BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
Так як у мене стався апгрейд і тепер маю джерело на 2 порти 140Вт, то ця плата поїде до когось з вас в середу 29 жовтня.

Переглянь повністю відос про неї на моєму каналі. Відос можна знайти за пошуком - Огляд та тестування нової плати повербанка на 140Вт.

Якщо підходить, пиши коментар та тицяй Брати участь.
І якщо Гіві вирішить, що саме ти маєш її отримати, то ти її й отримаєш.
Є інший варіант - купити тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4PshQir
👍134❤‍🔥116🔥4
1 листопада починається розпродаж. Коди викладу 31 жовтня, щоб вони не загубились.

Нагадую, що якщо ви хочете скористатись великими кодами, то це краще робити о 1й годині ночі 1го листопада.
бо вранці їх вже не буде.
👍667🔥5👎1
Увага. Діють з 1 листопада з 1ї години ночі.

Коди для України:
LYSTOPAD02 - знижка 2 від 14$
LYSTOPAD04 - знижка 4 від 23$
LYSTOPAD07 - знижка 7 від 49$
LYSTOPAD10 - знижка 10 від 69$
LYSTOPADx12 - знижка 12 від 89$
LYSTOPAD20 - знижка 20 від 159$
LYSTOPAD35 - знижка 35 від 279$
LYSTOPAD45 - знижка 45 від 369$
LYSTOPAD55 - знижка 55 від 449$
LYSTOPAD70 - знижка 70 від 569$
👍484
На FNB58 вийшла нова прошивка - 1.03. Повинна бачити UFCS протокол, але з 2х повербанків на одному не бачить, на іншому бачить.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4csg56n
2😁34👍175🤯4
І знову розіграш.

Однонаправлений модуль з PD3.1 140W + Pd3.0 140W.
Вхідна напруга від 10 до 28В.
Опис модуля тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3FHCQ2T

Але перед тим, як натиснути кнопку Брати участь, передивіться відео про нього (знайдете на ютуб за пошуком - Не повербанк на 280Вт сумарної потужності. YZXSTUDIO ZC925. Однонаправлений зарядний пристрій.)

Розіграю 4 листопада о 21й годині.
73👍43😱5🍌2
25 баксів з промокодом.
Плата на 280 Вт сумарної потужності з недавнього огляду.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4DqU8wx
39👍22🍌2
Нагадую, що через кілька годин почнеться розпродаж 1-го листопада.

А це така собі гірлянда для настрою, яку можна використовувати не тільки під Різдво. Крім настрою, можна економити на освітленні.
І беріть Tuya wifi, тому що працює через додаток Туя, перекидається в Home Assistant, і можна керувати через гjлосовий помічник Alexa.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VJgDmB
36👍196👎2
Сонар для виявлення риби. Хтось з підписників таке купив.
Схоже, щи рибалки готуються до зимової рибалки.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Abh1lH
😁56😱5🤨2👍1
І все таки купив дуйку, тож моя стара дуйка поїде до когось жити.
44$ бакса за таке з гламурною підставкою вважаю рахувати нормальною ціною.
І точно знаю, що я такий не один.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3BPG1or

UPD 04/11/25. Увага, зараз додали 16 баксів за доставку.
👍9310👎41
Рубрика - ДОКОТИЛИСЬ!!
Докотились до того, що вже є зарядні пристрої з type-c PD3.1 240W які видають напругу в 48В та струм 5А.

https://fas.st/eFEXC

І тригер на 48В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3sh2aSP

Подібні блоки живлення використовують на продуктивних ноутбуках, а KFD - це магазин, який саме й спеціалізується на блоках живлення для ноутів.
🔥78👍29😱183
А це для тих, кому не подобаються МІНІ комп'ютери. Це мікро комп'ютер від Khadas.
Intel 7 255H з блоком нейронного прискорювача.
Зовнішній роз'єм PCIe 5.0 Mind-Link для підключення дискретного графічного адаптера чи докстанції.
Вбудований акумулятор.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c38QgUvz

А це графічний адаптер для нього - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3owGNN1

Живіть тепер з цим. 😊
🤨49😁30🔥22🤯10
Легке розважальне відео з розбиранням зарядної станції Allpowers R600.
І сонячна панель там є, і собака, і електричне простирадло.

Знайдете в ютуб за пошуком Пережити зиму 2026 з зарядною станцією Allpowers R600
👍100😁21👎8🔥2
Вже приїхав до мене witrn k2.
Відео в роботі.
Але вже можу сказати, що якщо є FNB58, C4 чи С5, то сенсу купувати його нема.
Але якщо зовсім нема жодного USB тестера, то купувати можна, ціна 20 баксів - це хороша ціна за такий пристрій.

Нема суперконденсатора на відміну від Power-Z.
Є можливість:
- кастомізувати зовнішній вигляд.
- виміряти опір кабелів (потрібне додаткове обладнання, теж про нього буде в огляді).
- оцінити ефективність батареї.
- серійний номер зарядного iphone.
- скопіювати Emark.
- кастомізувати Emark.


https://s.click.aliexpress.com/e/_c2RNZHWj
👍724👀4👎2
Заготовка на 11 листопада.
Зарядний пристрій з наявністю PD3.1 140W.
Купую переважно для тестування павербанків..

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SB0ca7

Була б вона ще й zigbee..

Але кажуть, що вона не дуже, кажуть, що ця краща - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3rsCyzp
👍34👎91
Пропонують каталку для кота по будинку на огляд, щей додатковий купон обіцяють.
Що скажете, панове?

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3O2q7kb
👍111🤣32👎26🤔9
В перший день був розчарований цим USB тестером. Але коли розібрався з ним, то можу сказати, що штука вдала.
Не такий крутий АЦП як у witrn C5 чи power-z km003c.
Менше пам'яті для запису статистичних даних.
Але можна зробили декодування пакетів Power Delivery.
Є дивна функція стану заряду акума Iphone.
Вцілому за 20$ агрегат супер.
Якщо нема жодного, але давно хотілось, то можна купувати саме цей.

Огляд вже є на каналі за запитом -
Найдешевший та сучасний USB тестер Witrn K2 та тестер опору кабелів. Огляд, софт та функції.
👍101🔥10👎21
Тільки у мене інтернет жахливо працює?
🤔62🤣20👍6👀5
Знову понеслося - де купити готові акуми?

1. В Україні
2. Redodo з Німеччині. Акуми і це сама купуєма торгова марка акумів. Якість норм! Дивіться на сайті сторінку UKRAINE 0% VAT
3. Litime з Німеччині. Якість як і у Редодо. На сайті дивіться ціну на 0% VAT.
4. Powerwin є склад в Україні. Якість норм. Якість не гірша ніж у Редодо, літайм. Але перед покупкою з продавцем зв'язався, щоб уточнити чи є товар в Україні. Дорожчі, але це ціна з доставкою.
5. Wattcycle - нормальна якість, є сторінка для України.
6. Powerqween

Все це відкривалось мною і є огляди. Жоден не використовує А-грейд акуми, зазвичай з різних партій. (Окрім Powerwin). Зварені на фабриці. Додатки таке враження, що однакові. Все надійно запаковано в корпус. Інколи приходять з малою напругою на виході - це БМС відключена, запускається після того, як поставити на заряджання. Деякі зарядні не заряджають. Будь-який БП на 12В (чи 24В) на 1 секунду до акума приклали і БМС запускається.

Volt Polska -якість жахлива.
Якщо є руки і знання - nkon!
👍12635🔥3🍌1