Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на перетворення.
І така розетка з енергомонітором в цьому допоможе.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x9IeYD
І кількість акумів Ліфепо, яки за рік встигли повбивати українці просто неймовірна. А я ж казав - підзаряджайте.
І така розетка з енергомонітором в цьому допоможе.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x9IeYD
І кількість акумів Ліфепо, яки за рік встигли повбивати українці просто неймовірна. А я ж казав - підзаряджайте.
👍70❤9☃2👎2
Приїхала до мене ця котовозка ABIR K30.
Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife.
проблему з бампером вирішили.
Коту подобається ( хоча коробка подобається більше), особливо щіточки.
І, увага! Можна інтегрувати в Home Assistant за допомогою vacuum-card від українця Дениса Довганя.
Це той дядько який зробив інтеграцію Yasno про відключення електрики в Києві та Дніпрі.
Щодо котовозки, то уточнюю інформацію по витратним матеріалам та запчастинам.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3nt3ERn
Промокод на 25 баксів для котовозки -
Витратні матеріали:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32iwETR
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3V2jBol
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3h4VuZ7
Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife.
проблему з бампером вирішили.
Коту подобається ( хоча коробка подобається більше), особливо щіточки.
І, увага! Можна інтегрувати в Home Assistant за допомогою vacuum-card від українця Дениса Довганя.
Це той дядько який зробив інтеграцію Yasno про відключення електрики в Києві та Дніпрі.
Щодо котовозки, то уточнюю інформацію по витратним матеріалам та запчастинам.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3nt3ERn
Промокод на 25 баксів для котовозки -
NOV250Витратні матеріали:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32iwETR
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3V2jBol
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3h4VuZ7
👍70🔥5❤4👎2
Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону .
У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт.
Ємність вбудованої батареї - 5,2 кВт*годин, можна розширити до 15.
Від сонячного входу може брати 3,7 кВт.
Для масового покупця це задорого, але точно хтось таке в Україні придбає.
Посилання на F7200.
У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт.
Ємність вбудованої батареї - 5,2 кВт*годин, можна розширити до 15.
Від сонячного входу може брати 3,7 кВт.
Для масового покупця це задорого, але точно хтось таке в Україні придбає.
Посилання на F7200.
🤯63🔥40👌11👍7
Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400.
ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи вирішили? Чи працюють як бджоли?
Знаю, що є проблема з екраном.
ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи вирішили? Чи працюють як бджоли?
Знаю, що є проблема з екраном.
👍27😁3❤2
Зробив відос для лінивих, можна навіть сказати, для себе.
Тому що комусь ліньки дивитись вже готові відоси, а комусь ліньки в коментарях в сотий раз відповідати на однакові запитання.
https://youtu.be/72S-cJY-GHM
Тому що комусь ліньки дивитись вже готові відоси, а комусь ліньки в коментарях в сотий раз відповідати на однакові запитання.
https://youtu.be/72S-cJY-GHM
YouTube
LiFePO4. Пам'ятка власнику готового акумулятора та де купити в 2025-2026. Готуємось до блекаутів.
Коротке відео нагадування про LiFePO4 акумулятори - про струми та напруги, умови зберігання та використання. І також де купити зараз LiFePO4 якщо в Україні ви не захотіли купити.
REDODO (склад Німеччина) - https://www.redodopower.de/?ref=bootuse
Спробуйте…
REDODO (склад Німеччина) - https://www.redodopower.de/?ref=bootuse
Спробуйте…
👍138❤14🔥3
Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мережею та інвертором.
Можуть як в автоматичному режимі, так і в ручному працювати.
Штука гучна при перемиканні, але це краще використовувати подібний механізм, ніж вилка-вилка.
tongou -https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DPH5BL
geya - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VctsQ9
Саме ці пристрої мають менші розміри, порівняно з АВР, але не мають зовнішніх контактів керування.
Але тут є ще контроль напруги!
Якщо знайдете таке саме з зігбі чи з вайфай - пишіть, стукайте, кричіть.
Можуть як в автоматичному режимі, так і в ручному працювати.
Штука гучна при перемиканні, але це краще використовувати подібний механізм, ніж вилка-вилка.
tongou -https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DPH5BL
geya - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VctsQ9
Саме ці пристрої мають менші розміри, порівняно з АВР, але не мають зовнішніх контактів керування.
Але тут є ще контроль напруги!
Якщо знайдете таке саме з зігбі чи з вайфай - пишіть, стукайте, кричіть.
👍101❤4👎2🔥2
Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів.
Видає напруги від 10 до 93В.
І струм від 2 до 20А.
Коштує грошей.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WNGv1b
Видає напруги від 10 до 93В.
І струм від 2 до 20А.
Коштує грошей.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WNGv1b
2🤔41👍22🔥4❤3
Зарядний на 14.6В для LiFepo4.
20А за 25$ з промокодом.
Чи мав хтось справу саме з таким зарядним?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4miZqCN
20А за 25$ з промокодом.
Чи мав хтось справу саме з таким зарядним?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4miZqCN
👍36❤6🤨3👀1
Пропонують мені на огляд ось такий девайс - Oukitel WP62.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd
І от я вже не дуже хочу брати на огляд такі речі, бо цікавості у моєї аудиторії до таких штук нема.
Тож брати - став вподобайку, не брати - став невподобайку?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd
І от я вже не дуже хочу брати на огляд такі речі, бо цікавості у моєї аудиторії до таких штук нема.
Тож брати - став вподобайку, не брати - став невподобайку?
👎542👍86😁14❤🔥4
Розумна розетка - це саме той пристрій з якого більшість починає свій розумний будинок. Спочатку віфішні, а потім зігбішні.
А це сама популярна на сьогодні розетка з екосистеми Tuya Zigbee
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45fALQd
(В Чойсах дешевше).
А недавно ентузіасти накатали на неї прошивку з розширеним енергомонітором та захистом.
Прошивається через Zigbee2mqtt.
Якщо є бажання спробувати, то тут воно - https://github.com/slacky1965/tuya_plug_ts011f_zrd
А це сама популярна на сьогодні розетка з екосистеми Tuya Zigbee
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45fALQd
(В Чойсах дешевше).
А недавно ентузіасти накатали на неї прошивку з розширеним енергомонітором та захистом.
Прошивається через Zigbee2mqtt.
Якщо є бажання спробувати, то тут воно - https://github.com/slacky1965/tuya_plug_ts011f_zrd
👍58❤10⚡5🔥3
Для роботи зігбі пристроїв потрібен координатор. Координатор є або в шлюзі, або в окремих USB донглах.
Шлюзи належать до якоїсь екосистеми, наприклад Tuya\Smartlife і з ними будуть працювати лише зігбі-пристрої цієї екосистеми.
А окремий Зігбі USB донгл не належить екосистемі, і може працювати з будь-якими зігбі пристроями. Але йому потрібен сервер з Zigbee2mqtt.
Переваги зігбі над віфі:
- менше енергоспоживання.
- мережа типу сітки, а не зірка, тож покриття більше.
- локальна робота автоматизацій між зігбі пристроями, які зареєстровані на одному шлюзі.
- шлюзів може бути кілька, але мережу розширюють зазвичай за допомогою пристрої, які мають не батарейкове живлення.
Для вайфай потрібен лише домашній роутер.
А цей шлюз Tuya може працювати і з Зігбі пристроями і з Треад пристроями.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c375qDPB
Шлюзи належать до якоїсь екосистеми, наприклад Tuya\Smartlife і з ними будуть працювати лише зігбі-пристрої цієї екосистеми.
А окремий Зігбі USB донгл не належить екосистемі, і може працювати з будь-якими зігбі пристроями. Але йому потрібен сервер з Zigbee2mqtt.
Переваги зігбі над віфі:
- менше енергоспоживання.
- мережа типу сітки, а не зірка, тож покриття більше.
- локальна робота автоматизацій між зігбі пристроями, які зареєстровані на одному шлюзі.
- шлюзів може бути кілька, але мережу розширюють зазвичай за допомогою пристрої, які мають не батарейкове живлення.
Для вайфай потрібен лише домашній роутер.
А цей шлюз Tuya може працювати і з Зігбі пристроями і з Треад пристроями.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c375qDPB
👍56❤6🤝3🤔1
У кого є зарядна станція ALLPOWERS, той може зробити моніторинг станції через BLE сканер.
Знайшов проект для S300, але дані він обробляє такі ж як і в станції R600.
ПОки що длубаю, може зроблю таке для еспхоум.
Сам проект:
https://github.com/madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant/blob/main/APS300.ino
Знайшов проект для S300, але дані він обробляє такі ж як і в станції R600.
ПОки що длубаю, може зроблю таке для еспхоум.
Сам проект:
https://github.com/madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant/blob/main/APS300.ino
GitHub
AllPowersS300ESP32HomeAssistant/APS300.ino at main · madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant
Use an ESP32 to connect to an AllPowers S300 and report its various details to HomeAssistant - madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant
👀18👍16❤10👌4
Так як сьогодні будуть нові коди, та до мене їде ще одна 25.6В батарея, то повівся на загальну істерію і куплю сьогодні інвертор на 48В.
Ось тільки поки що шукаю, щоб вони були на польскому складі, якщо є перевірені - кидайте посилання, буду переписуватись.
Кандидат - Anenji 6.2 kW.
Кажуть, що працює при малому навантаженні досить тихо.
Але це шлях до приватного будинку, та сонця.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c31tOVyN
Ось тільки поки що шукаю, щоб вони були на польскому складі, якщо є перевірені - кидайте посилання, буду переписуватись.
Кандидат - Anenji 6.2 kW.
Кажуть, що працює при малому навантаженні досить тихо.
Але це шлях до приватного будинку, та сонця.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c31tOVyN
👍51💯2☃1
І хвалять їхню модель на 4,2 кВт.
Пишуть, що тихенька.
Але щоб з неї отримувати до 4 кВт, то і батареє повинна віддавати 150А.
Посилання на польський склад:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4pQSncH
Пишуть, що тихенька.
Але щоб з неї отримувати до 4 кВт, то і батареє повинна віддавати 150А.
Посилання на польський склад:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4pQSncH
👍26❤5
Акуми SJY можуть бути в Україні, але так як ажиотаж , то їх могли підрозібрати.
І сьогодні по наявності вони не відповідають - вихідний день у них.
Розпродаж і вихідний? Українці їх не розуміють..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ShSryH
І сьогодні по наявності вони не відповідають - вихідний день у них.
Розпродаж і вихідний? Українці їх не розуміють..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ShSryH
😁37😱3⚡1👍1
А це нова модель Anenji 4.2 kW.
Уміє працювати без батареї, цікава тим, хто має сонячні панелі.
І теж європейський склад.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vne8iz
Уміє працювати без батареї, цікава тим, хто має сонячні панелі.
І теж європейський склад.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vne8iz
👍28
Зробив моніторинг станції Allpowers R600 на ESPhome для Home assistant:
Передає:
- залишок батареї
- вихідну потужність
- вхідну потужність.
І не передає команди на саму станцію, тож працює стабільно.
Хоча таке теж можливо зробити, але це вже складніше
МОже працювати з іншими Алпаверсами, тож якщо у вас інша модель і запрацює - пишіть.
https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
Передає:
- залишок батареї
- вихідну потужність
- вхідну потужність.
І не передає команди на саму станцію, тож працює стабільно.
Хоча таке теж можливо зробити, але це вже складніше
МОже працювати з іншими Алпаверсами, тож якщо у вас інша модель і запрацює - пишіть.
https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
GitHub
GitHub - bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-: Monitoring the status of charging stations Allpowers
Monitoring the status of charging stations Allpowers - bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-
🔥37👍17⚡4❤1
Завтра 20.11 до когось з вас поїде мікрохвильовий сенсор присутності на 220В і типу для того, щоб в гіпсокартонну стелю змонтувати.
Його характеристики тут -https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QFskPJ
Я ж користуюсь іншими сенсорами - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3s3Eqrf
І про них було відео.
Тож якщо знадобиться тобі - тицяй Брати участь, пиши коментарі і роби повні перегляди моїх відео, але тільки тих, які цікаві саме тобі.
Його характеристики тут -https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QFskPJ
Я ж користуюсь іншими сенсорами - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3s3Eqrf
І про них було відео.
Тож якщо знадобиться тобі - тицяй Брати участь, пиши коментарі і роби повні перегляди моїх відео, але тільки тих, які цікаві саме тобі.
👍82🔥11❤3
На днях доїде до мене акум CITOLITY 25.6V 100Ah, тож спробую його відкрити і залізти всередину.
Склад в Польщі, тож акум вже на митниці.
Ціна приблизно така як у Редодо.
З промокодом
200А БМС.
Приїде - глянемо.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4simNU5
Склад в Польщі, тож акум вже на митниці.
Ціна приблизно така як у Редодо.
З промокодом
VUQIB6REP5BS на 56 баксів ціна буде меншою. І теж з доставкою.200А БМС.
Приїде - глянемо.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4simNU5
👍69🤔8❤6☃2