BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
І знову покупці побігли на алі купувати сонячні інвертори, що мене трішки дивує.
Anenrn 4.2 kW під батарею 24В.
І ціна норм. А з кодом UA1020 ще менша на 20$.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EcbVk7
👍503🤣3🤔2
Є у мене дуйчик, якому 25 років. Пів стола займає, може тому й не люблю ним користуватись.
А тут Fnirsi SAG-55.
І наче недорого.
Але ж паяю я зараз мало.
Панове, що ви скажете на тему компактного дуйчика?

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4apoQiL
👍69🔥16🤔10👎2
Питають в коментарях, коли буде огляд на Rigol DHO804.
Мабуть ніколи.
Апарат достойний, працювати на ньому - задоволення.
Не хакав, бо не розумію потреби в цьому (поки що).
Коротше - сало, як сало, чого його пробувати..

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4lwBubN
🤔34🔥21🤣82
Регульоване джерело живлення до 70В 25А.

Але для роботи потрібен ще блок живлення. .
Вміє лише знижувати напругу.

Сам користуюсь Riden RD6024, але схоже, що вони зараз надто дорогі.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c39fGYxv
👍414
Поспішив я порозпродувати свої акуми.

Якщо ви шукаєте собі готовий невеликий акум і на місцевому маркеті не знайшлось нічого, то в Європі можна купувати REDODO.

Перевірена ТМ, можна брати.

LiTime можна купувати, нормальні акуми.

Вольт Польска не купуйте.
👍117😁245
Один за найпопулярніших товарів сьогодні, які купують на алі.

Інверторна JK BMS.
Інверторні БМС можна під'єднувати до сонячних інверторів,я кі вміють спілкуватись з БМСками.
Звичайні JK BMS майже не купують.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VL0IGL
👍42😁133
Сонячний інвертор на 2 напруги акумів - 12В та 24В.

З 12В акуммом максимальна потужність 2300Вт.
з 24В - 4200Вт.

Коли таке буде на 24-48В?

https://s.click.aliexpress.com/e/_c45zHTUJ
👍56💯5❤‍🔥32
Є у мене 2 плати JKESS BMS для батареї до 8 секцій та 200А.
Огляд на них я робив і навіть розкручував, дивився як вони зроблені всередині.
І зроблені дуже круто.
Але нажаль, виробник цей проект звертає, оновлення софта нема, навіть з гугл магазину прибрали додаток JKESS (хоча його можна в інтернеті знайти).
Є плати комунікації, можна до інверторів підключати.
Якщо коротко - плати круті, софт гівно.
І ще й софт не правильно показує струм, хоча потужність показує правильно.

Тож продам 2 штуки за 100 баксів, може кому підійде для якогось одноразового і не тільки проекту.

UPD. ВЖЕ ЗАБРАЛИ.

Але є ще інвертор та зарядний пристрій.
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/nvertor-datouboss-12v-24v-zaryadniy-pristry-htrc-na-12-24v-IDZ6OZb.html
😢17👍112
GMKtec K8 Plus.
Зараз ціна на нього надто висока, тож купувати нема сенсу.
Але пост про те, що в ньому глючить Wifi - в якийсь момент може просто пропадати зв'зок. І з Блютузом теж не все добре.
Як виявилось - проблема в wifi адаптера на Intel AX200. Замінив на МТ7921 і питань нема - працює все як годинник.

Така бідося.
GMKtec K8 Plus - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Sw5SeP
MT7925 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3TZpWjv
👍363🤔31
Як би не гнали на Фнірсі, але є у них круті родзинки.
Наприклад, футляр для паяльника.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4LDuwWn
😁50👍444😱1
14.10.2025 о 1й годині ночі на аліекспрес стартує Brand Day.
Пишуть, що знижки на всі товари, але можуть бути лише на окремі.

ZHOVTUKR004 - 4 від 35
ZHOVTUKR08 - 8 від 69
ZHOVTUKR012 - 12 від 109
ZHOVTUKR025 - 25 від 209
ZHOVTUKR040 - 40 від 329
👍35🔥73
Регульоване джерело живлення ZK-10022.
Видає напруги від 0 до 125В і струм до 22А.

Потрібен блок живлення.
І лише питання - навіщо такі великі напруги?
Я колись тестував сонячний вхід зарядної станції напругою в 120В. Було діло.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c4bbuTOB
👍43🤔103
Є на алі така штукенція - годинник в якому використовуються невеликі екрани.
Модель H401 H402.
Годинник цікавий тим, що на кожен екран можна виводити будь-яке зображення, тобто кастомізувати на свій смак.
Є також альтернативні прошивки.
Керується по віфі за допомогою додатку IPSTUBE.
Така собі прикраса на робочий стіл.
Не Туя, і нема сумісності з ХА (може нема).

https://s.click.aliexpress.com/e/_c31P9bFp
👍21👎19👀103
І зовсім недавно у них з'явились Quantum Clock H407 - екран з роздільною здатністю 960*360.
І його також можна кастомізувати - фоторамка, різні фони.
З ХА теж поки ще не працює.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JyKHER

PS. Чесно стирив у Квазіса. Дякую йому за такі цікаві штуки.
👍33👎6😁43
У вівторок 21го жовтня о 21й годині до когось поїде LCR пінцет ZOYI ZT-MD2.
Але одразу попереджаю, що у одного дядька криві руки і коли він його збирав, то погнув кнопки. ВОни працюють, але морально налаштуйте себе, що доведеться рано-чи пізно їх замінити.
Відео про нього знайдете за пошуком - LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2

Посилання на пінцет - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vZWoYn

Умови - НП, повний перегляд відео і коментар, навіщо він вам потрібен.
👍65🔥53❤‍🔥1
І зойка дуже схожа на SNAKOL BD2
Але SNAKOL BD2 дешевше зараз.
Характеристики точно такі самі.
Наберемо 300 вподобайок, купую на огляд.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hBcCEx
👍150
ALIENTEK LT1 - ще один дуже схожий девайс.
І тут є навіть 1.0Vrms.
Історія така сама - набираємо 300 вподобайок і роблю огляд та тест.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c32lsCQj
👍163😁2🤝1
Бачу, що купуюсь ось такі штуки.
Портативний дизельний нагрівач.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45X7Q4P
👍47😱18🤔4
Осцилографи бюджетної серії від Siglent коштують дешевше ніж Rigol, але характеристики кращі.
Більше семплів в секунду, є декодер послідовних протоколів, є одразу FFT.

https://s.click.aliexpress.com/e/_c32Fs4JN
👍43🤔76