Forwarded from NO RUSSIA NO PROBLEMS
🔥ЖЕСТЬ! русская в Казахстане закатила истерику, что б с ней говорили по русски ВИДЕО ТУТ: https://youtu.be/btP_b59y9zk
Этих имперских паразитов нужно выдавливать повсюду!
🔴Подпишись на Youtube | Telegram
Этих имперских паразитов нужно выдавливать повсюду!
🔴Подпишись на Youtube | Telegram
👏69🔥34🤬11💯10👍5❤1🖕1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥долетіло до НПЗ в Тюмень!
🔥215👍34❤8🎉3❤🔥2👎1🤩1💔1😭1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥Тьотя з Чувашії питає, що сталось, чому нема бензину, і цікавиться чи в ваших регіонах є бензин.
У мене в Хмельницькій області є, все ок, а у вас?
І що ж сталось в Чувашії, бо я політикою не цікавлюсь 😎
У мене в Хмельницькій області є, все ок, а у вас?
І що ж сталось в Чувашії, бо я політикою не цікавлюсь 😎
😁194❤14🔥8🤩5
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Таваріщ Гоблін каже, щоб ми зберігали спокій, бо бензин в Криму навіть по QR кодам вже не буде для населення, а тільки для служб.
Як тут зберігати спокій! Тут ж піднесення настрою неймовірне!
Як тут зберігати спокій! Тут ж піднесення настрою неймовірне!
😁144🔥66🏆8🍾8🤩5👍4❤2
Задача НТМ з математики 2026
В окупованому росіянами Криму було накопичено X літрів пального.
Щоденне споживання пального на території окупованого Криму становить Y літрів.
Сили оборони України на території окупованого Криму щодня знищую N літрів пального.
Через скільки днів в окупованому Криму залишиться XYN літрів пального і почнеться плач "Нє хачу уєзжать із Крима"?
Пишіть відповіді в коментарях.
В окупованому росіянами Криму було накопичено X літрів пального.
Щоденне споживання пального на території окупованого Криму становить Y літрів.
Сили оборони України на території окупованого Криму щодня знищую N літрів пального.
Через скільки днів в окупованому Криму залишиться XYN літрів пального і почнеться плач "Нє хачу уєзжать із Крима"?
Пишіть відповіді в коментарях.
🔥146😁50🤣29❤8🤩2🍓1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥Вороніж. Печеніги. Демілітпризація
😁114🔥80👍43🍾6❤3🙉2🤩1🙈1🙊1
Ті українці хто сьогодні цькує Президента України за повернений орден Навроцькому в Польщу, це ж ті самі, які цькували за те що не прогнувся в Овальному Кабінеті?
Треба не забувати, що Президент України (навіть якщо ми за нього не голосували і не дуже полюбляємо його) представляє у міжнародних відносинах Україну і український народ, та його інтереси.
І коли об вас хочуть витерти ноги, просто мовчати, щоб не посваритись з витирачем - це хибна стратегія. Бо будуть витирати більше і більше.
Ось тоді в Овальному кабінеті не дали витерти об себе ноги, і якось воно владналось і вже на G7 Трампулечка нормально щебетав...
Сучасний світ не любить плазунів.
Лише той хто має гідність, і вміє огризатись (навіть маючи невеличкі зуби) - той отримує повагу інших в цій світовій спільноті.
Сучасний світ - це світ хижаків, а не рожевих поні.
Треба не забувати, що Президент України (навіть якщо ми за нього не голосували і не дуже полюбляємо його) представляє у міжнародних відносинах Україну і український народ, та його інтереси.
І коли об вас хочуть витерти ноги, просто мовчати, щоб не посваритись з витирачем - це хибна стратегія. Бо будуть витирати більше і більше.
Ось тоді в Овальному кабінеті не дали витерти об себе ноги, і якось воно владналось і вже на G7 Трампулечка нормально щебетав...
Сучасний світ не любить плазунів.
Лише той хто має гідність, і вміє огризатись (навіть маючи невеличкі зуби) - той отримує повагу інших в цій світовій спільноті.
Сучасний світ - це світ хижаків, а не рожевих поні.
💯257❤35👍29💩2🤔1