Forwarded from 𝘱𝘳𝘰𝘮𝘪𝘴𝘦 🪭
київ, харків, дніпро, кропивницький, загалом міста, де сьогодні було гучно через йобаних терористів 🫂
сподіваюсь, наскільки це можливо, всі в порядку
якщо ви проснулись сьогодні, то подякуйте зсу та зробіть добру справу — закиньте ваш щоденний донат. на будь-яке з посилань, будь-яка сума:
• поточний русоріз
• шахедоріз
• благодійний фонд сергія притули
• фонд повернись живим
• штурмовий збір
• підтримка армії
• охматдит - здоров’я діток
• благодійний фонд 24
• tabletochki
• підтримка бійців 3 ОШБр
бережіть себе,
не ігноруйте тривоги ❤️🩹
сподіваюсь, наскільки це можливо, всі в порядку
якщо ви проснулись сьогодні, то подякуйте зсу та зробіть добру справу — закиньте ваш щоденний донат. на будь-яке з посилань, будь-яка сума:
• поточний русоріз
• шахедоріз
• благодійний фонд сергія притули
• фонд повернись живим
• штурмовий збір
• підтримка армії
• охматдит - здоров’я діток
• благодійний фонд 24
• tabletochki
• підтримка бійців 3 ОШБр
бережіть себе,
не ігноруйте тривоги ❤️🩹
❤21🫡5😭2🙏1
Тут така ситуація
Наш програміст VOLCUA служить 68 АртБригаді зв'язківцем 😅
Основна сума майже зібрана - залишилося дозібрати 30к грн
https://send.monobank.ua/jar/9yrjLTVy1P
Якщо буде змога долучитися до збору - будемо вдячні❤️❤️😘
Наш програміст VOLCUA служить 68 АртБригаді зв'язківцем 😅
Основна сума майже зібрана - залишилося дозібрати 30к грн
https://send.monobank.ua/jar/9yrjLTVy1P
Якщо буде змога долучитися до збору - будемо вдячні❤️❤️😘
❤30❤🔥4🫡3
Діґімони: Злам Ритму
🖥 Серія 25 [Дивитись]
Жанри : #Пригоди #Комедія #Фантастика #Фентезі
Для вас звучили : 🐼 AniPanda 🧚🏻♀️Anelia 😈 Geloreo 🐶Blooming Dog 🐈Kit Anomaliya ☀️Maxx Light 🐉PavloLoki 🦄Twilight
Куратор : 🐼AniPanda
Переклад : 🩺Doctor Os'
Постер : 🐼AniPanda
Редактор : 🐼AniPanda
Змішувач : 🦄Twilight
‼️Підтримате проєкт‼️
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/5KpkULJKkF
💳Номер картки банки
4874 1000 2879 3621
🌐Ми повсюди :🌐We are Very Blast
🍩Patreon ⬛️UFDUBTOK 💋Полуниця
🖥 Серія 25 [Дивитись]
Жанри : #Пригоди #Комедія #Фантастика #Фентезі
Для вас звучили : 🐼 AniPanda 🧚🏻♀️Anelia 😈 Geloreo 🐶Blooming Dog 🐈Kit Anomaliya ☀️Maxx Light 🐉PavloLoki 🦄Twilight
Куратор : 🐼AniPanda
Переклад : 🩺Doctor Os'
Постер : 🐼AniPanda
Редактор : 🐼AniPanda
Змішувач : 🦄Twilight
‼️Підтримате проєкт‼️
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/5KpkULJKkF
💳Номер картки банки
4874 1000 2879 3621
🌐Ми повсюди :🌐We are Very Blast
🍩Patreon ⬛️UFDUBTOK 💋Полуниця
❤18🔥3
🧜♀️МОЯ НАРЕЧЕНА РУСАЛКА👰♀️
🐚СЕРІЯ : [8/26] [ПЕРЕГЛЯНУТИ] - ЗАМОВИТИ ПРОЄКТИ МОЖНА В ДІРЕКТІ ГРУПИ!
👺Опис до серії:
Щоб запобігти вбивствам між фанатами Лунар та прихильниками Сан, Наґасумі пропонує себе як головний приз у тотальному співочому змаганні між двома дівчатами!
💍 Для вас озвучили:
https://send.monobank.ua/jar/7Xar5Y7snf
5375411220150101
UFDUB
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤19❤🔥4🔥1
ВИКОНУЄТЬСЯ ЧАРІВНЕ ЗАМОВЛЕННЯ ВІД ПАНА РОМАНА 🍽
Ательє Ески та Лоджі: алхіміки сутінкового неба☺️
8 серія - Спекотно? Час вирушати до гарячих джерел!
🙂 Опис: Цей світ пережив чимало «Сутінків» і повільно наближається до свого кінця. У цьому світі, на західних околицях «Країни Сутінків», існувала держава, яка процвітала завдяки використанню алхімії.
Там, аби вижити після неминучого настання «Кінця Сутінків», люди присвятили свої зусилля відновленню та відтворенню втрачених алхімічних технологій. Відкриті технології минулої епохи збиралися в місті алхімічних досліджень, відомому як «Центральне», де проводилися дослідження щодо того, як зупинити настання сутінок.
⚡️ Жанр: #Фентезі, #Ісекай, #Пригоди
❤️ Куратор проєкту: Малина
❤️ Перекладач: Maxx Light
❤️ Редактор: Малина
❤️ Актори озвучення: SoDi, Twilight, Chisana, NikitaVolia, Bunt, Nimfeya
❤️ Робота зі звуком: Малина
🙂 ПЕРЕГЛЯНУТИ 💫 - ЗАМОВИТИ ПРОЄКТИ МОЖНА В ДІРЕКТІ ГРУПИ!
🍩 Patreon - тут можна глянути наші смішнявки і ексклюзивний контент
Ательє Ески та Лоджі: алхіміки сутінкового неба
8 серія - Спекотно? Час вирушати до гарячих джерел!
Там, аби вижити після неминучого настання «Кінця Сутінків», люди присвятили свої зусилля відновленню та відтворенню втрачених алхімічних технологій. Відкриті технології минулої епохи збиралися в місті алхімічних досліджень, відомому як «Центральне», де проводилися дослідження щодо того, як зупинити настання сутінок.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🎉14❤8🔥1💘1
Друзі, потрібна ваша допомога 🙏
Зараз триває збір підписів за додавання української локалізації в ігри Xbox / Bethesda / Activision Blizzard.
Уже є 4 тисячі підписів, але потрібно 20 тисяч, щоб звернення мало більшу вагу.
Якщо ви теж хочете бачити більше ігор українською — приділіть буквально хвилину та підтримайте петицію. Кожен голос важливий.
Українська локалізація — це не “приємний бонус”, а повага до мільйонів українських гравців 💙💛
Посилання: https://feedbackportal.microsoft.com/feedback/idea/acb184b3-0d64-f111-9b48-6045bd818e39
Зараз триває збір підписів за додавання української локалізації в ігри Xbox / Bethesda / Activision Blizzard.
Уже є 4 тисячі підписів, але потрібно 20 тисяч, щоб звернення мало більшу вагу.
Якщо ви теж хочете бачити більше ігор українською — приділіть буквально хвилину та підтримайте петицію. Кожен голос важливий.
Українська локалізація — це не “приємний бонус”, а повага до мільйонів українських гравців 💙💛
Посилання: https://feedbackportal.microsoft.com/feedback/idea/acb184b3-0d64-f111-9b48-6045bd818e39
❤17❤🔥5✍1
VOLCUA, з Днем Народження! 🎂
Ти один з тих людей, без яких українського фандаб-ком'юніті просто не існувало б у тому вигляді, в якому ми його знаємо. Засновник UFDUB, програміст, даббер — ти не просто брав участь у чомусь, ти це щось будував з нуля, коли ще не було ні інфраструктури, ні традиції, ні розуміння, що воно взагалі може існувати.
І саме тому те, що ти зараз в ЗСУ — це не пауза в твоїй справі. Це її продовження іншими засобами. Бо яке майбутнє для українського контенту, для культури, для мови — якщо не буде України?
Повертайся живим і з перемогою. Все інше почекає. 💙💛
Картка для привітання: 5168752082815716
Ти один з тих людей, без яких українського фандаб-ком'юніті просто не існувало б у тому вигляді, в якому ми його знаємо. Засновник UFDUB, програміст, даббер — ти не просто брав участь у чомусь, ти це щось будував з нуля, коли ще не було ні інфраструктури, ні традиції, ні розуміння, що воно взагалі може існувати.
І саме тому те, що ти зараз в ЗСУ — це не пауза в твоїй справі. Це її продовження іншими засобами. Бо яке майбутнє для українського контенту, для культури, для мови — якщо не буде України?
Повертайся живим і з перемогою. Все інше почекає. 💙💛
Картка для привітання: 5168752082815716
❤48🎉18
Минуло 10 років
а жарт вийшов "з під контролю"😅
10 років тому VOLCUA, через те що не заніс хабаря викладачці з "інформатики" (вона відверто вимагала у студентів хабаря) - вилетів зі стипендії, через брак 0.01 балу, був забитий болт на навчання (перейшов з "відмінника" на "хорошиста")
На залишок стипендії купив Blue Yeti + оперативну пам'ять
І спробував себе "в жарт" в озвученні і монтажі
І все це виплило в UFDUB
Це звісно не тільки заслуга VOLCUA, а всій команді, яка працює над проєктами))
Тому хочеться подякувати
Всім підписникам і глядачам, які підтримували і підтримують нашу діяльність - переглядами та поширеннями
Учасників за великий вклад на створення укр контенту і створення декількох українських кінопорталів, сайтів та інтернет магазинів (так ми не тільки студія озвучення, а ще веб-студія 😅)
Тому питання))
1) Чи варто було заносити хабаря? Чи це добре що "так сталося як сталося"?
2) чи жарт "такий собі"?
І будемо рухатися далі))
ПС
1)Конкурси та івенти(події) будуть трохи пізніше - хотілося але зараз є певні інші пріоритетні задачі😅
2) сподіваюся скоро побачите не тільки "озвучення відео контенту" а дещо "більше" від нас)) - але "на все свій час"
а жарт вийшов "з під контролю"😅
10 років тому VOLCUA, через те що не заніс хабаря викладачці з "інформатики" (вона відверто вимагала у студентів хабаря) - вилетів зі стипендії, через брак 0.01 балу, був забитий болт на навчання (перейшов з "відмінника" на "хорошиста")
На залишок стипендії купив Blue Yeti + оперативну пам'ять
І спробував себе "в жарт" в озвученні і монтажі
І все це виплило в UFDUB
Це звісно не тільки заслуга VOLCUA, а всій команді, яка працює над проєктами))
Тому хочеться подякувати
Всім підписникам і глядачам, які підтримували і підтримують нашу діяльність - переглядами та поширеннями
Учасників за великий вклад на створення укр контенту і створення декількох українських кінопорталів, сайтів та інтернет магазинів (так ми не тільки студія озвучення, а ще веб-студія 😅)
Тому питання))
1) Чи варто було заносити хабаря? Чи це добре що "так сталося як сталося"?
2) чи жарт "такий собі"?
І будемо рухатися далі))
ПС
1)Конкурси та івенти(події) будуть трохи пізніше - хотілося але зараз є певні інші пріоритетні задачі😅
💘29🔥17❤7🍓2
UFDUB.com - Аніме українською
Photo
Збір завершений🥺
Дякуємо всім аніме/дорама спільнотам за репости
І всім хто підтримав копійчиною
При першій нагоді робимо звіт
Дякуємо всім аніме/дорама спільнотам за репости
І всім хто підтримав копійчиною
При першій нагоді робимо звіт
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
❤19❤🔥4😍1
Forwarded from — kdrama place (メ Nαɳα)
Вітаю. Пост давно назрівав, я довго терпіла. Але сьогодні точка кипіння дійшла до краю, коли я дізналася, що давно всім відомі кацапи юафлікс просто ВКРАЛИ мої субтитри до фільму "Сусідка з пекла", який я перекладала спеціально в команді UKVITNI до Геловіну. Вони без дозволу взяли мій переклад і зробили свою огидну озвучку, до того ж, вкрали особисто мною вигадану назву до цього фільму. Тому сьогодні я остаточно забиваю цвях у труну цієї сепаратистської організації.
17 квітня 2025 — дата на скріні. Єдиний юзер для зв'язку, який ви можете знайти в каналі юафлікс, це @/chirick86. Робимо висновок - це не остання людина в команді, яка займається набором кадрів в команду. А отже, майже головне лице.
Нагадаю, що це саме та людина, у якої були рублі на аватарці, але він все зручно почистив.
Що ми бачимо в профілі? Канал "Чирик". Роснявомовний, звісно ж) А в каналі?) Посилання на інші канали. В одному з яких, а саме "Герр Чирик" ми знаходиме абсолютно точне підтвердження того, що він - їбучий кацап. Пряме сука зізнання. За 4 червня 2023 року! І на цьому можна було б завершити усе. Але ж я все це пишу, бо досі існують люди, яким прямий доказ спільного інтерфейсу юафлікс з роснявим сайтом зетфлікс доказом не було ;)
Отже, ми продовжуємо.
Чірік, або ж росіянин Руслан Чірієв вів дуже активну діяльність в роснявій озвучці в роснявому огидному вк. Але сторінку чомусь підтер) Але інтернет все пам'ятає.
команда, в якій він працює Plague Studio веде активно сторінку у ВК та викладає пропагандистські відео. Озвучує відео з піснею "Катюша" під анімацію, де аніме дівчата їдуть на танках. А ще у цієї ж студії була сторінка з озвученням дорам, де висіла красномовна фраза "разрєз глаз імєєт значєніє". Ну і, звісно ж, 2022 рік, 27 ЛИПНЯ, чірік вказаний у кредитах цих команд. Крім того, він ДОСІ бере активну участь у розвитку роснявої озвучки у тій самій команді (скрін з оновленням за 13 червня цього року, де він є у кредитах).
Продовжуємо знахідки. Ціла спільнота Руслана у ВК, де на заставці стоїть що?) Ой, ті самі рублі! З аватарки його телеграму) А місце розташування його? Пєтєрбург.
Не знаю, які докази будуть потрібні людям ще, щоб нарешті відкрити очі і побачити тут кацапів і припинити споживання цього лайна. Я НЕ хочу бачити в каналі і у своєму просторі людей, що споживають цих кацапів. Мені невідома причина, по якій ці кацапи ховаються під біркою українського. Але і знати я цього не бажаю.
Прошу поширення. Щиро ваша ᥫ᭡ @kdorama_place
17 квітня 2025 — дата на скріні. Єдиний юзер для зв'язку, який ви можете знайти в каналі юафлікс, це @/chirick86. Робимо висновок - це не остання людина в команді, яка займається набором кадрів в команду. А отже, майже головне лице.
Нагадаю, що це саме та людина, у якої були рублі на аватарці, але він все зручно почистив.
Що ми бачимо в профілі? Канал "Чирик". Роснявомовний, звісно ж) А в каналі?) Посилання на інші канали. В одному з яких, а саме "Герр Чирик" ми знаходиме абсолютно точне підтвердження того, що він - їбучий кацап. Пряме сука зізнання. За 4 червня 2023 року! І на цьому можна було б завершити усе. Але ж я все це пишу, бо досі існують люди, яким прямий доказ спільного інтерфейсу юафлікс з роснявим сайтом зетфлікс доказом не було ;)
Отже, ми продовжуємо.
Чірік, або ж росіянин Руслан Чірієв вів дуже активну діяльність в роснявій озвучці в роснявому огидному вк. Але сторінку чомусь підтер) Але інтернет все пам'ятає.
команда, в якій він працює Plague Studio веде активно сторінку у ВК та викладає пропагандистські відео. Озвучує відео з піснею "Катюша" під анімацію, де аніме дівчата їдуть на танках. А ще у цієї ж студії була сторінка з озвученням дорам, де висіла красномовна фраза "разрєз глаз імєєт значєніє". Ну і, звісно ж, 2022 рік, 27 ЛИПНЯ, чірік вказаний у кредитах цих команд. Крім того, він ДОСІ бере активну участь у розвитку роснявої озвучки у тій самій команді (скрін з оновленням за 13 червня цього року, де він є у кредитах).
Продовжуємо знахідки. Ціла спільнота Руслана у ВК, де на заставці стоїть що?) Ой, ті самі рублі! З аватарки його телеграму) А місце розташування його? Пєтєрбург.
Не знаю, які докази будуть потрібні людям ще, щоб нарешті відкрити очі і побачити тут кацапів і припинити споживання цього лайна. Я НЕ хочу бачити в каналі і у своєму просторі людей, що споживають цих кацапів. Мені невідома причина, по якій ці кацапи ховаються під біркою українського. Але і знати я цього не бажаю.
Прошу поширення. Щиро ваша ᥫ᭡ @kdorama_place
✍21❤14🫡4😁1