📒📘🖌У громадах Білоцерківського району триває робота над стратегічним плануванням розвитку територій.
Нещодавно в Києві презентували Стратегію розвитку Медвинської громади, розроблену в межах проєкту «Стратегічне планування відновлення та розвитку територіальних громад як основа процесу євроінтеграції» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.
У заході взяли участь представники центральних органів влади, Київської ОВА, Агенції регіонального розвитку Київщини, експерти та представники громади.
Стратегія визначає ключові пріоритети розвитку Медвинської громади на найближчі роки та стане основою для залучення інвестицій, міжнародної технічної допомоги, грантових коштів і реалізації важливих проєктів у різних сферах.
Попереду — презентація документа жителям громади. Наразі стратегія проходить процедури стратегічної екологічної оцінки та погодження відповідно до вимог законодавства.
Нещодавно в Києві презентували Стратегію розвитку Медвинської громади, розроблену в межах проєкту «Стратегічне планування відновлення та розвитку територіальних громад як основа процесу євроінтеграції» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.
У заході взяли участь представники центральних органів влади, Київської ОВА, Агенції регіонального розвитку Київщини, експерти та представники громади.
Стратегія визначає ключові пріоритети розвитку Медвинської громади на найближчі роки та стане основою для залучення інвестицій, міжнародної технічної допомоги, грантових коштів і реалізації важливих проєктів у різних сферах.
Попереду — презентація документа жителям громади. Наразі стратегія проходить процедури стратегічної екологічної оцінки та погодження відповідно до вимог законодавства.
📢До уваги жителів Білоцерківського району! Планові вибухові роботи!
Повідомляємо, що 23 червня 2026 року на ТОВ "КСЛ", що розробляє Ольшаницьке родовище гранітів, заплановане проведення вибухових робіт з метою розпушення гранітів, придатних для виробництва щебеневої продукції.
⏰Час проведення вибухових робіт – з 8.00 до 20.00.
Просимо жителів навколишніх населених пунктів зберігати спокій та виваженість.
Повідомляємо, що 23 червня 2026 року на ТОВ "КСЛ", що розробляє Ольшаницьке родовище гранітів, заплановане проведення вибухових робіт з метою розпушення гранітів, придатних для виробництва щебеневої продукції.
⏰Час проведення вибухових робіт – з 8.00 до 20.00.
Просимо жителів навколишніх населених пунктів зберігати спокій та виваженість.
Патрульна поліція України застерігає: у спеку залишати дітей або тварин у зачиненому автомобілі — смертельно небезпечно
На сонці салон авто дуже швидко нагрівається до температури, яка може спричинити тепловий удар. Навіть кількох хвилин у задушливому автомобілі достатньо, аби дитина відчула сильний дискомфорт. Малюки перегріваються значно швидше за дорослих, а це становить серйозну загрозу для їхнього здоров’я та життя.
Пам’ятайте: кожні 10 хвилин температура у зачиненому авто може підвищуватися на 3–5 °C.
Якщо плануєте поїздку чи подорож із дітьми у спекотний період:
– беріть достатню кількість питної води;
– робіть часті зупинки;
– одягайте дітей у легкий одяг;
– стежте за температурою в салоні автомобіля.
Пам’ятайте і про домашніх улюбленців — спека для них не менш небезпечна.
Дбайте про власну безпеку та безпеку своїх пасажирів.
☎️Якщо ж ви стали очевидцем того, що в зачиненому автомобілі перебуває дитина або тварина, а поряд нікого немає — негайно телефонуйте на 112 або 102.
На сонці салон авто дуже швидко нагрівається до температури, яка може спричинити тепловий удар. Навіть кількох хвилин у задушливому автомобілі достатньо, аби дитина відчула сильний дискомфорт. Малюки перегріваються значно швидше за дорослих, а це становить серйозну загрозу для їхнього здоров’я та життя.
Пам’ятайте: кожні 10 хвилин температура у зачиненому авто може підвищуватися на 3–5 °C.
Якщо плануєте поїздку чи подорож із дітьми у спекотний період:
– беріть достатню кількість питної води;
– робіть часті зупинки;
– одягайте дітей у легкий одяг;
– стежте за температурою в салоні автомобіля.
Пам’ятайте і про домашніх улюбленців — спека для них не менш небезпечна.
Дбайте про власну безпеку та безпеку своїх пасажирів.
☎️Якщо ж ви стали очевидцем того, що в зачиненому автомобілі перебуває дитина або тварина, а поряд нікого немає — негайно телефонуйте на 112 або 102.
У Сквирській громаді сформовано новий склад Молодіжної ради при міській раді.
19 червня відбулися установчі збори, за результатами яких затверджено склад ради у кількості 17 осіб та обрано керівництво.
Головою Молодіжної ради стала Валерія Дрофінська — учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею. Валерія є кандидаткою у майстри спорту України з гандболу, членкинею збірної команди Київської області та активною учасницею громадського життя громади.
Молодіжна рада — це дієвий майданчик для реалізації молодіжних ініціатив, участі молоді у прийнятті важливих рішень та розвитку громади.
Вітаємо Валерію з обранням на відповідальну посаду та бажаємо успішної реалізації нових проєктів, натхнення й підтримки однодумців. А новоствореній Молодіжній раді — плідної роботи, згуртованості та вагомих результатів на благо Сквирської громади!
19 червня відбулися установчі збори, за результатами яких затверджено склад ради у кількості 17 осіб та обрано керівництво.
Головою Молодіжної ради стала Валерія Дрофінська — учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею. Валерія є кандидаткою у майстри спорту України з гандболу, членкинею збірної команди Київської області та активною учасницею громадського життя громади.
Молодіжна рада — це дієвий майданчик для реалізації молодіжних ініціатив, участі молоді у прийнятті важливих рішень та розвитку громади.
Вітаємо Валерію з обранням на відповідальну посаду та бажаємо успішної реалізації нових проєктів, натхнення й підтримки однодумців. А новоствореній Молодіжній раді — плідної роботи, згуртованості та вагомих результатів на благо Сквирської громади!
🚛 На дорогах Київщини зафіксовано 93 порушення під час вантажних перевезень
У Київській області триває посилений контроль за дотриманням габаритно-вагових норм під час вантажних перевезень.
За період із 16 по 21 червня інспектори перевірили 375 транспортних засобів.
Найпоширенішим порушенням стала відсутність документів, передбачених законодавством для здійснення вантажних перевезень.
Детальніше за посиланням
У Київській області триває посилений контроль за дотриманням габаритно-вагових норм під час вантажних перевезень.
За період із 16 по 21 червня інспектори перевірили 375 транспортних засобів.
Найпоширенішим порушенням стала відсутність документів, передбачених законодавством для здійснення вантажних перевезень.
Детальніше за посиланням
Forwarded from Микола Калашник / Київська ОВА
«Карпатська зміна» триває.
Сьогодні по дорозі у відрядження відвідав другу групу дітей Київщини, які вже тиждень відпочивають на Закарпатті в межах ініційованого Президентом України проєкту «Карпатська зміна».
Ранок розпочали по-спортивному — разом із головою Закарпатської ОДА Мирославом Білецьким та народним депутатом Іваном Крулько вийшли на футбольне поле аби зіграти з дітьми. І скажу відверто: на полі були справжні таланти — багато азарту, командної гри, щирих емоцій.
Після матчу на дітей чекав корисний майстер-клас із домедичної допомоги за участю медиків. У сучасних умовах такі знання надзвичайно важливі, а головне — вони були подані цікаво та доступно.
Найприємніше — бачити дитячі усмішки і розуміти, що канікули проходять активно, змістовно та з користю. Саме заради таких емоцій і працює «Карпатська зміна».
Щиро дякую Президенту України Володимиру Зеленському за цю важливу ініціативу. Також вдячний заступнику керівника Офісу Президента Віктору Микиті, голові Закарпатської ОДА Мирославу Білецькому та всій команді Закарпаття за чудову організацію відпочинку, цікаве та насичене літнє дозвілля для дітей і теплий прийом наших юних мешканців Київщини.
@Mykola_Kalashnyk
Сьогодні по дорозі у відрядження відвідав другу групу дітей Київщини, які вже тиждень відпочивають на Закарпатті в межах ініційованого Президентом України проєкту «Карпатська зміна».
Ранок розпочали по-спортивному — разом із головою Закарпатської ОДА Мирославом Білецьким та народним депутатом Іваном Крулько вийшли на футбольне поле аби зіграти з дітьми. І скажу відверто: на полі були справжні таланти — багато азарту, командної гри, щирих емоцій.
Після матчу на дітей чекав корисний майстер-клас із домедичної допомоги за участю медиків. У сучасних умовах такі знання надзвичайно важливі, а головне — вони були подані цікаво та доступно.
Найприємніше — бачити дитячі усмішки і розуміти, що канікули проходять активно, змістовно та з користю. Саме заради таких емоцій і працює «Карпатська зміна».
Щиро дякую Президенту України Володимиру Зеленському за цю важливу ініціативу. Також вдячний заступнику керівника Офісу Президента Віктору Микиті, голові Закарпатської ОДА Мирославу Білецькому та всій команді Закарпаття за чудову організацію відпочинку, цікаве та насичене літнє дозвілля для дітей і теплий прийом наших юних мешканців Київщини.
@Mykola_Kalashnyk
Шановні державні службовці Білоцерківського району!
Щиро вітаю вас із Днем державної служби України!
Це свято людей, які обрали справою свого життя служіння державі та суспільству. Щодня своєю відповідальною працею ви забезпечуєте реалізацію державної політики, підтримуєте розвиток громад, допомагаєте людям та зміцнюєте довіру до влади.
Сьогодні, в умовах війни, роль державної служби набула особливого значення. Попри всі виклики, ви залишаєтеся відданими своїй справі, забезпечуєте безперебійну роботу державних інституцій, підтримуєте громадян та працюєте задля стійкості й розвитку нашої країни.
Як керівник району і ваша колега, щиро дякую кожному з вас за професіоналізм, відповідальність, витримку та відданість обраній справі. Саме завдяки таким людям, як ви, держава продовжує ефективно функціонувати навіть у найскладніші часи.
Зичу вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових професійних звершень, родинного тепла, добробуту та мирного неба над Україною.
🇺🇦🇺🇦🇺🇦Зі святом!
З повагою Ірина Старенька, голова Білоцерківської районної державної адміністрації
Щиро вітаю вас із Днем державної служби України!
Це свято людей, які обрали справою свого життя служіння державі та суспільству. Щодня своєю відповідальною працею ви забезпечуєте реалізацію державної політики, підтримуєте розвиток громад, допомагаєте людям та зміцнюєте довіру до влади.
Сьогодні, в умовах війни, роль державної служби набула особливого значення. Попри всі виклики, ви залишаєтеся відданими своїй справі, забезпечуєте безперебійну роботу державних інституцій, підтримуєте громадян та працюєте задля стійкості й розвитку нашої країни.
Як керівник району і ваша колега, щиро дякую кожному з вас за професіоналізм, відповідальність, витримку та відданість обраній справі. Саме завдяки таким людям, як ви, держава продовжує ефективно функціонувати навіть у найскладніші часи.
Зичу вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових професійних звершень, родинного тепла, добробуту та мирного неба над Україною.
🇺🇦🇺🇦🇺🇦Зі святом!
З повагою Ірина Старенька, голова Білоцерківської районної державної адміністрації
❤3
Щоденно о 9.00 в Україні - загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
Щоденно ми згадуємо українців, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Дорослих і дітей... Усіх! Усіх, хто міг би ще жити, якби росія не почала цю війну...
Пам'ятаємо...
Щоденно ми згадуємо українців, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Дорослих і дітей... Усіх! Усіх, хто міг би ще жити, якби росія не почала цю війну...
Пам'ятаємо...