Сонячний інвертор на 2 напруги акумів - 12В та 24В.
З 12В акуммом максимальна потужність 2300Вт.
з 24В - 4200Вт.
Коли таке буде на 24-48В?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45zHTUJ
З 12В акуммом максимальна потужність 2300Вт.
з 24В - 4200Вт.
Коли таке буде на 24-48В?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45zHTUJ
👍56💯5❤🔥3❤2
Є у мене 2 плати JKESS BMS для батареї до 8 секцій та 200А.
Огляд на них я робив і навіть розкручував, дивився як вони зроблені всередині.
І зроблені дуже круто.
Але нажаль, виробник цей проект звертає, оновлення софта нема, навіть з гугл магазину прибрали додаток JKESS (хоча його можна в інтернеті знайти).
Є плати комунікації, можна до інверторів підключати.
Якщо коротко - плати круті, софт гівно.
І ще й софт не правильно показує струм, хоча потужність показує правильно.
Тож продам 2 штуки за 100 баксів, може кому підійде для якогось одноразового і не тільки проекту.
UPD. ВЖЕ ЗАБРАЛИ.
Але є ще інвертор та зарядний пристрій.
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/nvertor-datouboss-12v-24v-zaryadniy-pristry-htrc-na-12-24v-IDZ6OZb.html
Огляд на них я робив і навіть розкручував, дивився як вони зроблені всередині.
І зроблені дуже круто.
Але нажаль, виробник цей проект звертає, оновлення софта нема, навіть з гугл магазину прибрали додаток JKESS (хоча його можна в інтернеті знайти).
Є плати комунікації, можна до інверторів підключати.
Якщо коротко - плати круті, софт гівно.
І ще й софт не правильно показує струм, хоча потужність показує правильно.
Тож продам 2 штуки за 100 баксів, може кому підійде для якогось одноразового і не тільки проекту.
UPD. ВЖЕ ЗАБРАЛИ.
Але є ще інвертор та зарядний пристрій.
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/nvertor-datouboss-12v-24v-zaryadniy-pristry-htrc-na-12-24v-IDZ6OZb.html
😢17👍11❤2
GMKtec K8 Plus.
Зараз ціна на нього надто висока, тож купувати нема сенсу.
Але пост про те, що в ньому глючить Wifi - в якийсь момент може просто пропадати зв'зок. І з Блютузом теж не все добре.
Як виявилось - проблема в wifi адаптера на Intel AX200. Замінив на МТ7921 і питань нема - працює все як годинник.
Така бідося.
GMKtec K8 Plus - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Sw5SeP
MT7925 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3TZpWjv
Зараз ціна на нього надто висока, тож купувати нема сенсу.
Але пост про те, що в ньому глючить Wifi - в якийсь момент може просто пропадати зв'зок. І з Блютузом теж не все добре.
Як виявилось - проблема в wifi адаптера на Intel AX200. Замінив на МТ7921 і питань нема - працює все як годинник.
Така бідося.
GMKtec K8 Plus - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Sw5SeP
MT7925 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3TZpWjv
👍36☃3🤔3❤1
Як би не гнали на Фнірсі, але є у них круті родзинки.
Наприклад, футляр для паяльника.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4LDuwWn
Наприклад, футляр для паяльника.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4LDuwWn
😁50👍44❤4😱1
14.10.2025 о 1й годині ночі на аліекспрес стартує Brand Day.
Пишуть, що знижки на всі товари, але можуть бути лише на окремі.
Пишуть, що знижки на всі товари, але можуть бути лише на окремі.
ZHOVTUKR004 - 4 від 35ZHOVTUKR08 - 8 від 69ZHOVTUKR012 - 12 від 109ZHOVTUKR025 - 25 від 209ZHOVTUKR040 - 40 від 329👍35🔥7❤3
Регульоване джерело живлення ZK-10022.
Видає напруги від 0 до 125В і струм до 22А.
Потрібен блок живлення.
І лише питання - навіщо такі великі напруги?
Я колись тестував сонячний вхід зарядної станції напругою в 120В. Було діло.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4bbuTOB
Видає напруги від 0 до 125В і струм до 22А.
Потрібен блок живлення.
І лише питання - навіщо такі великі напруги?
Я колись тестував сонячний вхід зарядної станції напругою в 120В. Було діло.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4bbuTOB
👍43🤔10❤3
Є на алі така штукенція - годинник в якому використовуються невеликі екрани.
Модель H401 H402.
Годинник цікавий тим, що на кожен екран можна виводити будь-яке зображення, тобто кастомізувати на свій смак.
Є також альтернативні прошивки.
Керується по віфі за допомогою додатку IPSTUBE.
Така собі прикраса на робочий стіл.
Не Туя, і нема сумісності з ХА (може нема).
https://s.click.aliexpress.com/e/_c31P9bFp
Модель H401 H402.
Годинник цікавий тим, що на кожен екран можна виводити будь-яке зображення, тобто кастомізувати на свій смак.
Є також альтернативні прошивки.
Керується по віфі за допомогою додатку IPSTUBE.
Така собі прикраса на робочий стіл.
Не Туя, і нема сумісності з ХА (може нема).
https://s.click.aliexpress.com/e/_c31P9bFp
👍21👎19👀10❤3
І зовсім недавно у них з'явились Quantum Clock H407 - екран з роздільною здатністю 960*360.
І його також можна кастомізувати - фоторамка, різні фони.
З ХА теж поки ще не працює.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JyKHER
PS. Чесно стирив у Квазіса. Дякую йому за такі цікаві штуки.
І його також можна кастомізувати - фоторамка, різні фони.
З ХА теж поки ще не працює.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JyKHER
PS. Чесно стирив у Квазіса. Дякую йому за такі цікаві штуки.
👍33👎6😁4❤3
У вівторок 21го жовтня о 21й годині до когось поїде LCR пінцет ZOYI ZT-MD2.
Але одразу попереджаю, що у одного дядька криві руки і коли він його збирав, то погнув кнопки. ВОни працюють, але морально налаштуйте себе, що доведеться рано-чи пізно їх замінити.
Відео про нього знайдете за пошуком -
Посилання на пінцет - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vZWoYn
Умови - НП, повний перегляд відео і коментар, навіщо він вам потрібен.
Але одразу попереджаю, що у одного дядька криві руки і коли він його збирав, то погнув кнопки. ВОни працюють, але морально налаштуйте себе, що доведеться рано-чи пізно їх замінити.
Відео про нього знайдете за пошуком -
LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2Посилання на пінцет - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vZWoYn
Умови - НП, повний перегляд відео і коментар, навіщо він вам потрібен.
👍65🔥5❤3❤🔥1
І зойка дуже схожа на SNAKOL BD2
Але SNAKOL BD2 дешевше зараз.
Характеристики точно такі самі.
Наберемо 300 вподобайок, купую на огляд.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hBcCEx
Але SNAKOL BD2 дешевше зараз.
Характеристики точно такі самі.
Наберемо 300 вподобайок, купую на огляд.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hBcCEx
👍150
ALIENTEK LT1 - ще один дуже схожий девайс.
І тут є навіть 1.0Vrms.
Історія така сама - набираємо 300 вподобайок і роблю огляд та тест.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32lsCQj
І тут є навіть 1.0Vrms.
Історія така сама - набираємо 300 вподобайок і роблю огляд та тест.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32lsCQj
👍163😁2🤝1
Бачу, що купуюсь ось такі штуки.
Портативний дизельний нагрівач.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45X7Q4P
Портативний дизельний нагрівач.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45X7Q4P
👍47😱18🤔4
Осцилографи бюджетної серії від Siglent коштують дешевше ніж Rigol, але характеристики кращі.
Більше семплів в секунду, є декодер послідовних протоколів, є одразу FFT.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32Fs4JN
Більше семплів в секунду, є декодер послідовних протоколів, є одразу FFT.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32Fs4JN
👍43🤔7❤6
Witrn K2 - usb тестер, який завдяки ціні зараз є топчиком.
І він один в один як Power-Z KM003C але ціна на Power-Z KM003C зараз якась космічна - під 70$.
У Power-Z є хороший сайт англійською.
У witnr сайт китайською.
Відео про Power-z - https://www.youtube.com/watch?v=PAc55C6TcJw
K2 за 22$ - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3k6Yr3v
І він один в один як Power-Z KM003C але ціна на Power-Z KM003C зараз якась космічна - під 70$.
У Power-Z є хороший сайт англійською.
У witnr сайт китайською.
Відео про Power-z - https://www.youtube.com/watch?v=PAc55C6TcJw
K2 за 22$ - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3k6Yr3v
👍41🍓2
Набір для вимірювання опору usb-c кабелів під USB тестер Witrn K2.
Теоретично повинен підійти і під Power-Z KM003c.
Схоже, що його також можна використовувати для вимірювання пульсацій (під навантаженням).
https://s.click.aliexpress.com/e/_c35G3mA3
І дешевший набір з кнопкою увімкнення навантаженння - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JbydbD
Теоретично повинен підійти і під Power-Z KM003c.
Схоже, що його також можна використовувати для вимірювання пульсацій (під навантаженням).
https://s.click.aliexpress.com/e/_c35G3mA3
І дешевший набір з кнопкою увімкнення навантаженння - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JbydbD
❤23🤔12👍9😨2
Є у мене ДБЖ АРС CS 500 без акума. Стоїть без діла. Якщо знаєте де прилаштувати і є акум під нього - натискайте Брати участь.
Поїде до нового власника 25.10 о 21й годині.
Під кислотно-свинцеві чи Ліфепо4 акуми. Переробити такі дбж під звичайний літій неможливо. Але і ліфепо потрібні такі, які можуть 20А віддавати.
Поїде до нового власника 25.10 о 21й годині.
Під кислотно-свинцеві чи Ліфепо4 акуми. Переробити такі дбж під звичайний літій неможливо. Але і ліфепо потрібні такі, які можуть 20А віддавати.
👍131😁24❤🔥5❤2
І ось мені вже не здаються дивними електричні простирадла на ковдри.
Це відносно дорогий варіант, але на підігрів тут іде 21В, що є безпечною напругою для людини.
І це смарт, а є дешевше варіанти не смарт.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3LrxSyb
тут дешевше - https://fas.st/3tg-O0
12В нерозумний - https://s.click.aliexpress.com/e/_c45WAWgb
Це відносно дорогий варіант, але на підігрів тут іде 21В, що є безпечною напругою для людини.
І це смарт, а є дешевше варіанти не смарт.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3LrxSyb
тут дешевше - https://fas.st/3tg-O0
12В нерозумний - https://s.click.aliexpress.com/e/_c45WAWgb
👍60😁10🤔6❤4
А це автомобільний варіант - на 12В чи 24В.
Плюс в тому, що його вдома можна використовувати з живленням від акума напряму.
24В варіант можна спробувати живити навіть від потужних павербанків.
Але китайці чомусь до цих пір не зробили таке з живленням через type-c PD3.1 140W.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CKXJkP
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QZAjoR
Плюс в тому, що його вдома можна використовувати з живленням від акума напряму.
24В варіант можна спробувати живити навіть від потужних павербанків.
Але китайці чомусь до цих пір не зробили таке з живленням через type-c PD3.1 140W.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CKXJkP
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QZAjoR
🔥28👍13❤5🤔5
Приїхала така плата.
- Порти type-c незалежні, можна зробити досить потужний UPS.
- при заряджанні може брати 140Вт.
- сумарно віддає до 280Вт.
- вентилятор + радіатор.
- є протокол UFCS 105W.
Огляд в роботі. 1-2 дні.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yANbS3
- Порти type-c незалежні, можна зробити досить потужний UPS.
- при заряджанні може брати 140Вт.
- сумарно віддає до 280Вт.
- вентилятор + радіатор.
- є протокол UFCS 105W.
Огляд в роботі. 1-2 дні.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c2yANbS3
5👍107❤15❤🔥5🔥3