BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
СТОП! Розібрали.

Для тих хто купує зараз зарядні станції - ще одне джерело.
Тут Fossibot F2400 коштує 669Є, бо на сайті фосібот вже 749Є.

F1200 - 359Є.

І знову ж це євпропейский склад, доставка по Німеччині безкоштовна. І може в Польщу теж безкоштовна.
Везти новою поштою чи меееестом.
Спробуйте промокод 25NOVS03
👍571
В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь.
Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти.
Вживані, акуми там мабуть ледве живі.
І це далеко не сучасні зразки уокі-токі.

Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка нашару - норм.
Поїде до когось завтра 21.11.25 о 21й.
👍91😁12🔥116
От як у вас так виходить???
382 бакси з доставкою зі складу Польща..

Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS
І промокод на 50 баксів.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vuY95P

І є на 12В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43zhZ1R
Але тут вже ціна не така прикольна, хоча теж є промік на 30 баксів.


І продавець мені сказав, що алі зараз обмежує купони, тобто менше їх дає, тож продавці вимушені додавати свої промокоди.
Фотки в коментах.
👍31😁87
https://youtube.com/shorts/AMRzTmXIGBs?feature=share

Халепа прилетіла цікава. Багатоквартирний новий будинок, 160 квартир живе, відключення по 8 годин.
І при відновлення живлення навантаження на вхідний трансформатор скажений, бо всі на бойлерах.
Бо коли робили ремонт, нам сказали - забудьте про централізоване ГВП.
От всі і забули. А тепер для розвантаження трансформатора пустили ГВП, а ним ніхто не користується. Ось так.
Відео про організацію затримки увімкнення потужних споживачів - сонячних інверторів, бойлерів, котів при відновленні живлення.
👍79😁64😢4
Коли почались відключення в 22-му році за 4 штуки подібних віддав 120 баксів. Купував в Україні, і ціни були тоді космос.
І прикро, що їх зараз нема на нконі.
Якщо робити батарею 4S на акумах формата 32140 , то вони чудово влізають в корпуси комп'ютерних ДБЖ малої потужності (350Вт).
А ще вони можуть віддавати струм 75А.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YKLqdr
53👍44🔥122
Для тих, хто любить щось паяти і не любить програмувати є оста такі плати на INA226 INA228 які разом з esp32 та ESPhome легко інтегруються в Home assistant (і не тільки).
АЦП INA226 - до 36В, а от INA228 - це високоточний АЦП до 50В.
Струм лише до 20А вимірюють.
Шунт можна замінити і зробити вимірювання більшого струму. Нагадую, що АЦП вимірюють падіння напруги на шунті, а не струм.

І для вимірювання більшого струму є ACS758 на 50А, 100А, 200А. Але до цих пір з ESPhome реалізація ACS758 складніша.
👍562❤‍🔥1🤔1
13 листопада оформив замовлення. 23-го доїхало вже до мене.
МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ НЕМА!
НП привезла під під'їзд.
Якщо будете замовляти, то на сторінці товару дивіться на купон продавця та додатково на купон алі.

Корпус не розбірний, БМС 100А.
Рекомендований струм заряджання 20А, максимальний - 50А.
Про розряджання - рекомендований 50А, максимальний 100А.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3yFvfzF

Заряджаю і тестую. Корпус, падлюка красівий, ломати не хочеться зовсім.
👍117😁22🔥63
LTE донгл поїде до когось ще сьогодні.

Нагадую, що ви також можете робити подарунки в розділі Рідоринок форума.

А на алі цих донглів як жовтого листя восени - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3RruQnb
37👍23👎32
Як виявилось мій ДБЖ для роутера та сервера вже ледве тримає 4 години.
А все тому, що струм заряджання акумів жахливо малий - 250мА, хоча написано 0,5А.
Тож як альтернативу планую придбати MZMW PSC-100W, там струм заряджання 2А максимальний.
Хоча можна і на 150Вт дивитись, але навіщо мені 150Вт?

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Eyvwwh

Де б на них даташит знайти.
33👍1551
А є тут хто, у кого ще до цих під нема 3Д принтера?
140$ з доставкою.
Лєгєнда.
Але перед тим,я к придбати, прочитайте коментарі.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CsqXdL
46🤣31👍19👎6
Якщо ви любите Lifepo4 розрядити в 0 до спрацювання бмс, то у більшості випадків через 30-60 хвилин бмс знову вмикає ключі Розряджання і зарядні пристрої її бачать.
Але якщо не побачили, то можна запустити за допомогою стороннього блока живлення з напругою, близькою до напруги заряджання.
На зарядних пристроях в характеристиках пишуть мінімальну напругу при якій він побачить акум, наприклад у цього - 5В. У народного HTRC - 7В.
Але десь є зарядні з функцією "0V". І поки що такого не знайшов. Знайдете - гукайте.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c301XPTT
👍333🤔2
Шок котент.
Citolity 25.6В.

Фото зсередини CTOLITY 25,6V 100Ah

Хто вже отримав ці батареї, у вас теж є можливість підключитись по блутуз через SMART BMS App?
🔥105😱41🤔165
Здивувався наскільки дорого коштують у нас 12В 50А*годин ліфепо4..
І здивувася, що хтось такі акуми купує.

СTOLITY CT050-12 12.8V 50Ah - 147$ з доставкою з Польщі.
з промокодом буде дешевше.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3eJpIGt
😁28👍14🍌21
Підписники не дають розслаблятись.
Питають, чому не купують інвертори з функцією ДБЖ?
У кого є такий девайс, розкажіть, чи тихо він працює?

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3kAHPOt
31👍16🤔7👌1
Відео про CTOLITY 25.6 в першу чергу буде цікаве тим, хто його вже придбав.

https://youtu.be/6B4uSp7c6E0
👍9052🤬1
Fnirsi випустили LCR-ST2 - тестер LCR.
ПО вартості десь такий самий як і ZOYI LCR-MD2, який був на огляді - https://youtu.be/9LizDM84UtI..
По характеристикам - те саме.
Але - є версія з додатковими щупами Кельвіна.
І на фото є також калібрувальна плата, але в описі комплектації про неї тиша.
Може ще є якісь відмінності, але для цього потрібно придбати і подивитись на нього ближче.
Якщо купувати - став вподобайку. Якщо ні - невподобайку.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vm94aV

https://fas.st/71E8Qg
👍111👀76👎3
Ще у них з'явився такий девайс - FNIRSI 2D15P.
Осцилограф, мультиметр, генератор.
Тачскрін, кноб, кнопки.
Діапазон до 100 МГц, на одному каналі, на 2х - до 50.
Мультиметр на 20000 відліків.
Генератор до 10 МГц (зазвичай вказують частоту синусоїди).
Але тут купувати не буду, якщо фнірсі дадуть, гляну що воно таке. Не дадуть - не гляну, бо давно закохався у Rigol.

https://fas.st/MckaL
👀36👍172👎2