2.67K photos
551 videos
1.27K links
😕 Найгірше місце у чоловічих біатлонних естафетах за останні 5 років.

🇺🇦 Україна фінішувала 18-тою у чоловічій естафеті Кубка світу з біатлону у німецькому Рупольдингу. Вже на першому етапі Артем Прима відправив збірну на коло штрафу, з якого вона вийшла 23-ю (останньою), упродовж гонки на наступних етапах українці відіграли п'ять позицій.

😔 Результат України – найгірший фініш команди у чоловічих естафетах з січня 2019 року на рівні Кубка світу з біатлону.

🥇🇳🇴 Учетверте поспіль у сезоні і водинадцяте за останні роки переможцем гонки стала Норвегія.

📷 Дмитро Євенко, АСЖУ
🥉🏆🏂 Аннамарі Данча третя на етапі Кубка Європи зі сноубордингу в Італії.

Сьогодні, 11 січня, в італійській 🇮🇹 Фольгарії розпочався ІІІ етап Кубка Європи зі сноубордингу (паралельні дисципліни).

Атлети розіграли перший з двох комплектів медалей у паралельному слаломі (PSL).

🥉🇺🇦 Аннамарі Данча, лідерка команди України, виборола першу особисту медаль у цьому замальному сезоні - "бронзу". Це перший старт Рії на етапах Кубка Європи і одразу медаль! "Починаю рік з п'єдесталу, це вже добре, 3 місце👍💙💛",- ділиться у соцмережах Рія.

Завтра відбудеться ще один змагальний день, а 13 січня стартує 4-й етап Кубка світу, який відбудеться у швейцарському 🇨🇭Скуолі.

📸 @miriamweis
🎯 🇺🇦Одразу три зміни у заявці України на завтрашній жіночий спринт етапу Кубка світу у Рупольдингу

👧🏻 Від України на перегони вийдуть Юлія Джима (8-й стартовий номер), Любов Кип'яченкова (№51), Олена Городна (№57) і Надія Бєлкіна (№84).

Відтак порівняно зі складом на вчорашню естафету (п'яте місце) у складі відбулися одразу три зміни. Своє місце зберегла тільки Юлія Джима, в той час як Ірина Петренко, Анастасія Меркушина і Христина Дмитренко пропускають і спринт, і, відповідно, недільне переслідування.

Початок спринту завтра о 15:30 за Києвом

🥈🏆⚡️ 🇺🇦Надія Гапатин — срібна призерка етапу Кубка Європи зі сноубордингу в Італії.

У другий день змагань етапу Кубка Європи зі сноубордингу (паралельні дисципліни), який сьогодні завершився в італійській 🇮🇹 Фольгарії українці знову серед найкращих.

🥈🇺🇦Надія Гапатин змогла підтримати медальний почин від 🇺🇦Аннимарі Данчі, яка сьогодні старт пропускала. Надія здобула другу особисту звитягу на етапах Кубка Європи - срібну медаль.

У чоловіків дуже добрий старт видався для 🇺🇦Олександра Белінського, який сьогодні став 6️⃣-им.

📸 @annamari_dancha
🇺🇦🎯Юлія Джима врятувала Україну від провалу в жіночому спринті

💙💛
Лідерка команди фінішувала 13-ю на етапі Кубка світу з біатлону у Рупольдингу. Юля закрила всі мішені, але програла переможниці гонки Інгрід Тандреволл 57.8 секунд.

😔Джима – єдина українка, що відібралася до гонки переслідування. Решта наших дівчат Любов Кип'яченкова, Олена Городна та Надія Бєлкіна, фінішували за межею топ-60.

🇳🇴 Норвезька біатлоністка Інгрід Тандреволд, котра виграла спринт, була швидшою за шведку Мону Брурссон та італійку Лізу Віттоцці. Усі троє дівчат відстріляли чисто на двох рубежах.

83. Олена Городна (1+1) +3:28,1

🇺🇦🎯 Чотири українці відібралися до гонки переслідування за результатами спринту на Кубку світу з біатлону в Рупольдингу: Денис Насико – 38-й, Тарас Лесюк – 41-й, Віталій Мандзин – 53-й і Артем Тищенко – 59-й. Поза топ-60 фінішував Антон Дудченко з двома промахами.

🇳🇴🥇Переміг у гонці норвежець Ветле Шостад Крістіансен, на подіумі також італієць Томмазо Джакомель та норвежець Тар'єй Бьо.

🏆 Підсумкові результати:

🥇 1. Ветле-Шостад Крістіансен (🇳🇴 Норвегія) (0+0)

📹 primetel
🏃‍♀️🏃🏻‍♂️311 юних учасників з 15 регіонів України взяли участь у дитячих легкоатлетичних змаганнях зі стрибків «White Panther Cup», заснованих чемпіонкою світу та призеркою Олімпіади Ольгою Саладухою.

🏆Діти змагалися у двох вікових категоріях - до 14 та до 16 років у чотирьох видах стрибків - у висоту та з жердиною, у довжину та потрійному стрибку. Ці Всеукраїнські змагання юних чемпіонів уже втретє відбулися у Києві.

👧🏻👦🏻Дитяча цілеспрямованість та безпосередність панували у легкоатлетичному манежі, а видатні українські легкоатлетки - Ольга Саладуха, Юлія Левченко, Ірина Геращенко мотивували та надихали майбутніх чеміонів на нові рекорди.

📷 Фото - Павла Кубанова, АСЖУ
⛷️🇺🇦 Юлія Джима фінішувала у топ-15 гонки переслідування на Кубку світу

🎯Попри чисту стрільбу українка не зуміла поліпшити свій результат після 13-го місця у спринті у заключних жіночих перегонах на 5-му етапі Кубка світу, що відбувся у німецькому Рупольдингу.

😔Інші українки до персьюту не кваліфікувалися.

🥇🇮🇹Перемогу здобула італійка Ліза Віттоцці, яка у фінішному спринті випередила переможницю спринту, норвежку Інгрід Тандреволд.

🥇 1. 🇮🇹Ліза Віттоцці (1+0+0+0) 30:30,7
🥈 2. 🇳🇴Інґрід-Ландмарк Тандреволд (0+0+1+0) +0,7
🥉 3. 🇳🇴Юні Арнеклейв (0+0+0+0) +9,1
...
15. 🇺🇦Юлія Джима (0+0+0+0) +1:18,0

Етап у Рупольдингу завершиться сьогодні чоловічим переслідуванням. Початок – о 15:45 за Києвом.