BootUse UA
До когось з моїх підписників поїде жити тестер ємності акумуляторних батарей Atorch DT20w. Підключається до екосистеми Туя. Огляд на нього робив у цьому відео. Розіграю 4 жовтня. Умови прості. Тицяйте кнопу Брати участь. Перегляд відео (будь-якого) але бажано…
Переможці: @qqaaerat
🍾53🎉25👍4🤬1
І знову покупці побігли на алі купувати сонячні інвертори, що мене трішки дивує.
Anenrn 4.2 kW під батарею 24В.
І ціна норм. А з кодом
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EcbVk7
Anenrn 4.2 kW під батарею 24В.
І ціна норм. А з кодом
UA1020 ще менша на 20$.https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EcbVk7
👍50⚡3🤣3🤔2
https://youtu.be/9LizDM84UtI
Готово.
Зробив огляд на LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2 (не плутайте з МД1).
Девайс дійсно хороший і однозначно стане популярним.
В домашній лабі такий девайс займе достойне місце.
Готово.
Зробив огляд на LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2 (не плутайте з МД1).
Девайс дійсно хороший і однозначно стане популярним.
В домашній лабі такий девайс займе достойне місце.
YouTube
Крутий девайс в домашню лабу - LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2. Огляд, тестування, що всередині?
LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2 випустили в 2025 році. Це LCR вимірювач у вигляді пінцета, який може наступне:
- вимірювати опір, ємність, індуктивність, ESR, добротність, напругу.
- є режим сканування.
- перевірка діодів.
- генератор сигналів.
- передавати дані…
- вимірювати опір, ємність, індуктивність, ESR, добротність, напругу.
- є режим сканування.
- перевірка діодів.
- генератор сигналів.
- передавати дані…
👍69🔥7❤3
Є у мене дуйчик, якому 25 років. Пів стола займає, може тому й не люблю ним користуватись.
А тут Fnirsi SAG-55.
І наче недорого.
Але ж паяю я зараз мало.
Панове, що ви скажете на тему компактного дуйчика?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4apoQiL
А тут Fnirsi SAG-55.
І наче недорого.
Але ж паяю я зараз мало.
Панове, що ви скажете на тему компактного дуйчика?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4apoQiL
👍69🔥16🤔10👎2
Питають в коментарях, коли буде огляд на Rigol DHO804.
Мабуть ніколи.
Апарат достойний, працювати на ньому - задоволення.
Не хакав, бо не розумію потреби в цьому (поки що).
Коротше - сало, як сало, чого його пробувати..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4lwBubN
Мабуть ніколи.
Апарат достойний, працювати на ньому - задоволення.
Не хакав, бо не розумію потреби в цьому (поки що).
Коротше - сало, як сало, чого його пробувати..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4lwBubN
🤔34🔥21🤣8❤2
Регульоване джерело живлення до 70В 25А.
Але для роботи потрібен ще блок живлення. .
Вміє лише знижувати напругу.
Сам користуюсь Riden RD6024, але схоже, що вони зараз надто дорогі.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c39fGYxv
Але для роботи потрібен ще блок живлення. .
Вміє лише знижувати напругу.
Сам користуюсь Riden RD6024, але схоже, що вони зараз надто дорогі.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c39fGYxv
👍41❤4
Один за найпопулярніших товарів сьогодні, які купують на алі.
Інверторна JK BMS.
Інверторні БМС можна під'єднувати до сонячних інверторів,я кі вміють спілкуватись з БМСками.
Звичайні JK BMS майже не купують.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VL0IGL
Інверторна JK BMS.
Інверторні БМС можна під'єднувати до сонячних інверторів,я кі вміють спілкуватись з БМСками.
Звичайні JK BMS майже не купують.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VL0IGL
👍42😁13❤3
Сонячний інвертор на 2 напруги акумів - 12В та 24В.
З 12В акуммом максимальна потужність 2300Вт.
з 24В - 4200Вт.
Коли таке буде на 24-48В?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45zHTUJ
З 12В акуммом максимальна потужність 2300Вт.
з 24В - 4200Вт.
Коли таке буде на 24-48В?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45zHTUJ
👍56💯5❤🔥3❤2
Є у мене 2 плати JKESS BMS для батареї до 8 секцій та 200А.
Огляд на них я робив і навіть розкручував, дивився як вони зроблені всередині.
І зроблені дуже круто.
Але нажаль, виробник цей проект звертає, оновлення софта нема, навіть з гугл магазину прибрали додаток JKESS (хоча його можна в інтернеті знайти).
Є плати комунікації, можна до інверторів підключати.
Якщо коротко - плати круті, софт гівно.
І ще й софт не правильно показує струм, хоча потужність показує правильно.
Тож продам 2 штуки за 100 баксів, може кому підійде для якогось одноразового і не тільки проекту.
UPD. ВЖЕ ЗАБРАЛИ.
Але є ще інвертор та зарядний пристрій.
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/nvertor-datouboss-12v-24v-zaryadniy-pristry-htrc-na-12-24v-IDZ6OZb.html
Огляд на них я робив і навіть розкручував, дивився як вони зроблені всередині.
І зроблені дуже круто.
Але нажаль, виробник цей проект звертає, оновлення софта нема, навіть з гугл магазину прибрали додаток JKESS (хоча його можна в інтернеті знайти).
Є плати комунікації, можна до інверторів підключати.
Якщо коротко - плати круті, софт гівно.
І ще й софт не правильно показує струм, хоча потужність показує правильно.
Тож продам 2 штуки за 100 баксів, може кому підійде для якогось одноразового і не тільки проекту.
UPD. ВЖЕ ЗАБРАЛИ.
Але є ще інвертор та зарядний пристрій.
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/nvertor-datouboss-12v-24v-zaryadniy-pristry-htrc-na-12-24v-IDZ6OZb.html
😢17👍11❤2
GMKtec K8 Plus.
Зараз ціна на нього надто висока, тож купувати нема сенсу.
Але пост про те, що в ньому глючить Wifi - в якийсь момент може просто пропадати зв'зок. І з Блютузом теж не все добре.
Як виявилось - проблема в wifi адаптера на Intel AX200. Замінив на МТ7921 і питань нема - працює все як годинник.
Така бідося.
GMKtec K8 Plus - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Sw5SeP
MT7925 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3TZpWjv
Зараз ціна на нього надто висока, тож купувати нема сенсу.
Але пост про те, що в ньому глючить Wifi - в якийсь момент може просто пропадати зв'зок. І з Блютузом теж не все добре.
Як виявилось - проблема в wifi адаптера на Intel AX200. Замінив на МТ7921 і питань нема - працює все як годинник.
Така бідося.
GMKtec K8 Plus - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Sw5SeP
MT7925 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3TZpWjv
👍36☃3🤔3❤1
Як би не гнали на Фнірсі, але є у них круті родзинки.
Наприклад, футляр для паяльника.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4LDuwWn
Наприклад, футляр для паяльника.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4LDuwWn
😁50👍44❤4😱1
14.10.2025 о 1й годині ночі на аліекспрес стартує Brand Day.
Пишуть, що знижки на всі товари, але можуть бути лише на окремі.
Пишуть, що знижки на всі товари, але можуть бути лише на окремі.
ZHOVTUKR004 - 4 від 35ZHOVTUKR08 - 8 від 69ZHOVTUKR012 - 12 від 109ZHOVTUKR025 - 25 від 209ZHOVTUKR040 - 40 від 329👍35🔥7❤3
Регульоване джерело живлення ZK-10022.
Видає напруги від 0 до 125В і струм до 22А.
Потрібен блок живлення.
І лише питання - навіщо такі великі напруги?
Я колись тестував сонячний вхід зарядної станції напругою в 120В. Було діло.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4bbuTOB
Видає напруги від 0 до 125В і струм до 22А.
Потрібен блок живлення.
І лише питання - навіщо такі великі напруги?
Я колись тестував сонячний вхід зарядної станції напругою в 120В. Було діло.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4bbuTOB
👍43🤔10❤3
Є на алі така штукенція - годинник в якому використовуються невеликі екрани.
Модель H401 H402.
Годинник цікавий тим, що на кожен екран можна виводити будь-яке зображення, тобто кастомізувати на свій смак.
Є також альтернативні прошивки.
Керується по віфі за допомогою додатку IPSTUBE.
Така собі прикраса на робочий стіл.
Не Туя, і нема сумісності з ХА (може нема).
https://s.click.aliexpress.com/e/_c31P9bFp
Модель H401 H402.
Годинник цікавий тим, що на кожен екран можна виводити будь-яке зображення, тобто кастомізувати на свій смак.
Є також альтернативні прошивки.
Керується по віфі за допомогою додатку IPSTUBE.
Така собі прикраса на робочий стіл.
Не Туя, і нема сумісності з ХА (може нема).
https://s.click.aliexpress.com/e/_c31P9bFp
👍21👎19👀10❤3
І зовсім недавно у них з'явились Quantum Clock H407 - екран з роздільною здатністю 960*360.
І його також можна кастомізувати - фоторамка, різні фони.
З ХА теж поки ще не працює.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JyKHER
PS. Чесно стирив у Квазіса. Дякую йому за такі цікаві штуки.
І його також можна кастомізувати - фоторамка, різні фони.
З ХА теж поки ще не працює.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JyKHER
PS. Чесно стирив у Квазіса. Дякую йому за такі цікаві штуки.
👍33👎6😁4❤3
У вівторок 21го жовтня о 21й годині до когось поїде LCR пінцет ZOYI ZT-MD2.
Але одразу попереджаю, що у одного дядька криві руки і коли він його збирав, то погнув кнопки. ВОни працюють, але морально налаштуйте себе, що доведеться рано-чи пізно їх замінити.
Відео про нього знайдете за пошуком -
Посилання на пінцет - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vZWoYn
Умови - НП, повний перегляд відео і коментар, навіщо він вам потрібен.
Але одразу попереджаю, що у одного дядька криві руки і коли він його збирав, то погнув кнопки. ВОни працюють, але морально налаштуйте себе, що доведеться рано-чи пізно їх замінити.
Відео про нього знайдете за пошуком -
LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2Посилання на пінцет - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vZWoYn
Умови - НП, повний перегляд відео і коментар, навіщо він вам потрібен.
👍65🔥5❤3❤🔥1
І зойка дуже схожа на SNAKOL BD2
Але SNAKOL BD2 дешевше зараз.
Характеристики точно такі самі.
Наберемо 300 вподобайок, купую на огляд.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hBcCEx
Але SNAKOL BD2 дешевше зараз.
Характеристики точно такі самі.
Наберемо 300 вподобайок, купую на огляд.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hBcCEx
👍150
ALIENTEK LT1 - ще один дуже схожий девайс.
І тут є навіть 1.0Vrms.
Історія така сама - набираємо 300 вподобайок і роблю огляд та тест.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32lsCQj
І тут є навіть 1.0Vrms.
Історія така сама - набираємо 300 вподобайок і роблю огляд та тест.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c32lsCQj
👍163😁2🤝1