30-60 хвилин бмс знову вмикає ключі Розряджання і зарядні пристрої її бачать.
Але якщо не побачили, то можна запустити за допомогою стороннього блока живлення з напругою, близькою до напруги заряджання.
На зарядних пристроях в характеристиках пишуть мінімальну напругу при якій він побачить акум, наприклад у цього - 5В. У народного HTRC - 7В.
Але десь є зарядні з функцією "0V". І поки що такого не знайшов. Знайдете - гукайте.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c301XPTT
Але якщо не побачили, то можна запустити за допомогою стороннього блока живлення з напругою, близькою до напруги заряджання.
На зарядних пристроях в характеристиках пишуть мінімальну напругу при якій він побачить акум, наприклад у цього - 5В. У народного HTRC - 7В.
Але десь є зарядні з функцією "0V". І поки що такого не знайшов. Знайдете - гукайте.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c301XPTT
👍33❤3🤔2
Шок котент.
Citolity 25.6В.
Фото зсередини CTOLITY 25,6V 100Ah
Хто вже отримав ці батареї, у вас теж є можливість підключитись по блутуз через SMART BMS App?
Citolity 25.6В.
Фото зсередини CTOLITY 25,6V 100Ah
Хто вже отримав ці батареї, у вас теж є можливість підключитись по блутуз через SMART BMS App?
🔥105😱41🤔16☃5
Здивувався наскільки дорого коштують у нас 12В 50А*годин ліфепо4..
І здивувася, що хтось такі акуми купує.
СTOLITY CT050-12 12.8V 50Ah - 147$ з доставкою з Польщі.
з промокодом буде дешевше.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3eJpIGt
І здивувася, що хтось такі акуми купує.
СTOLITY CT050-12 12.8V 50Ah - 147$ з доставкою з Польщі.
з промокодом буде дешевше.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3eJpIGt
😁28👍14🍌2❤1
Підписники не дають розслаблятись.
Питають, чому не купують інвертори з функцією ДБЖ?
У кого є такий девайс, розкажіть, чи тихо він працює?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3kAHPOt
Питають, чому не купують інвертори з функцією ДБЖ?
У кого є такий девайс, розкажіть, чи тихо він працює?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3kAHPOt
❤31👍16🤔7👌1
Відео про CTOLITY 25.6 в першу чергу буде цікаве тим, хто його вже придбав.
https://youtu.be/6B4uSp7c6E0
https://youtu.be/6B4uSp7c6E0
👍90❤5⚡2🤬1
Fnirsi випустили LCR-ST2 - тестер LCR.
ПО вартості десь такий самий як і ZOYI LCR-MD2, який був на огляді - https://youtu.be/9LizDM84UtI..
По характеристикам - те саме.
Але - є версія з додатковими щупами Кельвіна.
І на фото є також калібрувальна плата, але в описі комплектації про неї тиша.
Може ще є якісь відмінності, але для цього потрібно придбати і подивитись на нього ближче.
Якщо купувати - став вподобайку. Якщо ні - невподобайку.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vm94aV
https://fas.st/71E8Qg
ПО вартості десь такий самий як і ZOYI LCR-MD2, який був на огляді - https://youtu.be/9LizDM84UtI..
По характеристикам - те саме.
Але - є версія з додатковими щупами Кельвіна.
І на фото є також калібрувальна плата, але в описі комплектації про неї тиша.
Може ще є якісь відмінності, але для цього потрібно придбати і подивитись на нього ближче.
Якщо купувати - став вподобайку. Якщо ні - невподобайку.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vm94aV
https://fas.st/71E8Qg
👍111👀7❤6👎3
Ще у них з'явився такий девайс - FNIRSI 2D15P.
Осцилограф, мультиметр, генератор.
Тачскрін, кноб, кнопки.
Діапазон до 100 МГц, на одному каналі, на 2х - до 50.
Мультиметр на 20000 відліків.
Генератор до 10 МГц (зазвичай вказують частоту синусоїди).
Але тут купувати не буду, якщо фнірсі дадуть, гляну що воно таке. Не дадуть - не гляну, бо давно закохався у Rigol.
https://fas.st/MckaL
Осцилограф, мультиметр, генератор.
Тачскрін, кноб, кнопки.
Діапазон до 100 МГц, на одному каналі, на 2х - до 50.
Мультиметр на 20000 відліків.
Генератор до 10 МГц (зазвичай вказують частоту синусоїди).
Але тут купувати не буду, якщо фнірсі дадуть, гляну що воно таке. Не дадуть - не гляну, бо давно закохався у Rigol.
https://fas.st/MckaL
👀36👍17❤2👎2
Для тих, хто шукає станцію подешевше.
До 2 грудня VTOMAN 2200W 1548Wh за 449 Євро.
І це найменша вартість станції такої потужності на сьогодні.
Вихід 2200Вт 230В, 12В 10А, 100 type-c вихід.
Є вхід DC 12-60В 400 Вт максимум, можна докупити батарею.
Блютуза та вайфайки нема.
Доставка в Польщу має бути безкоштовною.
Режим ДБЖ - теж сумніваюсь, що є.
Заряджання через DC.
https://devtomancom.pxf.io/2axVeG
Те саме на алі, але тільки купувати на польський склад - https://fas.st/QoqD3 (дивіться на промокоди)
УВАГА!! ЧИтайте коментарі, бо що воно таке - невідомо.
До 2 грудня VTOMAN 2200W 1548Wh за 449 Євро.
І це найменша вартість станції такої потужності на сьогодні.
Вихід 2200Вт 230В, 12В 10А, 100 type-c вихід.
Є вхід DC 12-60В 400 Вт максимум, можна докупити батарею.
Блютуза та вайфайки нема.
Доставка в Польщу має бути безкоштовною.
Режим ДБЖ - теж сумніваюсь, що є.
Заряджання через DC.
https://devtomancom.pxf.io/2axVeG
Те саме на алі, але тільки купувати на польський склад - https://fas.st/QoqD3 (дивіться на промокоди)
УВАГА!! ЧИтайте коментарі, бо що воно таке - невідомо.
👍35❤8😨2👎1
Vtoman FlashSpeed 1000 - з польським промокодом
Станція видає 1000Вт змінного струму.
Ємність 828 Вт*годин.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3B5rImd
На німецькому складі вона начебто трішки дешевша, промокод
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Dwnw0Z
УВАГА!! ЧИтайте коментарі, бо що воно таке - невідомо.
BFPL40 купувати на склад Польща. Станція видає 1000Вт змінного струму.
Ємність 828 Вт*годин.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3B5rImd
На німецькому складі вона начебто трішки дешевша, промокод
BFDE40https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Dwnw0Z
УВАГА!! ЧИтайте коментарі, бо що воно таке - невідомо.
👍14❤3🔥1😨1
Сонячний інвертор на два номінали акумів - 12в та 24В.
Powmr POW-HVM4.2K-24V-D
При 12В - потужність максимальна 2300Вт.
При 24В - 4200Вт.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4n94waH
тут дешевше - https://fas.st/ItOLv
Чому нема таких на 24 / 48В?
І хто мав справу з таким? Як вони себе поводять?
Powmr POW-HVM4.2K-24V-D
При 12В - потужність максимальна 2300Вт.
При 24В - 4200Вт.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4n94waH
тут дешевше - https://fas.st/ItOLv
Чому нема таких на 24 / 48В?
І хто мав справу з таким? Як вони себе поводять?
🔥30👍11❤6
Панове, а тут потрібна ваша допомога.
Хто мав справу з недорогими EMF метрами? Помітив, що при працюючому інверторі Блютуз на бмс працює гірше, тож вирішив подивитись EMF метром на магнітні та електричні поля.
На алі їх є, для прикладу ці два:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EoDEkZ
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2uAAmYt
Хто мав справу з недорогими EMF метрами? Помітив, що при працюючому інверторі Блютуз на бмс працює гірше, тож вирішив подивитись EMF метром на магнітні та електричні поля.
На алі їх є, для прикладу ці два:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EoDEkZ
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2uAAmYt
🤔30❤3👍1👎1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
А від мережі 16 Вт споживає при увімкненому інверторі.
Але нарешті я підключив інвертор до свого Home Assistant.
https://github.com/Antoxa1081/home-assistant-dess-monitor
Але нарешті я підключив інвертор до свого Home Assistant.
https://github.com/Antoxa1081/home-assistant-dess-monitor
1😁87👍46🔥7❤3
Коротеньке відео про обрізання проводів на БМС.
https://youtube.com/shorts/0kl0Zqct-oc?feature=share
https://youtube.com/shorts/0kl0Zqct-oc?feature=share
YouTube
Обрізати чи не обрізати балансувальні кабелі на BMS?
При збиранні акумуляторних батарей LiFePO4 обов'язково використовуються плати захисту BMS з функцією балансування.І багато користувачів боїться обрізати бала...
👍72🔥9😁7🍌7
Wattcycle написали, що ситуація з логістикою покращується.
І нагадали, що ще до 6 грудня у них будуть знижки, тож попросили нагадати про це.
І у них дійсно є непогана і популярна позиція - 100А*годинний з нерозумною бмс.
Доставку роблять НП, вказуєте свою адресу в Україні і кур'єр привезе. Вартість доставки у всіх, хто так робить приблизно однакова.
12V 100Ah: ₴7,540.00
24 В 100 Аг: ₴15 582,00
12V 100Ah Міні Bluetooth: ₴10,053.00
Посилання на знижку для всього сайту: https://ua.wattcycle.com/?ref=ukraine
Код знижки:
І нагадали, що ще до 6 грудня у них будуть знижки, тож попросили нагадати про це.
І у них дійсно є непогана і популярна позиція - 100А*годинний з нерозумною бмс.
Доставку роблять НП, вказуєте свою адресу в Україні і кур'єр привезе. Вартість доставки у всіх, хто так робить приблизно однакова.
12V 100Ah: ₴7,540.00
24 В 100 Аг: ₴15 582,00
12V 100Ah Міні Bluetooth: ₴10,053.00
Посилання на знижку для всього сайту: https://ua.wattcycle.com/?ref=ukraine
Код знижки:
BOOTUSEUA👍40❤4
В пошуках балансира на 2х24В батареї знайшов ось таке.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45sShVj
Питання до вас - а ви балансири на Ліфепо послідовно з'єднаних використовуєте?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45sShVj
Питання до вас - а ви балансири на Ліфепо послідовно з'єднаних використовуєте?
👍16❤2