А це автомобільний варіант - на 12В чи 24В.
Плюс в тому, що його вдома можна використовувати з живленням від акума напряму.
24В варіант можна спробувати живити навіть від потужних павербанків.
Але китайці чомусь до цих пір не зробили таке з живленням через type-c PD3.1 140W.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CKXJkP
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QZAjoR
Плюс в тому, що його вдома можна використовувати з живленням від акума напряму.
24В варіант можна спробувати живити навіть від потужних павербанків.
Але китайці чомусь до цих пір не зробили таке з живленням через type-c PD3.1 140W.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CKXJkP
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QZAjoR
🔥28👍13❤5🤔5
Приїхала така плата.
- Порти type-c незалежні, можна зробити досить потужний UPS.
- при заряджанні може брати 140Вт.
- сумарно віддає до 280Вт.
- вентилятор + радіатор.
- є протокол UFCS 105W.
Огляд в роботі. 1-2 дні.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yANbS3
- Порти type-c незалежні, можна зробити досить потужний UPS.
- при заряджанні може брати 140Вт.
- сумарно віддає до 280Вт.
- вентилятор + радіатор.
- є протокол UFCS 105W.
Огляд в роботі. 1-2 дні.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yANbS3
5👍107❤15❤🔥5🔥3
Witrn K2 ще здешевшав - 20.69$ і це ще без монеток.
Замовив на тест.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4aYUujZ
Замовив на тест.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4aYUujZ
👍51❤3🔥1
BootUse UA
Є у мене ДБЖ АРС CS 500 без акума. Стоїть без діла. Якщо знаєте де прилаштувати і є акум під нього - натискайте Брати участь. Поїде до нового власника 25.10 о 21й годині. Під кислотно-свинцеві чи Ліфепо4 акуми. Переробити такі дбж під звичайний літій неможливо.…
Переможці: @BurdeevS
🎉62😭8🔥6❤4
Так як у мене стався апгрейд і тепер маю джерело на 2 порти 140Вт, то ця плата поїде до когось з вас в середу 29 жовтня.
Переглянь повністю відос про неї на моєму каналі. Відос можна знайти за пошуком - Огляд та тестування нової плати повербанка на 140Вт.
Якщо підходить, пиши коментар та тицяй Брати участь.
І якщо Гіві вирішить, що саме ти маєш її отримати, то ти її й отримаєш.
Є інший варіант - купити тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4PshQir
Переглянь повністю відос про неї на моєму каналі. Відос можна знайти за пошуком - Огляд та тестування нової плати повербанка на 140Вт.
Якщо підходить, пиши коментар та тицяй Брати участь.
І якщо Гіві вирішить, що саме ти маєш її отримати, то ти її й отримаєш.
Є інший варіант - купити тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4PshQir
👍134❤🔥11❤6🔥4
Увага. Діють з 1 листопада з 1ї години ночі.
Коди для України:
Коди для України:
LYSTOPAD02 - знижка 2 від 14$LYSTOPAD04 - знижка 4 від 23$LYSTOPAD07 - знижка 7 від 49$LYSTOPAD10 - знижка 10 від 69$LYSTOPADx12 - знижка 12 від 89$LYSTOPAD20 - знижка 20 від 159$LYSTOPAD35 - знижка 35 від 279$LYSTOPAD45 - знижка 45 від 369$LYSTOPAD55 - знижка 55 від 449$LYSTOPAD70 - знижка 70 від 569$👍48❤4
На FNB58 вийшла нова прошивка - 1.03. Повинна бачити UFCS протокол, але з 2х повербанків на одному не бачить, на іншому бачить.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4csg56n
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4csg56n
2😁34👍17☃5🤯4
І знову розіграш.
Однонаправлений модуль з PD3.1 140W + Pd3.0 140W.
Вхідна напруга від 10 до 28В.
Опис модуля тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3FHCQ2T
Але перед тим, як натиснути кнопку Брати участь, передивіться відео про нього (знайдете на ютуб за пошуком -
Розіграю 4 листопада о 21й годині.
Однонаправлений модуль з PD3.1 140W + Pd3.0 140W.
Вхідна напруга від 10 до 28В.
Опис модуля тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3FHCQ2T
Але перед тим, як натиснути кнопку Брати участь, передивіться відео про нього (знайдете на ютуб за пошуком -
Не повербанк на 280Вт сумарної потужності. YZXSTUDIO ZC925. Однонаправлений зарядний пристрій.)Розіграю 4 листопада о 21й годині.
❤73👍43😱5🍌2
25 баксів з промокодом.
Плата на 280 Вт сумарної потужності з недавнього огляду.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4DqU8wx
Плата на 280 Вт сумарної потужності з недавнього огляду.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4DqU8wx
❤39👍22🍌2
Нагадую, що через кілька годин почнеться розпродаж 1-го листопада.
А це така собі гірлянда для настрою, яку можна використовувати не тільки під Різдво. Крім настрою, можна економити на освітленні.
І беріть Tuya wifi, тому що працює через додаток Туя, перекидається в Home Assistant, і можна керувати через гjлосовий помічник Alexa.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VJgDmB
А це така собі гірлянда для настрою, яку можна використовувати не тільки під Різдво. Крім настрою, можна економити на освітленні.
І беріть Tuya wifi, тому що працює через додаток Туя, перекидається в Home Assistant, і можна керувати через гjлосовий помічник Alexa.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VJgDmB
❤36👍19☃6👎2
Сонар для виявлення риби. Хтось з підписників таке купив.
Схоже, щи рибалки готуються до зимової рибалки.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Abh1lH
Схоже, щи рибалки готуються до зимової рибалки.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Abh1lH
😁56😱5🤨2👍1
І все таки купив дуйку, тож моя стара дуйка поїде до когось жити.
44$ бакса за таке з гламурною підставкою вважаю рахувати нормальною ціною.
І точно знаю, що я такий не один.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3BPG1or
UPD 04/11/25. Увага, зараз додали 16 баксів за доставку.
44$ бакса за таке з гламурною підставкою вважаю рахувати нормальною ціною.
І точно знаю, що я такий не один.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3BPG1or
UPD 04/11/25. Увага, зараз додали 16 баксів за доставку.
👍93☃10👎4⚡1
Рубрика - ДОКОТИЛИСЬ!!
Докотились до того, що вже є зарядні пристрої з type-c PD3.1 240W які видають напругу в 48В та струм 5А.
https://fas.st/eFEXC
І тригер на 48В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3sh2aSP
Подібні блоки живлення використовують на продуктивних ноутбуках, а KFD - це магазин, який саме й спеціалізується на блоках живлення для ноутів.
Докотились до того, що вже є зарядні пристрої з type-c PD3.1 240W які видають напругу в 48В та струм 5А.
https://fas.st/eFEXC
І тригер на 48В - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3sh2aSP
Подібні блоки живлення використовують на продуктивних ноутбуках, а KFD - це магазин, який саме й спеціалізується на блоках живлення для ноутів.
🔥78👍29😱18❤3
А це для тих, кому не подобаються МІНІ комп'ютери. Це мікро комп'ютер від Khadas.
Intel 7 255H з блоком нейронного прискорювача.
Зовнішній роз'єм PCIe 5.0 Mind-Link для підключення дискретного графічного адаптера чи докстанції.
Вбудований акумулятор.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c38QgUvz
А це графічний адаптер для нього - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3owGNN1
Живіть тепер з цим. 😊
Intel 7 255H з блоком нейронного прискорювача.
Зовнішній роз'єм PCIe 5.0 Mind-Link для підключення дискретного графічного адаптера чи докстанції.
Вбудований акумулятор.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c38QgUvz
А це графічний адаптер для нього - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3owGNN1
Живіть тепер з цим. 😊
🤨49😁30🔥22🤯10
BootUse UA
І знову розіграш. Однонаправлений модуль з PD3.1 140W + Pd3.0 140W. Вхідна напруга від 10 до 28В. Опис модуля тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3FHCQ2T Але перед тим, як натиснути кнопку Брати участь, передивіться відео про нього (знайдете на ютуб…
Переможці: @Yuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
🎉67👍25😁11🤬2
Вже приїхав до мене witrn k2.
Відео в роботі.
Але вже можу сказати, що якщо є FNB58, C4 чи С5, то сенсу купувати його нема.
Але якщо зовсім нема жодного USB тестера, то купувати можна, ціна 20 баксів - це хороша ціна за такий пристрій.
Нема суперконденсатора на відміну від Power-Z.
Є можливість:
- кастомізувати зовнішній вигляд.
- виміряти опір кабелів (потрібне додаткове обладнання, теж про нього буде в огляді).
- оцінити ефективність батареї.
- серійний номер зарядного iphone.
- скопіювати Emark.
- кастомізувати Emark.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2RNZHWj
Відео в роботі.
Але вже можу сказати, що якщо є FNB58, C4 чи С5, то сенсу купувати його нема.
Але якщо зовсім нема жодного USB тестера, то купувати можна, ціна 20 баксів - це хороша ціна за такий пристрій.
Нема суперконденсатора на відміну від Power-Z.
Є можливість:
- кастомізувати зовнішній вигляд.
- виміряти опір кабелів (потрібне додаткове обладнання, теж про нього буде в огляді).
- оцінити ефективність батареї.
- серійний номер зарядного iphone.
- скопіювати Emark.
- кастомізувати Emark.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2RNZHWj
👍72❤4👀4👎2
Заготовка на 11 листопада.
Зарядний пристрій з наявністю PD3.1 140W.
Купую переважно для тестування павербанків..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SB0ca7
Була б вона ще й zigbee..
Але кажуть, що вона не дуже, кажуть, що ця краща - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3rsCyzp
Зарядний пристрій з наявністю PD3.1 140W.
Купую переважно для тестування павербанків..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4SB0ca7
Була б вона ще й zigbee..
Але кажуть, що вона не дуже, кажуть, що ця краща - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3rsCyzp
👍34👎9❤1