Пропонують мені на огляд ось такий девайс - Oukitel WP62.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd
І от я вже не дуже хочу брати на огляд такі речі, бо цікавості у моєї аудиторії до таких штук нема.
Тож брати - став вподобайку, не брати - став невподобайку?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd
І от я вже не дуже хочу брати на огляд такі речі, бо цікавості у моєї аудиторії до таких штук нема.
Тож брати - став вподобайку, не брати - став невподобайку?
👎542👍86😁14❤🔥4
Розумна розетка - це саме той пристрій з якого більшість починає свій розумний будинок. Спочатку віфішні, а потім зігбішні.
А це сама популярна на сьогодні розетка з екосистеми Tuya Zigbee
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45fALQd
(В Чойсах дешевше).
А недавно ентузіасти накатали на неї прошивку з розширеним енергомонітором та захистом.
Прошивається через Zigbee2mqtt.
Якщо є бажання спробувати, то тут воно - https://github.com/slacky1965/tuya_plug_ts011f_zrd
А це сама популярна на сьогодні розетка з екосистеми Tuya Zigbee
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45fALQd
(В Чойсах дешевше).
А недавно ентузіасти накатали на неї прошивку з розширеним енергомонітором та захистом.
Прошивається через Zigbee2mqtt.
Якщо є бажання спробувати, то тут воно - https://github.com/slacky1965/tuya_plug_ts011f_zrd
👍58❤10⚡5🔥3
Для роботи зігбі пристроїв потрібен координатор. Координатор є або в шлюзі, або в окремих USB донглах.
Шлюзи належать до якоїсь екосистеми, наприклад Tuya\Smartlife і з ними будуть працювати лише зігбі-пристрої цієї екосистеми.
А окремий Зігбі USB донгл не належить екосистемі, і може працювати з будь-якими зігбі пристроями. Але йому потрібен сервер з Zigbee2mqtt.
Переваги зігбі над віфі:
- менше енергоспоживання.
- мережа типу сітки, а не зірка, тож покриття більше.
- локальна робота автоматизацій між зігбі пристроями, які зареєстровані на одному шлюзі.
- шлюзів може бути кілька, але мережу розширюють зазвичай за допомогою пристрої, які мають не батарейкове живлення.
Для вайфай потрібен лише домашній роутер.
А цей шлюз Tuya може працювати і з Зігбі пристроями і з Треад пристроями.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c375qDPB
Шлюзи належать до якоїсь екосистеми, наприклад Tuya\Smartlife і з ними будуть працювати лише зігбі-пристрої цієї екосистеми.
А окремий Зігбі USB донгл не належить екосистемі, і може працювати з будь-якими зігбі пристроями. Але йому потрібен сервер з Zigbee2mqtt.
Переваги зігбі над віфі:
- менше енергоспоживання.
- мережа типу сітки, а не зірка, тож покриття більше.
- локальна робота автоматизацій між зігбі пристроями, які зареєстровані на одному шлюзі.
- шлюзів може бути кілька, але мережу розширюють зазвичай за допомогою пристрої, які мають не батарейкове живлення.
Для вайфай потрібен лише домашній роутер.
А цей шлюз Tuya може працювати і з Зігбі пристроями і з Треад пристроями.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c375qDPB
👍56❤6🤝3🤔1
У кого є зарядна станція ALLPOWERS, той може зробити моніторинг станції через BLE сканер.
Знайшов проект для S300, але дані він обробляє такі ж як і в станції R600.
ПОки що длубаю, може зроблю таке для еспхоум.
Сам проект:
https://github.com/madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant/blob/main/APS300.ino
Знайшов проект для S300, але дані він обробляє такі ж як і в станції R600.
ПОки що длубаю, може зроблю таке для еспхоум.
Сам проект:
https://github.com/madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant/blob/main/APS300.ino
GitHub
AllPowersS300ESP32HomeAssistant/APS300.ino at main · madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant
Use an ESP32 to connect to an AllPowers S300 and report its various details to HomeAssistant - madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant
👀18👍16❤10👌4
Так як сьогодні будуть нові коди, та до мене їде ще одна 25.6В батарея, то повівся на загальну істерію і куплю сьогодні інвертор на 48В.
Ось тільки поки що шукаю, щоб вони були на польскому складі, якщо є перевірені - кидайте посилання, буду переписуватись.
Кандидат - Anenji 6.2 kW.
Кажуть, що працює при малому навантаженні досить тихо.
Але це шлях до приватного будинку, та сонця.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c31tOVyN
Ось тільки поки що шукаю, щоб вони були на польскому складі, якщо є перевірені - кидайте посилання, буду переписуватись.
Кандидат - Anenji 6.2 kW.
Кажуть, що працює при малому навантаженні досить тихо.
Але це шлях до приватного будинку, та сонця.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c31tOVyN
👍51💯2☃1
І хвалять їхню модель на 4,2 кВт.
Пишуть, що тихенька.
Але щоб з неї отримувати до 4 кВт, то і батареє повинна віддавати 150А.
Посилання на польський склад:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4pQSncH
Пишуть, що тихенька.
Але щоб з неї отримувати до 4 кВт, то і батареє повинна віддавати 150А.
Посилання на польський склад:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4pQSncH
👍26❤5
Акуми SJY можуть бути в Україні, але так як ажиотаж , то їх могли підрозібрати.
І сьогодні по наявності вони не відповідають - вихідний день у них.
Розпродаж і вихідний? Українці їх не розуміють..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ShSryH
І сьогодні по наявності вони не відповідають - вихідний день у них.
Розпродаж і вихідний? Українці їх не розуміють..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ShSryH
😁37😱3⚡1👍1
А це нова модель Anenji 4.2 kW.
Уміє працювати без батареї, цікава тим, хто має сонячні панелі.
І теж європейський склад.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vne8iz
Уміє працювати без батареї, цікава тим, хто має сонячні панелі.
І теж європейський склад.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vne8iz
👍28
Зробив моніторинг станції Allpowers R600 на ESPhome для Home assistant:
Передає:
- залишок батареї
- вихідну потужність
- вхідну потужність.
І не передає команди на саму станцію, тож працює стабільно.
Хоча таке теж можливо зробити, але це вже складніше
МОже працювати з іншими Алпаверсами, тож якщо у вас інша модель і запрацює - пишіть.
https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
Передає:
- залишок батареї
- вихідну потужність
- вхідну потужність.
І не передає команди на саму станцію, тож працює стабільно.
Хоча таке теж можливо зробити, але це вже складніше
МОже працювати з іншими Алпаверсами, тож якщо у вас інша модель і запрацює - пишіть.
https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
GitHub
GitHub - bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-: Monitoring the status of charging stations Allpowers
Monitoring the status of charging stations Allpowers - bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
🔥37👍17⚡4❤1
Завтра 20.11 до когось з вас поїде мікрохвильовий сенсор присутності на 220В і типу для того, щоб в гіпсокартонну стелю змонтувати.
Його характеристики тут -https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QFskPJ
Я ж користуюсь іншими сенсорами - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3s3Eqrf
І про них було відео.
Тож якщо знадобиться тобі - тицяй Брати участь, пиши коментарі і роби повні перегляди моїх відео, але тільки тих, які цікаві саме тобі.
Його характеристики тут -https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QFskPJ
Я ж користуюсь іншими сенсорами - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3s3Eqrf
І про них було відео.
Тож якщо знадобиться тобі - тицяй Брати участь, пиши коментарі і роби повні перегляди моїх відео, але тільки тих, які цікаві саме тобі.
👍82🔥11❤3
На днях доїде до мене акум CITOLITY 25.6V 100Ah, тож спробую його відкрити і залізти всередину.
Склад в Польщі, тож акум вже на митниці.
Ціна приблизно така як у Редодо.
З промокодом
200А БМС.
Приїде - глянемо.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4simNU5
Склад в Польщі, тож акум вже на митниці.
Ціна приблизно така як у Редодо.
З промокодом
VUQIB6REP5BS на 56 баксів ціна буде меншою. І теж з доставкою.200А БМС.
Приїде - глянемо.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4simNU5
👍69🤔8❤6☃2
Powerwin везе партію в Україну.
Відкрили попереднє замовлення, тож зараз спілкуюсь з ними, щоб зрозуміти, коли ці акуми доїдуть.
Пишуть, що 40 днів чекати. А чи є сенс чекати?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32aM9lJ
Відкрили попереднє замовлення, тож зараз спілкуюсь з ними, щоб зрозуміти, коли ці акуми доїдуть.
Пишуть, що 40 днів чекати. А чи є сенс чекати?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32aM9lJ
👍46🤔12🔥1
І дуже здивувався, коли в статистиці побачив, що найбільше купують зараз станції Fossibot F1200.
Як ДБЖ для ПК??
Якщо купувати за цим посиланням, то ви також і підтримуєте цей канал - https://eu.fossibot.com/jafthdox.
Власникам Fossibot 2400 у кого є проблеми з екраном, схоже, що там поганий контакт на роз'ємах.
https://t.me/bootus_public_chat/190082/266915
Як ДБЖ для ПК??
Якщо купувати за цим посиланням, то ви також і підтримуєте цей канал - https://eu.fossibot.com/jafthdox.
Власникам Fossibot 2400 у кого є проблеми з екраном, схоже, що там поганий контакт на роз'ємах.
https://t.me/bootus_public_chat/190082/266915
👍47❤2
Дали на огляд такий девай як миючий робот прибиральник.
LiDAR, екосистема Tuya, перекидається в Home Assistant через Tuya Local.
Alexa нажаль може лише його відправити прибирати, а от так щоб в окрему кімнату - такого не може.
Відео коротке, сподівають, що вам сподобається.
https://youtu.be/5IXgXepxoQc
PS. Нарешті знадобилась нічна камера китайського смартфона.
LiDAR, екосистема Tuya, перекидається в Home Assistant через Tuya Local.
Alexa нажаль може лише його відправити прибирати, а от так щоб в окрему кімнату - такого не може.
Відео коротке, сподівають, що вам сподобається.
https://youtu.be/5IXgXepxoQc
PS. Нарешті знадобилась нічна камера китайського смартфона.
🔥51👍21😁2
СТОП! Розібрали.
Для тих хто купує зараз зарядні станції - ще одне джерело.
Тут Fossibot F2400 коштує 669Є, бо на сайті фосібот вже 749Є.
F1200 - 359Є.
І знову ж це євпропейский склад, доставка по Німеччині безкоштовна. І може в Польщу теж безкоштовна.
Везти новою поштою чи меееестом.
Спробуйте промокод
Для тих хто купує зараз зарядні станції - ще одне джерело.
Тут Fossibot F2400 коштує 669Є, бо на сайті фосібот вже 749Є.
F1200 - 359Є.
І знову ж це євпропейский склад, доставка по Німеччині безкоштовна. І може в Польщу теж безкоштовна.
Везти новою поштою чи меееестом.
Спробуйте промокод
25NOVS03👍57❤1
В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь.
Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти.
Вживані, акуми там мабуть ледве живі.
І це далеко не сучасні зразки уокі-токі.
Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка нашару - норм.
Поїде до когось завтра 21.11.25 о 21й.
Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти.
Вживані, акуми там мабуть ледве живі.
І це далеко не сучасні зразки уокі-токі.
Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка нашару - норм.
Поїде до когось завтра 21.11.25 о 21й.
👍91😁12🔥11❤6
От як у вас так виходить???
382 бакси з доставкою зі складу Польща..
Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS
І промокод на 50 баксів.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vuY95P
І є на 12В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43zhZ1R
Але тут вже ціна не така прикольна, хоча теж є промік на 30 баксів.
І продавець мені сказав, що алі зараз обмежує купони, тобто менше їх дає, тож продавці вимушені додавати свої промокоди.
Фотки в коментах.
382 бакси з доставкою зі складу Польща..
Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS
І промокод на 50 баксів.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vuY95P
І є на 12В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43zhZ1R
Але тут вже ціна не така прикольна, хоча теж є промік на 30 баксів.
І продавець мені сказав, що алі зараз обмежує купони, тобто менше їх дає, тож продавці вимушені додавати свої промокоди.
Фотки в коментах.
👍31😁8❤7
https://youtube.com/shorts/AMRzTmXIGBs?feature=share
Халепа прилетіла цікава. Багатоквартирний новий будинок, 160 квартир живе, відключення по 8 годин.
І при відновлення живлення навантаження на вхідний трансформатор скажений, бо всі на бойлерах.
Бо коли робили ремонт, нам сказали - забудьте про централізоване ГВП.
От всі і забули. А тепер для розвантаження трансформатора пустили ГВП, а ним ніхто не користується. Ось так.
Відео про організацію затримки увімкнення потужних споживачів - сонячних інверторів, бойлерів, котів при відновленні живлення.
Халепа прилетіла цікава. Багатоквартирний новий будинок, 160 квартир живе, відключення по 8 годин.
І при відновлення живлення навантаження на вхідний трансформатор скажений, бо всі на бойлерах.
Бо коли робили ремонт, нам сказали - забудьте про централізоване ГВП.
От всі і забули. А тепер для розвантаження трансформатора пустили ГВП, а ним ніхто не користується. Ось так.
Відео про організацію затримки увімкнення потужних споживачів - сонячних інверторів, бойлерів, котів при відновленні живлення.
YouTube
Затримка увімкнення споживачів при відновленні живлення за допогою розумної розетки. #smartphone
Таймаут можна налаштовувати в Zigbee2mqtt в Налаштуваннях - Доступність -Timeout* від 1 хвилини і більше.Система керування розумним будинком Home Assistant т...
👍79😁6❤4😢4
Якщо ви отримали дивний трековий номер типу UPDxxxxxxx, то для відслідковування можна скористатись цим сервісом.
https://posylka.net/uk
https://posylka.net/uk
posylka.net
Пошук поштових відправлень та відстеження посилок - Posylka.net
Он-лайн сервіс для зручного відстеження посилок, поштових відправлень, вантажів, листів, грузів та товарів. Введіть трек номер і отримаєте актуальну інформацію і місцезнаходження посилки з сервісом Posylka.net
👍40❤3👎1🔥1
BootUse UA
В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь. Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти. Вживані, акуми там мабуть ледве живі. І це далеко не сучасні зразки уокі-токі. Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка…
Переможці: @FC_PerfectO
🎉22👍4👏2🤬1