BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
Знову понеслося - де купити готові акуми?

1. В Україні
2. Redodo з Німеччині. Акуми і це сама купуєма торгова марка акумів. Якість норм! Дивіться на сайті сторінку UKRAINE 0% VAT
3. Litime з Німеччині. Якість як і у Редодо. На сайті дивіться ціну на 0% VAT.
4. Powerwin є склад в Україні. Якість норм. Якість не гірша ніж у Редодо, літайм. Але перед покупкою з продавцем зв'язався, щоб уточнити чи є товар в Україні. Дорожчі, але це ціна з доставкою.
5. Wattcycle - нормальна якість, є сторінка для України.
6. Powerqween

Все це відкривалось мною і є огляди. Жоден не використовує А-грейд акуми, зазвичай з різних партій. (Окрім Powerwin). Зварені на фабриці. Додатки таке враження, що однакові. Все надійно запаковано в корпус. Інколи приходять з малою напругою на виході - це БМС відключена, запускається після того, як поставити на заряджання. Деякі зарядні не заряджають. Будь-який БП на 12В (чи 24В) на 1 секунду до акума приклали і БМС запускається.

Volt Polska -якість жахлива.
Якщо є руки і знання - nkon!
👍12635🔥3🍌1
Холодильник Самсунг - це холодильник не для України.
Бо при поновленні живлення починає пищати доки не натиснеш кнопку.
І ЦЕ НЕ ВІДКЛЮЧАЄТЬСЯ!!!!!
І вночі всі просинаються, а вранці з незадоволеним фейсом дивляться на мене з під лоба.
Але китайці й тут знайшли рішення - Fingerbot. Tuya Zigbee.
Не знайшов версію зігбі на акумах, є лише на батарейці. Але батарейки має надовго вистачити.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4PirRqB
😁125🤣47👍13👎4
Переможці: @Kapysto44ka
🎉76👏18😢13🍌4
Мені на огляд пропонують акум та зарядну CTOLITY. І я точно знаю, що серез моїх підписників є користувачі саме цієї станції, тож цікаво їх почути.
Є склад в Польщі.
Ємність у АР400 - 346 Вт*годин.
І ціна у неї для таких характеристик якось ну дуже низька - мені показує 172 бакси.
Але схоже, що якість низька.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DYoQNz
1👍40👎61
І у них панель портативна на 100Вт за 106 баксів, що теж досить низька ціна.

100 Вт в сонячних день видає до 60-70Вт (восени)

https://s.click.aliexpress.com/e/_c42YMkhl

І я ж не просто так пишу про CTOLITY, бо зі мною зв'язався колишній манагер ПОВЕРВІН і запропонувала акум на огляд. А сьогодні і станції.
1👍39👎51
213 баксів.. (а вчора було 257).
І ще можна мінус 20 купонами..
Тобто десь 190 баксів..
Є огляди на каналі про Powerwin акуми.
Моделі на 12В - ВТ200 є на складі в Києві, уточняв учора.
І на 51В теж є.
А от ВТ100 вже розібрали станом на 12.11. Тож с Польщі можуть привезти, але хочуть доплату в різниці доставки.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SkdREL
👍6014
Ось такі рекомендую.Але нагадую, що в першу чергу це енергомонітори. Посилання на відео на попередньому повідомленні.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ITv6ux
👍769
Самий простий спосіб перевірити чи живі акумулятори чи ні - це подивитись скільки він віддає енергії з врахуванням витрат на перетворення.
І така розетка з енергомонітором в цьому допоможе.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3x9IeYD

І кількість акумів Ліфепо, яки за рік встигли повбивати українці просто неймовірна. А я ж казав - підзаряджайте.
👍7092👎2
Приїхала до мене ця котовозка ABIR K30.
Працює доволі тихо, керувати можна через додаток Tuya або Smartlife.
проблему з бампером вирішили.
Коту подобається ( хоча коробка подобається більше), особливо щіточки.
І, увага! Можна інтегрувати в Home Assistant за допомогою vacuum-card від українця Дениса Довганя.
Це той дядько який зробив інтеграцію Yasno про відключення електрики в Києві та Дніпрі.
Щодо котовозки, то уточнюю інформацію по витратним матеріалам та запчастинам.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3nt3ERn
Промокод на 25 баксів для котовозки - NOV250

Витратні матеріали:
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32iwETR
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3V2jBol
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3h4VuZ7
👍70🔥54👎2
Візьму на огляд такий девайс до кінця опалювального сезону .
У Fossibot новинка - зарядна станція F7200 з потужністю в 7,2кВт.
Ємність вбудованої батареї - 5,2 кВт*годин, можна розширити до 15.
Від сонячного входу може брати 3,7 кВт.

Для масового покупця це задорого, але точно хтось таке в Україні придбає.


Посилання на F7200.
🤯63🔥40👌11👍7
Панове, а це вже питання до вас, власники саме Fossibot F2400.

ЧИ виходили у вас вони з ладу і які проблеми були? І чи вирішили? Чи працюють як бджоли?

Знаю, що є проблема з екраном.
👍27😁32
Automatic Transfer Switch - автоматичні перемикачі - перемикають між різними джерелами енергії, наприклад, між міською мережею та інвертором.
Можуть як в автоматичному режимі, так і в ручному працювати.
Штука гучна при перемиканні, але це краще використовувати подібний механізм, ніж вилка-вилка.

tongou -https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DPH5BL
geya - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3VctsQ9

Саме ці пристрої мають менші розміри, порівняно з АВР, але не мають зовнішніх контактів керування.
Але тут є ще контроль напруги!
Якщо знайдете таке саме з зігбі чи з вайфай - пишіть, стукайте, кричіть.
👍1014👎2🔥2
Це універсальний зарядний пристрій для літієвих акумів.
Видає напруги від 10 до 93В.
І струм від 2 до 20А.
Коштує грошей.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WNGv1b
2🤔41👍22🔥43
Зарядний на 14.6В для LiFepo4.
20А за 25$ з промокодом.
Чи мав хтось справу саме з таким зарядним?

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4miZqCN
👍366🤨3👀1
Пропонують мені на огляд ось такий девайс - Oukitel WP62.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd

І от я вже не дуже хочу брати на огляд такі речі, бо цікавості у моєї аудиторії до таких штук нема.
Тож брати - став вподобайку, не брати - став невподобайку?
👎542👍86😁14❤‍🔥4
Розумна розетка - це саме той пристрій з якого більшість починає свій розумний будинок. Спочатку віфішні, а потім зігбішні.

А це сама популярна на сьогодні розетка з екосистеми Tuya Zigbee
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45fALQd
(В Чойсах дешевше).

А недавно ентузіасти накатали на неї прошивку з розширеним енергомонітором та захистом.
Прошивається через Zigbee2mqtt.

Якщо є бажання спробувати, то тут воно - https://github.com/slacky1965/tuya_plug_ts011f_zrd
👍58105🔥3
Для роботи зігбі пристроїв потрібен координатор. Координатор є або в шлюзі, або в окремих USB донглах.
Шлюзи належать до якоїсь екосистеми, наприклад Tuya\Smartlife і з ними будуть працювати лише зігбі-пристрої цієї екосистеми.
А окремий Зігбі USB донгл не належить екосистемі, і може працювати з будь-якими зігбі пристроями. Але йому потрібен сервер з Zigbee2mqtt.

Переваги зігбі над віфі:
- менше енергоспоживання.
- мережа типу сітки, а не зірка, тож покриття більше.
- локальна робота автоматизацій між зігбі пристроями, які зареєстровані на одному шлюзі.
- шлюзів може бути кілька, але мережу розширюють зазвичай за допомогою пристрої, які мають не батарейкове живлення.
Для вайфай потрібен лише домашній роутер.

А цей шлюз Tuya може працювати і з Зігбі пристроями і з Треад пристроями.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c375qDPB
👍566🤝3🤔1
У кого є зарядна станція ALLPOWERS, той може зробити моніторинг станції через BLE сканер.

Знайшов проект для S300, але дані він обробляє такі ж як і в станції R600.
ПОки що длубаю, може зроблю таке для еспхоум.

Сам проект:

https://github.com/madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant/blob/main/APS300.ino
👀18👍1610👌4