В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь.
Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти.
Вживані, акуми там мабуть ледве живі.
І це далеко не сучасні зразки уокі-токі.
Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка нашару - норм.
Поїде до когось завтра 21.11.25 о 21й.
Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти.
Вживані, акуми там мабуть ледве живі.
І це далеко не сучасні зразки уокі-токі.
Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка нашару - норм.
Поїде до когось завтра 21.11.25 о 21й.
👍91😁12🔥11❤6
От як у вас так виходить???
382 бакси з доставкою зі складу Польща..
Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS
І промокод на 50 баксів.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vuY95P
І є на 12В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43zhZ1R
Але тут вже ціна не така прикольна, хоча теж є промік на 30 баксів.
І продавець мені сказав, що алі зараз обмежує купони, тобто менше їх дає, тож продавці вимушені додавати свої промокоди.
Фотки в коментах.
382 бакси з доставкою зі складу Польща..
Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS
І промокод на 50 баксів.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vuY95P
І є на 12В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43zhZ1R
Але тут вже ціна не така прикольна, хоча теж є промік на 30 баксів.
І продавець мені сказав, що алі зараз обмежує купони, тобто менше їх дає, тож продавці вимушені додавати свої промокоди.
Фотки в коментах.
👍31😁8❤7
https://youtube.com/shorts/AMRzTmXIGBs?feature=share
Халепа прилетіла цікава. Багатоквартирний новий будинок, 160 квартир живе, відключення по 8 годин.
І при відновлення живлення навантаження на вхідний трансформатор скажений, бо всі на бойлерах.
Бо коли робили ремонт, нам сказали - забудьте про централізоване ГВП.
От всі і забули. А тепер для розвантаження трансформатора пустили ГВП, а ним ніхто не користується. Ось так.
Відео про організацію затримки увімкнення потужних споживачів - сонячних інверторів, бойлерів, котів при відновленні живлення.
Халепа прилетіла цікава. Багатоквартирний новий будинок, 160 квартир живе, відключення по 8 годин.
І при відновлення живлення навантаження на вхідний трансформатор скажений, бо всі на бойлерах.
Бо коли робили ремонт, нам сказали - забудьте про централізоване ГВП.
От всі і забули. А тепер для розвантаження трансформатора пустили ГВП, а ним ніхто не користується. Ось так.
Відео про організацію затримки увімкнення потужних споживачів - сонячних інверторів, бойлерів, котів при відновленні живлення.
YouTube
Затримка увімкнення споживачів при відновленні живлення за допогою розумної розетки. #smartphone
Таймаут можна налаштовувати в Zigbee2mqtt в Налаштуваннях - Доступність -Timeout* від 1 хвилини і більше.Система керування розумним будинком Home Assistant т...
👍79😁6❤4😢4
Якщо ви отримали дивний трековий номер типу UPDxxxxxxx, то для відслідковування можна скористатись цим сервісом.
https://posylka.net/uk
https://posylka.net/uk
posylka.net
Пошук поштових відправлень та відстеження посилок - Posylka.net
Он-лайн сервіс для зручного відстеження посилок, поштових відправлень, вантажів, листів, грузів та товарів. Введіть трек номер і отримаєте актуальну інформацію і місцезнаходження посилки з сервісом Posylka.net
👍40❤3👎1🔥1
BootUse UA
В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь. Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти. Вживані, акуми там мабуть ледве живі. І це далеко не сучасні зразки уокі-токі. Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка…
Переможці: @FC_PerfectO
🎉22👍4👏2🤬1
Коли почались відключення в 22-му році за 4 штуки подібних віддав 120 баксів. Купував в Україні, і ціни були тоді космос.
І прикро, що їх зараз нема на нконі.
Якщо робити батарею 4S на акумах формата 32140 , то вони чудово влізають в корпуси комп'ютерних ДБЖ малої потужності (350Вт).
А ще вони можуть віддавати струм 75А.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YKLqdr
І прикро, що їх зараз нема на нконі.
Якщо робити батарею 4S на акумах формата 32140 , то вони чудово влізають в корпуси комп'ютерних ДБЖ малої потужності (350Вт).
А ще вони можуть віддавати струм 75А.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YKLqdr
❤53👍44🔥12⚡2
Для тих, хто любить щось паяти і не любить програмувати є оста такі плати на INA226 INA228 які разом з esp32 та ESPhome легко інтегруються в Home assistant (і не тільки).
АЦП INA226 - до 36В, а от INA228 - це високоточний АЦП до 50В.
Струм лише до 20А вимірюють.
Шунт можна замінити і зробити вимірювання більшого струму. Нагадую, що АЦП вимірюють падіння напруги на шунті, а не струм.
І для вимірювання більшого струму є ACS758 на 50А, 100А, 200А. Але до цих пір з ESPhome реалізація ACS758 складніша.
АЦП INA226 - до 36В, а от INA228 - це високоточний АЦП до 50В.
Струм лише до 20А вимірюють.
Шунт можна замінити і зробити вимірювання більшого струму. Нагадую, що АЦП вимірюють падіння напруги на шунті, а не струм.
І для вимірювання більшого струму є ACS758 на 50А, 100А, 200А. Але до цих пір з ESPhome реалізація ACS758 складніша.
👍56❤2❤🔥1🤔1
13 листопада оформив замовлення. 23-го доїхало вже до мене.
МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ НЕМА!
НП привезла під під'їзд.
Якщо будете замовляти, то на сторінці товару дивіться на купон продавця та додатково на купон алі.
Корпус не розбірний, БМС 100А.
Рекомендований струм заряджання 20А, максимальний - 50А.
Про розряджання - рекомендований 50А, максимальний 100А.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3yFvfzF
Заряджаю і тестую. Корпус, падлюка красівий, ломати не хочеться зовсім.
МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ НЕМА!
НП привезла під під'їзд.
Якщо будете замовляти, то на сторінці товару дивіться на купон продавця та додатково на купон алі.
Корпус не розбірний, БМС 100А.
Рекомендований струм заряджання 20А, максимальний - 50А.
Про розряджання - рекомендований 50А, максимальний 100А.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3yFvfzF
Заряджаю і тестую. Корпус, падлюка красівий, ломати не хочеться зовсім.
👍117😁22🔥6❤3
LTE донгл поїде до когось ще сьогодні.
Нагадую, що ви також можете робити подарунки в розділі Рідоринок форума.
А на алі цих донглів як жовтого листя восени - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3RruQnb
Нагадую, що ви також можете робити подарунки в розділі Рідоринок форума.
А на алі цих донглів як жовтого листя восени - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3RruQnb
❤37👍23👎3☃2
Як виявилось мій ДБЖ для роутера та сервера вже ледве тримає 4 години.
А все тому, що струм заряджання акумів жахливо малий - 250мА, хоча написано 0,5А.
Тож як альтернативу планую придбати MZMW PSC-100W, там струм заряджання 2А максимальний.
Хоча можна і на 150Вт дивитись, але навіщо мені 150Вт?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Eyvwwh
Де б на них даташит знайти.
А все тому, що струм заряджання акумів жахливо малий - 250мА, хоча написано 0,5А.
Тож як альтернативу планую придбати MZMW PSC-100W, там струм заряджання 2А максимальний.
Хоча можна і на 150Вт дивитись, але навіщо мені 150Вт?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Eyvwwh
Де б на них даташит знайти.
❤33👍15⚡5☃1
А є тут хто, у кого ще до цих під нема 3Д принтера?
140$ з доставкою.
Лєгєнда.
Але перед тим,я к придбати, прочитайте коментарі.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CsqXdL
140$ з доставкою.
Лєгєнда.
Але перед тим,я к придбати, прочитайте коментарі.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CsqXdL
❤46🤣31👍19👎6
Якщо ви любите Lifepo4 розрядити в 0 до спрацювання бмс, то у більшості випадків через 30-60 хвилин бмс знову вмикає ключі Розряджання і зарядні пристрої її бачать.
Але якщо не побачили, то можна запустити за допомогою стороннього блока живлення з напругою, близькою до напруги заряджання.
На зарядних пристроях в характеристиках пишуть мінімальну напругу при якій він побачить акум, наприклад у цього - 5В. У народного HTRC - 7В.
Але десь є зарядні з функцією "0V". І поки що такого не знайшов. Знайдете - гукайте.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c301XPTT
Але якщо не побачили, то можна запустити за допомогою стороннього блока живлення з напругою, близькою до напруги заряджання.
На зарядних пристроях в характеристиках пишуть мінімальну напругу при якій він побачить акум, наприклад у цього - 5В. У народного HTRC - 7В.
Але десь є зарядні з функцією "0V". І поки що такого не знайшов. Знайдете - гукайте.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c301XPTT
👍33❤3🤔2
Шок котент.
Citolity 25.6В.
Фото зсередини CTOLITY 25,6V 100Ah
Хто вже отримав ці батареї, у вас теж є можливість підключитись по блутуз через SMART BMS App?
Citolity 25.6В.
Фото зсередини CTOLITY 25,6V 100Ah
Хто вже отримав ці батареї, у вас теж є можливість підключитись по блутуз через SMART BMS App?
🔥105😱41🤔16☃5
Здивувався наскільки дорого коштують у нас 12В 50А*годин ліфепо4..
І здивувася, що хтось такі акуми купує.
СTOLITY CT050-12 12.8V 50Ah - 147$ з доставкою з Польщі.
з промокодом буде дешевше.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3eJpIGt
І здивувася, що хтось такі акуми купує.
СTOLITY CT050-12 12.8V 50Ah - 147$ з доставкою з Польщі.
з промокодом буде дешевше.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3eJpIGt
😁28👍14🍌2❤1
Підписники не дають розслаблятись.
Питають, чому не купують інвертори з функцією ДБЖ?
У кого є такий девайс, розкажіть, чи тихо він працює?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3kAHPOt
Питають, чому не купують інвертори з функцією ДБЖ?
У кого є такий девайс, розкажіть, чи тихо він працює?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3kAHPOt
❤31👍16🤔7👌1
Відео про CTOLITY 25.6 в першу чергу буде цікаве тим, хто його вже придбав.
https://youtu.be/6B4uSp7c6E0
https://youtu.be/6B4uSp7c6E0
👍90❤5⚡2🤬1
Fnirsi випустили LCR-ST2 - тестер LCR.
ПО вартості десь такий самий як і ZOYI LCR-MD2, який був на огляді - https://youtu.be/9LizDM84UtI..
По характеристикам - те саме.
Але - є версія з додатковими щупами Кельвіна.
І на фото є також калібрувальна плата, але в описі комплектації про неї тиша.
Може ще є якісь відмінності, але для цього потрібно придбати і подивитись на нього ближче.
Якщо купувати - став вподобайку. Якщо ні - невподобайку.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vm94aV
https://fas.st/71E8Qg
ПО вартості десь такий самий як і ZOYI LCR-MD2, який був на огляді - https://youtu.be/9LizDM84UtI..
По характеристикам - те саме.
Але - є версія з додатковими щупами Кельвіна.
І на фото є також калібрувальна плата, але в описі комплектації про неї тиша.
Може ще є якісь відмінності, але для цього потрібно придбати і подивитись на нього ближче.
Якщо купувати - став вподобайку. Якщо ні - невподобайку.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vm94aV
https://fas.st/71E8Qg
👍111👀7❤6👎3
Ще у них з'явився такий девайс - FNIRSI 2D15P.
Осцилограф, мультиметр, генератор.
Тачскрін, кноб, кнопки.
Діапазон до 100 МГц, на одному каналі, на 2х - до 50.
Мультиметр на 20000 відліків.
Генератор до 10 МГц (зазвичай вказують частоту синусоїди).
Але тут купувати не буду, якщо фнірсі дадуть, гляну що воно таке. Не дадуть - не гляну, бо давно закохався у Rigol.
https://fas.st/MckaL
Осцилограф, мультиметр, генератор.
Тачскрін, кноб, кнопки.
Діапазон до 100 МГц, на одному каналі, на 2х - до 50.
Мультиметр на 20000 відліків.
Генератор до 10 МГц (зазвичай вказують частоту синусоїди).
Але тут купувати не буду, якщо фнірсі дадуть, гляну що воно таке. Не дадуть - не гляну, бо давно закохався у Rigol.
https://fas.st/MckaL
👀36👍17❤2👎2
Для тих, хто шукає станцію подешевше.
До 2 грудня VTOMAN 2200W 1548Wh за 449 Євро.
І це найменша вартість станції такої потужності на сьогодні.
Вихід 2200Вт 230В, 12В 10А, 100 type-c вихід.
Є вхід DC 12-60В 400 Вт максимум, можна докупити батарею.
Блютуза та вайфайки нема.
Доставка в Польщу має бути безкоштовною.
Режим ДБЖ - теж сумніваюсь, що є.
Заряджання через DC.
https://devtomancom.pxf.io/2axVeG
Те саме на алі, але тільки купувати на польський склад - https://fas.st/QoqD3 (дивіться на промокоди)
УВАГА!! ЧИтайте коментарі, бо що воно таке - невідомо.
До 2 грудня VTOMAN 2200W 1548Wh за 449 Євро.
І це найменша вартість станції такої потужності на сьогодні.
Вихід 2200Вт 230В, 12В 10А, 100 type-c вихід.
Є вхід DC 12-60В 400 Вт максимум, можна докупити батарею.
Блютуза та вайфайки нема.
Доставка в Польщу має бути безкоштовною.
Режим ДБЖ - теж сумніваюсь, що є.
Заряджання через DC.
https://devtomancom.pxf.io/2axVeG
Те саме на алі, але тільки купувати на польський склад - https://fas.st/QoqD3 (дивіться на промокоди)
УВАГА!! ЧИтайте коментарі, бо що воно таке - невідомо.
👍35❤8😨2👎1