Forwarded from Igor Bulavko
Новий SOYO M4Plus (замовлений на аліку 01.06.2025)
Дуже шумний та не буває холоднішим за 60°
Дуже шумний та не буває холоднішим за 60°
😨80👍12❤3😁3
Підписники звернули увагу на зниження цін на мініпк з процесором 4700U. Barebone (без накопичувача та оперативки) під час акції придбали за 95$.
Але це вже процесор продуктивніший ніж N100 і його можна використовувати і для графічних чи відеоредакторів.
Порівняння процесорів тут. 6600Н там буде - це проц, на якому я і роблю відоси. Але то ще дорожчий проц.
https://s.click.aliexpress.com/e/_ok107HG
Але це вже процесор продуктивніший ніж N100 і його можна використовувати і для графічних чи відеоредакторів.
Порівняння процесорів тут. 6600Н там буде - це проц, на якому я і роблю відоси. Але то ще дорожчий проц.
https://s.click.aliexpress.com/e/_ok107HG
👍34🤨4❤3👎1
З 14.07 ( з 1ї годинин ночі) на аліекспрес буде AliExpress July Getaway Deals.
Коди для України:
Коди для Польщі:
Якщо потрібні коди для інших країн, напишіть, додам.
До цих кодів вказано період дії Jul 13, 2025, 3:00:00 PM -- Jul 20, 2025, 2:59:59 PM.4
Коди для України:
BOOTLITO03 - знижка 3 від 29$BOOTLITO06 - знижка 6 від 49$BOOTLITO10 - знижка 10 від 79$BOOTLITO20 - знижка 20 від 159$BOOTLITO30 - знижка 30 від 249$BOOTLITO40 - знижка 40 від 369$BOOTLITO50 - знижка 50 від 469$Коди для Польщі:
POLSKALITO03 - знижка 3 від 29$POLSKALITO06 - знижка 6 від 49$POLSKALITO10 - знижка 10 від 79$POLSKALITO20 - знижка 20 від 159$POLSKALITO30 - знижка 30 від 249$POLSKALITO40 - знижка 40 від 369$POLSKALITO50 - знижка 50 від 469$Якщо потрібні коди для інших країн, напишіть, додам.
До цих кодів вказано період дії Jul 13, 2025, 3:00:00 PM -- Jul 20, 2025, 2:59:59 PM.4
🔥37❤8😁8👍6
Коди для інших країн. (окрім DE,BD,RS,SRB,RU,BH,UA,FR,SA,QA,BR,MA,SG,DZ,GB,UK,BY,MD,ME,KG,GE,OM,US,AE,UZ,KR,MX,IT,AM,KW,ES,KZ,AR,RE,TH,AU,TJ,NG,AZ,TM,PK,PL,TR,NL,LK)
Період дії Jul 14, 2025, 12:00:00 AM -- Jul 20, 2025, 11:59:59 PM
LITOINSHI03 - знижка 3 від 29$LITOINSHI06 - знижка 6 від 49$LITOINSHI10 - знижка 10 від 79$LITOINSHI20 - знижка 20 від 159$LITOINSHI30 - знижка 30 від 249$LITOINSHI40 - знижка 40 від 369$LITOINSHI50 - знижка 50 від 469$Період дії Jul 14, 2025, 12:00:00 AM -- Jul 20, 2025, 11:59:59 PM
👍19❤5
BootUse UA
Лежать без діла 2 розумні вимикача Aqara E1 з нейтраллю. Ними я користувався півтора року, але зараз знайшов вимикачі сенсорні від Туя і поступово буду на них і міняти ці акаровські вимикачі. Тож якщо вам цікаво отримати і спробувати їх в своєму розумному…
Переможці: SeriyYasen
🎉42🔥26🤨11👎4
Через кілька годин (о 1й годині ночі 14.07.25) стартує розпродаж.
Один з кандидатів на придбання - це мініпк на 4700U.
Зараз якраз на нього роблю огляд.
Версію barebone (без оперативки на накопичувача) можна буде придбати за 109$ (може ще трішки дешевше).
Але це мінік більше для роботи, ніж сервера - він споживає більше ніж N100, шумливіший. Але і продуктивніший.
Є type-c через який виводиться відео і можна живити інші пристрої.
Wifi6 600 Мбіт
1 GbE
DDR4 3200 2 слота.
2280 + 2242
19В живлення.
Блок живлення 19В 3.42А - 65Вт
Танчики таще на середніх.
https://s.click.aliexpress.com/e/_onna4nq
Один з кандидатів на придбання - це мініпк на 4700U.
Зараз якраз на нього роблю огляд.
Версію barebone (без оперативки на накопичувача) можна буде придбати за 109$ (може ще трішки дешевше).
Але це мінік більше для роботи, ніж сервера - він споживає більше ніж N100, шумливіший. Але і продуктивніший.
Є type-c через який виводиться відео і можна живити інші пристрої.
Wifi6 600 Мбіт
1 GbE
DDR4 3200 2 слота.
2280 + 2242
19В живлення.
Блок живлення 19В 3.42А - 65Вт
Танчики таще на середніх.
https://s.click.aliexpress.com/e/_onna4nq
👍56❤6
І одразу оператива до нього.
SODIMM DDR4 3200.
Процесор 4700U підтримує до 32Гб оперативи DDR4 3200. Хоча на сайті виробника мініпк написано, що до 64Гб підтримує.
https://s.click.aliexpress.com/e/_olCGXYG
На фіолетових самсунговські чіпи стоять.
SODIMM DDR4 3200.
Процесор 4700U підтримує до 32Гб оперативи DDR4 3200. Хоча на сайті виробника мініпк написано, що до 64Гб підтримує.
https://s.click.aliexpress.com/e/_olCGXYG
На фіолетових самсунговські чіпи стоять.
👍31🤔4❤1
Їде!!!
Ryzhen 3 4300u на заміну N100.
Купив тому, що має порти 2,5 GbE, а мені для тестів якраз цього не вистачало.
А ще там буде 32 ГБ оперативи (це вже бавлюсь).
Мінус- 19В живлення.
З промокодом USGD20 (взяв на сторінці продавця) машина + 32 ГБ оперативки стала в 159$ Не мало, але мені саме потрібні були 2,5 GbE.
https://s.click.aliexpress.com/e/_op0LTio
Ryzhen 3 4300u на заміну N100.
Купив тому, що має порти 2,5 GbE, а мені для тестів якраз цього не вистачало.
А ще там буде 32 ГБ оперативи (це вже бавлюсь).
Мінус- 19В живлення.
З промокодом USGD20 (взяв на сторінці продавця) машина + 32 ГБ оперативки стала в 159$ Не мало, але мені саме потрібні були 2,5 GbE.
https://s.click.aliexpress.com/e/_op0LTio
👍61😱6👌5❤4
Простий спосіб додати до компа 2,5 GbE - це використати адаптер USB-2.5GbE.
З USB2.0 не вийде.
https://s.click.aliexpress.com/e/_omlu1Bg
З USB2.0 не вийде.
https://s.click.aliexpress.com/e/_omlu1Bg
👍48❤2🤔2💯1
І додам ще роутер Flint 2.
Має 2 порти 2,5GbE, але лише один може працювати як LAN.
Хоча цим питанням я ще не займався, але сподівають, що на WAN можна віддати один з 1GbE портів, а обидва 2.5GbE перевести на LAN.
OpenWRT, є вебінтерфейс Luci і альтернативні прошивки.
https://s.click.aliexpress.com/e/_onZDALk
Має 2 порти 2,5GbE, але лише один може працювати як LAN.
Хоча цим питанням я ще не займався, але сподівають, що на WAN можна віддати один з 1GbE портів, а обидва 2.5GbE перевести на LAN.
OpenWRT, є вебінтерфейс Luci і альтернативні прошивки.
https://s.click.aliexpress.com/e/_onZDALk
🔥27🤔11👍6❤1