BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
Акуми SJY можуть бути в Україні, але так як ажиотаж , то їх могли підрозібрати.
І сьогодні по наявності вони не відповідають - вихідний день у них.
Розпродаж і вихідний? Українці їх не розуміють..

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ShSryH
😁37😱31👍1
А це нова модель Anenji 4.2 kW.
Уміє працювати без батареї, цікава тим, хто має сонячні панелі.
І теж європейський склад.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vne8iz
👍28
Зробив моніторинг станції Allpowers R600 на ESPhome для Home assistant:
Передає:
- залишок батареї
- вихідну потужність
- вхідну потужність.

І не передає команди на саму станцію, тож працює стабільно.
Хоча таке теж можливо зробити, але це вже складніше
МОже працювати з іншими Алпаверсами, тож якщо у вас інша модель і запрацює - пишіть.

https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
🔥37👍1741
Завтра 20.11 до когось з вас поїде мікрохвильовий сенсор присутності на 220В і типу для того, щоб в гіпсокартонну стелю змонтувати.

Його характеристики тут -https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QFskPJ

Я ж користуюсь іншими сенсорами - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3s3Eqrf
І про них було відео.

Тож якщо знадобиться тобі - тицяй Брати участь, пиши коментарі і роби повні перегляди моїх відео, але тільки тих, які цікаві саме тобі.
👍82🔥113
На днях доїде до мене акум CITOLITY 25.6V 100Ah, тож спробую його відкрити і залізти всередину.
Склад в Польщі, тож акум вже на митниці.
Ціна приблизно така як у Редодо.

З промокодом VUQIB6REP5BS на 56 баксів ціна буде меншою. І теж з доставкою.


200А БМС.
Приїде - глянемо.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4simNU5
👍69🤔862
Powerwin везе партію в Україну.
Відкрили попереднє замовлення, тож зараз спілкуюсь з ними, щоб зрозуміти, коли ці акуми доїдуть.

Пишуть, що 40 днів чекати. А чи є сенс чекати?

https://s.click.aliexpress.com/e/_c32aM9lJ
👍46🤔12🔥1
І дуже здивувався, коли в статистиці побачив, що найбільше купують зараз станції Fossibot F1200.
Як ДБЖ для ПК??

Якщо купувати за цим посиланням, то ви також і підтримуєте цей канал - https://eu.fossibot.com/jafthdox.


Власникам Fossibot 2400 у кого є проблеми з екраном, схоже, що там поганий контакт на роз'ємах.

https://t.me/bootus_public_chat/190082/266915
👍472
Дали на огляд такий девай як миючий робот прибиральник.
LiDAR, екосистема Tuya, перекидається в Home Assistant через Tuya Local.
Alexa нажаль може лише його відправити прибирати, а от так щоб в окрему кімнату - такого не може.
Відео коротке, сподівають, що вам сподобається.

https://youtu.be/5IXgXepxoQc

PS. Нарешті знадобилась нічна камера китайського смартфона.
🔥51👍21😁2
СТОП! Розібрали.

Для тих хто купує зараз зарядні станції - ще одне джерело.
Тут Fossibot F2400 коштує 669Є, бо на сайті фосібот вже 749Є.

F1200 - 359Є.

І знову ж це євпропейский склад, доставка по Німеччині безкоштовна. І може в Польщу теж безкоштовна.
Везти новою поштою чи меееестом.
Спробуйте промокод 25NOVS03
👍571
В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь.
Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти.
Вживані, акуми там мабуть ледве живі.
І це далеко не сучасні зразки уокі-токі.

Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка нашару - норм.
Поїде до когось завтра 21.11.25 о 21й.
👍91😁12🔥116
От як у вас так виходить???
382 бакси з доставкою зі складу Польща..

Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS
І промокод на 50 баксів.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vuY95P

І є на 12В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43zhZ1R
Але тут вже ціна не така прикольна, хоча теж є промік на 30 баксів.


І продавець мені сказав, що алі зараз обмежує купони, тобто менше їх дає, тож продавці вимушені додавати свої промокоди.
Фотки в коментах.
👍31😁87
https://youtube.com/shorts/AMRzTmXIGBs?feature=share

Халепа прилетіла цікава. Багатоквартирний новий будинок, 160 квартир живе, відключення по 8 годин.
І при відновлення живлення навантаження на вхідний трансформатор скажений, бо всі на бойлерах.
Бо коли робили ремонт, нам сказали - забудьте про централізоване ГВП.
От всі і забули. А тепер для розвантаження трансформатора пустили ГВП, а ним ніхто не користується. Ось так.
Відео про організацію затримки увімкнення потужних споживачів - сонячних інверторів, бойлерів, котів при відновленні живлення.
👍79😁64😢4
Коли почались відключення в 22-му році за 4 штуки подібних віддав 120 баксів. Купував в Україні, і ціни були тоді космос.
І прикро, що їх зараз нема на нконі.
Якщо робити батарею 4S на акумах формата 32140 , то вони чудово влізають в корпуси комп'ютерних ДБЖ малої потужності (350Вт).
А ще вони можуть віддавати струм 75А.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YKLqdr
53👍44🔥122
Для тих, хто любить щось паяти і не любить програмувати є оста такі плати на INA226 INA228 які разом з esp32 та ESPhome легко інтегруються в Home assistant (і не тільки).
АЦП INA226 - до 36В, а от INA228 - це високоточний АЦП до 50В.
Струм лише до 20А вимірюють.
Шунт можна замінити і зробити вимірювання більшого струму. Нагадую, що АЦП вимірюють падіння напруги на шунті, а не струм.

І для вимірювання більшого струму є ACS758 на 50А, 100А, 200А. Але до цих пір з ESPhome реалізація ACS758 складніша.
👍562❤‍🔥1🤔1
13 листопада оформив замовлення. 23-го доїхало вже до мене.
МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ НЕМА!
НП привезла під під'їзд.
Якщо будете замовляти, то на сторінці товару дивіться на купон продавця та додатково на купон алі.

Корпус не розбірний, БМС 100А.
Рекомендований струм заряджання 20А, максимальний - 50А.
Про розряджання - рекомендований 50А, максимальний 100А.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3yFvfzF

Заряджаю і тестую. Корпус, падлюка красівий, ломати не хочеться зовсім.
👍117😁22🔥63
LTE донгл поїде до когось ще сьогодні.

Нагадую, що ви також можете робити подарунки в розділі Рідоринок форума.

А на алі цих донглів як жовтого листя восени - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3RruQnb
37👍23👎32
Як виявилось мій ДБЖ для роутера та сервера вже ледве тримає 4 години.
А все тому, що струм заряджання акумів жахливо малий - 250мА, хоча написано 0,5А.
Тож як альтернативу планую придбати MZMW PSC-100W, там струм заряджання 2А максимальний.
Хоча можна і на 150Вт дивитись, але навіщо мені 150Вт?

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Eyvwwh

Де б на них даташит знайти.
33👍1551