BootUse UA
12.8K subscribers
1.46K photos
7 videos
10 files
1.3K links
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори.
Промокоди для аліекспрес.

Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat
Download Telegram
В п'ятницю 20.06 до когось поїде екран на esp32 з камерою.

Відео тут - https://youtu.be/xigEqMj728A

Сам екран - https://s.click.aliexpress.com/e/_Dlyq027

Перед тим як натиснути кнопку ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ - подивіться відео, може воно вам і не потрібно.
🔥102👍398😁8
Трішки облом з мийником вікон.
Його розміри 216*216, і для його роботи потрібно, щоб відстань від краю вікна була не менше 80 мм з кожної сторони.
Тож 4 вікна доведеться мити руками, бо вони надто вузькі по ширині.
Але відгуки підписників про нього хороші.

https://s.click.aliexpress.com/e/_omZy4kY
🤣54👍113😁3
З сьогоднішнього дня esphome підтримує Zigbee та Thread.

Дякую пане Євгену за те, що вказав на це.
56🔥31👍10
25👍9🔥2
Вітаю панове, а хто з вас користується такими магнітними перехідниками?
Бо в магазині порекомендували придбати до ноута, щоб не знищувати роз'єм самого ноута. Але якось я скептично на нього дивлюсь.
Хоча вже замовив.

https://s.click.aliexpress.com/e/_ok8n6Lw


Тут ще посилання на кабель підкинули - https://s.click.aliexpress.com/e/_oBynuF2
🤔42👍97😁3
- New Code!
$49-$8 - SSUA08
$99-$15 - SSUA15
$199-$30 - SSUA30
$309-$45 - SSUA45
$399-$60 - 60SSUA
$469-$75 - SSUA75
$569-$80 - SSUA80

Перевіряйте, чи працюють.
👍302
Приїхав сенсор 4в1.
Без конвертера не залетів в z2m.
ВЖЕ додано у z2m, але з версії 2.4.1

Температуру показує правильно.
Вологість теж.
Освітлення показує.
Мікрохвильовий датчик присутності спрацьовує одноразово, тобто якщо не рухатись, то через заданий час він напише, що нема нікого.
Час можна регулювати від 5 до 28800 с.
Повідомлення про виміряне освітлення від 1 хв до ...

https://s.click.aliexpress.com/e/_onAOpJS

З шлюзом Tuya без проблем. Доїхав за 13 днів.
👍46👌2
Сьогодні на розіграш йде регульований блок живлення GVDA 30В 10А. Служив мені вірою та правдою, але riden прийшов йому на заміну.
Увага - десь засунув мережевий кабель, не можу знайти, тож кабель вже самостійно.
Відео про нього тут - https://youtu.be/FBGoy8AbdPg
Технічні характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_olCkwnA

Розіграю в суботу 28.06.25.
Умови прості - повний перегляд будь-якого відео на каналі, та хороший коментар. Такі коментарі як"++", "хороше відео" і тд - це ні про що. Пишіть розлогі, де й як ви той чи інший пристрій будете використовувати. Бажано переглядати свіжі відео.
🔥162👍565👌3
І також є другий розіграш. Завершиться 27.06.25.
Екран з тачскріном та esp32 CYD TZT ESP32 LVGL.
Засвітився в якомусь відео про 3Д принтери.
Технічний опис тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_okvDnws.

Умови участі прості - тицяй на кнопу БРАТИ УЧАСТЬ, повний перегляд будь-якого відео на каналі (можна не одного, а всіх), і розлогі коментарі під будь-яким відео, бажано під останніми.

Дякую за перегляди та коментарі, якось стало зовсім мало і переглядів і коментарів і це не залежить від теми. І не тільки на моєму каналі.
👍96🔥165😍3
Щодо радарів , то у Hilink цих радарів різних вистачає.

LD2410S - має мале споживання, можна підкидати до zigbee пристроїв.
LD2450 - виявляє до 3х людей і зони де вони знаходяться.
LD2461 - до 5 людей.
LD2415H - радар швидкості від 1 до 240 км/година.

Нескладно налаштовувати і можна використовувати в різних DIY пристроях.

https://s.click.aliexpress.com/e/_oC6Zicm
👍4317
Приїхав вимикач сенсорний від Moes з підсвіткою.
Tuya Zigbee.
- Реле не відв'язується, але можна перемкнути вимикач в режим Сцени, тоді як кнопка працює.
- сірий на картинці як чорний виглядає, але він сірий!
- пальці будуть залишатись, купуйте білі.
- дизайн - непогано.
- підсвітка - непогано.
- вбудована вібра - прикольно.
- друга підсвітка (нічна) - круто.
- реле тихесеньке.
- для z2m конвертер не повний вже зробив.
- вимикач з нейтраллю!
Фото не передають може краси девайса, але я побіг за білими..
Огляд буде може вже завтра.

https://s.click.aliexpress.com/e/_oDtFE9G


UPD. В з2м вдалось відв'язати реле та кнопку. І тепер кнопка керує сценами, а релешкою можна керувати через ХА.
Світлодіодні лампи не блимають!.
👍8111🔥3🤬2
Вимикачі Aqara E1 є з нейтральною лінією, а є без.
Хороший дизайн.
Тихо спрацьовують.
Працюють з zigbee2mqtt.
Є можливість відв'язати реле та кнопку.

https://s.click.aliexpress.com/e/_olUU1Wi
👍555👀3
Вкотре нагадую, що у нас є форум для спілкування. https://t.me/bootus_public_chat
А там є розділ Радіоринок - https://t.me/bootus_public_chat/4043

Можна щось продати/купити.
Але прошу розміщувати об'яви з ціною, не частіше 1 об'яви на тиждень. Якщо не купують, знижуйте ціну. І спілкування переносити в приватні повідомлення, а не в гілці Радіоринок.
👍654🤣1