Андрій Попик
19.1K subscribers
6.26K photos
2.56K videos
4 files
4.56K links
Написати мені в особисті можна в цьому боті --> @apopyk_bot

Телеграм канал Андрій Попик
Download Telegram
Задача НТМ з математики 2026

В окупованому росіянами Криму було накопичено X літрів пального.
Щоденне споживання пального на території окупованого Криму становить Y літрів.
Сили оборони України на території окупованого Криму щодня знищую N літрів пального.

Через скільки днів в окупованому Криму залишиться XYN літрів пального і почнеться плач "Нє хачу уєзжать із Крима"?

Пишіть відповіді в коментарях.
🔥147😁50🤣298🤩2🍓1
20:30 робим стрім
🔥4511👍5🤮4💩2👏1🤡1
🔥на вокзалі в Симферополі якссь суєта. Ніхто нікуди не їде.
Хтось знає що сталось?
🔥153😁50👍13👏1🤩1🐳1
🔥🔥🔥
😁150🤣30🔥7👍2
Хто 8 лєт дамбіл Варонєж???
😁149🔥36👍28🤣9🍾3👏1🙉1
🔥хроніки демілітаризації: військовий завод в Воронежі
🔥212👍41🍾124😁4👏2🙉1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥Вороніж. Печеніги. Демілітпризація
😁115🔥81👍43🍾63🙉2🤩1🙈1🙊1
Ті українці хто сьогодні цькує Президента України за повернений орден Навроцькому в Польщу, це ж ті самі, які цькували за те що не прогнувся в Овальному Кабінеті?

Треба не забувати, що Президент України (навіть якщо ми за нього не голосували і не дуже полюбляємо його) представляє у міжнародних відносинах Україну і український народ, та його інтереси.

І коли об вас хочуть витерти ноги, просто мовчати, щоб не посваритись з витирачем - це хибна стратегія. Бо будуть витирати більше і більше.

Ось тоді в Овальному кабінеті не дали витерти об себе ноги, і якось воно владналось і вже на G7 Трампулечка нормально щебетав...

Сучасний світ не любить плазунів.
Лише той хто має гідність, і вміє огризатись (навіть маючи невеличкі зуби) - той отримує повагу інших в цій світовій спільноті.

Сучасний світ - це світ хижаків, а не рожевих поні.
💯26035👍29💩2🤔1
21:30 робим стрім
👍48🔥64🤡4🎉2🤮2💩2🍌1🎃1🦄1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥літературознавці з Рязані жваво обговорюють творчість Пушкіна в черзі на АЗС.
😁153🔥39🤣9👍51🤩1
😁Бабки стоять за бабками. Євпаторія, окупований Крим. Черга до Сбербанку
Всі кинулись знімати готівку.

В українському Криму черг до Сбербанку не буде 😀, бо там не буде і Сбербанка 😀😀😀
👍151🔥64😁39💯5💩1🥴1😍1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥Їтіть літіть! Святий фламінгій.
Відео з вчорашньої атаки на завод в Воронежі.

Оскільки оголосили 3-х денний траур, значить жмурів дофіга!
🔥24631😁117🤩4💩1🍌1🏆1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🔥наша кореспондент з Севастополя
😁128🤣75🤮30🙊65💩1👨‍💻1
🔥путін закукурікав про перемовини.
А що сталось?
😁1305🍓2🔥1🤩1🤮1
😁схоже керівник кремля якийсь наркоман
💯81👍53😁20🤡21
Стрім буде десь в 23:30
51👍11😱9🤡4🤮2💩2🔥1😢1
🔥🔥🔥
😁177🔥41🤩6🤡1