Forwarded from Офіс Президента
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
«Сьогодні довгий день. Вранці – Харків. Був на місці влучання російських ракет по одному з найбільших українських видавничих комплексів. Це просто жахливо: люди загинули. Мої співчуття рідним та близьким. Багато було поранених. А ще – спалені ударом книжки, знищене обладнання. Лише через знищення однієї цієї типографії втрачено близько третини щорічного друку книжок у країні. Російський терор постійно доводить, що їхня ціль – повна руйнація України і всього життя тут, на нашій землі, усього, що дозволяє людям бути людьми. Зробимо все, щоб захистити нашу державу і щоб російське зло відповідало за скоєне.
Сьогодні Міністерство економіки України, регіональна влада Харківщини отримали всі необхідні доручення, щоб допомогти відновити роботу поліграфії в Харкові. Треба буде й загалом підтримати галузь – на державному рівні. І будь ласка, обовʼязково, якщо маєте таку можливість, самі теж підтримуйте наших українських книговидавців, українських авторів. Це важливо. Безперечно, буде терористам і наша відповідь на цей удар».
Звернення Володимира Зеленського наприкінці 821-го дня війни.
Сьогодні Міністерство економіки України, регіональна влада Харківщини отримали всі необхідні доручення, щоб допомогти відновити роботу поліграфії в Харкові. Треба буде й загалом підтримати галузь – на державному рівні. І будь ласка, обовʼязково, якщо маєте таку можливість, самі теж підтримуйте наших українських книговидавців, українських авторів. Це важливо. Безперечно, буде терористам і наша відповідь на цей удар».
Звернення Володимира Зеленського наприкінці 821-го дня війни.
Forwarded from Сумський гідрометцентр 🌍☀️
Доброго ранку Сумщино❗
Вдень 25 травня :
Невелика хмарність, без опадів.
Вітер східній ⬅️, 5-10 м/с.
Температура повітря +20°..+25°С.
Вдень 25 травня :
Невелика хмарність, без опадів.
Вітер східній ⬅️, 5-10 м/с.
Температура повітря +20°..+25°С.
⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 8.00
25 травня 2024
💥Вночі та зранку росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 7 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Білопільська та Краснопільська громади.
▪️Юнаківська громада: здійснено скидання боєприпасу ВОГ з БпЛА (1 вибух).
▪️Білопільська громада: по території громади завдано удару FPV дроном (1 вибух).
▪️Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (5 вибухів).
Ситуація на прикордонні станом на 8.00
25 травня 2024
💥Вночі та зранку росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 7 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Білопільська та Краснопільська громади.
▪️Юнаківська громада: здійснено скидання боєприпасу ВОГ з БпЛА (1 вибух).
▪️Білопільська громада: по території громади завдано удару FPV дроном (1 вибух).
▪️Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (5 вибухів).
Forwarded from Національна гвардія України | НГУ
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
☝️ Потребуєш медичної, психологічної чи юридичної допомоги? Залиши запит в електронному кабінеті постраждалого.
Сервіс дає можливість військовослужбовцям НГУ, ДПСУ, поліцейським, працівникам ДСНС, які мають статус постраждалих, а також членам їхніх родин, отримати послуги соціального захисту та підтримки.
➡️ Для цього необхідно зареєструватися в Єдиному вікні для громадян.
В електронному кабінеті відображатимуться контакти відповідальної супровідної особи, з якою можна зв’язатися в будь-який зручний час.
Фахівці консультуватимуть із питань нарахування пільг, призначення пенсії, виплати грошової допомоги, реабілітації, лікування тощо.
Доступність до послуг соціальної підтримки — це те, що ми маємо гарантувати нашим Героям!
Сервіс дає можливість військовослужбовцям НГУ, ДПСУ, поліцейським, працівникам ДСНС, які мають статус постраждалих, а також членам їхніх родин, отримати послуги соціального захисту та підтримки.
В електронному кабінеті відображатимуться контакти відповідальної супровідної особи, з якою можна зв’язатися в будь-який зручний час.
Фахівці консультуватимуть із питань нарахування пільг, призначення пенсії, виплати грошової допомоги, реабілітації, лікування тощо.
Доступність до послуг соціальної підтримки — це те, що ми маємо гарантувати нашим Героям!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from ДСНС України
Незабаром почнуться канікули, а з ними — безпекова кампанія «Літні пригоди без шкоди» 🏖️
Оскільки відпочиватимуть маленькі українці в умовах воєнного часу, важливо неухильно дотримуватися правил безпеки!
Тож цього сезону ДСНС спільно з UNICEF та Укрзалізницею продовжать активно популяризувати правила безпечної поведінки серед дітей, підлітків та їх батьків/опікунів із таких важливих тем:
💥 Мінна безпека
🌊 Безпека на воді
🔥 Безпечна поведінка з вогнем
🚆 Безпека на залізниці
Щоб уберегти дітей від потенційних загроз, перегляньте всі правила на сайті ДСНС.
🆘 Сайт • Fb • Tw • Insta • YouTube
Оскільки відпочиватимуть маленькі українці в умовах воєнного часу, важливо неухильно дотримуватися правил безпеки!
Тож цього сезону ДСНС спільно з UNICEF та Укрзалізницею продовжать активно популяризувати правила безпечної поведінки серед дітей, підлітків та їх батьків/опікунів із таких важливих тем:
🌊 Безпека на воді
🚆 Безпека на залізниці
Щоб уберегти дітей від потенційних загроз, перегляньте всі правила на сайті ДСНС.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦Сумщину відвідав голова Державного агентства водних ресурсів України
✅Начальник Сумської військової адміністрації Володимир АРТЮХ та голова Державного агентства водних ресурсів України Михайло ЯНЧУК під час робочої зустрічі обговорили ряд важливих питань, пов’язаних зі станом та проблематикою водних ресурсів у Сумській області
☝️Зокрема, під час зустрічі йшлося про необхідність фінансування ремонту очисних споруд, в тому числі й залучення коштів міжнародних донорів на ці проєкти.
💬«Такі проєкти є дороговартісними і область самостійно не в змозі вирішити це питання. Нам необхідна підтримка держави, в тому числі щодо залучення міжнародної фінансової допомоги», – говорив Володимир Артюх.
🔷Також учасники зустрічі обговорили стан гідротехнічних споруд області на річках.
➡️ https://www.facebook.com/share/p/M4ckpX4eep7s62Zg/
✅Начальник Сумської військової адміністрації Володимир АРТЮХ та голова Державного агентства водних ресурсів України Михайло ЯНЧУК під час робочої зустрічі обговорили ряд важливих питань, пов’язаних зі станом та проблематикою водних ресурсів у Сумській області
☝️Зокрема, під час зустрічі йшлося про необхідність фінансування ремонту очисних споруд, в тому числі й залучення коштів міжнародних донорів на ці проєкти.
💬«Такі проєкти є дороговартісними і область самостійно не в змозі вирішити це питання. Нам необхідна підтримка держави, в тому числі щодо залучення міжнародної фінансової допомоги», – говорив Володимир Артюх.
🔷Також учасники зустрічі обговорили стан гідротехнічних споруд області на річках.
➡️ https://www.facebook.com/share/p/M4ckpX4eep7s62Zg/
Forwarded from Офіс Президента
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
«Зараз були перші доповіді щодо Харкова – удару по місту, по очевидному цивільному обʼєкту: по торговельному центру, будівельному гіпермаркету. Субота, день. Один з найбільших центрів – всередині було багато працівників та відвідувачів. Зараз пожежа на всій території. Туди прибули всі необхідні служби: ДСНС України, медичні служби, місцева влада, поліція. Всі борються за кожне життя. Цей удар по Харкову – черговий прояв російського божевілля. Ніяк інакше це назвати просто не можна. Тільки такі божевільні, як Путін, здатні вбивати й тероризувати людей так підло. Вже відомо, що є поранені, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Кожному, хто постраждав, буде надана необхідна допомога. Коли ми говоримо лідерам світу, що Україні потрібно достатньо захисту ППО, коли ми говоримо, що потрібна реальна рішучість – для дозволу захищати життя наших людей саме так, як це буде ефективно, щоб російські терористи не могли навіть наблизитись до наших кордонів, – ми говоримо про те, як буквально не допустити подібних терористичних ударів. Я дякую лідерам, які нас дійсно підтримують, дійсно бачать, що кожне рішення на підтримку України є рішенням на захист і порятунок життів».
Звернення Володимира Зеленського наприкінці 822-го дня війни.
Звернення Володимира Зеленського наприкінці 822-го дня війни.
⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 21.00
25 травня 2024
💥Протягом дня росіяни здійснили 34 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 174 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Миропільська, Великописарівська, Новослобідська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.
▪️Зноб-Новгородська громада: ворог бив з мінометів (37 вибухів), РСЗВ «Град» (13 вибухів) та артилерії (9 вибухів).
▪️Краснопільська громада: здійснено артилерійський обстріл (5 вибухів), мінометні обстріли (15 вибухів), атаки FPV дронів (7 вибухів) та скидання боєприпасів ВОГ з БпЛА (2 вибухи).
▪️Миропільська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади.
▪️Середино-Будська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (4 вибухи).
▪️Есманьська громада: завдано удару FPV дронами (3 вибухи).
▪️Білопільська громада: ворог вдарив з артилерії (24 вибухів) та мінометів (11 вибухів) та атакував FPV дронами ( 2 вибухи).
▪️Великописарівська громада: здійснено мінометний обстріл (10 вибухів) та артобстріл (5 вибухів).
▪️Шалигинська громада: 10 мін скинули росіяни на територію громади. Також був артобстріл (8 вибухів).
▪️Хотінська громада: був мінометний обстріл (3 вибухи).
▪️Новослобідська громада: ворог бив з мінометів (3 вибухи).
Ситуація на прикордонні станом на 21.00
25 травня 2024
💥Протягом дня росіяни здійснили 34 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 174 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Миропільська, Великописарівська, Новослобідська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.
▪️Зноб-Новгородська громада: ворог бив з мінометів (37 вибухів), РСЗВ «Град» (13 вибухів) та артилерії (9 вибухів).
▪️Краснопільська громада: здійснено артилерійський обстріл (5 вибухів), мінометні обстріли (15 вибухів), атаки FPV дронів (7 вибухів) та скидання боєприпасів ВОГ з БпЛА (2 вибухи).
▪️Миропільська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади.
▪️Середино-Будська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (4 вибухи).
▪️Есманьська громада: завдано удару FPV дронами (3 вибухи).
▪️Білопільська громада: ворог вдарив з артилерії (24 вибухів) та мінометів (11 вибухів) та атакував FPV дронами ( 2 вибухи).
▪️Великописарівська громада: здійснено мінометний обстріл (10 вибухів) та артобстріл (5 вибухів).
▪️Шалигинська громада: 10 мін скинули росіяни на територію громади. Також був артобстріл (8 вибухів).
▪️Хотінська громада: був мінометний обстріл (3 вибухи).
▪️Новослобідська громада: ворог бив з мінометів (3 вибухи).
Forwarded from Сумський гідрометцентр 🌍☀️
Доброго ранку Сумщино❗
Вдень 26 травня :
Мінлива хмарність, без опадів.
Вітер північно-східній ↙️, 5-10 м/с.
Температура повітря +21°..+26°С.
Вдень 26 травня :
Мінлива хмарність, без опадів.
Вітер північно-східній ↙️, 5-10 м/с.
Температура повітря +21°..+26°С.
⚡Сумщина
Ситуація на прикордонні станом на 8.00
26 травня 2024
💥Вночі та зранку росіяни здійснили 10 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 86 вибухів. Обстрілів зазнали Миколаївська, Юнаківська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Шалигинська та Дружбівська громади.
▪️Миколаївська громада: ворог бив з артилерії (6 вибухів).
▪️Юнаківська громада: здійснено мінометний обстріл (3 вибухи).
▪️Дружбівська громада: росіяни вдарили з РСЗВ «Град
(13 вибухів).
▪️Краснопільська громада: зафіксовано обстріли з мінометів (9 вибухів) та артилерії (4 вибухи).
▪️Шалигинська громада: здійснено артилерійський обстріл (19 вибухів) та обстріл РСЗВ «Град (15 вибухів).
▪️Миропільська громада: 15 мін скинув ворог на територію громади.
▪️Великописарівська громада: був артобстріл (2 вибухи).
Ситуація на прикордонні станом на 8.00
26 травня 2024
💥Вночі та зранку росіяни здійснили 10 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 86 вибухів. Обстрілів зазнали Миколаївська, Юнаківська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Шалигинська та Дружбівська громади.
▪️Миколаївська громада: ворог бив з артилерії (6 вибухів).
▪️Юнаківська громада: здійснено мінометний обстріл (3 вибухи).
▪️Дружбівська громада: росіяни вдарили з РСЗВ «Град
(13 вибухів).
▪️Краснопільська громада: зафіксовано обстріли з мінометів (9 вибухів) та артилерії (4 вибухи).
▪️Шалигинська громада: здійснено артилерійський обстріл (19 вибухів) та обстріл РСЗВ «Град (15 вибухів).
▪️Миропільська громада: 15 мін скинув ворог на територію громади.
▪️Великописарівська громада: був артобстріл (2 вибухи).
Forwarded from Генштаб ЗСУ
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🧪На Сумщині відзначають День хіміка
☑За дорученням начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА напередодні свята працівників хімічної та нафтохімічної промисловості України колектив ПАТ «Сумихімпром» привітав перший заступник начальника Тарас САВЧЕНКО
🔹«Підприємство Сумихімпром, попри всі проблеми, було, залишається, і ми віримо, що і буде справді флагманом хімічної промисловості і провідним підприємством нашого регіону, – зазначив Тарас Савченко. – Це одне із найбільших вітчизняних підприємств з випуску складних мінеральних добрив, двоокису титану, сірчаної кислоти та інших видів неорганічної хімії. Підприємство є базовим у хімічній галузі промисловості України з виробництва фосфорних мінеральних добрив».
➡️ http://surl.li/txnud
☑За дорученням начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА напередодні свята працівників хімічної та нафтохімічної промисловості України колектив ПАТ «Сумихімпром» привітав перший заступник начальника Тарас САВЧЕНКО
🔹«Підприємство Сумихімпром, попри всі проблеми, було, залишається, і ми віримо, що і буде справді флагманом хімічної промисловості і провідним підприємством нашого регіону, – зазначив Тарас Савченко. – Це одне із найбільших вітчизняних підприємств з випуску складних мінеральних добрив, двоокису титану, сірчаної кислоти та інших видів неорганічної хімії. Підприємство є базовим у хімічній галузі промисловості України з виробництва фосфорних мінеральних добрив».
➡️ http://surl.li/txnud
🇺🇦Начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ зустрівся з британським журналістом Аскольдом КРУШЕЛЬНИЦЬКИМ
✅Аскольд Крушельницький народився в Лондоні. Його батьки були українцями, біженцями внаслідок Другої світової війни.
☝️Пан Крушельницький багато пише про Україну. І друкує свої матеріали в різноманітних британських виданнях.
➡️ https://www.facebook.com/share/p/5hPhtyDDssaAWQ2a/
✅Аскольд Крушельницький народився в Лондоні. Його батьки були українцями, біженцями внаслідок Другої світової війни.
☝️Пан Крушельницький багато пише про Україну. І друкує свої матеріали в різноманітних британських виданнях.
➡️ https://www.facebook.com/share/p/5hPhtyDDssaAWQ2a/