Знову понеслося - де купити готові акуми?
1. В Україні
2. Redodo з Німеччині. Акуми і це сама купуєма торгова марка акумів. Якість норм! Дивіться на сайті сторінку UKRAINE 0% VAT
3. Litime з Німеччині. Якість як і у Редодо. На сайті дивіться ціну на 0% VAT.
4. Powerwin є склад в Україні. Якість норм. Якість не гірша ніж у Редодо, літайм. Але перед покупкою з продавцем зв'язався, щоб уточнити чи є товар в Україні. Дорожчі, але це ціна з доставкою.
5. Wattcycle - нормальна якість, є сторінка для України.
6. Powerqween
Все це відкривалось мною і є огляди. Жоден не використовує А-грейд акуми, зазвичай з різних партій. (Окрім Powerwin). Зварені на фабриці. Додатки таке враження, що однакові. Все надійно запаковано в корпус. Інколи приходять з малою напругою на виході - це БМС відключена, запускається після того, як поставити на заряджання. Деякі зарядні не заряджають. Будь-який БП на 12В (чи 24В) на 1 секунду до акума приклали і БМС запускається.
Volt Polska -якість жахлива.
Якщо є руки і знання - nkon!
1. В Україні
2. Redodo з Німеччині. Акуми і це сама купуєма торгова марка акумів. Якість норм! Дивіться на сайті сторінку UKRAINE 0% VAT
3. Litime з Німеччині. Якість як і у Редодо. На сайті дивіться ціну на 0% VAT.
4. Powerwin є склад в Україні. Якість норм. Якість не гірша ніж у Редодо, літайм. Але перед покупкою з продавцем зв'язався, щоб уточнити чи є товар в Україні. Дорожчі, але це ціна з доставкою.
5. Wattcycle - нормальна якість, є сторінка для України.
6. Powerqween
Все це відкривалось мною і є огляди. Жоден не використовує А-грейд акуми, зазвичай з різних партій. (Окрім Powerwin). Зварені на фабриці. Додатки таке враження, що однакові. Все надійно запаковано в корпус. Інколи приходять з малою напругою на виході - це БМС відключена, запускається після того, як поставити на заряджання. Деякі зарядні не заряджають. Будь-який БП на 12В (чи 24В) на 1 секунду до акума приклали і БМС запускається.
Volt Polska -якість жахлива.
Якщо є руки і знання - nkon!
👍126❤35🔥3🍌1
Холодильник Самсунг - це холодильник не для України.
Бо при поновленні живлення починає пищати доки не натиснеш кнопку.
І ЦЕ НЕ ВІДКЛЮЧАЄТЬСЯ!!!!!
І вночі всі просинаються, а вранці з незадоволеним фейсом дивляться на мене з під лоба.
Але китайці й тут знайшли рішення - Fingerbot. Tuya Zigbee.
Не знайшов версію зігбі на акумах, є лише на батарейці. Але батарейки має надовго вистачити.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4PirRqB
Бо при поновленні живлення починає пищати доки не натиснеш кнопку.
І ЦЕ НЕ ВІДКЛЮЧАЄТЬСЯ!!!!!
І вночі всі просинаються, а вранці з незадоволеним фейсом дивляться на мене з під лоба.
Але китайці й тут знайшли рішення - Fingerbot. Tuya Zigbee.
Не знайшов версію зігбі на акумах, є лише на батарейці. Але батарейки має надовго вистачити.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4PirRqB
😁125🤣47👍13👎4
Мені на огляд пропонують акум та зарядну CTOLITY. І я точно знаю, що серез моїх підписників є користувачі саме цієї станції, тож цікаво їх почути.
Є склад в Польщі.
Ємність у АР400 - 346 Вт*годин.
І ціна у неї для таких характеристик якось ну дуже низька - мені показує 172 бакси.
Але схоже, що якість низька.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DYoQNz
Є склад в Польщі.
Ємність у АР400 - 346 Вт*годин.
І ціна у неї для таких характеристик якось ну дуже низька - мені показує 172 бакси.
Але схоже, що якість низька.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DYoQNz
1👍40👎6❤1
І у них панель портативна на 100Вт за 106 баксів, що теж досить низька ціна.
100 Вт в сонячних день видає до 60-70Вт (восени)
https://s.click.aliexpress.com/e/_c42YMkhl
І я ж не просто так пишу про CTOLITY, бо зі мною зв'язався колишній манагер ПОВЕРВІН і запропонувала акум на огляд. А сьогодні і станції.
100 Вт в сонячних день видає до 60-70Вт (восени)
https://s.click.aliexpress.com/e/_c42YMkhl
І я ж не просто так пишу про CTOLITY, бо зі мною зв'язався колишній манагер ПОВЕРВІН і запропонувала акум на огляд. А сьогодні і станції.
1👍39👎5❤1
213 баксів.. (а вчора було 257).
І ще можна мінус 20 купонами..
Тобто десь 190 баксів..
Є огляди на каналі про Powerwin акуми.
Моделі на 12В - ВТ200 є на складі в Києві, уточняв учора.
І на 51В теж є.
А от ВТ100 вже розібрали станом на 12.11. Тож с Польщі можуть привезти, але хочуть доплату в різниці доставки.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SkdREL
І ще можна мінус 20 купонами..
Тобто десь 190 баксів..
Є огляди на каналі про Powerwin акуми.
Моделі на 12В - ВТ200 є на складі в Києві, уточняв учора.
І на 51В теж є.
А от ВТ100 вже розібрали станом на 12.11. Тож с Польщі можуть привезти, але хочуть доплату в різниці доставки.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SkdREL
👍60❤14
Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ITv6ux
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ITv6ux
👍76❤9
Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на перетворення.
І така розетка з енергомонітором в цьому допоможе.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x9IeYD
І кількість акумів Ліфепо, яки за рік встигли повбивати українці просто неймовірна. А я ж казав - підзаряджайте.
І така розетка з енергомонітором в цьому допоможе.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x9IeYD
І кількість акумів Ліфепо, яки за рік встигли повбивати українці просто неймовірна. А я ж казав - підзаряджайте.
👍70❤9☃2👎2
Приїхала до мене ця котовозка ABIR K30.
Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife.
проблему з бампером вирішили.
Коту подобається ( хоча коробка подобається більше), особливо щіточки.
І, увага! Можна інтегрувати в Home Assistant за допомогою vacuum-card від українця Дениса Довганя.
Це той дядько який зробив інтеграцію Yasno про відключення електрики в Києві та Дніпрі.
Щодо котовозки, то уточнюю інформацію по витратним матеріалам та запчастинам.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3nt3ERn
Промокод на 25 баксів для котовозки -
Витратні матеріали:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32iwETR
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3V2jBol
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3h4VuZ7
Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife.
проблему з бампером вирішили.
Коту подобається ( хоча коробка подобається більше), особливо щіточки.
І, увага! Можна інтегрувати в Home Assistant за допомогою vacuum-card від українця Дениса Довганя.
Це той дядько який зробив інтеграцію Yasno про відключення електрики в Києві та Дніпрі.
Щодо котовозки, то уточнюю інформацію по витратним матеріалам та запчастинам.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3nt3ERn
Промокод на 25 баксів для котовозки -
NOV250Витратні матеріали:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32iwETR
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3V2jBol
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3h4VuZ7
👍70🔥5❤4👎2
Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону .
У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт.
Ємність вбудованої батареї - 5,2 кВт*годин, можна розширити до 15.
Від сонячного входу може брати 3,7 кВт.
Для масового покупця це задорого, але точно хтось таке в Україні придбає.
Посилання на F7200.
У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт.
Ємність вбудованої батареї - 5,2 кВт*годин, можна розширити до 15.
Від сонячного входу може брати 3,7 кВт.
Для масового покупця це задорого, але точно хтось таке в Україні придбає.
Посилання на F7200.
🤯63🔥40👌11👍7
Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400.
ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи вирішили? Чи працюють як бджоли?
Знаю, що є проблема з екраном.
ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи вирішили? Чи працюють як бджоли?
Знаю, що є проблема з екраном.
👍27😁3❤2
Зробив відос для лінивих, можна навіть сказати, для себе.
Тому що комусь ліньки дивитись вже готові відоси, а комусь ліньки в коментарях в сотий раз відповідати на однакові запитання.
https://youtu.be/72S-cJY-GHM
Тому що комусь ліньки дивитись вже готові відоси, а комусь ліньки в коментарях в сотий раз відповідати на однакові запитання.
https://youtu.be/72S-cJY-GHM
YouTube
LiFePO4. Пам'ятка власнику готового акумулятора та де купити в 2025-2026. Готуємось до блекаутів.
Коротке відео нагадування про LiFePO4 акумулятори - про струми та напруги, умови зберігання та використання. І також де купити зараз LiFePO4 якщо в Україні ви не захотіли купити.
REDODO (склад Німеччина) - https://www.redodopower.de/?ref=bootuse
Спробуйте…
REDODO (склад Німеччина) - https://www.redodopower.de/?ref=bootuse
Спробуйте…
👍138❤14🔥3
Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мережею та інвертором.
Можуть як в автоматичному режимі, так і в ручному працювати.
Штука гучна при перемиканні, але це краще використовувати подібний механізм, ніж вилка-вилка.
tongou -https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DPH5BL
geya - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VctsQ9
Саме ці пристрої мають менші розміри, порівняно з АВР, але не мають зовнішніх контактів керування.
Але тут є ще контроль напруги!
Якщо знайдете таке саме з зігбі чи з вайфай - пишіть, стукайте, кричіть.
Можуть як в автоматичному режимі, так і в ручному працювати.
Штука гучна при перемиканні, але це краще використовувати подібний механізм, ніж вилка-вилка.
tongou -https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DPH5BL
geya - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VctsQ9
Саме ці пристрої мають менші розміри, порівняно з АВР, але не мають зовнішніх контактів керування.
Але тут є ще контроль напруги!
Якщо знайдете таке саме з зігбі чи з вайфай - пишіть, стукайте, кричіть.
👍101❤4👎2🔥2
Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів.
Видає напруги від 10 до 93В.
І струм від 2 до 20А.
Коштує грошей.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WNGv1b
Видає напруги від 10 до 93В.
І струм від 2 до 20А.
Коштує грошей.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WNGv1b
2🤔41👍22🔥4❤3
Зарядний на 14.6В для LiFepo4.
20А за 25$ з промокодом.
Чи мав хтось справу саме з таким зарядним?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4miZqCN
20А за 25$ з промокодом.
Чи мав хтось справу саме з таким зарядним?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4miZqCN
👍36❤6🤨3👀1
Пропонують мені на огляд ось такий девайс - Oukitel WP62.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd
І от я вже не дуже хочу брати на огляд такі речі, бо цікавості у моєї аудиторії до таких штук нема.
Тож брати - став вподобайку, не брати - став невподобайку?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd
І от я вже не дуже хочу брати на огляд такі речі, бо цікавості у моєї аудиторії до таких штук нема.
Тож брати - став вподобайку, не брати - став невподобайку?
👎542👍86😁14❤🔥4
Розумна розетка - це саме той пристрій з якого більшість починає свій розумний будинок. Спочатку віфішні, а потім зігбішні.
А це сама популярна на сьогодні розетка з екосистеми Tuya Zigbee
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45fALQd
(В Чойсах дешевше).
А недавно ентузіасти накатали на неї прошивку з розширеним енергомонітором та захистом.
Прошивається через Zigbee2mqtt.
Якщо є бажання спробувати, то тут воно - https://github.com/slacky1965/tuya_plug_ts011f_zrd
А це сама популярна на сьогодні розетка з екосистеми Tuya Zigbee
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45fALQd
(В Чойсах дешевше).
А недавно ентузіасти накатали на неї прошивку з розширеним енергомонітором та захистом.
Прошивається через Zigbee2mqtt.
Якщо є бажання спробувати, то тут воно - https://github.com/slacky1965/tuya_plug_ts011f_zrd
👍58❤10⚡5🔥3
Для роботи зігбі пристроїв потрібен координатор. Координатор є або в шлюзі, або в окремих USB донглах.
Шлюзи належать до якоїсь екосистеми, наприклад Tuya\Smartlife і з ними будуть працювати лише зігбі-пристрої цієї екосистеми.
А окремий Зігбі USB донгл не належить екосистемі, і може працювати з будь-якими зігбі пристроями. Але йому потрібен сервер з Zigbee2mqtt.
Переваги зігбі над віфі:
- менше енергоспоживання.
- мережа типу сітки, а не зірка, тож покриття більше.
- локальна робота автоматизацій між зігбі пристроями, які зареєстровані на одному шлюзі.
- шлюзів може бути кілька, але мережу розширюють зазвичай за допомогою пристрої, які мають не батарейкове живлення.
Для вайфай потрібен лише домашній роутер.
А цей шлюз Tuya може працювати і з Зігбі пристроями і з Треад пристроями.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c375qDPB
Шлюзи належать до якоїсь екосистеми, наприклад Tuya\Smartlife і з ними будуть працювати лише зігбі-пристрої цієї екосистеми.
А окремий Зігбі USB донгл не належить екосистемі, і може працювати з будь-якими зігбі пристроями. Але йому потрібен сервер з Zigbee2mqtt.
Переваги зігбі над віфі:
- менше енергоспоживання.
- мережа типу сітки, а не зірка, тож покриття більше.
- локальна робота автоматизацій між зігбі пристроями, які зареєстровані на одному шлюзі.
- шлюзів може бути кілька, але мережу розширюють зазвичай за допомогою пристрої, які мають не батарейкове живлення.
Для вайфай потрібен лише домашній роутер.
А цей шлюз Tuya може працювати і з Зігбі пристроями і з Треад пристроями.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c375qDPB
👍56❤6🤝3🤔1
У кого є зарядна станція ALLPOWERS, той може зробити моніторинг станції через BLE сканер.
Знайшов проект для S300, але дані він обробляє такі ж як і в станції R600.
ПОки що длубаю, може зроблю таке для еспхоум.
Сам проект:
https://github.com/madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant/blob/main/APS300.ino
Знайшов проект для S300, але дані він обробляє такі ж як і в станції R600.
ПОки що длубаю, може зроблю таке для еспхоум.
Сам проект:
https://github.com/madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant/blob/main/APS300.ino
GitHub
AllPowersS300ESP32HomeAssistant/APS300.ino at main · madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant
Use an ESP32 to connect to an AllPowers S300 and report its various details to HomeAssistant - madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant
👀18👍16❤10👌4