Увага. Діють з 1 листопада з 1ї години ночі.
Коди для України:
Коди для України:
LYSTOPAD02 - знижка 2 від 14$LYSTOPAD04 - знижка 4 від 23$LYSTOPAD07 - знижка 7 від 49$LYSTOPAD10 - знижка 10 від 69$LYSTOPADx12 - знижка 12 від 89$LYSTOPAD20 - знижка 20 від 159$LYSTOPAD35 - знижка 35 від 279$LYSTOPAD45 - знижка 45 від 369$LYSTOPAD55 - знижка 55 від 449$LYSTOPAD70 - знижка 70 від 569$👍48❤4
На FNB58 вийшла нова прошивка - 1.03. Повинна бачити UFCS протокол, але з 2х повербанків на одному не бачить, на іншому бачить.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4csg56n
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4csg56n
2😁34👍17☃5🤯4
І знову розіграш.
Однонаправлений модуль з PD3.1 140W + Pd3.0 140W.
Вхідна напруга від 10 до 28В.
Опис модуля тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3FHCQ2T
Але перед тим, як натиснути кнопку Брати участь, передивіться відео про нього (знайдете на ютуб за пошуком -
Розіграю 4 листопада о 21й годині.
Однонаправлений модуль з PD3.1 140W + Pd3.0 140W.
Вхідна напруга від 10 до 28В.
Опис модуля тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3FHCQ2T
Але перед тим, як натиснути кнопку Брати участь, передивіться відео про нього (знайдете на ютуб за пошуком -
Не повербанк на 280Вт сумарної потужності. YZXSTUDIO ZC925. Однонаправлений зарядний пристрій.)Розіграю 4 листопада о 21й годині.
❤73👍43😱5🍌2
25 баксів з промокодом.
Плата на 280 Вт сумарної потужності з недавнього огляду.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4DqU8wx
Плата на 280 Вт сумарної потужності з недавнього огляду.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4DqU8wx
❤39👍22🍌2
Нагадую, що через кілька годин почнеться розпродаж 1-го листопада.
А це така собі гірлянда для настрою, яку можна використовувати не тільки під Різдво. Крім настрою, можна економити на освітленні.
І беріть Tuya wifi, тому що працює через додаток Туя, перекидається в Home Assistant, і можна керувати через гjлосовий помічник Alexa.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VJgDmB
А це така собі гірлянда для настрою, яку можна використовувати не тільки під Різдво. Крім настрою, можна економити на освітленні.
І беріть Tuya wifi, тому що працює через додаток Туя, перекидається в Home Assistant, і можна керувати через гjлосовий помічник Alexa.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VJgDmB
❤36👍19☃6👎2
Сонар для виявлення риби. Хтось з підписників таке купив.
Схоже, щи рибалки готуються до зимової рибалки.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Abh1lH
Схоже, щи рибалки готуються до зимової рибалки.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Abh1lH
😁56😱5🤨2👍1
І все таки купив дуйку, тож моя стара дуйка поїде до когось жити.
44$ бакса за таке з гламурною підставкою вважаю рахувати нормальною ціною.
І точно знаю, що я такий не один.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3BPG1or
UPD 04/11/25. Увага, зараз додали 16 баксів за доставку.
44$ бакса за таке з гламурною підставкою вважаю рахувати нормальною ціною.
І точно знаю, що я такий не один.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3BPG1or
UPD 04/11/25. Увага, зараз додали 16 баксів за доставку.
👍93☃10👎4⚡1
Рубрика - ДОКОТИЛИСЬ!!
Докотились до того, що вже є зарядні пристрої з type-c PD3.1 240W які видають напругу в 48В та струм 5А.
https://fas.st/eFEXC
І тригер на 48В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3sh2aSP
Подібні блоки живлення використовують на продуктивних ноутбуках, а KFD - це магазин, який саме й спеціалізується на блоках живлення для ноутів.
Докотились до того, що вже є зарядні пристрої з type-c PD3.1 240W які видають напругу в 48В та струм 5А.
https://fas.st/eFEXC
І тригер на 48В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3sh2aSP
Подібні блоки живлення використовують на продуктивних ноутбуках, а KFD - це магазин, який саме й спеціалізується на блоках живлення для ноутів.
🔥78👍29😱18❤3
А це для тих, кому не подобаються МІНІ комп'ютери. Це мікро комп'ютер від Khadas.
Intel 7 255H з блоком нейронного прискорювача.
Зовнішній роз'єм PCIe 5.0 Mind-Link для підключення дискретного графічного адаптера чи докстанції.
Вбудований акумулятор.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c38QgUvz
А це графічний адаптер для нього - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3owGNN1
Живіть тепер з цим. 😊
Intel 7 255H з блоком нейронного прискорювача.
Зовнішній роз'єм PCIe 5.0 Mind-Link для підключення дискретного графічного адаптера чи докстанції.
Вбудований акумулятор.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c38QgUvz
А це графічний адаптер для нього - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3owGNN1
Живіть тепер з цим. 😊
🤨49😁30🔥22🤯10
BootUse UA
І знову розіграш. Однонаправлений модуль з PD3.1 140W + Pd3.0 140W. Вхідна напруга від 10 до 28В. Опис модуля тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3FHCQ2T Але перед тим, як натиснути кнопку Брати участь, передивіться відео про нього (знайдете на ютуб…
Переможці: @Yuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
🎉67👍25😁11🤬2
Вже приїхав до мене witrn k2.
Відео в роботі.
Але вже можу сказати, що якщо є FNB58, C4 чи С5, то сенсу купувати його нема.
Але якщо зовсім нема жодного USB тестера, то купувати можна, ціна 20 баксів - це хороша ціна за такий пристрій.
Нема суперконденсатора на відміну від Power-Z.
Є можливість:
- кастомізувати зовнішній вигляд.
- виміряти опір кабелів (потрібне додаткове обладнання, теж про нього буде в огляді).
- оцінити ефективність батареї.
- серійний номер зарядного iphone.
- скопіювати Emark.
- кастомізувати Emark.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2RNZHWj
Відео в роботі.
Але вже можу сказати, що якщо є FNB58, C4 чи С5, то сенсу купувати його нема.
Але якщо зовсім нема жодного USB тестера, то купувати можна, ціна 20 баксів - це хороша ціна за такий пристрій.
Нема суперконденсатора на відміну від Power-Z.
Є можливість:
- кастомізувати зовнішній вигляд.
- виміряти опір кабелів (потрібне додаткове обладнання, теж про нього буде в огляді).
- оцінити ефективність батареї.
- серійний номер зарядного iphone.
- скопіювати Emark.
- кастомізувати Emark.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2RNZHWj
👍72❤4👀4👎2
Заготовка на 11 листопада.
Зарядний пристрій з наявністю PD3.1 140W.
Купую переважно для тестування павербанків..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SB0ca7
Була б вона ще й zigbee..
Але кажуть, що вона не дуже, кажуть, що ця краща - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3rsCyzp
Зарядний пристрій з наявністю PD3.1 140W.
Купую переважно для тестування павербанків..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SB0ca7
Була б вона ще й zigbee..
Але кажуть, що вона не дуже, кажуть, що ця краща - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3rsCyzp
👍34👎9❤1
Пропонують каталку для кота по будинку на огляд, щей додатковий купон обіцяють.
Що скажете, панове?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3O2q7kb
Що скажете, панове?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3O2q7kb
👍111🤣32👎26🤔9
В перший день був розчарований цим USB тестером. Але коли розібрався з ним, то можу сказати, що штука вдала.
Не такий крутий АЦП як у witrn C5 чи power-z km003c.
Менше пам'яті для запису статистичних даних.
Але можна зробили декодування пакетів Power Delivery.
Є дивна функція стану заряду акума Iphone.
Вцілому за 20$ агрегат супер.
Якщо нема жодного, але давно хотілось, то можна купувати саме цей.
Огляд вже є на каналі за запитом -
Не такий крутий АЦП як у witrn C5 чи power-z km003c.
Менше пам'яті для запису статистичних даних.
Але можна зробили декодування пакетів Power Delivery.
Є дивна функція стану заряду акума Iphone.
Вцілому за 20$ агрегат супер.
Якщо нема жодного, але давно хотілось, то можна купувати саме цей.
Огляд вже є на каналі за запитом -
Найдешевший та сучасний USB тестер Witrn K2 та тестер опору кабелів. Огляд, софт та функції.👍101🔥10👎2❤1
Знову понеслося - де купити готові акуми?
1. В Україні
2. Redodo з Німеччині. Акуми і це сама купуєма торгова марка акумів. Якість норм! Дивіться на сайті сторінку UKRAINE 0% VAT
3. Litime з Німеччині. Якість як і у Редодо. На сайті дивіться ціну на 0% VAT.
4. Powerwin є склад в Україні. Якість норм. Якість не гірша ніж у Редодо, літайм. Але перед покупкою з продавцем зв'язався, щоб уточнити чи є товар в Україні. Дорожчі, але це ціна з доставкою.
5. Wattcycle - нормальна якість, є сторінка для України.
6. Powerqween
Все це відкривалось мною і є огляди. Жоден не використовує А-грейд акуми, зазвичай з різних партій. (Окрім Powerwin). Зварені на фабриці. Додатки таке враження, що однакові. Все надійно запаковано в корпус. Інколи приходять з малою напругою на виході - це БМС відключена, запускається після того, як поставити на заряджання. Деякі зарядні не заряджають. Будь-який БП на 12В (чи 24В) на 1 секунду до акума приклали і БМС запускається.
Volt Polska -якість жахлива.
Якщо є руки і знання - nkon!
1. В Україні
2. Redodo з Німеччині. Акуми і це сама купуєма торгова марка акумів. Якість норм! Дивіться на сайті сторінку UKRAINE 0% VAT
3. Litime з Німеччині. Якість як і у Редодо. На сайті дивіться ціну на 0% VAT.
4. Powerwin є склад в Україні. Якість норм. Якість не гірша ніж у Редодо, літайм. Але перед покупкою з продавцем зв'язався, щоб уточнити чи є товар в Україні. Дорожчі, але це ціна з доставкою.
5. Wattcycle - нормальна якість, є сторінка для України.
6. Powerqween
Все це відкривалось мною і є огляди. Жоден не використовує А-грейд акуми, зазвичай з різних партій. (Окрім Powerwin). Зварені на фабриці. Додатки таке враження, що однакові. Все надійно запаковано в корпус. Інколи приходять з малою напругою на виході - це БМС відключена, запускається після того, як поставити на заряджання. Деякі зарядні не заряджають. Будь-який БП на 12В (чи 24В) на 1 секунду до акума приклали і БМС запускається.
Volt Polska -якість жахлива.
Якщо є руки і знання - nkon!
👍126❤35🔥3🍌1
Холодильник Самсунг - це холодильник не для України.
Бо при поновленні живлення починає пищати доки не натиснеш кнопку.
І ЦЕ НЕ ВІДКЛЮЧАЄТЬСЯ!!!!!
І вночі всі просинаються, а вранці з незадоволеним фейсом дивляться на мене з під лоба.
Але китайці й тут знайшли рішення - Fingerbot. Tuya Zigbee.
Не знайшов версію зігбі на акумах, є лише на батарейці. Але батарейки має надовго вистачити.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4PirRqB
Бо при поновленні живлення починає пищати доки не натиснеш кнопку.
І ЦЕ НЕ ВІДКЛЮЧАЄТЬСЯ!!!!!
І вночі всі просинаються, а вранці з незадоволеним фейсом дивляться на мене з під лоба.
Але китайці й тут знайшли рішення - Fingerbot. Tuya Zigbee.
Не знайшов версію зігбі на акумах, є лише на батарейці. Але батарейки має надовго вистачити.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4PirRqB
😁125🤣47👍13👎4
Мені на огляд пропонують акум та зарядну CTOLITY. І я точно знаю, що серез моїх підписників є користувачі саме цієї станції, тож цікаво їх почути.
Є склад в Польщі.
Ємність у АР400 - 346 Вт*годин.
І ціна у неї для таких характеристик якось ну дуже низька - мені показує 172 бакси.
Але схоже, що якість низька.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DYoQNz
Є склад в Польщі.
Ємність у АР400 - 346 Вт*годин.
І ціна у неї для таких характеристик якось ну дуже низька - мені показує 172 бакси.
Але схоже, що якість низька.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3DYoQNz
1👍40👎6❤1