Юракдан:
Сен канчалар кайсар ва инжик бо'лма, Мен барибир Сен учун харакат килавераман. . .🍃🫀❤4
From Heart :🫀
Ичимда бир йо'лак бор - Сен билан юрилмаган. . .
Ва яна бир манзил бор - Сен билан борилмаган. . .
Кундуз ва кечалар бор - Сен билан о'тказилмаган. . .
Ва Ишк изхорлари бор - Сенга хали айтилмаган. . .❤4
Дунёда барчаси матохдур. . .
Уларнинг енг яхшиси "Солиха Аёлдур"
😸
Деб узимга узим хар кеча айтаман
( Качон менгаям беради Аллох
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤3❤🔥2 1 1