Приїхав сенсор 4в1.
Без конвертера не залетів в z2m.
ВЖЕ додано у z2m, але з версії 2.4.1
Температуру показує правильно.
Вологість теж.
Освітлення показує.
Мікрохвильовий датчик присутності спрацьовує одноразово, тобто якщо не рухатись, то через заданий час він напише, що нема нікого.
Час можна регулювати від 5 до 28800 с.
Повідомлення про виміряне освітлення від 1 хв до ...
https://s.click.aliexpress.com/e/_onAOpJS
З шлюзом Tuya без проблем. Доїхав за 13 днів.
Без конвертера не залетів в z2m.
ВЖЕ додано у z2m, але з версії 2.4.1
Температуру показує правильно.
Вологість теж.
Освітлення показує.
Мікрохвильовий датчик присутності спрацьовує одноразово, тобто якщо не рухатись, то через заданий час він напише, що нема нікого.
Час можна регулювати від 5 до 28800 с.
Повідомлення про виміряне освітлення від 1 хв до ...
https://s.click.aliexpress.com/e/_onAOpJS
З шлюзом Tuya без проблем. Доїхав за 13 днів.
👍46👌2
Сьогодні на розіграш йде регульований блок живлення GVDA 30В 10А. Служив мені вірою та правдою, але riden прийшов йому на заміну.
Увага - десь засунув мережевий кабель, не можу знайти, тож кабель вже самостійно.
Відео про нього тут - https://youtu.be/FBGoy8AbdPg
Технічні характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_olCkwnA
Розіграю в суботу 28.06.25.
Умови прості - повний перегляд будь-якого відео на каналі, та хороший коментар. Такі коментарі як"++", "хороше відео" і тд - це ні про що. Пишіть розлогі, де й як ви той чи інший пристрій будете використовувати. Бажано переглядати свіжі відео.
Увага - десь засунув мережевий кабель, не можу знайти, тож кабель вже самостійно.
Відео про нього тут - https://youtu.be/FBGoy8AbdPg
Технічні характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_olCkwnA
Розіграю в суботу 28.06.25.
Умови прості - повний перегляд будь-якого відео на каналі, та хороший коментар. Такі коментарі як"++", "хороше відео" і тд - це ні про що. Пишіть розлогі, де й як ви той чи інший пристрій будете використовувати. Бажано переглядати свіжі відео.
🔥162👍56⚡5👌3
І також є другий розіграш. Завершиться 27.06.25.
Екран з тачскріном та esp32 CYD TZT ESP32 LVGL.
Засвітився в якомусь відео про 3Д принтери.
Технічний опис тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_okvDnws.
Умови участі прості - тицяй на кнопу БРАТИ УЧАСТЬ, повний перегляд будь-якого відео на каналі (можна не одного, а всіх), і розлогі коментарі під будь-яким відео, бажано під останніми.
Дякую за перегляди та коментарі, якось стало зовсім мало і переглядів і коментарів і це не залежить від теми. І не тільки на моєму каналі.
Екран з тачскріном та esp32 CYD TZT ESP32 LVGL.
Засвітився в якомусь відео про 3Д принтери.
Технічний опис тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_okvDnws.
Умови участі прості - тицяй на кнопу БРАТИ УЧАСТЬ, повний перегляд будь-якого відео на каналі (можна не одного, а всіх), і розлогі коментарі під будь-яким відео, бажано під останніми.
Дякую за перегляди та коментарі, якось стало зовсім мало і переглядів і коментарів і це не залежить від теми. І не тільки на моєму каналі.
👍96🔥16❤5😍3
А ось і відео про цей сенсор.
Конвертер брав у Куна Кантерса, з версії zigbee2mqtt 2.4.1 буде працювати без конвертера.
Споживання вимірював за допомогою Fnirsi FNB58. Іншого інструмента для цього не знайшов.
https://youtu.be/dDSEl3Ih1Vg
Конвертер брав у Куна Кантерса, з версії zigbee2mqtt 2.4.1 буде працювати без конвертера.
Споживання вимірював за допомогою Fnirsi FNB58. Іншого інструмента для цього не знайшов.
https://youtu.be/dDSEl3Ih1Vg
YouTube
4in1 - Tuya Zigbee сенсор температури, вологості, освітленості та мікрохвильвий сенсор руху.
4 сенсори в одному пристрої - температури, вологості, освітленості та мікрохвильвий сенсор руху.
Подібні пристрої зручно використовувати для автоматизацій освітлення. Пристрій на батарейкай, тож його можна використовувати там, де нема мережі 230В.
Працює…
Подібні пристрої зручно використовувати для автоматизацій освітлення. Пристрій на батарейкай, тож його можна використовувати там, де нема мережі 230В.
Працює…
🔥44👍18❤1
Щодо радарів , то у Hilink цих радарів різних вистачає.
LD2410S - має мале споживання, можна підкидати до zigbee пристроїв.
LD2450 - виявляє до 3х людей і зони де вони знаходяться.
LD2461 - до 5 людей.
LD2415H - радар швидкості від 1 до 240 км/година.
Нескладно налаштовувати і можна використовувати в різних DIY пристроях.
https://s.click.aliexpress.com/e/_oC6Zicm
LD2410S - має мале споживання, можна підкидати до zigbee пристроїв.
LD2450 - виявляє до 3х людей і зони де вони знаходяться.
LD2461 - до 5 людей.
LD2415H - радар швидкості від 1 до 240 км/година.
Нескладно налаштовувати і можна використовувати в різних DIY пристроях.
https://s.click.aliexpress.com/e/_oC6Zicm
👍43❤17
Приїхав вимикач сенсорний від Moes з підсвіткою.
Tuya Zigbee.
- Реле не відв'язується, але можна перемкнути вимикач в режим Сцени, тоді як кнопка працює.
- сірий на картинці як чорний виглядає, але він сірий!
- пальці будуть залишатись, купуйте білі.
- дизайн - непогано.
- підсвітка - непогано.
- вбудована вібра - прикольно.
- друга підсвітка (нічна) - круто.
- реле тихесеньке.
- для z2m конвертер не повний вже зробив.
- вимикач з нейтраллю!
Фото не передають може краси девайса, але я побіг за білими..
Огляд буде може вже завтра.
https://s.click.aliexpress.com/e/_oDtFE9G
UPD. В з2м вдалось відв'язати реле та кнопку. І тепер кнопка керує сценами, а релешкою можна керувати через ХА.
Світлодіодні лампи не блимають!.
Tuya Zigbee.
- Реле не відв'язується, але можна перемкнути вимикач в режим Сцени, тоді як кнопка працює.
- сірий на картинці як чорний виглядає, але він сірий!
- пальці будуть залишатись, купуйте білі.
- дизайн - непогано.
- підсвітка - непогано.
- вбудована вібра - прикольно.
- друга підсвітка (нічна) - круто.
- реле тихесеньке.
- для z2m конвертер не повний вже зробив.
- вимикач з нейтраллю!
Фото не передають може краси девайса, але я побіг за білими..
Огляд буде може вже завтра.
https://s.click.aliexpress.com/e/_oDtFE9G
UPD. В з2м вдалось відв'язати реле та кнопку. І тепер кнопка керує сценами, а релешкою можна керувати через ХА.
Світлодіодні лампи не блимають!.
👍81❤11🔥3🤬2
Підрихтував конвертер і тепер реле та кнопку можна використовувати відокремлено.
Сподіваюсь, що хтось зробить ще складніший конвертер.
Коротше - ідеальний вимикач. на 99%.. У Акара Е1 - 90%.
https://youtu.be/AL7maena_Ao
Сподіваюсь, що хтось зробить ще складніший конвертер.
Коротше - ідеальний вимикач. на 99%.. У Акара Е1 - 90%.
https://youtu.be/AL7maena_Ao
YouTube
Сенсорний розумний вимикач Tuya Zigbee Moes SFL01-Z. Номінант на ідеальність.
Сенсорний розумний вимикач Tuya Zigbee Moes SFL01-Z з серії Moes Star Feather має матову скляну поверхню, вібромотор, підсвітку нічну та статуса вимикача. Є можливість перевести вимикач в режим Сцени (керування інщими пристроями за допомогою кнопки). Є режим…
👍52🔥12❤3
Вимикачі Aqara E1 є з нейтральною лінією, а є без.
Хороший дизайн.
Тихо спрацьовують.
Працюють з zigbee2mqtt.
Є можливість відв'язати реле та кнопку.
https://s.click.aliexpress.com/e/_olUU1Wi
Хороший дизайн.
Тихо спрацьовують.
Працюють з zigbee2mqtt.
Є можливість відв'язати реле та кнопку.
https://s.click.aliexpress.com/e/_olUU1Wi
👍55❤5👀3
Вкотре нагадую, що у нас є форум для спілкування. https://t.me/bootus_public_chat
А там є розділ Радіоринок - https://t.me/bootus_public_chat/4043
Можна щось продати/купити.
Але прошу розміщувати об'яви з ціною, не частіше 1 об'яви на тиждень. Якщо не купують, знижуйте ціну. І спілкування переносити в приватні повідомлення, а не в гілці Радіоринок.
А там є розділ Радіоринок - https://t.me/bootus_public_chat/4043
Можна щось продати/купити.
Але прошу розміщувати об'яви з ціною, не частіше 1 об'яви на тиждень. Якщо не купують, знижуйте ціну. І спілкування переносити в приватні повідомлення, а не в гілці Радіоринок.
Telegram
BootUse форум
Картинки на GIF бажано не постити і не спамити. Банити буду!! За жовч - в бан! Продавати можна! Але тільки легальне.
Наїзд на адміна - довічний бан.
Мат видаляється.
Наїзд на адміна - довічний бан.
Мат видаляється.
👍65❤4🤣1
BootUse UA
Сьогодні на розіграш йде регульований блок живлення GVDA 30В 10А. Служив мені вірою та правдою, але riden прийшов йому на заміну. Увага - десь засунув мережевий кабель, не можу знайти, тож кабель вже самостійно. Відео про нього тут - https://youtu.be/FBGoy8AbdPg…
Переможці: @Oleksii_Mohylevskyi
👍58🎉34🍾13😭10
Приїхало це чудо.
Якість пристрою - ракєта!
Tuya Wifi, інтегрується в Home Assistant.
Акумулятора вистачає годин на 15.
Реагує на звук, доторкання до корпусу та доторкання до рослини.
Як подарунок дитині -саме те.
https://s.click.aliexpress.com/e/_ooBZ9ry
Якість пристрою - ракєта!
Tuya Wifi, інтегрується в Home Assistant.
Акумулятора вистачає годин на 15.
Реагує на звук, доторкання до корпусу та доторкання до рослини.
Як подарунок дитині -саме те.
https://s.click.aliexpress.com/e/_ooBZ9ry
🔥52👍16👀3❤2
З 1 липня на аліекспрес буде липневий розпродаж.
Коди можуть діяти вже з 30 червня!!!
Старт розпродажу о 1й годині ночі. Коди швидко закінчуються.
Коди для України:
https://s.click.aliexpress.com/e/_oDhcZxG
Коди можуть діяти вже з 30 червня!!!
Старт розпродажу о 1й годині ночі. Коди швидко закінчуються.
Коди для України:
UALYP02 - знижка 2 від 19$UALITO05 - знижка 5 від 39$UALITO07 - знижка 7 від 59$UALYP10 - знижка 10 від 79$UALYP20 - знижка 20 від 169$UALITO30 - знижка 30 від 259$UALYP40 - знижка 40 від 369$https://s.click.aliexpress.com/e/_oDhcZxG
🔥33👍10❤4
В Україні таке продають від 2000 до 4200 грн.
На алі воно з доставкою 1000 грн коштує.
Що скажете, експерти?
https://s.click.aliexpress.com/e/_oD4v9zq
На алі воно з доставкою 1000 грн коштує.
Що скажете, експерти?
https://s.click.aliexpress.com/e/_oD4v9zq
🤔38❤7😁7👍3
Джерело вимпромінювання для тестування дозиметрів.
Хоча якщо у вас є вдома сенсор диму, то там теж є.
https://s.click.aliexpress.com/e/_oFrA0FO
Хоча якщо у вас є вдома сенсор диму, то там теж є.
https://s.click.aliexpress.com/e/_oFrA0FO
👀48😁15👍4🤩2
Розумний горщик Ivy Smart Planter можна використовувати трішки нетипово - для контролю наявності мережі 230В, але тільки в ХА. Акума мені вистачило на 24 години.
Працює з додатком Tuya/Smartlife, перекидається в Home Assistant.
Детальніше у дуже короткому огляді - https://youtu.be/4GEoMzcxQTY
ОГОГО!!! Панове, ютупчик увімкнув у мене на каналі дубляж... Ура..
Працює з додатком Tuya/Smartlife, перекидається в Home Assistant.
Детальніше у дуже короткому огляді - https://youtu.be/4GEoMzcxQTY
ОГОГО!!! Панове, ютупчик увімкнув у мене на каналі дубляж... Ура..
1❤36👍31🔥4👌2