BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
Для роботи зігбі пристроїв потрібен координатор. Координатор є або в шлюзі, або в окремих USB донглах.
Шлюзи належать до якоїсь екосистеми, наприклад Tuya\Smartlife і з ними будуть працювати лише зігбі-пристрої цієї екосистеми.
А окремий Зігбі USB донгл не належить екосистемі, і може працювати з будь-якими зігбі пристроями. Але йому потрібен сервер з Zigbee2mqtt.

Переваги зігбі над віфі:
- менше енергоспоживання.
- мережа типу сітки, а не зірка, тож покриття більше.
- локальна робота автоматизацій між зігбі пристроями, які зареєстровані на одному шлюзі.
- шлюзів може бути кілька, але мережу розширюють зазвичай за допомогою пристрої, які мають не батарейкове живлення.
Для вайфай потрібен лише домашній роутер.

А цей шлюз Tuya може працювати і з Зігбі пристроями і з Треад пристроями.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c375qDPB
👍566🤝3🤔1
У кого є зарядна станція ALLPOWERS, той може зробити моніторинг станції через BLE сканер.

Знайшов проект для S300, але дані він обробляє такі ж як і в станції R600.
ПОки що длубаю, може зроблю таке для еспхоум.

Сам проект:

https://github.com/madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant/blob/main/APS300.ino
👀18👍1610👌4
Так як сьогодні будуть нові коди, та до мене їде ще одна 25.6В батарея, то повівся на загальну істерію і куплю сьогодні інвертор на 48В.

Ось тільки поки що шукаю, щоб вони були на польскому складі, якщо є перевірені - кидайте посилання, буду переписуватись.
Кандидат - Anenji 6.2 kW.
Кажуть, що працює при малому навантаженні досить тихо.
Але це шлях до приватного будинку, та сонця.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c31tOVyN
👍51💯21
І хвалять їхню модель на 4,2 кВт.
Пишуть, що тихенька.
Але щоб з неї отримувати до 4 кВт, то і батареє повинна віддавати 150А.

Посилання на польський склад:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4pQSncH
👍265
Акуми SJY можуть бути в Україні, але так як ажиотаж , то їх могли підрозібрати.
І сьогодні по наявності вони не відповідають - вихідний день у них.
Розпродаж і вихідний? Українці їх не розуміють..

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ShSryH
😁37😱31👍1
А це нова модель Anenji 4.2 kW.
Уміє працювати без батареї, цікава тим, хто має сонячні панелі.
І теж європейський склад.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vne8iz
👍28
Зробив моніторинг станції Allpowers R600 на ESPhome для Home assistant:
Передає:
- залишок батареї
- вихідну потужність
- вхідну потужність.

І не передає команди на саму станцію, тож працює стабільно.
Хоча таке теж можливо зробити, але це вже складніше
МОже працювати з іншими Алпаверсами, тож якщо у вас інша модель і запрацює - пишіть.

https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
🔥37👍1741
Завтра 20.11 до когось з вас поїде мікрохвильовий сенсор присутності на 220В і типу для того, щоб в гіпсокартонну стелю змонтувати.

Його характеристики тут -https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QFskPJ

Я ж користуюсь іншими сенсорами - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3s3Eqrf
І про них було відео.

Тож якщо знадобиться тобі - тицяй Брати участь, пиши коментарі і роби повні перегляди моїх відео, але тільки тих, які цікаві саме тобі.
👍82🔥113
На днях доїде до мене акум CITOLITY 25.6V 100Ah, тож спробую його відкрити і залізти всередину.
Склад в Польщі, тож акум вже на митниці.
Ціна приблизно така як у Редодо.

З промокодом VUQIB6REP5BS на 56 баксів ціна буде меншою. І теж з доставкою.


200А БМС.
Приїде - глянемо.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4simNU5
👍69🤔862
Powerwin везе партію в Україну.
Відкрили попереднє замовлення, тож зараз спілкуюсь з ними, щоб зрозуміти, коли ці акуми доїдуть.

Пишуть, що 40 днів чекати. А чи є сенс чекати?

https://s.click.aliexpress.com/e/_c32aM9lJ
👍46🤔12🔥1
І дуже здивувався, коли в статистиці побачив, що найбільше купують зараз станції Fossibot F1200.
Як ДБЖ для ПК??

Якщо купувати за цим посиланням, то ви також і підтримуєте цей канал - https://eu.fossibot.com/jafthdox.


Власникам Fossibot 2400 у кого є проблеми з екраном, схоже, що там поганий контакт на роз'ємах.

https://t.me/bootus_public_chat/190082/266915
👍472
Дали на огляд такий девай як миючий робот прибиральник.
LiDAR, екосистема Tuya, перекидається в Home Assistant через Tuya Local.
Alexa нажаль може лише його відправити прибирати, а от так щоб в окрему кімнату - такого не може.
Відео коротке, сподівають, що вам сподобається.

https://youtu.be/5IXgXepxoQc

PS. Нарешті знадобилась нічна камера китайського смартфона.
🔥51👍21😁2
СТОП! Розібрали.

Для тих хто купує зараз зарядні станції - ще одне джерело.
Тут Fossibot F2400 коштує 669Є, бо на сайті фосібот вже 749Є.

F1200 - 359Є.

І знову ж це євпропейский склад, доставка по Німеччині безкоштовна. І може в Польщу теж безкоштовна.
Везти новою поштою чи меееестом.
Спробуйте промокод 25NOVS03
👍571
В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь.
Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти.
Вживані, акуми там мабуть ледве живі.
І це далеко не сучасні зразки уокі-токі.

Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка нашару - норм.
Поїде до когось завтра 21.11.25 о 21й.
👍91😁12🔥116
От як у вас так виходить???
382 бакси з доставкою зі складу Польща..

Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS
І промокод на 50 баксів.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vuY95P

І є на 12В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43zhZ1R
Але тут вже ціна не така прикольна, хоча теж є промік на 30 баксів.


І продавець мені сказав, що алі зараз обмежує купони, тобто менше їх дає, тож продавці вимушені додавати свої промокоди.
Фотки в коментах.
👍31😁87
https://youtube.com/shorts/AMRzTmXIGBs?feature=share

Халепа прилетіла цікава. Багатоквартирний новий будинок, 160 квартир живе, відключення по 8 годин.
І при відновлення живлення навантаження на вхідний трансформатор скажений, бо всі на бойлерах.
Бо коли робили ремонт, нам сказали - забудьте про централізоване ГВП.
От всі і забули. А тепер для розвантаження трансформатора пустили ГВП, а ним ніхто не користується. Ось так.
Відео про організацію затримки увімкнення потужних споживачів - сонячних інверторів, бойлерів, котів при відновленні живлення.
👍79😁64😢4
Коли почались відключення в 22-му році за 4 штуки подібних віддав 120 баксів. Купував в Україні, і ціни були тоді космос.
І прикро, що їх зараз нема на нконі.
Якщо робити батарею 4S на акумах формата 32140 , то вони чудово влізають в корпуси комп'ютерних ДБЖ малої потужності (350Вт).
А ще вони можуть віддавати струм 75А.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YKLqdr
53👍44🔥122
Для тих, хто любить щось паяти і не любить програмувати є оста такі плати на INA226 INA228 які разом з esp32 та ESPhome легко інтегруються в Home assistant (і не тільки).
АЦП INA226 - до 36В, а от INA228 - це високоточний АЦП до 50В.
Струм лише до 20А вимірюють.
Шунт можна замінити і зробити вимірювання більшого струму. Нагадую, що АЦП вимірюють падіння напруги на шунті, а не струм.

І для вимірювання більшого струму є ACS758 на 50А, 100А, 200А. Але до цих пір з ESPhome реалізація ACS758 складніша.
👍562❤‍🔥1🤔1