🔥блін, як ви працюєте зранку, коли стільки палаючого контенту з маскви? 😀
🔥167😁35❤2
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥траса М11 піцєр-моськва
🔥175😁33👍18❤9🤩2
🔥почнем стрім в 19:30!
Я не можу терпіти подивитись на їбальники москалів!!!
Я не можу терпіти подивитись на їбальники москалів!!!
🔥109😁28🤣16👎2👏2❤1🤗1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥Вчорашня московська ППО 😀
Работайті, братія! 😀
Работайті, братія! 😀
🔥135😁34❤5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ах, як спокійно в москві після СВО 😀
Вчорашні ППО шники з москви показують майстер-клас 😀
Работайті, братія! 😀
Вчорашні ППО шники з москви показують майстер-клас 😀
Работайті, братія! 😀
😁174🔥40❤6🤣1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔥відоси з кришкою не закінчаться 😀
🔥180😁32🤣22🤩7❤2🎉1
🔥стріма який мав бути сьогодні в обід не буде. Не встигаю інші робочі справи позавершувати.
Тож стрім зробим в суботу ввечері
Тож стрім зробим в суботу ввечері
❤46👍15🥰5🤬1🤣1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
😁великая, блять, нахуй, аналитика, нахуй, от носителя нахуй великого блять и могучего сука русского языка
🤣170🖕27💩9🤡5🦄3
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Бусифікація в Пензі.
Бажаючі воювати за царя закінчились давно, тепер російський режим навіть не приховує вилов російських ванюшек щоб кинути їх під Малу Токмачку
Бажаючі воювати за царя закінчились давно, тепер російський режим навіть не приховує вилов російських ванюшек щоб кинути їх під Малу Токмачку
😁113👍32🤣14🤬5🤡5❤1👏1🤩1
Як тільки заходить мова назвати якусь недекомунізовану вулицю на честь якогось українського діячаЮ місцева вата починає верещати, що він немає ніякого стосунку до нашого міста/селища, він тут не був, він тут не жив і т.д.
Але при тому всілякі вулиці ленінів, енгельсів та марксів, роз люксембурк, толстих і пушкінів їм чомусь були норм, наче вони прям на їх вулицях до школи ходили.
Вся ця проросійська публіка усіляко чіпляється за своє совковоімперське минуле.
А нам треба це совковоімперське все вичищати з наших міст.
Хай собі скавчать...
Але при тому всілякі вулиці ленінів, енгельсів та марксів, роз люксембурк, толстих і пушкінів їм чомусь були норм, наче вони прям на їх вулицях до школи ходили.
Вся ця проросійська публіка усіляко чіпляється за своє совковоімперське минуле.
А нам треба це совковоімперське все вичищати з наших міст.
Хай собі скавчать...
💯166👍17👏3💩2❤1
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🔥Президент України дав тиждень вусатому таргану з Білорусі, щоб той прибрав російські ретранслятори з веж вздовж нашого кордону, інакше їх приберемо ми.
І про паливо сказав, щоб не постачав росіянам (бо це поставки в військо), але тут не сказав що бахнем по НПЗ в Мозирі 😎
Але скільки там тих справ...
Думаю якщо таргана почати кошмарити бідненький забігає як при включеному світлі
І про паливо сказав, щоб не постачав росіянам (бо це поставки в військо), але тут не сказав що бахнем по НПЗ в Мозирі 😎
Але скільки там тих справ...
Думаю якщо таргана почати кошмарити бідненький забігає як при включеному світлі
👍151🔥70😁8❤5🤩3🤔2🤡2
Forwarded from NO RUSSIA NO PROBLEMS
🔥ЖЕСТЬ! русская в Казахстане закатила истерику, что б с ней говорили по русски ВИДЕО ТУТ: https://youtu.be/btP_b59y9zk
Этих имперских паразитов нужно выдавливать повсюду!
🔴Подпишись на Youtube | Telegram
Этих имперских паразитов нужно выдавливать повсюду!
🔴Подпишись на Youtube | Telegram
👏69🔥34🤬11💯10👍5❤1🖕1