Акуми SJY можуть бути в Україні, але так як ажиотаж , то їх могли підрозібрати.
І сьогодні по наявності вони не відповідають - вихідний день у них.
Розпродаж і вихідний? Українці їх не розуміють..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ShSryH
І сьогодні по наявності вони не відповідають - вихідний день у них.
Розпродаж і вихідний? Українці їх не розуміють..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ShSryH
😁37😱3⚡1👍1
А це нова модель Anenji 4.2 kW.
Уміє працювати без батареї, цікава тим, хто має сонячні панелі.
І теж європейський склад.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vne8iz
Уміє працювати без батареї, цікава тим, хто має сонячні панелі.
І теж європейський склад.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vne8iz
👍28
Зробив моніторинг станції Allpowers R600 на ESPhome для Home assistant:
Передає:
- залишок батареї
- вихідну потужність
- вхідну потужність.
І не передає команди на саму станцію, тож працює стабільно.
Хоча таке теж можливо зробити, але це вже складніше
МОже працювати з іншими Алпаверсами, тож якщо у вас інша модель і запрацює - пишіть.
https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
Передає:
- залишок батареї
- вихідну потужність
- вхідну потужність.
І не передає команди на саму станцію, тож працює стабільно.
Хоча таке теж можливо зробити, але це вже складніше
МОже працювати з іншими Алпаверсами, тож якщо у вас інша модель і запрацює - пишіть.
https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
GitHub
GitHub - bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-: Monitoring the status of charging stations Allpowers
Monitoring the status of charging stations Allpowers - bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
🔥37👍17⚡4❤1
Завтра 20.11 до когось з вас поїде мікрохвильовий сенсор присутності на 220В і типу для того, щоб в гіпсокартонну стелю змонтувати.
Його характеристики тут -https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QFskPJ
Я ж користуюсь іншими сенсорами - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3s3Eqrf
І про них було відео.
Тож якщо знадобиться тобі - тицяй Брати участь, пиши коментарі і роби повні перегляди моїх відео, але тільки тих, які цікаві саме тобі.
Його характеристики тут -https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QFskPJ
Я ж користуюсь іншими сенсорами - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3s3Eqrf
І про них було відео.
Тож якщо знадобиться тобі - тицяй Брати участь, пиши коментарі і роби повні перегляди моїх відео, але тільки тих, які цікаві саме тобі.
👍82🔥11❤3
На днях доїде до мене акум CITOLITY 25.6V 100Ah, тож спробую його відкрити і залізти всередину.
Склад в Польщі, тож акум вже на митниці.
Ціна приблизно така як у Редодо.
З промокодом
200А БМС.
Приїде - глянемо.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4simNU5
Склад в Польщі, тож акум вже на митниці.
Ціна приблизно така як у Редодо.
З промокодом
VUQIB6REP5BS на 56 баксів ціна буде меншою. І теж з доставкою.200А БМС.
Приїде - глянемо.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4simNU5
👍69🤔8❤6☃2
Powerwin везе партію в Україну.
Відкрили попереднє замовлення, тож зараз спілкуюсь з ними, щоб зрозуміти, коли ці акуми доїдуть.
Пишуть, що 40 днів чекати. А чи є сенс чекати?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32aM9lJ
Відкрили попереднє замовлення, тож зараз спілкуюсь з ними, щоб зрозуміти, коли ці акуми доїдуть.
Пишуть, що 40 днів чекати. А чи є сенс чекати?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32aM9lJ
👍46🤔12🔥1
І дуже здивувався, коли в статистиці побачив, що найбільше купують зараз станції Fossibot F1200.
Як ДБЖ для ПК??
Якщо купувати за цим посиланням, то ви також і підтримуєте цей канал - https://eu.fossibot.com/jafthdox.
Власникам Fossibot 2400 у кого є проблеми з екраном, схоже, що там поганий контакт на роз'ємах.
https://t.me/bootus_public_chat/190082/266915
Як ДБЖ для ПК??
Якщо купувати за цим посиланням, то ви також і підтримуєте цей канал - https://eu.fossibot.com/jafthdox.
Власникам Fossibot 2400 у кого є проблеми з екраном, схоже, що там поганий контакт на роз'ємах.
https://t.me/bootus_public_chat/190082/266915
👍47❤2
Дали на огляд такий девай як миючий робот прибиральник.
LiDAR, екосистема Tuya, перекидається в Home Assistant через Tuya Local.
Alexa нажаль може лише його відправити прибирати, а от так щоб в окрему кімнату - такого не може.
Відео коротке, сподівають, що вам сподобається.
https://youtu.be/5IXgXepxoQc
PS. Нарешті знадобилась нічна камера китайського смартфона.
LiDAR, екосистема Tuya, перекидається в Home Assistant через Tuya Local.
Alexa нажаль може лише його відправити прибирати, а от так щоб в окрему кімнату - такого не може.
Відео коротке, сподівають, що вам сподобається.
https://youtu.be/5IXgXepxoQc
PS. Нарешті знадобилась нічна камера китайського смартфона.
🔥51👍21😁2
СТОП! Розібрали.
Для тих хто купує зараз зарядні станції - ще одне джерело.
Тут Fossibot F2400 коштує 669Є, бо на сайті фосібот вже 749Є.
F1200 - 359Є.
І знову ж це євпропейский склад, доставка по Німеччині безкоштовна. І може в Польщу теж безкоштовна.
Везти новою поштою чи меееестом.
Спробуйте промокод
Для тих хто купує зараз зарядні станції - ще одне джерело.
Тут Fossibot F2400 коштує 669Є, бо на сайті фосібот вже 749Є.
F1200 - 359Є.
І знову ж це євпропейский склад, доставка по Німеччині безкоштовна. І може в Польщу теж безкоштовна.
Везти новою поштою чи меееестом.
Спробуйте промокод
25NOVS03👍57❤1
В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь.
Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти.
Вживані, акуми там мабуть ледве живі.
І це далеко не сучасні зразки уокі-токі.
Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка нашару - норм.
Поїде до когось завтра 21.11.25 о 21й.
Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти.
Вживані, акуми там мабуть ледве живі.
І це далеко не сучасні зразки уокі-токі.
Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка нашару - норм.
Поїде до когось завтра 21.11.25 о 21й.
👍91😁12🔥11❤6
От як у вас так виходить???
382 бакси з доставкою зі складу Польща..
Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS
І промокод на 50 баксів.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vuY95P
І є на 12В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43zhZ1R
Але тут вже ціна не така прикольна, хоча теж є промік на 30 баксів.
І продавець мені сказав, що алі зараз обмежує купони, тобто менше їх дає, тож продавці вимушені додавати свої промокоди.
Фотки в коментах.
382 бакси з доставкою зі складу Польща..
Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS
І промокод на 50 баксів.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vuY95P
І є на 12В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43zhZ1R
Але тут вже ціна не така прикольна, хоча теж є промік на 30 баксів.
І продавець мені сказав, що алі зараз обмежує купони, тобто менше їх дає, тож продавці вимушені додавати свої промокоди.
Фотки в коментах.
👍31😁8❤7
https://youtube.com/shorts/AMRzTmXIGBs?feature=share
Халепа прилетіла цікава. Багатоквартирний новий будинок, 160 квартир живе, відключення по 8 годин.
І при відновлення живлення навантаження на вхідний трансформатор скажений, бо всі на бойлерах.
Бо коли робили ремонт, нам сказали - забудьте про централізоване ГВП.
От всі і забули. А тепер для розвантаження трансформатора пустили ГВП, а ним ніхто не користується. Ось так.
Відео про організацію затримки увімкнення потужних споживачів - сонячних інверторів, бойлерів, котів при відновленні живлення.
Халепа прилетіла цікава. Багатоквартирний новий будинок, 160 квартир живе, відключення по 8 годин.
І при відновлення живлення навантаження на вхідний трансформатор скажений, бо всі на бойлерах.
Бо коли робили ремонт, нам сказали - забудьте про централізоване ГВП.
От всі і забули. А тепер для розвантаження трансформатора пустили ГВП, а ним ніхто не користується. Ось так.
Відео про організацію затримки увімкнення потужних споживачів - сонячних інверторів, бойлерів, котів при відновленні живлення.
YouTube
Затримка увімкнення споживачів при відновленні живлення за допогою розумної розетки. #smartphone
Таймаут можна налаштовувати в Zigbee2mqtt в Налаштуваннях - Доступність -Timeout* від 1 хвилини і більше.Система керування розумним будинком Home Assistant т...
👍79😁6❤4😢4
Якщо ви отримали дивний трековий номер типу UPDxxxxxxx, то для відслідковування можна скористатись цим сервісом.
https://posylka.net/uk
https://posylka.net/uk
posylka.net
Пошук поштових відправлень та відстеження посилок - Posylka.net
Он-лайн сервіс для зручного відстеження посилок, поштових відправлень, вантажів, листів, грузів та товарів. Введіть трек номер і отримаєте актуальну інформацію і місцезнаходження посилки з сервісом Posylka.net
👍40❤3👎1🔥1
BootUse UA
В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь. Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти. Вживані, акуми там мабуть ледве живі. І це далеко не сучасні зразки уокі-токі. Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка…
Переможці: @FC_PerfectO
🎉22👍4👏2🤬1
Коли почались відключення в 22-му році за 4 штуки подібних віддав 120 баксів. Купував в Україні, і ціни були тоді космос.
І прикро, що їх зараз нема на нконі.
Якщо робити батарею 4S на акумах формата 32140 , то вони чудово влізають в корпуси комп'ютерних ДБЖ малої потужності (350Вт).
А ще вони можуть віддавати струм 75А.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YKLqdr
І прикро, що їх зараз нема на нконі.
Якщо робити батарею 4S на акумах формата 32140 , то вони чудово влізають в корпуси комп'ютерних ДБЖ малої потужності (350Вт).
А ще вони можуть віддавати струм 75А.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YKLqdr
❤53👍44🔥12⚡2
Для тих, хто любить щось паяти і не любить програмувати є оста такі плати на INA226 INA228 які разом з esp32 та ESPhome легко інтегруються в Home assistant (і не тільки).
АЦП INA226 - до 36В, а от INA228 - це високоточний АЦП до 50В.
Струм лише до 20А вимірюють.
Шунт можна замінити і зробити вимірювання більшого струму. Нагадую, що АЦП вимірюють падіння напруги на шунті, а не струм.
І для вимірювання більшого струму є ACS758 на 50А, 100А, 200А. Але до цих пір з ESPhome реалізація ACS758 складніша.
АЦП INA226 - до 36В, а от INA228 - це високоточний АЦП до 50В.
Струм лише до 20А вимірюють.
Шунт можна замінити і зробити вимірювання більшого струму. Нагадую, що АЦП вимірюють падіння напруги на шунті, а не струм.
І для вимірювання більшого струму є ACS758 на 50А, 100А, 200А. Але до цих пір з ESPhome реалізація ACS758 складніша.
👍56❤2❤🔥1🤔1
13 листопада оформив замовлення. 23-го доїхало вже до мене.
МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ НЕМА!
НП привезла під під'їзд.
Якщо будете замовляти, то на сторінці товару дивіться на купон продавця та додатково на купон алі.
Корпус не розбірний, БМС 100А.
Рекомендований струм заряджання 20А, максимальний - 50А.
Про розряджання - рекомендований 50А, максимальний 100А.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3yFvfzF
Заряджаю і тестую. Корпус, падлюка красівий, ломати не хочеться зовсім.
МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ НЕМА!
НП привезла під під'їзд.
Якщо будете замовляти, то на сторінці товару дивіться на купон продавця та додатково на купон алі.
Корпус не розбірний, БМС 100А.
Рекомендований струм заряджання 20А, максимальний - 50А.
Про розряджання - рекомендований 50А, максимальний 100А.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3yFvfzF
Заряджаю і тестую. Корпус, падлюка красівий, ломати не хочеться зовсім.
👍117😁22🔥6❤3
LTE донгл поїде до когось ще сьогодні.
Нагадую, що ви також можете робити подарунки в розділі Рідоринок форума.
А на алі цих донглів як жовтого листя восени - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3RruQnb
Нагадую, що ви також можете робити подарунки в розділі Рідоринок форума.
А на алі цих донглів як жовтого листя восени - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3RruQnb
❤37👍23👎3☃2
Як виявилось мій ДБЖ для роутера та сервера вже ледве тримає 4 години.
А все тому, що струм заряджання акумів жахливо малий - 250мА, хоча написано 0,5А.
Тож як альтернативу планую придбати MZMW PSC-100W, там струм заряджання 2А максимальний.
Хоча можна і на 150Вт дивитись, але навіщо мені 150Вт?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Eyvwwh
Де б на них даташит знайти.
А все тому, що струм заряджання акумів жахливо малий - 250мА, хоча написано 0,5А.
Тож як альтернативу планую придбати MZMW PSC-100W, там струм заряджання 2А максимальний.
Хоча можна і на 150Вт дивитись, але навіщо мені 150Вт?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Eyvwwh
Де б на них даташит знайти.
❤33👍15⚡5☃1