BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
Є на алі така штукенція - годинник в якому використовуються невеликі екрани.
Модель H401 H402.
Годинник цікавий тим, що на кожен екран можна виводити будь-яке зображення, тобто кастомізувати на свій смак.
Є також альтернативні прошивки.
Керується по віфі за допомогою додатку IPSTUBE.
Така собі прикраса на робочий стіл.
Не Туя, і нема сумісності з ХА (може нема).

https://s.click.aliexpress.com/e/_c31P9bFp
👍21👎19👀103
І зовсім недавно у них з'явились Quantum Clock H407 - екран з роздільною здатністю 960*360.
І його також можна кастомізувати - фоторамка, різні фони.
З ХА теж поки ще не працює.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JyKHER

PS. Чесно стирив у Квазіса. Дякую йому за такі цікаві штуки.
👍33👎6😁43
У вівторок 21го жовтня о 21й годині до когось поїде LCR пінцет ZOYI ZT-MD2.
Але одразу попереджаю, що у одного дядька криві руки і коли він його збирав, то погнув кнопки. ВОни працюють, але морально налаштуйте себе, що доведеться рано-чи пізно їх замінити.
Відео про нього знайдете за пошуком - LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2

Посилання на пінцет - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vZWoYn

Умови - НП, повний перегляд відео і коментар, навіщо він вам потрібен.
👍65🔥53❤‍🔥1
І зойка дуже схожа на SNAKOL BD2
Але SNAKOL BD2 дешевше зараз.
Характеристики точно такі самі.
Наберемо 300 вподобайок, купую на огляд.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hBcCEx
👍150
ALIENTEK LT1 - ще один дуже схожий девайс.
І тут є навіть 1.0Vrms.
Історія така сама - набираємо 300 вподобайок і роблю огляд та тест.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c32lsCQj
👍163😁2🤝1
Бачу, що купуюсь ось такі штуки.
Портативний дизельний нагрівач.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45X7Q4P
👍47😱18🤔4
Осцилографи бюджетної серії від Siglent коштують дешевше ніж Rigol, але характеристики кращі.
Більше семплів в секунду, є декодер послідовних протоколів, є одразу FFT.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c32Fs4JN
👍43🤔76
Witrn K2 - usb тестер, який завдяки ціні зараз є топчиком.
І він один в один як Power-Z KM003C але ціна на Power-Z KM003C зараз якась космічна - під 70$.
У Power-Z є хороший сайт англійською.
У witnr сайт китайською.

Відео про Power-z - https://www.youtube.com/watch?v=PAc55C6TcJw

K2 за 22$ - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3k6Yr3v
👍41🍓2
Набір для вимірювання опору usb-c кабелів під USB тестер Witrn K2.
Теоретично повинен підійти і під Power-Z KM003c.
Схоже, що його також можна використовувати для вимірювання пульсацій (під навантаженням).

https://s.click.aliexpress.com/e/_c35G3mA3


І дешевший набір з кнопкою увімкнення навантаженння - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JbydbD
23🤔12👍9😨2
Є у мене ДБЖ АРС CS 500 без акума. Стоїть без діла. Якщо знаєте де прилаштувати і є акум під нього - натискайте Брати участь.
Поїде до нового власника 25.10 о 21й годині.

Під кислотно-свинцеві чи Ліфепо4 акуми. Переробити такі дбж під звичайний літій неможливо. Але і ліфепо потрібні такі, які можуть 20А віддавати.
👍131😁24❤‍🔥52
І ось мені вже не здаються дивними електричні простирадла на ковдри.
Це відносно дорогий варіант, але на підігрів тут іде 21В, що є безпечною напругою для людини.
І це смарт, а є дешевше варіанти не смарт.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3LrxSyb

тут дешевше - https://fas.st/3tg-O0


12В нерозумний - https://s.click.aliexpress.com/e/_c45WAWgb
👍60😁10🤔64
А це автомобільний варіант - на 12В чи 24В.
Плюс в тому, що його вдома можна використовувати з живленням від акума напряму.
24В варіант можна спробувати живити навіть від потужних павербанків.

Але китайці чомусь до цих пір не зробили таке з живленням через type-c PD3.1 140W.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CKXJkP

https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QZAjoR
🔥28👍135🤔5
ДБЖ з малою потужністю. Для роутерів чи одноплатників.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ooF2Xv
👍79😁31
Приїхала така плата.
- Порти type-c незалежні, можна зробити досить потужний UPS.
- при заряджанні може брати 140Вт.
- сумарно віддає до 280Вт.
- вентилятор + радіатор.
- є протокол UFCS 105W.

Огляд в роботі. 1-2 дні.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yANbS3
5👍10715❤‍🔥5🔥3
Witrn K2 ще здешевшав - 20.69$ і це ще без монеток.
Замовив на тест.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4aYUujZ
👍513🔥1
Так як у мене стався апгрейд і тепер маю джерело на 2 порти 140Вт, то ця плата поїде до когось з вас в середу 29 жовтня.

Переглянь повністю відос про неї на моєму каналі. Відос можна знайти за пошуком - Огляд та тестування нової плати повербанка на 140Вт.

Якщо підходить, пиши коментар та тицяй Брати участь.
І якщо Гіві вирішить, що саме ти маєш її отримати, то ти її й отримаєш.
Є інший варіант - купити тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4PshQir
👍134❤‍🔥116🔥4
1 листопада починається розпродаж. Коди викладу 31 жовтня, щоб вони не загубились.

Нагадую, що якщо ви хочете скористатись великими кодами, то це краще робити о 1й годині ночі 1го листопада.
бо вранці їх вже не буде.
👍667🔥5👎1
Увага. Діють з 1 листопада з 1ї години ночі.

Коди для України:
LYSTOPAD02 - знижка 2 від 14$
LYSTOPAD04 - знижка 4 від 23$
LYSTOPAD07 - знижка 7 від 49$
LYSTOPAD10 - знижка 10 від 69$
LYSTOPADx12 - знижка 12 від 89$
LYSTOPAD20 - знижка 20 від 159$
LYSTOPAD35 - знижка 35 від 279$
LYSTOPAD45 - знижка 45 від 369$
LYSTOPAD55 - знижка 55 від 449$
LYSTOPAD70 - знижка 70 від 569$
👍484