Forwarded from Рятувальники Сумщини
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦Разом до перемоги!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦Сумщина залучає допомогу міжнародних партнерів для підтримки евакуйованого населення, стабільного проходження опалювального сезону
✅Начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ обговорив із Координаторкою системи ООН в Україні Деніз БРАУН актуальні питання життєдіяльності регіону, зокрема щодо евакуації населення з прикордоння Сумщини, подальшого налагодження співпраці у підготовці до зими та гуманітарної проблематики.
💬«Дякую системі ООН за потужну підтримку Сумщини і впевнений, що організація і надалі сприятиме залученню широкого кола партнерів та донорів для допомоги області, яка щодня обстрілюється ворогом, – підкреслив Володимир АРТЮХ. – Росіяни застосовують різні види зброї і не тільки по прикордонню, а й по населеним пунктам, які знаходяться на значній відстані від лінії зіткнення. Ворог руйнує цивільну інфраструктуру, вбиває мирних людей».
➡️ http://surl.li/tzldj
✅Начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ обговорив із Координаторкою системи ООН в Україні Деніз БРАУН актуальні питання життєдіяльності регіону, зокрема щодо евакуації населення з прикордоння Сумщини, подальшого налагодження співпраці у підготовці до зими та гуманітарної проблематики.
💬«Дякую системі ООН за потужну підтримку Сумщини і впевнений, що організація і надалі сприятиме залученню широкого кола партнерів та донорів для допомоги області, яка щодня обстрілюється ворогом, – підкреслив Володимир АРТЮХ. – Росіяни застосовують різні види зброї і не тільки по прикордонню, а й по населеним пунктам, які знаходяться на значній відстані від лінії зіткнення. Ворог руйнує цивільну інфраструктуру, вбиває мирних людей».
➡️ http://surl.li/tzldj
🇺🇦На Сумщині продовжують забезпечувати громади потужними генераторами
✅Партія генераторів надійшла у рамках співпраці обласної військової адміністрації з представниками Федерального агентства з технічної допомоги Німеччини.
💬Як повідомив начальник Сумської обласної державної адміністрації Володимир АРТЮХ, вже отримано 11 одиниць надважливого обладнання для потреб об’єктів критичної інфраструктури, зокрема для безперебійної роботи водоканалів, каналізаційних мереж у разі дефіциту електроенергії.
➡️ http://surl.li/tzrhh
✅Партія генераторів надійшла у рамках співпраці обласної військової адміністрації з представниками Федерального агентства з технічної допомоги Німеччини.
💬Як повідомив начальник Сумської обласної державної адміністрації Володимир АРТЮХ, вже отримано 11 одиниць надважливого обладнання для потреб об’єктів критичної інфраструктури, зокрема для безперебійної роботи водоканалів, каналізаційних мереж у разі дефіциту електроенергії.
➡️ http://surl.li/tzrhh
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🤝🇩🇪«Дякуємо колегам з Німеччини за те, що відгукнулися на наш запит і надали суттєву гуманітарну допомогу. Це перша партія генераторів, очікуємо на другий транш обладнання для тих територій, які також потребують джерел альтернативної енергії», – Володимир Артюх.
‼️Афери з діпфейками: Кіберполіція застерігає від шахраїв
📎Про найпоширеніші види шахрайських схем та способи захисту від них, під час брифінгу розповів старший інспектор з особливих доручень відділу протидії кіберзлочинам в Сумській області Департаменту кіберполіції НПУ Артем БУХТІАРОВ.
💬«Якщо у соцмережі ви отримали прохання позичити гроші від знайомої людини, навіть у формі голосового повідомлення – не поспішайте, – говорив він. – «З розвитком технологій, нейромереж та штучного інтелекту, зловмисники навчилися активно користуватися новими можливостями у своїх шахрайських схемах».
➡️ http://surl.li/tzszd
📎Про найпоширеніші види шахрайських схем та способи захисту від них, під час брифінгу розповів старший інспектор з особливих доручень відділу протидії кіберзлочинам в Сумській області Департаменту кіберполіції НПУ Артем БУХТІАРОВ.
💬«Якщо у соцмережі ви отримали прохання позичити гроші від знайомої людини, навіть у формі голосового повідомлення – не поспішайте, – говорив він. – «З розвитком технологій, нейромереж та штучного інтелекту, зловмисники навчилися активно користуватися новими можливостями у своїх шахрайських схемах».
➡️ http://surl.li/tzszd
Forwarded from Програма «Ти як?»
Чисельність жінок, які боронять країну, щоденно зростає. Відповідно й чисельність військовослужбовиць, які повертатимуться додому ветеранками й адаптуватимуться до цивільного життя з часом тільки зростатиме.
Адаптація ветеранів/-ок після повернення із зони бойових дій – це тривалий і складний шлях, на якому потрібно давати лад фізичним та психологічним травмам. Хибні уявлення про соціальні ролі та обовʼязки жінок у суспільстві значно ускладнюють цю задачу. Відсутність розуміння та поваги у спілкуванні з боку цивільних можуть не тільки боляче образити, але значно ускладнити процес віднаходження свого місця у цивільному житті.
Ветеранки Катерина Приймак та Юлія Кіріллова, які очолюють Жіночий Ветеранський Рух, діляться власним досвідом, вартим поваги. Памʼятаймо про ці «червоні прапорці» у спілкуванні з чинними військовослужбовицями та ветеранками.
Адаптація ветеранів/-ок після повернення із зони бойових дій – це тривалий і складний шлях, на якому потрібно давати лад фізичним та психологічним травмам. Хибні уявлення про соціальні ролі та обовʼязки жінок у суспільстві значно ускладнюють цю задачу. Відсутність розуміння та поваги у спілкуванні з боку цивільних можуть не тільки боляче образити, але значно ускладнити процес віднаходження свого місця у цивільному житті.
Ветеранки Катерина Приймак та Юлія Кіріллова, які очолюють Жіночий Ветеранський Рух, діляться власним досвідом, вартим поваги. Памʼятаймо про ці «червоні прапорці» у спілкуванні з чинними військовослужбовицями та ветеранками.
Forwarded from Офіс Президента
У Брюсселі Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо підписали двосторонню Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку.