Приїхав до мене Gmktec K8 Plus на 8845HS.
Процесор за характеристиками схожий на райзен 255, який використовується в GMKtec K12. Але у 8845HS є вбудований NPU - модуль для роботи зі штучним інтелектом.
Доповідаю - можна було купувати GMKtec K12, бо софта, який вміє працювати з NPU 8040 серії тупо нема.
Хоча, може колись з'явиться.
Мінік норм. Під навантаженням шумить менше ніж мій на 6600Н.
І суттєво менше ніж десктопи.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3oLDfwR
Процесор за характеристиками схожий на райзен 255, який використовується в GMKtec K12. Але у 8845HS є вбудований NPU - модуль для роботи зі штучним інтелектом.
Доповідаю - можна було купувати GMKtec K12, бо софта, який вміє працювати з NPU 8040 серії тупо нема.
Хоча, може колись з'явиться.
Мінік норм. Під навантаженням шумить менше ніж мій на 6600Н.
І суттєво менше ніж десктопи.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3oLDfwR
🔥42👍18❤1🤨1
GL.iNet GL-BE9300 (Flint 3) First Tri-band Wi-Fi 7 Home Router 5× 2.5G.
З промокодом UKRZHOVTEN20 можна взяти за 152$
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4qIVTfZ
З промокодом UKRZHOVTEN20 можна взяти за 152$
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4qIVTfZ
👎23🤔13👍8☃2
GMKtec G3 Mini PC Intel Alder Lake N100.
Версію на 8 ГБ оперативки можна взяти за 85 (це без монеток).
А версію на 16 ГБ - за 106.
Виробник непоганий, багато хто користується подібними мініпк як серверари розумного будинку, а хтось купує батькам або як медіа приставку.
Виробник норм.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c39kkhQJ
Версію на 8 ГБ оперативки можна взяти за 85 (це без монеток).
А версію на 16 ГБ - за 106.
Виробник непоганий, багато хто користується подібними мініпк як серверари розумного будинку, а хтось купує батькам або як медіа приставку.
Виробник норм.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c39kkhQJ
👍54❤3🍾2👎1
Опублікував і видалив.
Красива штука але під квадратний великий підрозетник.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ql0tzN
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3aRrP2B
Красива штука але під квадратний великий підрозетник.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ql0tzN
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3aRrP2B
👍25😁12😢1
І знову купують плати ДБЖ.
Огляд на неї я робив у відео тут.
І до сьогодні це одна з самих популярних плат для ДБЖ роутерів, домашніх серверів і не тільки.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3UuiRHV
тут дешевше - https://ali.ski/7JfmvF
Огляд на неї я робив у відео тут.
І до сьогодні це одна з самих популярних плат для ДБЖ роутерів, домашніх серверів і не тільки.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3UuiRHV
тут дешевше - https://ali.ski/7JfmvF
👍72❤1👎1
Ну що, потужні маніяки, засумували за потужностями?
Плата павербанкудля збоченців для самостійної збірки з сумарною потужністю 280Вт.
Це продовження плат на 140Вт (посилання на відео), які на сьогодняшній день рахую вдалими.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4MKNjYF
Наберемо 200 вподобайок до вечора, куплю і огляну.
Плата павербанку
Це продовження плат на 140Вт (посилання на відео), які на сьогодняшній день рахую вдалими.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4MKNjYF
Наберемо 200 вподобайок до вечора, куплю і огляну.
1👍359😱5❤3🔥3
Доїхало! LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2.
Купуйте з калібрувальними резисторами.
- Генератор сигналів до 10 кГц (синусоїда 100 кГц).
- режим сортування (але не знайшов його)
- режим сканування .
- вимірювання напруги до 30В.
- запис в форматі Ексель.
- вимірює точно.
- огляд готую.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3IEtqDh
Купуйте з калібрувальними резисторами.
- Генератор сигналів до 10 кГц (синусоїда 100 кГц).
- режим сортування (але не знайшов його)
- режим сканування .
- вимірювання напруги до 30В.
- запис в форматі Ексель.
- вимірює точно.
- огляд готую.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3IEtqDh
1👍31👀30❤3❤🔥2
BootUse UA
До когось з моїх підписників поїде жити тестер ємності акумуляторних батарей Atorch DT20w. Підключається до екосистеми Туя. Огляд на нього робив у цьому відео. Розіграю 4 жовтня. Умови прості. Тицяйте кнопу Брати участь. Перегляд відео (будь-якого) але бажано…
Переможці: @qqaaerat
🍾53🎉25👍4🤬1
І знову покупці побігли на алі купувати сонячні інвертори, що мене трішки дивує.
Anenrn 4.2 kW під батарею 24В.
І ціна норм. А з кодом
https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EcbVk7
Anenrn 4.2 kW під батарею 24В.
І ціна норм. А з кодом
UA1020 ще менша на 20$.https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EcbVk7
👍50⚡3🤣3🤔2
https://youtu.be/9LizDM84UtI
Готово.
Зробив огляд на LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2 (не плутайте з МД1).
Девайс дійсно хороший і однозначно стане популярним.
В домашній лабі такий девайс займе достойне місце.
Готово.
Зробив огляд на LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2 (не плутайте з МД1).
Девайс дійсно хороший і однозначно стане популярним.
В домашній лабі такий девайс займе достойне місце.
YouTube
Крутий девайс в домашню лабу - LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2. Огляд, тестування, що всередині?
LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2 випустили в 2025 році. Це LCR вимірювач у вигляді пінцета, який може наступне:
- вимірювати опір, ємність, індуктивність, ESR, добротність, напругу.
- є режим сканування.
- перевірка діодів.
- генератор сигналів.
- передавати дані…
- вимірювати опір, ємність, індуктивність, ESR, добротність, напругу.
- є режим сканування.
- перевірка діодів.
- генератор сигналів.
- передавати дані…
👍69🔥7❤3
Є у мене дуйчик, якому 25 років. Пів стола займає, може тому й не люблю ним користуватись.
А тут Fnirsi SAG-55.
І наче недорого.
Але ж паяю я зараз мало.
Панове, що ви скажете на тему компактного дуйчика?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4apoQiL
А тут Fnirsi SAG-55.
І наче недорого.
Але ж паяю я зараз мало.
Панове, що ви скажете на тему компактного дуйчика?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4apoQiL
👍69🔥16🤔10👎2
Питають в коментарях, коли буде огляд на Rigol DHO804.
Мабуть ніколи.
Апарат достойний, працювати на ньому - задоволення.
Не хакав, бо не розумію потреби в цьому (поки що).
Коротше - сало, як сало, чого його пробувати..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4lwBubN
Мабуть ніколи.
Апарат достойний, працювати на ньому - задоволення.
Не хакав, бо не розумію потреби в цьому (поки що).
Коротше - сало, як сало, чого його пробувати..
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4lwBubN
🤔34🔥21🤣8❤2
Регульоване джерело живлення до 70В 25А.
Але для роботи потрібен ще блок живлення. .
Вміє лише знижувати напругу.
Сам користуюсь Riden RD6024, але схоже, що вони зараз надто дорогі.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c39fGYxv
Але для роботи потрібен ще блок живлення. .
Вміє лише знижувати напругу.
Сам користуюсь Riden RD6024, але схоже, що вони зараз надто дорогі.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c39fGYxv
👍41❤4
Один за найпопулярніших товарів сьогодні, які купують на алі.
Інверторна JK BMS.
Інверторні БМС можна під'єднувати до сонячних інверторів,я кі вміють спілкуватись з БМСками.
Звичайні JK BMS майже не купують.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VL0IGL
Інверторна JK BMS.
Інверторні БМС можна під'єднувати до сонячних інверторів,я кі вміють спілкуватись з БМСками.
Звичайні JK BMS майже не купують.
https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VL0IGL
👍42😁13❤3
Сонячний інвертор на 2 напруги акумів - 12В та 24В.
З 12В акуммом максимальна потужність 2300Вт.
з 24В - 4200Вт.
Коли таке буде на 24-48В?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45zHTUJ
З 12В акуммом максимальна потужність 2300Вт.
з 24В - 4200Вт.
Коли таке буде на 24-48В?
https://s.click.aliexpress.com/e/_c45zHTUJ
👍56💯5❤🔥3❤2
Є у мене 2 плати JKESS BMS для батареї до 8 секцій та 200А.
Огляд на них я робив і навіть розкручував, дивився як вони зроблені всередині.
І зроблені дуже круто.
Але нажаль, виробник цей проект звертає, оновлення софта нема, навіть з гугл магазину прибрали додаток JKESS (хоча його можна в інтернеті знайти).
Є плати комунікації, можна до інверторів підключати.
Якщо коротко - плати круті, софт гівно.
І ще й софт не правильно показує струм, хоча потужність показує правильно.
Тож продам 2 штуки за 100 баксів, може кому підійде для якогось одноразового і не тільки проекту.
UPD. ВЖЕ ЗАБРАЛИ.
Але є ще інвертор та зарядний пристрій.
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/nvertor-datouboss-12v-24v-zaryadniy-pristry-htrc-na-12-24v-IDZ6OZb.html
Огляд на них я робив і навіть розкручував, дивився як вони зроблені всередині.
І зроблені дуже круто.
Але нажаль, виробник цей проект звертає, оновлення софта нема, навіть з гугл магазину прибрали додаток JKESS (хоча його можна в інтернеті знайти).
Є плати комунікації, можна до інверторів підключати.
Якщо коротко - плати круті, софт гівно.
І ще й софт не правильно показує струм, хоча потужність показує правильно.
Тож продам 2 штуки за 100 баксів, може кому підійде для якогось одноразового і не тільки проекту.
UPD. ВЖЕ ЗАБРАЛИ.
Але є ще інвертор та зарядний пристрій.
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/nvertor-datouboss-12v-24v-zaryadniy-pristry-htrc-na-12-24v-IDZ6OZb.html
😢17👍11❤2
GMKtec K8 Plus.
Зараз ціна на нього надто висока, тож купувати нема сенсу.
Але пост про те, що в ньому глючить Wifi - в якийсь момент може просто пропадати зв'зок. І з Блютузом теж не все добре.
Як виявилось - проблема в wifi адаптера на Intel AX200. Замінив на МТ7921 і питань нема - працює все як годинник.
Така бідося.
GMKtec K8 Plus - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Sw5SeP
MT7925 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3TZpWjv
Зараз ціна на нього надто висока, тож купувати нема сенсу.
Але пост про те, що в ньому глючить Wifi - в якийсь момент може просто пропадати зв'зок. І з Блютузом теж не все добре.
Як виявилось - проблема в wifi адаптера на Intel AX200. Замінив на МТ7921 і питань нема - працює все як годинник.
Така бідося.
GMKtec K8 Plus - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Sw5SeP
MT7925 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3TZpWjv
👍36☃3🤔3❤1