Весняне потепління та сонячна погода зумовили зміни у режимі енергоспоживання. Замість зростання його рівня упродовж робочого дня, що ми спостерігали у січні-лютому, зараз у денний час відбувається суттєве «просідання». Це зумовлено підвищенням ефективності роботи сонячних панелей, які за роки повномасштабної війни масово встановили побутові споживачі та бізнес. Чим більше енергії виробляють ці СЕС – тим менше її споживається із загальної мережі.
У період зимових холодів ми закликали споживачів перенести енергоємні процеси (прання, нагрів бойлера, користування посудомийкою чи обігрівачем…) на нічні години – період, коли навантаження на енергосистему найменше. Зараз, у сонячні дні, період рекомендованого користування потужними електроприладами суттєво розширюється.
Більше того, у ясну погоду перенесення активного енергоспоживання на денний час є навіть бажаним – щоб для збалансування енергосистеми не доводилось обмежувати генерацію промислових сонячних електростанцій, які зараз теж підвищили свою ефективність.
Будь ласка, дослухайтесь до рекомендацій нашого кота Графіка:
🔹у сонячну погоду – перенесіть користування потужними електроприладами на період з 11:00 до 16:00;
🔹намагайтесь не вмикати кілька потужних приладів одночасно у періоди пікового споживання вранці (07:00 – 10:00) та увечері (17:00 – 21:00);
🔹у хмарні дні та дощову погоду, за можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічний час – після 22:00
Якщо у Вашому регіоні поки що діють погодинні чи аварійні відключення – необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається на період застосування відповідних обмежень. У такому разі, користування потужними електроприладами доцільно перенести на час доби, коли відключення не застосовуються, або на нічні години.
У період зимових холодів ми закликали споживачів перенести енергоємні процеси (прання, нагрів бойлера, користування посудомийкою чи обігрівачем…) на нічні години – період, коли навантаження на енергосистему найменше. Зараз, у сонячні дні, період рекомендованого користування потужними електроприладами суттєво розширюється.
Більше того, у ясну погоду перенесення активного енергоспоживання на денний час є навіть бажаним – щоб для збалансування енергосистеми не доводилось обмежувати генерацію промислових сонячних електростанцій, які зараз теж підвищили свою ефективність.
Будь ласка, дослухайтесь до рекомендацій нашого кота Графіка:
🔹у сонячну погоду – перенесіть користування потужними електроприладами на період з 11:00 до 16:00;
🔹намагайтесь не вмикати кілька потужних приладів одночасно у періоди пікового споживання вранці (07:00 – 10:00) та увечері (17:00 – 21:00);
🔹у хмарні дні та дощову погоду, за можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічний час – після 22:00
Якщо у Вашому регіоні поки що діють погодинні чи аварійні відключення – необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається на період застосування відповідних обмежень. У такому разі, користування потужними електроприладами доцільно перенести на час доби, коли відключення не застосовуються, або на нічні години.
❤227👎66👍39😁18🔥6🤔6⚡5👏4👌1
УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ
Завтра, 9 БЕРЕЗНЯ, у частині регіонів України з 08:00 до кінця доби будуть застосовуватись ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ та ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (для промислових споживачів)
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні
Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!
💬 Facebook
📺 YouTube
📸 Instagram
👨💼 Linkedin
Завтра, 9 БЕРЕЗНЯ, у частині регіонів України з 08:00 до кінця доби будуть застосовуватись ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ та ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (для промислових споживачів)
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні
Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👎126❤52😢23⚡6👌5😁2🤔1
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ
🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження
🔹Користування потужними електроприладами доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00
🔹У регіонах, де застосовуються обмеження, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
Через ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру та внаслідок бойових дій у прифронтових регіонах – на ранок є знеструмлені споживачі у Харківській, Сумській та Чернігівській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання.
Через наслідки попередніх масованих російських атак – в окремих регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. З часом і тривалістю можливих знеструмлень за вашою адресою можете ознайомитись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.
СПОЖИВАННЯ
Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 9 березня, станом на 9:30, його рівень був на 4,5% нижчим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – ясна погода на всій території України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зниження рівня енергоспоживання із загальної мережі.
Вчора, 8 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 8,9% нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 1 березня. Причина – суттєве підвищення температури повітря в усіх регіонах України.
Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні та перенесенні енергоємних процесів на нічний час – після 22:00.
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
💬 Facebook
📺 YouTube
📸 Instagram
👨💼 Linkedin
🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження
🔹Користування потужними електроприладами доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00
🔹У регіонах, де застосовуються обмеження, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
Через ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру та внаслідок бойових дій у прифронтових регіонах – на ранок є знеструмлені споживачі у Харківській, Сумській та Чернігівській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання.
Через наслідки попередніх масованих російських атак – в окремих регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. З часом і тривалістю можливих знеструмлень за вашою адресою можете ознайомитись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.
СПОЖИВАННЯ
Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 9 березня, станом на 9:30, його рівень був на 4,5% нижчим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – ясна погода на всій території України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зниження рівня енергоспоживання із загальної мережі.
Вчора, 8 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 8,9% нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 1 березня. Причина – суттєве підвищення температури повітря в усіх регіонах України.
Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні та перенесенні енергоємних процесів на нічний час – після 22:00.
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤101👎69😢13👌9⚡8😁4
УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ
Завтра, 10 БЕРЕЗНЯ, у частині регіонів України з 08:00 до кінця доби будуть застосовуватись ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ та ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (для промислових споживачів)
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні
Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!
💬 Facebook
📺 YouTube
📸 Instagram
👨💼 Linkedin
Завтра, 10 БЕРЕЗНЯ, у частині регіонів України з 08:00 до кінця доби будуть застосовуватись ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ та ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (для промислових споживачів)
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні
Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👎138❤52😢27⚡6😁5👌3👍2
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ
🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження
🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій
🔹У період вимушеного застосування обмежень зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
Внаслідок ворожих атак на енергетичну інфраструктуру прифронтових регіонів — на ранок є знеструмлені споживачі у Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській та Сумській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання.
Через наслідки попередніх масованих російських атак — в окремих регіонах України наразі застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості. У вечірні години максимального споживання прогнозується також вимушене застосування погодинних відключень для всіх категорій споживачів. З часом і тривалістю можливих знеструмлень за вашою адресою можете ознайомитись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.
СПОЖИВАННЯ
Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 10 березня, станом на 9:30, його рівень був на 4,4% нижчим, ніж в цей час попереднього дня — у понеділок. Причина змін — ясна погода на всій території України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зниження рівня енергоспоживання із загальної мережі.
Вчора, 9 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,5% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня — у п’ятницю, 6 березня. Причина — потепління в усіх регіонах України.
Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій — з 11:00 до 16:00. У період вимушеного застосування погодинних відключень — обмежте, будь ласка, користування потужними електроприладами.
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
💬 Facebook
📺 YouTube
📸 Instagram
👨💼 Linkedin
🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження
🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій
🔹У період вимушеного застосування обмежень зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
Внаслідок ворожих атак на енергетичну інфраструктуру прифронтових регіонів — на ранок є знеструмлені споживачі у Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській та Сумській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання.
Через наслідки попередніх масованих російських атак — в окремих регіонах України наразі застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості. У вечірні години максимального споживання прогнозується також вимушене застосування погодинних відключень для всіх категорій споживачів. З часом і тривалістю можливих знеструмлень за вашою адресою можете ознайомитись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.
СПОЖИВАННЯ
Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 10 березня, станом на 9:30, його рівень був на 4,4% нижчим, ніж в цей час попереднього дня — у понеділок. Причина змін — ясна погода на всій території України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зниження рівня енергоспоживання із загальної мережі.
Вчора, 9 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,5% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня — у п’ятницю, 6 березня. Причина — потепління в усіх регіонах України.
Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій — з 11:00 до 16:00. У період вимушеного застосування погодинних відключень — обмежте, будь ласка, користування потужними електроприладами.
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👎88❤54😢10⚡8😁5👍3
УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ
Завтра, 11 БЕРЕЗНЯ, у частині регіонів України з 08:00 до кінця доби будуть застосовуватись ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ та ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (для промислових споживачів)
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні
Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!
💬 Facebook
📺 YouTube
📸 Instagram
👨💼 Linkedin
Завтра, 11 БЕРЕЗНЯ, у частині регіонів України з 08:00 до кінця доби будуть застосовуватись ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ та ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (для промислових споживачів)
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні
Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👎107😢23❤20⚡7👍6😁3👌3
Посилення стійкості енергосистем регіону Східної Європи завдяки збільшенню пропускної спроможності міждержавних перетинів та подальшому об’єднанню ринків електроенергії. З доповіддю на таку тему перед депутатами Європарламенту виступив голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко.
Предметом дискусій у профільному комітеті Європарламенту була співпраця за програмою «Енергетика» у рамках Механізму об’єднання Європи (CEF). Очільник «Укренерго» долучився до обговорення питань розвитку транскордонної інфраструктури, енергетичної безпеки та переходу на чисту енергію.
«Минулої зими Україна встановила абсолютний рекорд за обсягом імпорту електроенергії. Це суттєво допомогло нам вистояти у найважчі періоди рекордних холодів та масованих російських атак. На жаль, поки ми не маємо підстав вважати, що ворожі удари припиняться, тому зараз робимо все можливе для збільшення пропускної спроможності міждержавних перетинів. Але загалом в контексті регіональної енергетичної стійкості йдеться не лише про Україну. Як показав досвід минулого літа, екстрена допомога може знадобитися будь-якій європейській державі. Зокрема – для ефективного балансування сонячної чи вітрової генерації. Тому розбудова транскордонної інфраструктури системи передачі – це те, що посилює нашу спільну енергетичну стійкість», – зазначив Віталій Зайченко.
CEF (Connecting Europe Facility) Energy – грантова програма Європейського Союзу, що фінансує розвиток, модернізацію та інтеграцію транс'європейської енергетичної інфраструктури (TEN-E). Програма підтримує проекти з розбудови відновлюваної енергетики та «розумних мереж», посилення безпеки енергопостачання.
Предметом дискусій у профільному комітеті Європарламенту була співпраця за програмою «Енергетика» у рамках Механізму об’єднання Європи (CEF). Очільник «Укренерго» долучився до обговорення питань розвитку транскордонної інфраструктури, енергетичної безпеки та переходу на чисту енергію.
«Минулої зими Україна встановила абсолютний рекорд за обсягом імпорту електроенергії. Це суттєво допомогло нам вистояти у найважчі періоди рекордних холодів та масованих російських атак. На жаль, поки ми не маємо підстав вважати, що ворожі удари припиняться, тому зараз робимо все можливе для збільшення пропускної спроможності міждержавних перетинів. Але загалом в контексті регіональної енергетичної стійкості йдеться не лише про Україну. Як показав досвід минулого літа, екстрена допомога може знадобитися будь-якій європейській державі. Зокрема – для ефективного балансування сонячної чи вітрової генерації. Тому розбудова транскордонної інфраструктури системи передачі – це те, що посилює нашу спільну енергетичну стійкість», – зазначив Віталій Зайченко.
CEF (Connecting Europe Facility) Energy – грантова програма Європейського Союзу, що фінансує розвиток, модернізацію та інтеграцію транс'європейської енергетичної інфраструктури (TEN-E). Програма підтримує проекти з розбудови відновлюваної енергетики та «розумних мереж», посилення безпеки енергопостачання.
❤127👎48🤔12👌7⚡4🔥4😁4👍3
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ
🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам
🔹Користування потужними електроприладами доцільно перенести на денні години – з 11:00 до 16:00
🔹У період вимушеного застосування обмежень в частині регіонів зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
Ворог продовжує атаки на енергетичну інфраструктуру прифронтових регіонів. На ранок внаслідок російських дронових та артилерійських ударів є знеструмлені споживачі у Донецькій, Дніпропетровській та Харківській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.
Через наслідки попередніх масованих російських атак – в окремих регіонах України наразі застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості. У вечірні години максимального споживання прогнозується також вимушене застосування погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалістю можливих знеструмлень за вашою адресою можете дізнатись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.
СПОЖИВАННЯ
Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 11 березня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у вівторок.
Вчора, 10 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,7% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 9 березня. Причина – подальше потепління в усіх регіонах України.
Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на години найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У період вимушеного застосування погодинних відключень – обмежте, будь ласка, користування потужними електроприладами.
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
💬 Facebook
📺 YouTube
📸 Instagram
👨💼 Linkedin
🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам
🔹Користування потужними електроприладами доцільно перенести на денні години – з 11:00 до 16:00
🔹У період вимушеного застосування обмежень в частині регіонів зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
Ворог продовжує атаки на енергетичну інфраструктуру прифронтових регіонів. На ранок внаслідок російських дронових та артилерійських ударів є знеструмлені споживачі у Донецькій, Дніпропетровській та Харківській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.
Через наслідки попередніх масованих російських атак – в окремих регіонах України наразі застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості. У вечірні години максимального споживання прогнозується також вимушене застосування погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалістю можливих знеструмлень за вашою адресою можете дізнатись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.
СПОЖИВАННЯ
Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 11 березня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у вівторок.
Вчора, 10 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,7% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 9 березня. Причина – подальше потепління в усіх регіонах України.
Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на години найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У період вимушеного застосування погодинних відключень – обмежте, будь ласка, користування потужними електроприладами.
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👎95❤63⚡8👌7😢6👍3😁3🤔3👏2
УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ
Завтра, 12 БЕРЕЗНЯ, у всіх регіонах України з 17:00 до 23:00 будуть застосовуватись ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ та ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (для промислових споживачів)
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні
Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!
💬 Facebook
📺 YouTube
📸 Instagram
👨💼 Linkedin
Завтра, 12 БЕРЕЗНЯ, у всіх регіонах України з 17:00 до 23:00 будуть застосовуватись ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ та ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (для промислових споживачів)
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні
Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👎224❤79😢35😁10⚡6👍5🤔4👌3
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ
🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання
🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час – з 11:00 до 16:00
🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами у період прогнозованого застосування обмежень – з 17:00 до 23:00
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
Внаслідок ворожих атак на енергооб’єкти у прифронтових регіонах – на ранок є знеструмлені споживачі у Харківській та Запорізькій областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.
Через наслідки попередніх масованих російських атак – в усіх регіонах України з 17:00 до 23:00 прогнозується застосування графіків обмеження потужності для промисловості та погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалість можливих знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.
СПОЖИВАННЯ
Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 12 березня, станом на 9:30, його рівень був на 2,3% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу.
Вчора, 11 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 4,3% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у вівторок, 10 березня. Причина –більший обсяг вимушено застосованих заходів обмеження споживання.
Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на години найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У період вимушеного застосування погодинних відключень – обмежте, будь ласка, користування потужними електроприладами та не вмикайте кілька таких приладів одночасно.
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
💬 Facebook
📺 YouTube
📸 Instagram
👨💼 Linkedin
🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання
🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час – з 11:00 до 16:00
🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами у період прогнозованого застосування обмежень – з 17:00 до 23:00
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
Внаслідок ворожих атак на енергооб’єкти у прифронтових регіонах – на ранок є знеструмлені споживачі у Харківській та Запорізькій областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.
Через наслідки попередніх масованих російських атак – в усіх регіонах України з 17:00 до 23:00 прогнозується застосування графіків обмеження потужності для промисловості та погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалість можливих знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.
СПОЖИВАННЯ
Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 12 березня, станом на 9:30, його рівень був на 2,3% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу.
Вчора, 11 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 4,3% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у вівторок, 10 березня. Причина –більший обсяг вимушено застосованих заходів обмеження споживання.
Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на години найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У період вимушеного застосування погодинних відключень – обмежте, будь ласка, користування потужними електроприладами та не вмикайте кілька таких приладів одночасно.
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👎128❤53🤔12😢11⚡7👍6😁4👌3
УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ
Завтра, 13 БЕРЕЗНЯ, в усіх регіонах України з 17:00 до 22:00 будуть застосовуватись ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ, а з 17:00 до 23:00 – ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (для промислових споживачів)
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні
Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!
💬 Facebook
📺 YouTube
📸 Instagram
👨💼 Linkedin
Завтра, 13 БЕРЕЗНЯ, в усіх регіонах України з 17:00 до 22:00 будуть застосовуватись ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ, а з 17:00 до 23:00 – ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (для промислових споживачів)
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні
Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👎161❤76😢24👍8⚡7😁3
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ
🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам
🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час – з 11:00 до 16:00
🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами у період прогнозованого застосування обмежень – з 17:00 до 23:00
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
Внаслідок ворожих атак на енергетичну інфраструктуру – на ранок є нові знеструмлення у Сумській, Донецькій, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів.
Через наслідки попередніх масованих російських атак в усіх регіонах України з 17:00 до 23:00 прогнозується застосування графіків обмеження потужності для промисловості, а з 17:00 до 22:00 – погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалість можливих знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.
СПОЖИВАННЯ
Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 13 березня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у четвер.
Вчора, 12 березня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 3,6% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у середу, 11 березня. Причина – більший обсяг вимушено застосованих заходів обмеження споживання.
Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на години найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У період вимушеного застосування погодинних відключень – обмежте, будь ласка, користування потужними електроприладами та не вмикайте кілька таких приладів одночасно.
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
💬 Facebook
📺 YouTube
📸 Instagram
👨💼 Linkedin
🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам
🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час – з 11:00 до 16:00
🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами у період прогнозованого застосування обмежень – з 17:00 до 23:00
НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ
Внаслідок ворожих атак на енергетичну інфраструктуру – на ранок є нові знеструмлення у Сумській, Донецькій, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів.
Через наслідки попередніх масованих російських атак в усіх регіонах України з 17:00 до 23:00 прогнозується застосування графіків обмеження потужності для промисловості, а з 17:00 до 22:00 – погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалість можливих знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.
СПОЖИВАННЯ
Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 13 березня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у четвер.
Вчора, 12 березня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 3,6% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у середу, 11 березня. Причина – більший обсяг вимушено застосованих заходів обмеження споживання.
Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на години найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У період вимушеного застосування погодинних відключень – обмежте, будь ласка, користування потужними електроприладами та не вмикайте кілька таких приладів одночасно.
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤72👎57😢12⚡7👍7😁3🤔3👌2
Представники німецьких Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та Федерального міністерства економіки й енергетики, а також німецького банку розвитку (KfW) і GIZ відвідали одну з підстанцій НЕК «Укренерго». Гості оглянули стан облаштування антидронового захисту, що будується за сприяння німецької сторони, а також обговорили поточні першочергові потреби українських енергетиків з керівництвом НЕК «Укренерго».
«Минулий осінньо-зимовий період став рекордним за кількістю застосованих ворогом засобів ураження. Балістика, крилаті і гіперзвукові ракети, керовані авіабомби й тисячі дронів летіли на енергооб’єкти фактично щотижня, іноді – двічі упродовж семи днів. У тому, що нам вдалося вистояти під цією навалою, величезна заслуга наших партнерів. Облаштований антидроновий захист на підстанціях НЕК «Укренерго» вберіг від ураження значну кількість дефіцитного обладнання, на виготовлення й заміну якого знадобилися б роки. Дуже вдячний Уряду Німеччини за той безпрецедентний обсяг допомоги, який ми вже отримали і продовжуємо отримувати. І безумовно – ремонтному та експлуатаційному персоналу нашої компанії, який цієї зими здійснив справжній подвиг, повертаючи людям світло у люті морози», – зазначив голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко.
Члени німецької делегації засудили систематичні атаки агресора та запевнили керівництво НЕК «Укренерго» у непохитній підтримці Німеччиною зусиль з відновлення та підвищення стійкості енергетичної інфраструктури України.
Німеччина – один із найбільших донорів НЕК «Укренерго» та української енергетики загалом за період повномасштабної війни. Німецьке федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку (BMZ) через KfW надало НЕК Укренерго понад 366 мільйонів євро у вигляді грантів та кредитів. Кошти були спрямовані на фінансування будівництва інтерконекторів, ліній електропередачі, антидронового захисту ключових підстанцій системи передачі, придбання спецтехніки і обладнання для аварійно-відновлювальних робіт. Також Німеччина є найбільшим донором Фонду підтримки енергетики України із внеском на суму близько 600 млн євро.
«Минулий осінньо-зимовий період став рекордним за кількістю застосованих ворогом засобів ураження. Балістика, крилаті і гіперзвукові ракети, керовані авіабомби й тисячі дронів летіли на енергооб’єкти фактично щотижня, іноді – двічі упродовж семи днів. У тому, що нам вдалося вистояти під цією навалою, величезна заслуга наших партнерів. Облаштований антидроновий захист на підстанціях НЕК «Укренерго» вберіг від ураження значну кількість дефіцитного обладнання, на виготовлення й заміну якого знадобилися б роки. Дуже вдячний Уряду Німеччини за той безпрецедентний обсяг допомоги, який ми вже отримали і продовжуємо отримувати. І безумовно – ремонтному та експлуатаційному персоналу нашої компанії, який цієї зими здійснив справжній подвиг, повертаючи людям світло у люті морози», – зазначив голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко.
Члени німецької делегації засудили систематичні атаки агресора та запевнили керівництво НЕК «Укренерго» у непохитній підтримці Німеччиною зусиль з відновлення та підвищення стійкості енергетичної інфраструктури України.
Німеччина – один із найбільших донорів НЕК «Укренерго» та української енергетики загалом за період повномасштабної війни. Німецьке федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку (BMZ) через KfW надало НЕК Укренерго понад 366 мільйонів євро у вигляді грантів та кредитів. Кошти були спрямовані на фінансування будівництва інтерконекторів, ліній електропередачі, антидронового захисту ключових підстанцій системи передачі, придбання спецтехніки і обладнання для аварійно-відновлювальних робіт. Також Німеччина є найбільшим донором Фонду підтримки енергетики України із внеском на суму близько 600 млн євро.
❤120👎32👍13😁7🤔6⚡2
УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ
Завтра, 14 БЕРЕЗНЯ, в усіх регіонах України з 17:00 до 22:00 будуть застосовуватись ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ, а з 17:00 до 23:00 – ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (для промислових споживачів)
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні
Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!
💬 Facebook
📺 YouTube
📸 Instagram
👨💼 Linkedin
Завтра, 14 БЕРЕЗНЯ, в усіх регіонах України з 17:00 до 22:00 будуть застосовуватись ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ, а з 17:00 до 23:00 – ГРАФІКИ ОБМЕЖЕННЯ ПОТУЖНОСТІ (для промислових споживачів)
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему
Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні
Коли електроенергія з’являється за графіком – будь ласка, споживайте її ощадливо!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👎90❤42😢11👍9⚡7😁5🤔5
«В енергетику випадкові люди не приходять. Тут затримуються або на рік-два – або вже назавжди». Так про свою професію розповідає пан Любомир. Він справі свого життя віддав уже понад 50 років. Після «Львівської політехніки» – починав свій трудовий шлях інженером-електриком. А з моменту заснування НЕК «Укренерго» – кар’єрно зростав разом із молодою компанією: від інженера – до начальника відділу експлуатації релейного захисту та протиаварійної автоматики.
За півстоліття праці – пан Любомир встиг взяти участь у багатьох ключових для енергосистеми України подіях: від інтеграції «острова» Бурштинської ТЕС з об’єднаною енергосистемою континентальної Європи – до від’єднання ОЕС України від мереж росії та Білорусі та синхронізації із мережею ENTSO-E. При цьому, наш колега постійно навчався сам та передавав набутий досвід молодшим поколінням енергетиків.
«Я – фанат своєї справи. Якщо з’являється проблема – думаю про неї вдень і вночі, доки не знайду спосіб її вирішити. А під час війни відчуваю подвійний обов’язок: ми не маємо права на помилку чи байдуже ставлення до роботи. Коли вимагають обставини – працюємо вночі, у свята й вихідні, у дощ і сніг. Бо електроенергія – це основа роботи економіки та загалом нормального життя людей», – каже пан Любомир.
За багаторічну працю та внесок у розвиток енергосистеми України – наш колега отримав почесне звання «Заслужений енергетик України». Дякуємо панові Любомиру за справжню любов до професії і сумлінну роботу упродовж багатьох десятиліть. Пишаємося, що у нашому колективі є такі люди. Незламність не згасає!
За півстоліття праці – пан Любомир встиг взяти участь у багатьох ключових для енергосистеми України подіях: від інтеграції «острова» Бурштинської ТЕС з об’єднаною енергосистемою континентальної Європи – до від’єднання ОЕС України від мереж росії та Білорусі та синхронізації із мережею ENTSO-E. При цьому, наш колега постійно навчався сам та передавав набутий досвід молодшим поколінням енергетиків.
«Я – фанат своєї справи. Якщо з’являється проблема – думаю про неї вдень і вночі, доки не знайду спосіб її вирішити. А під час війни відчуваю подвійний обов’язок: ми не маємо права на помилку чи байдуже ставлення до роботи. Коли вимагають обставини – працюємо вночі, у свята й вихідні, у дощ і сніг. Бо електроенергія – це основа роботи економіки та загалом нормального життя людей», – каже пан Любомир.
За багаторічну працю та внесок у розвиток енергосистеми України – наш колега отримав почесне звання «Заслужений енергетик України». Дякуємо панові Любомиру за справжню любов до професії і сумлінну роботу упродовж багатьох десятиліть. Пишаємося, що у нашому колективі є такі люди. Незламність не згасає!
❤208👍53👎28😁10👌2⚡1