У Львові запрацював міський Центр підтримки родин військовополонених та зниклих безвісти.
Якщо ви втратили зв’язок з вашою рідною людиною, яка зараз на війні, будь ласка, не закривайтеся і не намагайтеся шукати допомогу в інтернеті!
Керівниця центру пані Наталя також є дружиною зниклого безвісти Захисника. Вона, як ніхто інший, розуміє цей стан та може на власному досвіді надати якісну консультацію.
Центр працює у координації з Західним регіональним центром з питань поводження з військовополоненими.
Звертайтесь до наших фахівців.
Телефонуйте: +38 073 962 83 25.
Приходьте до нашого центру навіть без попереднього запису:
вул. Генерала Чупринки, 85.
Якщо ви втратили зв’язок з вашою рідною людиною, яка зараз на війні, будь ласка, не закривайтеся і не намагайтеся шукати допомогу в інтернеті!
Керівниця центру пані Наталя також є дружиною зниклого безвісти Захисника. Вона, як ніхто інший, розуміє цей стан та може на власному досвіді надати якісну консультацію.
Центр працює у координації з Західним регіональним центром з питань поводження з військовополоненими.
Звертайтесь до наших фахівців.
Телефонуйте: +38 073 962 83 25.
Приходьте до нашого центру навіть без попереднього запису:
вул. Генерала Чупринки, 85.
❤234👍72🙏30🤬8
Сумно читати обґрунтування освітнього омбудсмена про те, чому громади не можуть почати навчальний рік швидше ніж 1 вересня.
Дуже багато документів, дуже багато рутини, дуже багато обмежень.
Все це говорить лише про одне – наша освіта потребує змін.
Якби ми у Львові орієнтувались на труднощі і не шукали можливостей, то тут не було би нічого. Буквально нічого.
У 2022 році не було закону, чи якогось акту, де б писало, що всі школи та театри мають стати прихистками для українців з інших регіонів, а міські автобуси можуть возити людей на кордон.
Ніхто не сказав що робити, якщо твій сусід — країна-гній.
Але була швидка реакція на велику війну. Це називається здоровий глузд.
Якщо взимку ситуація з енергетикою, або опаленням погіршиться, школи відкриють свої двері для всіх, кому треба зігрітись, або зарядити свої пристрої. Навчальний процес буде перервано. Що тоді рекомендуватимуть люди, які знають всі закони та правила? ZOOM? Вибачте, але ні. На третьому році війни ми вже знаємо, що це так не працює.
Саме тому ми плануємо розпочати навчання 19 серпня. Семестр триватиме до Різдва. Якщо ситуація буде кращою, аніж попередні прогнози, ми переглянемо термін канікул.
У час війни такі рішення має приймати той, хто несе відповідальність на місцях.
Прошу міністра освіти дослухатись до цієї думки. Я розумію, що важко контролювати таку величезну структуру. Хочемо, щоб ви були нашими візіонерами та наставниками, а не комісарами.
P.S. Давайте тільки зараз не заходити в дискусію, що в серпні спека і всі діти по відпустках, бо в вересні теж бувають спекотні дні і заплановані відпустки. Це взагалі не аргумент.
Ми живемо в часі війни і від рішень, які ми приймаємо сьогодні залежить наше “завтра”.
Дуже багато документів, дуже багато рутини, дуже багато обмежень.
Все це говорить лише про одне – наша освіта потребує змін.
Якби ми у Львові орієнтувались на труднощі і не шукали можливостей, то тут не було би нічого. Буквально нічого.
У 2022 році не було закону, чи якогось акту, де б писало, що всі школи та театри мають стати прихистками для українців з інших регіонів, а міські автобуси можуть возити людей на кордон.
Ніхто не сказав що робити, якщо твій сусід — країна-гній.
Але була швидка реакція на велику війну. Це називається здоровий глузд.
Якщо взимку ситуація з енергетикою, або опаленням погіршиться, школи відкриють свої двері для всіх, кому треба зігрітись, або зарядити свої пристрої. Навчальний процес буде перервано. Що тоді рекомендуватимуть люди, які знають всі закони та правила? ZOOM? Вибачте, але ні. На третьому році війни ми вже знаємо, що це так не працює.
Саме тому ми плануємо розпочати навчання 19 серпня. Семестр триватиме до Різдва. Якщо ситуація буде кращою, аніж попередні прогнози, ми переглянемо термін канікул.
У час війни такі рішення має приймати той, хто несе відповідальність на місцях.
Прошу міністра освіти дослухатись до цієї думки. Я розумію, що важко контролювати таку величезну структуру. Хочемо, щоб ви були нашими візіонерами та наставниками, а не комісарами.
P.S. Давайте тільки зараз не заходити в дискусію, що в серпні спека і всі діти по відпустках, бо в вересні теж бувають спекотні дні і заплановані відпустки. Це взагалі не аргумент.
Ми живемо в часі війни і від рішень, які ми приймаємо сьогодні залежить наше “завтра”.
👍1.18K❤232🤬160🤔23🤯15👀7
Уряд Франції виділить 5 мільйонів євро на перший етап облаштування нового трамвайного маршруту від центру Львова до центру реабілітації Unbroken.
Також плануємо розширити вулицю Миколайчука, щоб збільшити кількість смуг для транспорту.
Це результат триденної роботи французького агентства з розвитку AFD в нашому місті.
Дякуємо за підтримку!
Також плануємо розширити вулицю Миколайчука, щоб збільшити кількість смуг для транспорту.
Це результат триденної роботи французького агентства з розвитку AFD в нашому місті.
Дякуємо за підтримку!
❤401👍118🔥28👀16🤔3🤯1
До України з офіційним візитом прибув Державний секретар Ватикану П'єтро Паролін.
Це фактично друга після Папи людина у Ватикані.
Він перебуватиме в Україні кілька днів, відвідає Одесу, Київ та Житомирщину.
Одне з головних питань, яке піднімали на зустрічі — це роль Ватикану в обміні військовополоненими та поверненні загиблих українських захисників з тимчасово окупованих територій. Обмін тілами складна тема, але не можна про це мовчати.
Дякуємо за чітку позицію! Сподіваємось на результат.
Це фактично друга після Папи людина у Ватикані.
Він перебуватиме в Україні кілька днів, відвідає Одесу, Київ та Житомирщину.
Одне з головних питань, яке піднімали на зустрічі — це роль Ватикану в обміні військовополоненими та поверненні загиблих українських захисників з тимчасово окупованих територій. Обмін тілами складна тема, але не можна про це мовчати.
Дякуємо за чітку позицію! Сподіваємось на результат.
🙏258🤬41❤39👍29🤔18🤯5
Важко щось коментувати.
Жахлива новина про замах на вбивство серед білого дня у Львові.
Помолимось за здоровʼя пані Ірини!
Медики роблять все можливе.
Головне зараз врятувати життя та знайти зловмисника!
Жахлива новина про замах на вбивство серед білого дня у Львові.
Помолимось за здоровʼя пані Ірини!
Медики роблять все можливе.
Головне зараз врятувати життя та знайти зловмисника!
🙏1.27K👍74❤57👀35🤯31🤔21🔥14
Біда.
Стало відомо, що Ірина Фаріон померла в лікарні.
Медики зробили все можливе, але поранення було несумісне з життям.
Громада Львова висловлює щирі співчуття родині та всім, хто її знав і любив.
Це дуже страшно і жахливо.
Я завжди кажу, що в Україні більше немає безпечного місця.
Але щоб таке зухвале, нагле вбивство. Вбивцю треба знайти!
Дякую правоохоронним органам, які активно працюють над цим. Замовник також має бути відомим і нести повну відповідальність.
Вічна Памʼять🕯️
Стало відомо, що Ірина Фаріон померла в лікарні.
Медики зробили все можливе, але поранення було несумісне з життям.
Громада Львова висловлює щирі співчуття родині та всім, хто її знав і любив.
Це дуже страшно і жахливо.
Я завжди кажу, що в Україні більше немає безпечного місця.
Але щоб таке зухвале, нагле вбивство. Вбивцю треба знайти!
Дякую правоохоронним органам, які активно працюють над цим. Замовник також має бути відомим і нести повну відповідальність.
Вічна Памʼять🕯️
🙏2.86K🤯618👍165❤117🤬67🔥63👀14🤔11
Донька Ірини Фаріон Софія та її діти несуть портрет мами та бабусі.
Хрест несе зять, який зараз служить у Національній Гвардії.
У Львові відбувся парастас за громадською діячкою Іриною Фаріон.
Тисячі людей приєдналися до церемонії прощання.
Чин похорону розпочнеться завтра о 14:00 у Гарнізонному храмі.
Фото: Роман Балук та Ян Доброносов
Хрест несе зять, який зараз служить у Національній Гвардії.
У Львові відбувся парастас за громадською діячкою Іриною Фаріон.
Тисячі людей приєдналися до церемонії прощання.
Чин похорону розпочнеться завтра о 14:00 у Гарнізонному храмі.
Фото: Роман Балук та Ян Доброносов
🙏1K❤124👍57🤬15👀7🤔3🤯3🔥2
Сьогодні передаємо 482 дрони нашим захисникам.
Вийшла мегакрута колаборація #ПомстаЛева разом із дитячим садочком "Вільні", благодійними фондами "Міст”, "Саппорт Юкрейн" та міською радою.
Загальна сума закупівель — майже 12 млн грн.
Цього разу обладнання їде до наших ССО, ДШВ та мотопіхотного батальйону. Дякуємо за захист!
Вийшла мегакрута колаборація #ПомстаЛева разом із дитячим садочком "Вільні", благодійними фондами "Міст”, "Саппорт Юкрейн" та міською радою.
Загальна сума закупівель — майже 12 млн грн.
Цього разу обладнання їде до наших ССО, ДШВ та мотопіхотного батальйону. Дякуємо за захист!
❤366👍86🙏22🤬2👀2
❗️Щодо рішення Кабміну про початок навчального року 2 вересня.
Ми приймаємо і виконаємо це рішення.
⚡️Львівські школярі почнуть навчання разом з усіма.
Що я про це думаю.
Здоровий глузд програв.
Демократія та децентралізація теж. Але, здається, нікому того не треба.
Той, хто приймає рішення — несе відповідальність. Сумніваюсь, але сподіваюсь, що Кабмін має інформацію про те, якою буде зима, і що навчання відбуватиметься без форсмажорів.
Нагадаю, що міський штаб із підготовки до зими рекомендував розпочати навчання 19 серпня саме тому, що є ризик відімкнення електроенергії.
В час війни ми маємо бути гнучкими і швидко адаптуватись до нових обставин.
Шкода, що це розуміють не всі. Але це точно не причина для розвитку внутрішніх непорозумінь.
Ми приймаємо і виконаємо це рішення.
⚡️Львівські школярі почнуть навчання разом з усіма.
Що я про це думаю.
Здоровий глузд програв.
Демократія та децентралізація теж. Але, здається, нікому того не треба.
Той, хто приймає рішення — несе відповідальність. Сумніваюсь, але сподіваюсь, що Кабмін має інформацію про те, якою буде зима, і що навчання відбуватиметься без форсмажорів.
Нагадаю, що міський штаб із підготовки до зими рекомендував розпочати навчання 19 серпня саме тому, що є ризик відімкнення електроенергії.
В час війни ми маємо бути гнучкими і швидко адаптуватись до нових обставин.
Шкода, що це розуміють не всі. Але це точно не причина для розвитку внутрішніх непорозумінь.
👍872🤬94❤78👀30🤔22🙏15🤯7
Короткий візит до Британії почали із зустрічі з новопризначеним послом Валерієм Залужним. Незвична роль, але дуже важлива місія.
Говорили про українські міста. Продовжуємо шукати партнерів для наших громад за кордоном, в тому числі у Сполученому Королівстві. Успішне місцеве самоврядування є маркером демократичності кожної країни. Наші міста мають стати міцними мостами між Україною та світом. Тому таких партнерств має бути більше.
Далі зустрічі з Європейським банком реконструкції та розвитку, парламентарями, урядовцями та мерами.
Тож, пану послу бажаємо доброї роботи, а вам гарного дня! Побачимось)
Говорили про українські міста. Продовжуємо шукати партнерів для наших громад за кордоном, в тому числі у Сполученому Королівстві. Успішне місцеве самоврядування є маркером демократичності кожної країни. Наші міста мають стати міцними мостами між Україною та світом. Тому таких партнерств має бути більше.
Далі зустрічі з Європейським банком реконструкції та розвитку, парламентарями, урядовцями та мерами.
Тож, пану послу бажаємо доброї роботи, а вам гарного дня! Побачимось)
❤654👍176🤬36🔥23🙏17🤔14
Цього тижня дуже потужна #ПомстаЛева:
390 FPV-дронів,
25 Mavic 3T,
4 системи РЕБ,
комплекс Магура – 2 шт,
комплекс Grey Widow – 12 шт.
Загалом вартість закупівлі становить 24 мільйони гривень. Це все завдяки податкам, які сплачують львівʼяни. Ваші гроші перетворюються на донати для наших захисників та захисниць! Дякуємо за захист💪🇺🇦
390 FPV-дронів,
25 Mavic 3T,
4 системи РЕБ,
комплекс Магура – 2 шт,
комплекс Grey Widow – 12 шт.
Загалом вартість закупівлі становить 24 мільйони гривень. Це все завдяки податкам, які сплачують львівʼяни. Ваші гроші перетворюються на донати для наших захисників та захисниць! Дякуємо за захист💪🇺🇦
❤481👍143🙏23🤯5🤬4🤔3👀2🔥1
У травні цього року в Україні створили новий рід військ – Сили Безпілотних Систем. Тепер ми разом із військовими відкрили у Львові перший рекрутинговий центр для них!
Сили Безпілотних Систем – це про майбутнє, яке важливе вже сьогодні! Вони використовують повітряні, морські надводні і підводні, наземні безпілотні та роботизовані системи для захисту нашої країни.
Якщо ви вмієте керувати коптерами або хочете навчитися – це ваш шанс! Тепер приєднатися до них можна прямо у Львові. Тут вам все розкажуть, покажуть і підкажуть.
Не втрачайте можливість стати частиною сучасних технологій на захисті України! Записуйтесь на співбесіду тут https://book.sbs.army/
До речі, також вчора ми передали для нашого війська дронів, мавіків, реб-систем та багато іншого на суму 24 мільйони гривень! Все це в комплексі має дати добрі успіхи на полі бою!
Сили Безпілотних Систем – це про майбутнє, яке важливе вже сьогодні! Вони використовують повітряні, морські надводні і підводні, наземні безпілотні та роботизовані системи для захисту нашої країни.
Якщо ви вмієте керувати коптерами або хочете навчитися – це ваш шанс! Тепер приєднатися до них можна прямо у Львові. Тут вам все розкажуть, покажуть і підкажуть.
Не втрачайте можливість стати частиною сучасних технологій на захисті України! Записуйтесь на співбесіду тут https://book.sbs.army/
До речі, також вчора ми передали для нашого війська дронів, мавіків, реб-систем та багато іншого на суму 24 мільйони гривень! Все це в комплексі має дати добрі успіхи на полі бою!
👍242❤86🙏17🔥14