Андрій Попик
19.1K subscribers
6.26K photos
2.56K videos
4 files
4.56K links
Написати мені в особисті можна в цьому боті --> @apopyk_bot

Телеграм канал Андрій Попик
Download Telegram
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥Вчорашня московська ППО 😀
Работайті, братія! 😀
🔥135😁345
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ах, як спокійно в москві після СВО 😀
Вчорашні ППО шники з москви показують майстер-клас 😀

Работайті, братія! 😀
😁174🔥406🤣1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥відоси з кришкою не закінчаться 😀
🔥180😁32🤣22🤩72🎉1
🔥стріма який мав бути сьогодні в обід не буде. Не встигаю інші робочі справи позавершувати.

Тож стрім зробим в суботу ввечері
46👍15🥰5🤬1🤣1
Тверська єпархія РПЦ відправила на фронт 50 мотоциклів, уазіки, пікапи...

Питання, чому РПЦ досі діє в Україні?
🤬143💯58
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
😁великая, блять, нахуй, аналитика, нахуй, от носителя нахуй великого блять и могучего сука русского языка
🤣170🖕27💩9🤡5🦄3
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Бусифікація в Пензі.
Бажаючі воювати за царя закінчились давно, тепер російський режим навіть не приховує вилов російських ванюшек щоб кинути їх під Малу Токмачку
😁113👍32🤣14🤬5🤡51👏1🤩1
🔥рвань!
🔥193😁57🤣2510🤩2🤡2
Як тільки заходить мова назвати якусь недекомунізовану вулицю на честь якогось українського діячаЮ місцева вата починає верещати, що він немає ніякого стосунку до нашого міста/селища, він тут не був, він тут не жив і т.д.

Але при тому всілякі вулиці ленінів, енгельсів та марксів, роз люксембурк, толстих і пушкінів їм чомусь були норм, наче вони прям на їх вулицях до школи ходили.

Вся ця проросійська публіка усіляко чіпляється за своє совковоімперське минуле.

А нам треба це совковоімперське все вичищати з наших міст.

Хай собі скавчать...
💯166👍17👏3💩21
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🔥Президент України дав тиждень вусатому таргану з Білорусі, щоб той прибрав російські ретранслятори з веж вздовж нашого кордону, інакше їх приберемо ми.

І про паливо сказав, щоб не постачав росіянам (бо це поставки в військо), але тут не сказав що бахнем по НПЗ в Мозирі 😎

Але скільки там тих справ...

Думаю якщо таргана почати кошмарити бідненький забігає як при включеному світлі
👍151🔥70😁85🤩3🤔2🤡2
Forwarded from NO RUSSIA NO PROBLEMS
🔥ЖЕСТЬ! русская в Казахстане закатила истерику, что б с ней говорили по русски ВИДЕО ТУТ: https://youtu.be/btP_b59y9zk

Этих имперских паразитов нужно выдавливать повсюду!

🔴Подпишись на Youtube | Telegram
👏69🔥34🤬11💯10👍51🖕1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥долетіло до НПЗ в Тюмень!
🔥215👍348🎉3❤‍🔥2👎1🤩1💔1😭1
🔥стрім сьогодні 18:30-21:30
🔥55🤮65👍51💋1
Знайшли ППОшника який в москві поцілив в бочку на НПЗ і зірвав кришечку
🤣162😁301🤩1
18:30 стрім. Готові?
👍47🔥17💩3🤮21💯1
🔥орден в Польщу відправили Новою Поштою. 😎
Навіть не дипломатичними каналами, це витончено!
Підтримую!

Треба було ще пару книжок з Бандерою вкласти 😁

UPD. це ж надіслали... БАНДЕРОЛЬ😎
👍170😁5623🔥9🤡3🥴3😢1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥Тьотя з Чувашії питає, що сталось, чому нема бензину, і цікавиться чи в ваших регіонах є бензин.

У мене в Хмельницькій області є, все ок, а у вас?

І що ж сталось в Чувашії, бо я політикою не цікавлюсь 😎
😁19414🔥8🤩5
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Таваріщ Гоблін каже, щоб ми зберігали спокій, бо бензин в Криму навіть по QR кодам вже не буде для населення, а тільки для служб.

Як тут зберігати спокій! Тут ж піднесення настрою неймовірне!
😁144🔥66🏆8🍾8🤩5👍42
Задача НТМ з математики 2026

В окупованому росіянами Криму було накопичено X літрів пального.
Щоденне споживання пального на території окупованого Криму становить Y літрів.
Сили оборони України на території окупованого Криму щодня знищую N літрів пального.

Через скільки днів в окупованому Криму залишиться XYN літрів пального і почнеться плач "Нє хачу уєзжать із Крима"?

Пишіть відповіді в коментарях.
🔥146😁50🤣298🤩2🍓1