Albgoals Forum
19 subscribers
22 photos
1 file
30 links
All live sports here!
Albgoals.com
Download Telegram
to view and join the conversation
Kalendari i ndeshjeve live per sot ne abgoals.com

13:00 Laci vs Kastrioti

15:30 Venezia vs Lazio

15:30 Sassuolo vs Bologna

17:30 Internazionale vs Torino

17:30 Roma vs Sampdoria

17:30 Verona vs Fiorentina

18:00 Granada vs Atlético Madrid

19:45 Liverpool vs Leicester City

19:45 Brentford vs Chelsea

19:45 Tottenham Hotspur vs West Ham United

19:45 Empoli vs Milan

19:45 Napoli vs Spezia

20:00 Monaco vs Rennes

20:00 Lorient vs PSG

20:30 Athletic Club vs Real Madrid
Live kampionati shqiptar:
16:45 KF Teuta vs KF Egnatia Rrogozhine
16:45 Vllaznia Shkoder vs KS Kukesi
19:45 Partizani Tirana vs KF Tirana
Albgoals.com
Duke ju uruar Gezuar festat…
Keto evente do te jene sot live:

15:00 Manchester City vs Leicester City

15:00 Norwich City vs Arsenal

15:00 Tottenham Hotspur vs Crystal Palace

15:00 West Ham United vs Southampton

16:00 Fenerbahçe vs Yeni Malatyaspor

17:30 Aston Villa vs Chelsea
Rikthehemi me ndeshje live ne 2020.
Shihni live sot ne albgoals.com keto ndeshje:
15:15 PAS Giannina vs Ionikos

17:30 Asteras Tripolis vs OFI

20:00 Lens vs Lille

20:00 Ponferradina vs Espanyol
Na shkruani nese keni kerkesa per ndeshje te tjera
Rikthehet Seria A, nga neser ora 12:30 starton kampionati me i ndjekur ne Shqiperi
Ndeshja Bologna vs Inter e prashikuar per tu luajtur ne 12:30, eshte anulluar nga federata e futbollit italian
IMG_3680.JPG
145.5 KB
Ne mungese te Bolognas ne fushe, interi ne kto momente po organizon nje ndeshje midis rezervave dhe titullareve…
Pas pak startojme me ndeshjet e radhes ne albgoals.com, lista behet azhornim pas pak
Venezia vs AC Milan live tani ne albgoals.com
Roma vs Juventus live ora 18:30 ne albgoals.com
Inter vs Lazio Live ora 20:45 ne albgoals.com
Sonte ora 21:00 finalja e super kupes: Inter vs Juventus albgoals.com
Live superkupa e spanjes, finale: sot ora 20:00 Barcelona vs Real Madrid
Per ndeshje te tjera na shkruani ketu!
Ndiq sonte ne mbremje live ne albgoals.com
17:30 Tottenham Hotspur vs Arsenal

17:30 Arminia Bielefeld vs Greuther Fürth

18:00 Roma vs Cagliari

18:30 Panathinaikos vs Olympiakos Piraeus

18:30 Real Madrid vs Athletic Club

20:45 Atalanta vs Inter
Te gjitha linket hapen ne cilesi maksimale! Ne kompjuter dhe Smartfone