Андрій Попик
19.1K subscribers
6.26K photos
2.56K videos
4 files
4.56K links
Написати мені в особисті можна в цьому боті --> @apopyk_bot

Телеграм канал Андрій Попик
Download Telegram
Forwarded from NO RUSSIA NO PROBLEMS
🔥ЖЕСТЬ! русская в Казахстане закатила истерику, что б с ней говорили по русски ВИДЕО ТУТ: https://youtu.be/btP_b59y9zk

Этих имперских паразитов нужно выдавливать повсюду!

🔴Подпишись на Youtube | Telegram
👏69🔥34🤬11💯10👍51🖕1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥долетіло до НПЗ в Тюмень!
🔥215👍348🎉3❤‍🔥2👎1🤩1💔1😭1
🔥стрім сьогодні 18:30-21:30
🔥55🤮65👍51💋1
Знайшли ППОшника який в москві поцілив в бочку на НПЗ і зірвав кришечку
🤣162😁301🤩1
18:30 стрім. Готові?
👍47🔥17💩3🤮21💯1
🔥орден в Польщу відправили Новою Поштою. 😎
Навіть не дипломатичними каналами, це витончено!
Підтримую!

Треба було ще пару книжок з Бандерою вкласти 😁

UPD. це ж надіслали... БАНДЕРОЛЬ😎
👍170😁5623🔥9🤡3🥴3😢1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥Тьотя з Чувашії питає, що сталось, чому нема бензину, і цікавиться чи в ваших регіонах є бензин.

У мене в Хмельницькій області є, все ок, а у вас?

І що ж сталось в Чувашії, бо я політикою не цікавлюсь 😎
😁19414🔥8🤩5
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Таваріщ Гоблін каже, щоб ми зберігали спокій, бо бензин в Криму навіть по QR кодам вже не буде для населення, а тільки для служб.

Як тут зберігати спокій! Тут ж піднесення настрою неймовірне!
😁144🔥66🏆8🍾8🤩5👍42
Задача НТМ з математики 2026

В окупованому росіянами Криму було накопичено X літрів пального.
Щоденне споживання пального на території окупованого Криму становить Y літрів.
Сили оборони України на території окупованого Криму щодня знищую N літрів пального.

Через скільки днів в окупованому Криму залишиться XYN літрів пального і почнеться плач "Нє хачу уєзжать із Крима"?

Пишіть відповіді в коментарях.
🔥146😁50🤣298🤩2🍓1
20:30 робим стрім
🔥4511👍5🤮4💩2👏1🤡1
🔥на вокзалі в Симферополі якссь суєта. Ніхто нікуди не їде.
Хтось знає що сталось?
🔥152😁49👍13👏1🤩1🐳1
🔥🔥🔥
😁150🤣29🔥7👍2
Хто 8 лєт дамбіл Варонєж???
😁148🔥36👍28🤣9🍾3👏1🙉1
🔥хроніки демілітаризації: військовий завод в Воронежі
🔥210👍41🍾124😁4👏2🙉1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥Вороніж. Печеніги. Демілітпризація
😁114🔥80👍43🍾63🙉2🤩1🙈1🙊1
Ті українці хто сьогодні цькує Президента України за повернений орден Навроцькому в Польщу, це ж ті самі, які цькували за те що не прогнувся в Овальному Кабінеті?

Треба не забувати, що Президент України (навіть якщо ми за нього не голосували і не дуже полюбляємо його) представляє у міжнародних відносинах Україну і український народ, та його інтереси.

І коли об вас хочуть витерти ноги, просто мовчати, щоб не посваритись з витирачем - це хибна стратегія. Бо будуть витирати більше і більше.

Ось тоді в Овальному кабінеті не дали витерти об себе ноги, і якось воно владналось і вже на G7 Трампулечка нормально щебетав...

Сучасний світ не любить плазунів.
Лише той хто має гідність, і вміє огризатись (навіть маючи невеличкі зуби) - той отримує повагу інших в цій світовій спільноті.

Сучасний світ - це світ хижаків, а не рожевих поні.
💯25735👍29💩2🤔1
21:30 робим стрім
👍48🔥64🤡4🎉2🤮2💩2🍌1🎃1🦄1