З 14.07 ( з 1ї годинин ночі) на аліекспрес буде AliExpress July Getaway Deals.
Коди для України:
Коди для Польщі:
Якщо потрібні коди для інших країн, напишіть, додам.
До цих кодів вказано період дії Jul 13, 2025, 3:00:00 PM -- Jul 20, 2025, 2:59:59 PM.4
Коди для України:
BOOTLITO03 - знижка 3 від 29$BOOTLITO06 - знижка 6 від 49$BOOTLITO10 - знижка 10 від 79$BOOTLITO20 - знижка 20 від 159$BOOTLITO30 - знижка 30 від 249$BOOTLITO40 - знижка 40 від 369$BOOTLITO50 - знижка 50 від 469$Коди для Польщі:
POLSKALITO03 - знижка 3 від 29$POLSKALITO06 - знижка 6 від 49$POLSKALITO10 - знижка 10 від 79$POLSKALITO20 - знижка 20 від 159$POLSKALITO30 - знижка 30 від 249$POLSKALITO40 - знижка 40 від 369$POLSKALITO50 - знижка 50 від 469$Якщо потрібні коди для інших країн, напишіть, додам.
До цих кодів вказано період дії Jul 13, 2025, 3:00:00 PM -- Jul 20, 2025, 2:59:59 PM.4
🔥37❤8😁8👍6
Коди для інших країн. (окрім DE,BD,RS,SRB,RU,BH,UA,FR,SA,QA,BR,MA,SG,DZ,GB,UK,BY,MD,ME,KG,GE,OM,US,AE,UZ,KR,MX,IT,AM,KW,ES,KZ,AR,RE,TH,AU,TJ,NG,AZ,TM,PK,PL,TR,NL,LK)
Період дії Jul 14, 2025, 12:00:00 AM -- Jul 20, 2025, 11:59:59 PM
LITOINSHI03 - знижка 3 від 29$LITOINSHI06 - знижка 6 від 49$LITOINSHI10 - знижка 10 від 79$LITOINSHI20 - знижка 20 від 159$LITOINSHI30 - знижка 30 від 249$LITOINSHI40 - знижка 40 від 369$LITOINSHI50 - знижка 50 від 469$Період дії Jul 14, 2025, 12:00:00 AM -- Jul 20, 2025, 11:59:59 PM
👍19❤5
BootUse UA
Лежать без діла 2 розумні вимикача Aqara E1 з нейтраллю. Ними я користувався півтора року, але зараз знайшов вимикачі сенсорні від Туя і поступово буду на них і міняти ці акаровські вимикачі. Тож якщо вам цікаво отримати і спробувати їх в своєму розумному…
Переможці: SeriyYasen
🎉42🔥26🤨11👎4
Через кілька годин (о 1й годині ночі 14.07.25) стартує розпродаж.
Один з кандидатів на придбання - це мініпк на 4700U.
Зараз якраз на нього роблю огляд.
Версію barebone (без оперативки на накопичувача) можна буде придбати за 109$ (може ще трішки дешевше).
Але це мінік більше для роботи, ніж сервера - він споживає більше ніж N100, шумливіший. Але і продуктивніший.
Є type-c через який виводиться відео і можна живити інші пристрої.
Wifi6 600 Мбіт
1 GbE
DDR4 3200 2 слота.
2280 + 2242
19В живлення.
Блок живлення 19В 3.42А - 65Вт
Танчики таще на середніх.
https://s.click.aliexpress.com/e/_onna4nq
Один з кандидатів на придбання - це мініпк на 4700U.
Зараз якраз на нього роблю огляд.
Версію barebone (без оперативки на накопичувача) можна буде придбати за 109$ (може ще трішки дешевше).
Але це мінік більше для роботи, ніж сервера - він споживає більше ніж N100, шумливіший. Але і продуктивніший.
Є type-c через який виводиться відео і можна живити інші пристрої.
Wifi6 600 Мбіт
1 GbE
DDR4 3200 2 слота.
2280 + 2242
19В живлення.
Блок живлення 19В 3.42А - 65Вт
Танчики таще на середніх.
https://s.click.aliexpress.com/e/_onna4nq
👍56❤6
І одразу оператива до нього.
SODIMM DDR4 3200.
Процесор 4700U підтримує до 32Гб оперативи DDR4 3200. Хоча на сайті виробника мініпк написано, що до 64Гб підтримує.
https://s.click.aliexpress.com/e/_olCGXYG
На фіолетових самсунговські чіпи стоять.
SODIMM DDR4 3200.
Процесор 4700U підтримує до 32Гб оперативи DDR4 3200. Хоча на сайті виробника мініпк написано, що до 64Гб підтримує.
https://s.click.aliexpress.com/e/_olCGXYG
На фіолетових самсунговські чіпи стоять.
👍31🤔4❤1
Їде!!!
Ryzhen 3 4300u на заміну N100.
Купив тому, що має порти 2,5 GbE, а мені для тестів якраз цього не вистачало.
А ще там буде 32 ГБ оперативи (це вже бавлюсь).
Мінус- 19В живлення.
З промокодом USGD20 (взяв на сторінці продавця) машина + 32 ГБ оперативки стала в 159$ Не мало, але мені саме потрібні були 2,5 GbE.
https://s.click.aliexpress.com/e/_op0LTio
Ryzhen 3 4300u на заміну N100.
Купив тому, що має порти 2,5 GbE, а мені для тестів якраз цього не вистачало.
А ще там буде 32 ГБ оперативи (це вже бавлюсь).
Мінус- 19В живлення.
З промокодом USGD20 (взяв на сторінці продавця) машина + 32 ГБ оперативки стала в 159$ Не мало, але мені саме потрібні були 2,5 GbE.
https://s.click.aliexpress.com/e/_op0LTio
👍61😱6👌5❤4
Простий спосіб додати до компа 2,5 GbE - це використати адаптер USB-2.5GbE.
З USB2.0 не вийде.
https://s.click.aliexpress.com/e/_omlu1Bg
З USB2.0 не вийде.
https://s.click.aliexpress.com/e/_omlu1Bg
👍48❤2🤔2💯1
І додам ще роутер Flint 2.
Має 2 порти 2,5GbE, але лише один може працювати як LAN.
Хоча цим питанням я ще не займався, але сподівають, що на WAN можна віддати один з 1GbE портів, а обидва 2.5GbE перевести на LAN.
OpenWRT, є вебінтерфейс Luci і альтернативні прошивки.
https://s.click.aliexpress.com/e/_onZDALk
Має 2 порти 2,5GbE, але лише один може працювати як LAN.
Хоча цим питанням я ще не займався, але сподівають, що на WAN можна віддати один з 1GbE портів, а обидва 2.5GbE перевести на LAN.
OpenWRT, є вебінтерфейс Luci і альтернативні прошивки.
https://s.click.aliexpress.com/e/_onZDALk
🔥27🤔11👍6❤1
BootUse UA
Не хочете дивитись відео? Тоді спробую інший метод - розіграю горщик. Якщо цікаво, то: 1. Натискай Брати участь 2. Подивитись відео - https://youtu.be/4GEoMzcxQTY 3. Написати коментар, бажано з описом для кого чи для чого вам розумний горщик для рослин. Увага!…
Переможці: @roman_r321
🍾24👍9👎3⚡1
Лежить без діла зарядний пристрій для літій-іонних акумуляторів ToolkitRC M7.
Зазвичай таке використовують для заряджання акумуляторів для дронів.
Тож якщо вам таке потрібно - натискайте Брати участь.
Буде розіграно 19.07.25 о 21:00.
Характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_oChRpLk
Зазвичай таке використовують для заряджання акумуляторів для дронів.
Тож якщо вам таке потрібно - натискайте Брати участь.
Буде розіграно 19.07.25 о 21:00.
Характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_oChRpLk
👍118🔥27😍4❤3
Термопаста з фазовим переходом.
Хороша заміна термопасти на китайських і не тільки компах.
https://s.click.aliexpress.com/e/_opoii0m
Хороша заміна термопасти на китайських і не тільки компах.
https://s.click.aliexpress.com/e/_opoii0m
🤔49👍29😁4❤1
BootUse UA
Лежить без діла зарядний пристрій для літій-іонних акумуляторів ToolkitRC M7. Зазвичай таке використовують для заряджання акумуляторів для дронів. Тож якщо вам таке потрібно - натискайте Брати участь. Буде розіграно 19.07.25 о 21:00. Характеристики тут …
Переможці: @sergiysergiy12
🎉90👍19😭14🔥2
Для тих, хто купив мініПК на АМД процесорах може бути дещо несподіванкою, що вони працюють від напруг 19В.
Тож для системи резервного живлення можна придбати ось такий підвищувач-знижувач напруги.
Вхідні - 5-32В.
Вихідні 1-30В.
10А - максимальний струм.
https://s.click.aliexpress.com/e/_oCqljSI
Тож для системи резервного живлення можна придбати ось такий підвищувач-знижувач напруги.
Вхідні - 5-32В.
Вихідні 1-30В.
10А - максимальний струм.
https://s.click.aliexpress.com/e/_oCqljSI
👌58❤17👍15🤨3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Thread пристрої вже тут.
Відео вже в процесі. День-два.
Відео вже в процесі. День-два.
👍110🔥22😁4❤1
https://s.click.aliexpress.com/e/_oovQlRi
Приїхав на радіацію реагує, але потрібен тестовий пристрій та зразки.
Напишіть, якщо можете дати таке на кілка днів.
UPD: знайшлись і зразки і дозиметр.
Приїхав на радіацію реагує, але потрібен тестовий пристрій та зразки.
Напишіть, якщо можете дати таке на кілка днів.
UPD: знайшлись і зразки і дозиметр.
👍56😁7❤2
Лежить без діла отака маска. Дорослим вона точно не цікава, а для дітвори може бути забавкою.
Розіграю в четвер 24.07.2025.
Гляньте на характеристики, якщо підходить - тицяйте Брати участь.
https://s.click.aliexpress.com/e/_oEru82y
Розіграю в четвер 24.07.2025.
Гляньте на характеристики, якщо підходить - тицяйте Брати участь.
https://s.click.aliexpress.com/e/_oEru82y
😁107🔥15❤13🍓6
Сок контент!!
Тепер ви самостійно можете створювати Thread пристрої для розумного будинку.
Відео про створення першого пристрою знайдете за посиланням.
Тепер ви самостійно можете створювати Thread пристрої для розумного будинку.
Відео про створення першого пристрою знайдете за посиланням.
❤73🔥39👍28